Jump to content

Oyun Menüleri Vistada Yavaş

Bay_RC

Recommended Posts

meraba ben nvidia fx 5500 256mb 128bit ekran kartı kullanıyorum. Fakat vista kullnaırken fifa 2006 world cup oyununu açtığımda oyun menüleri çooooook yavaş ve zar zor oyunu açıyorum o da çoooook kasıyor. Fakat XP'de böyle bir sorun yok o tam çalıpşıtorıypo. Bana driver güncelle demeyin yaptım işe yaramadı.

İyi günler..

Lite Vista Kullan Geçer :D

http://www.pcdefteri.com/windows/3249-vista-home-premium-sp1-lite-edition.html[/CODE]

Al bu linkten faydalan.

zaten lite vista kullanıyorum hem sp2'li hem de cd boyutunda

sözlükte var senkron ne bakıver bi zahmet :turned:

şaka bi yana hani neler çıkarılmış içinden onu kastettim.

ayrıca lite vistanın ram ayarı 256ya düşürülmüşse kasmaz kanısındayım.

ama ekran kartı düşükmüş.

benimkide şakaydı alınma sakın..gülen yüz gönderdim zaten.. :turned:

o 256 ya düşürülen bildiğim kadarıyla -ki öyle- kurulum için gereken ram miktarı.256 ram olan bi makina normal bi vista kurmaya kalkarsa 512 ram yok sende der kuruluma izin vermez.ayar o ayardır.

sorun ekran kartından kaynaklıdır.

benimkide şakaydı alınma sakın..gülen yüz gönderdim zaten.. :turned:

o 256 ya düşürülen bildiğim kadarıyla -ki öyle- kurulum için gereken ram miktarı.256 ram olan bi makina normal bi vista kurmaya kalkarsa 512 ram yok sende der kuruluma izin vermez.ayar o ayardır.

sorun ekran kartından kaynaklıdır.

Nerden sattım elimde bir tane Asus 9550 ge vardı 15 sattım gittim 59 tl'ye bu kartı aldım. Ben ati kartın karlı gösterdiğini sanıyordum fakat ondan değilmiş hiçmi hiçe gitti. Neyse birdaha alırsam kesinlikle ati alırım...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...