Jump to content

Google'dan Windows'a Rakip Işletim Sistemi

mucit41

Recommended Posts

Bunca zamandır linux var. Kim kullanıyor? Açık kaynak kodlu ve ücretsiz. Madem ücretsiz işletim sistemi arıyorsunuz Ubuntu kurun, Pardus kurun. Görsellik açısından da windowstan daha iyi. Hız arıyorsanız oda var. Başka? :)

Ben elimde olsa hiç kullanmayacağım windows. Fakat kamera driver ı mevcut değil. Ses girişi çalışmıyor ve bluetooth aktif gibi gözüksede ne dosya alabiliyor ne yollayabiliyor. Bu sorunları aşabilsem güzel olacak fakat maalesef :)

Ben elimde olsa hiç kullanmayacağım windows. Fakat kamera driver ı mevcut değil. Ses girişi çalışmıyor ve bluetooth aktif gibi gözüksede ne dosya alabiliyor ne yollayabiliyor. Bu sorunları aşabilsem güzel olacak fakat maalesef :)

Bu sorunlar hangi linux dağıtımında oluyor?

Kamera için 4 saati aşkın uğraştım. Olmadı, biraz daha uğraşsa idim kafayı yiyecektim :rofl: Bluetooth la dosya yollamak istedim, bu sorunuda orda farkettim. Bunun üzerine bluetooth ilede 2 saati aşkın uğraştım olmadı. Bir akşam oturdum film izliyorum, oda arkadaşım ailesiyle konuşucaktı, kulaklık takmamı rica etti bende tabi dedim, taktım kulaklığı kulağıma sonrada bilgisayara bağladım. Devam ettim filme. Ne duyayım :):rofl: O anki halimi hayal edebiliyorsunuzdur :) Bu konu üzerine hiç uğraşmadan vista ya geri döndüm.

bence linux tabanlı en iyi işletim sistemi pardus 2009 üstelik türk yapımı ve devletin destekledigi bir sistem

windows 7 de olan bütün özellikler hatta dahada fazlası var tek kötü yanı linux olması kimilerine göre ama bence mutlaka deneyin derim

Ne yaptın Pardus mu pardus daha emekliyor. :) Koşan linux dağıtımları var :) Mandriva, Fedora,RedHat gibi

Ne yaptın Pardus mu pardus daha emekliyor. :) Koşan linux dağıtımları var :) Mandriva, Fedora,RedHat gibi

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...