Jump to content

Grand Theft Auto 3 / Kuzdom3 Türkçe Yama

marion4

Recommended Posts

GRAND THEFT AUTO III - KUZDOM3 TÜRKÇE YAMA 1.0

2cnxizt.jpg

| Hakkımda |

Bu benim GTA'da ilk yamam oldu, Ben Marion4 ve DragonLance,

Yama daha yeniyim biraz eksiklikler olsada guzel bir yama oldu 1.1'i inanın süper bir türkçe yama olacak !

Daha yolun başındayım.

| Neylerin Şekilleri/Adlari Degisti ? |

Mesela ; Banshee arabasını TNC Yarış Arabası, BF Injection arabasını Pirizma Injeksiyon gibi ufak tefek değişiklikler

yaptım yama Oğuz Gürsel arkadaşımızın yamasını geliştirdim ve amacım oyunu güzelleştirmek oldu. Bazı oynayan

insanlarımıza mesela Al len na bulursun sen pok gibi kelimeleri Bunu birdaha bulamazsın gibi düzgün yaptım..

| Başlangıç Menüsü |

Başlangıcında Basla yerine Oyuna Başla gibi şeyleri açıklayıcı yazdım menü tamamen türkçedir.

| Oyun Modifiye Edilmiş veya Yama yapılmış GTA3 için geçerli midir ? |

Evet geçerlidir, mesela Real GTA3 gibi yamalardada geçerlidir.

| Oyundaki Reklamlar |

Bu türkçe yamayı kullanan arkadaşlar sitelerimizi ziyaret etmesi için oyunun gerekli olan yerlerlerinde ufak tefek site

reklamları yaptım ve yapanınıda yazmış bulundum. Mesela TNCTR herşey burada gibi..

| Kuzdom3 Türkçe Yama |

Bu yamayı Oğuz Gürsel kardeşimiz yapmıştır ben hafif oynama yapıp Kuzdom3 Türkçe Yama Yaptım, Oğuz abimize

selamlarımızı bu not defterinden iletiyoruz :rofl: Daha yolun Başındayım ve Baharındayım :)

| Yamada Emeği Geçenler |

Marion ® / CyberTURK

Oğuz Gürsel / Orjinal Yama Sahibi

| Yama Yapımında Kullanılan Programlar |

GXT Editor 1.2

| Ulaşım Adreslerimiz |

TNCTR.COM ---> Marion4

http://rapidshare.com/files/253788415/GTA3_Kuzdom_Turkce_Yama_1.0.zip.html[/CODE]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...