Jump to content

Windows/system32/confıg System Dosyası Bozuk Veya?

Bırak Gitsin...

Recommended Posts

Arkadaşlar windowsu başlatırken bu hatayla karşılaşıyorum ----> Windows aşağıdaki dosya eksik veya bozuk olduğu için başlatılamadı:

\WINDOWS\SYSTEM32\CONFIG\SYSTEM Hatasını alıyorum... Bi çözümü varmı?? Pc de tncxp sp3 yüklü acaba tncxp sp3 cdsi taksam olurmu tekrar düzelirmi arkadaşlar internette araştırdım format bile atamayan varmış...Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler...

hdd ilgili bir sorun olabilir bad sector gibi. ya da virus gibi. format atarken hızlı format atma normal olarak at xp bad sectorleri kapatsın. kolay gelsin.

Sağol arkadaşım inş. olur normal biçimlendirmeye başladım şu an...bide mesela windowsu yüklediğinde bi süre sonra gene bu hatayı alan oluyormuş acaba bende de öle bişey olabilir mi ??

Sağol arkadaşım inş. olur normal biçimlendirmeye başladım şu an...bide mesela windowsu yüklediğinde bi süre sonra gene bu hatayı alan oluyormuş acaba bende de öle bişey olabilir mi ??

belki onlara bir virus felan dadanmıştır onda olabilir ya da hdd ilgili bir sorun benim aklıma bunlar geliyor. sen win. kurduktan sonra güzelce bir virus taraması yaptır. hemde bir kaç anti ile kaspersky normanı dene bir adaware yeterli olur :rolleyes: Saygılarımla Neffeno

belki onlara bir virus felan dadanmıştır onda olabilir ya da hdd ilgili bir sorun benim aklıma bunlar geliyor. sen win. kurduktan sonra güzelce bir virus taraması yaptır. hemde bir kaç anti ile kaspersky normanı dene bir adaware yeterli olur :rolleyes: Saygılarımla Neffeno

Çok teşşekürler arkadaşım ilgin için sağol... :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...