Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Conan Os (mpb) Windows 10 19h2 Pro (18363.1734)

fikirci
 Share

Recommended Posts

teşekkürler paylaşım için. teamos'un saçma upload/download kotası yüzünden indiremiyordum. benim açımdan iyi oldu indirip upload etmeniz. laptopa sorunsuz kurdum. wifi sürücüleri otomatik tanıdı. dediği gibi kaldırmamış. ben de kalanları driver booster'la yükledim. şimdilik problem yok. biraz kullanayım yorumlarımı yazarım.

• Thanks 1

fikirci, 22 saat önce yazdı:

KALDIRILDI:
Defender
Güvenlik Merkezi
Cortana
WinSXS
WinRE
IE
Edge
Yedekleme ve Geri Yükleme
Xbox Live Hizmetler
Karma Gerçeklik
Hyper-V
OneDrive
Ek Windows Özellikleri
Bitlocker
Ve daha fazlası...

DEVRE DIŞI:
Güç Kısma
Reklamları
Uygulama Arama
Otomatik Bakım
İndirmeyi Engelleme
Zaman Çizelgesi
Hatası Raporlama
Canlı Kutucuklar
UAC
Telemetri
Hazırda Bekletme
PageFile
Windows Güvenlik Duvarı
PCI Express Bağlantı Durumu Güç Yönetimi

Yapan kişi çok iyi iş çıkartmış çıkartmasına da şu masa üstü sağ tıka niye ayda yılda bir lazım olacak şeyleri eklerler hiç anlamam :D 

Paylaşım için teşekkürler, bu kişinin herkese açık paylaşımı mı ? Premium olarak hazırlayıp sattığı projesi mi ? Bilmediğim için soruyorum :hi:

Senkron2, 1 saat önce yazdı:

Yapan kişi çok iyi iş çıkartmış çıkartmasına da şu masa üstü sağ tıka niye ayda yılda bir lazım olacak şeyleri eklerler hiç anlamam :D 

Paylaşım için teşekkürler, bu kişinin herkese açık paylaşımı mı ? Premium olarak hazırlayıp sattığı projesi mi ? Bilmediğim için soruyorum :hi:

Premium evet, ancak herkese açık dağıtımdır. 🙂

• Like 1

ishak37, 47 dakika önce yazdı:

Bana özel mi bilmiyorum ama just a moment yazısında 2 saat filan bekleme yaptı bende vazgeçtim. (internetin fişi çekili kurmaya çalışmıştım)

Tavsiyem, usb ye doğru kurulum yaptığınızı düşünerekten yeniden windowsu kurmayı denemenizdir. 🙂

bir süredir kullanıyorum. gerçekten hızlı bir os olmuş. şimdilik bir sıkıntı yok. bu arada yüklemek isteyenler için birkaç not:

* edge tamamen kaldırılmış, masaüstündeki options klasöründen istediğiniz browserı indirebilirsiniz.

*türkçe yapmak için öncelikle windows menüsü içerisindeki "windows update services: on" adlı dosyayı çalıştırın. sonra normal prosedür olarak türkçeyi indirebilirsiniz.

• Like 1

nadiren, 22 saat önce yazdı:

bende ilk yaptığımd aoluyor ama başlatıp yeniden açınça update başarılı olmadı falan diyip yüklemeleri geri alıyor. sanırım dil ekleme sıkıntı bu windowsda :(

** ÖZEL NOTLAR ** (LÜTFEN DİKKATLİCE OKUYUN)

** Ek dil paketleri yüklemek, MS Store'dan uygulamalar yüklemek veya Windows'un sürücüleri otomatik olarak indirip yüklemesine izin vermek istiyorsanız, Windows Update Hizmetini ETKİNLEŞTİRMENİZ gerekir. Varsayılan olarak devre dışıdır, ancak başlat menüsünde ('araçlar' klasöründe) etkinleştirmek için bir kısayol vardır.

Ek bir dil paketi yüklemeyi planlıyorsanız, Windows Update Hizmeti'ni açmadan ve ardından istediğiniz dil paketlerini indirmeden önce PC'nizi 3 kez yeniden başlatacak (başlamazsa siz başlatın lütfen) ardından PC'nizi tekrar kullanabileceksiniz. Bazen düzgün çalışmasını sağlamak için birden fazla deneme gerekir. hepinize iyi şanslar diliyorum

esdizayn, 20.08.2021 - 21:47 yazdı:

Sistem varsayılan dili turkce oluyormu bende yuklendi lakin sistem dili ingilizce diger durumlar turkce oldu

Açıklama kısmında bu uyaıyı bırakmıştım. Bu işlemleri yaptınız mı? Yapmadıysanız tekrar denemeniz gerekmektedir.

• Like 1

asil111, 12 saat önce yazdı:

Gerçekten çok kaliteli bir çalışma olmuş... Paylaştığınızdan beridir kullanıyorum. En ufak bir sıkıntı yaşamadım. Yapanın ve paylaşanın eline koluna sağlık...

sorunsuz bir şekilde TÜRKÇELEŞTİ mi?

Django, 17 saat önce yazdı:

sorunsuz bir şekilde TÜRKÇELEŞTİ mi?

Türkçe dil desteği için windows update yi başlat>araçlar klasörü içerisinden aktif edip daha sonra türkçe dil ekleme yöntemiyle yükleyebilirsiniz.

• Like 1

• 3 hafta sonra ...
nadiren, 19.08.2021 - 16:15 yazdı:

bir süredir kullanıyorum. gerçekten hızlı bir os olmuş. şimdilik bir sıkıntı yok. bu arada yüklemek isteyenler için birkaç not:

* edge tamamen kaldırılmış, masaüstündeki options klasöründen istediğiniz browserı indirebilirsiniz.

*türkçe yapmak için öncelikle windows menüsü içerisindeki "windows update services: on" adlı dosyayı çalıştırın. sonra normal prosedür olarak türkçeyi indirebilirsiniz.

windows menusu nedir?

windows update services: on dosyası nerededir? böyle bir dosya adı olabilirmi hocam?

ben değişik yollardan indirdim ama türkçe olmuyor

nadiren, 19.08.2021 - 16:15 yazdı:

recsin, 49 dakika önce yazdı:

windows menusu nedir?

windows update services: on dosyası nerededir? böyle bir dosya adı olabilirmi hocam?

ben değişik yollardan indirdim ama türkçe olmuyor

aslında bir batch dosyası. desktoptaki klasör içinde göreceksiniz

Edited by nadiren
  • Like 1

• 2 hafta sonra ...
drago71, 54 dakika önce yazdı:

Konuda paylaşılan işletim sistemindeki iconları ve masaüstü temasını nereden indirebilirim bilgisi olan var mı?

Windows 10 insider iconları şeklinde aratırsanız bulursunuz... vaktiyle Fingerprint usta paylaşmıştı burda.

• Like 2

• 1 ay sonra...