Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Tncxp Ile İlgili Sorular Buraya

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

Cd çok güzel olmuş, önceden de kurmuştum geri kaldırmıştım, şimdi tekrar kurdum.4*4 lük. Yalnız benim sormak istediğim bu düzenlediğimiz "WINNTBBU.DLL" ekranı bende koyu mavi olarak geliyor, o ekrandaki görsel olarak yapılan düzenlemeyi göremiyorum ( yani resim yok arkaplanda ), gerçi bu sorun diğer xp cd lerinde de aynı. sadece TnCXP de değil, yeri gelmişken sorayım dedim.Her formattan sonra mutlaka o gıcık ekranı görüyorum, arka fon koyu mavi.

screenhunter001smallxj6.jpg

Bu ekrandan bahsediyorum.Bu şekilde değil bendeki kurulumda.

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ßende tncxP war ßilGiSaYar açıLıYo ama ßaşLanGıçta exPlorer.exe çalıŞmıYo Görev YönetiCisinden ProGRamını SonLandırıP tekrar ÇalıştıRdıGım maSa üStüm GeliYo Aksi TAktirde GeLmiYO .. Nası ÇözCem ?

forumda araştırdım ama soruma bir cevap bulamadım eğer benim yaşadığım sorun birisinin başına geldiyse yardımcı olsun :)

şimdi 33 makinaya tncxp kurdum ... gayet güzel ve süper lafım yok... ama öylebir sorunum varki akıllara zarar ... dameware veya intelliadmin veya başka bir lan kontrol programıyla pcleri yönetmek istediğimde benden kullanıcı adı şifre istiyor ... kullanıcı Administrator zaten şifrede koydum... ama ne olursa olsun şifreyi kabul etmiyor firewall kapalı... ilginç olanşu ki uzak pc yönetimiden o şifre ve kullanıcı adı ile giriyor ama başka türlü girmiyor hatalı diyor ki ağ bağlantılarımdan paylaşım veriyorum şifre istiyor şifreyi girdiğim zaman bile açmıyor... ewet biraz uzun ama ben çözüm bulamadım bu soruna birisi yardımcı olursa çok sevinirim ... çünük bu pcleri yönetmem lazım .. biliyorum diyeceksinizi 2003 server kursaydın ama kullancak kişi server ne bilmiyor :) ondan kolay bir yola baş vurdum... yardım ederseniz çokk çokk sevinirim iyi günler..

tncxp için teşekkürler ama bir sorun var.trend micro anti spyware bende şöyle bişey buldu.

Please register to see this content.

admin arkadaşlar yada tncxp yi hazırlayanlar bir açıklayabilirler mi

Edited by _memati_

• Administrator

forumda araştırdım ama soruma bir cevap bulamadım eğer benim yaşadığım sorun birisinin başına geldiyse yardımcı olsun :)

şimdi 33 makinaya tncxp kurdum ... gayet güzel ve süper lafım yok... ama öylebir sorunum varki akıllara zarar ... dameware veya intelliadmin veya başka bir lan kontrol programıyla pcleri yönetmek istediğimde benden kullanıcı adı şifre istiyor ... kullanıcı Administrator zaten şifrede koydum... ama ne olursa olsun şifreyi kabul etmiyor firewall kapalı... ilginç olanşu ki uzak pc yönetimiden o şifre ve kullanıcı adı ile giriyor ama başka türlü girmiyor hatalı diyor ki ağ bağlantılarımdan paylaşım veriyorum şifre istiyor şifreyi girdiğim zaman bile açmıyor... ewet biraz uzun ama ben çözüm bulamadım bu soruna birisi yardımcı olursa çok sevinirim ... çünük bu pcleri yönetmem lazım .. biliyorum diyeceksinizi 2003 server kursaydın ama kullancak kişi server ne bilmiyor :) ondan kolay bir yola baş vurdum... yardım ederseniz çokk çokk sevinirim iyi günler..

Dameware şifre olarak windows şifrelerini mi kullanıyor?

tncxp için teşekkürler ama bir sorun var.trend micro anti spyware bende şöyle bişey buldu.

Please register to see this content.

admin arkadaşlar yada tncxp yi hazırlayanlar bir açıklayabilirler mi

Cmdow katılımsız kullanımlarda kullanılan bir programdır. dos pencerelerini gizleyerek kurulumda kullanıcıya ekran göstermez. Bu nedenle hack aracı olarak anılabiliyor. Bir zararı yoktur.

Dameware şifre olarak windows şifrelerini mi kullanıyor?

Cmdow katılımsız kullanımlarda kullanılan bir programdır. dos pencerelerini gizleyerek kurulumda kullanıcıya ekran göstermez. Bu nedenle hack aracı olarak anılabiliyor. Bir zararı yoktur.

ewt windowsun şifrelerini kullanıyor... intelliadminde bile şifre istiyor verdiğim şifreyi kabul etmiyor ... ayrıca paylaşıma açtım bir makinayı ağ bağlantılarımdan o pcye giricne şifre istiyor verdiğim şifreyi yazdığımda yanlış şifre diyor .... acil yardıma ihtiyacım var "sk8er_boi" sana özel mesajda attım bu konu hakkında

yani kısacası pcye girerken şifre istiyor koyduğum şifreleride kabul etmiyor... sadece windowsun uzak pc yönetiminde kabul ediyor... onuda yaptığım zaman karşı tarafın pcsi işlevsiz hale geliyor... ama ben bunu istemiyorum ... Radmin kurayım diyecem ama oda işime gelmez.. işimide görmez..

Edited by arakis

• Administrator

ewt windowsun şifrelerini kullanıyor... intelliadminde bile şifre istiyor verdiğim şifreyi kabul etmiyor ... ayrıca paylaşıma açtım bir makinayı ağ bağlantılarımdan o pcye giricne şifre istiyor verdiğim şifreyi yazdığımda yanlış şifre diyor .... acil yardıma ihtiyacım var "sk8er_boi" sana özel mesajda attım bu konu hakkında

yani kısacası pcye girerken şifre istiyor koyduğum şifreleride kabul etmiyor... sadece windowsun uzak pc yönetiminde kabul ediyor... onuda yaptığım zaman karşı tarafın pcsi işlevsiz hale geliyor... ama ben bunu istemiyorum ... Radmin kurayım diyecem ama oda işime gelmez.. işimide görmez..

Guest hesabını açıpta dene. Birde uzaktan yardımla alakalı olabilir. Onları aç. Ayrıca radmin 3.0 çok iyi tavsiye ederim. Ben onu kullanıyorum.

Guest hesabını açıpta dene. Birde uzaktan yardımla alakalı olabilir. Onları aç. Ayrıca radmin 3.0 çok iyi tavsiye ederim. Ben onu kullanıyorum.

'sk8er_boi' hepsini denedim ... Radmin iyi ama benim isteklerimi karşılamaz... zaten çıkış bulamayınca sana sordum .. çünkü windowsun üzerinde değişiklik yapan sensin ... :) istersen kur 2 makinaya ve dene....

ayrıca bir kullanıcı açtığım zaman Administrator gidiyor... halbuki gitmemesi lazım.. yani her kurduğum kullanıcı diğerini yok ediyor... güvenli kipte çıkıyor ... ayrıca sınırlı kullanıcı dahi yaratamıyorum... ama dedim yaa normal kurulum yaptığın windowsta böyle sorun yaşamadım..buna bir çözüm bulmamam lazım.. yardımcı olacağına inanıyorum

Edited by arakis

'sk8er_boi' hepsini denedim ... Radmin iyi ama benim isteklerimi karşılamaz... zaten çıkış bulamayınca sana sordum .. çünkü windowsun üzerinde değişiklik yapan sensin ... :) istersen kur 2 makinaya ve dene....

ayrıca bir kullanıcı açtığım zaman Administrator gidiyor... halbuki gitmemesi lazım.. yani her kurduğum kullanıcı diğerini yok ediyor... güvenli kipte çıkıyor ... ayrıca sınırlı kullanıcı dahi yaratamıyorum... ama dedim yaa normal kurulum yaptığın windowsta böyle sorun yaşamadım..buna bir çözüm bulmamam lazım.. yardımcı olacağına inanıyorum

'sk8er_boi' Radmin 3.0 kurdum kullanıcı adı ve şifre istiyor.... giriyorum ama yine hata diyor :) hadi bakalım çözümü ne bulalım :)

• Administrator

'sk8er_boi' Radmin 3.0 kurdum kullanıcı adı ve şifre istiyor.... giriyorum ama yine hata diyor :) hadi bakalım çözümü ne bulalım :)

Kullanıcı adı ve şifre tanımladın mı? Server Options>Permissions altından user eklemen gerek. Ben kullanıyorum.

vallaha bende indirdim CRC hatasını bendede veriyor.şifreler oluyormuş gibi ilerliyor %100 e geldiğinde CRC hatasını veriyor.

crc hatası veren partı yeniden indir düzelir kardeşim

Biri Bana Yardim Etsin Acil Lzm arkadaslar Ben Tam 5 kere indirdim hata var diye ama sorunu hala cozemedim tam yuklemeye baslarken 39 dakika kaldi dior sonra 35 e iniyor aygitlar yuklenior dior ole kalior biri yardim etsin ltfn pls help me sos

Aygıtlar yükleniyor yazıyor sonra biraz beklemen gerekir :) Bendede aynısı oluyor biraz bekle o kendi kuruyo ync yi pc ye :)

Biri Bana Yardim Etsin Acil Lzm arkadaslar Ben Tam 5 kere indirdim hata var diye ama sorunu hala cozemedim tam yuklemeye baslarken 39 dakika kaldi dior sonra 35 e iniyor aygitlar yuklenior dior ole kalior biri yardim etsin ltfn pls help me sos

39. dakikadan 30. dakikaya gelene kadar 1 saatim geçti. sadece bekleyin. yüklenecektir.

Bekleyin.Yüklenir o.Ben vista kullanıyordum tekrar xp ye geçtim.daha önceden çok kurdum ve şimdide kurdum tnc xp yi :D İşinize yarayacak olan şey sabır :D

Hocam tam 2 saat bekledim nerdeyse ama hala ayni yerde duruyor ole kalior

• Administrator

tnc xp yi yapanlar sistem güncelleme yapmıyor kandırmayalım milleti... svc host güncellemesini de yaptım yine aynı yine aynı. windows orjinalleştirmek için program yükledim yine aynı çıkmaz sokak tnc güncellemeleri.

Aldığınız hata mesajı nedir?

tnc xp yi yapanlar sistem güncelleme yapmıyor kandırmayalım milleti... svc host güncellemesini de yaptım yine aynı yine aynı. windows orjinalleştirmek için program yükledim yine aynı çıkmaz sokak tnc güncellemeleri.

Tnc vista güncelleme yapıyor bizzat kendim güncelledim ;) .Hatta güncellemede kameramın driverini bile kendi kurdu :)

Fİle is corrupt hatası alıyorum

sasırılacak bir sey anlamıs değilim hala

cd ile nerdenyse 100 defa kurdum cd de gram cizik yok ama nedense program kurma asamasında bu hatayı alıyorum sorun nedir?

en son kurarken cd 2 yi pc reset atmıstı sonbra kuramıyorum bir turlu acil yardım lutfen...

tnc xp yı sata hdd ye nasıl tanıtabılırım

samsung hd160jj kurulum yarıda kalıyor

depolama aygıtı bulunamadı f3 çik diye konut gelıyor yardımcı olursanız sevınırım simdiden tşk ederim

asus board

Kardeş yapacağın işlemler çok basit aslında,Pc başladığında bios a gir.orada hdd ile ilgili bölümü bul.Legalcy kısmını native yap.Eğerki support kısmında Sata yazıyorsa orayı IDE,PATA bu seçeneklerden birini yap.Ama anakartının tam modelini yazarsan sana resimli olarak anlatırım

Selam,

Öncelikle emeği geçen herkese teşekkürler,

Benim sorum şu;

Internet Explorer 7 ve Media Player 11 kuramıyorum. IE 7 kuracağım zaman, dosyaları ayıklıyor, ancak kuruluma geçtiğinde ekran bekliyor ve ilerlemiyor.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler