Jump to content

Tncxp Ile İlgili Sorular Buraya

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

Tüm üstteki mesaj yazan arkadaşlara. Sorularınızın cevabı önceki sayfalarda var.

arkadasım tum msj lara baktım ama bı cozum bulamadım tekrar soruyorum cvb ını beklıyorum ya kopylananıyor olunca %99 olunca .ico lu uzantılı bır cok dosyayı kopyalamıyor hatası verıyor neden acaba bı yardım edebılırmısn

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Administrator

arkadasım tum msj lara baktım ama bı cozum bulamadım tekrar soruyorum cvb ını beklıyorum ya kopylananıyor olunca %99 olunca .ico lu uzantılı bır cok dosyayı kopyalamıyor hatası verıyor neden acaba bı yardım edebılırmısn

o bir sorun yaratmaz. devam edebilirsin. dvdye yazanlarda oluyor o . dosya sistemi uzun dosya ismi desteklemediği için sanırım.

@kamayan

Bilgisayar yönetimi>Disk yönetimi altında görünüyorsa hdd sağ tıklayıp harf verin.

arkadaşlar ilk defa kuracağım için tn cyi yardım cı olursanız sevinirim pc cid yi direk aç mıyor boot menüsünü açtığım da neyapmamlazım buardada cid için demi olacak pc nin bott menüsünü açtığım da şimdiden teşk ederim :D:D

• Administrator

arkadaşlar ilk defa kuracağım için tn cyi yardım cı olursanız sevinirim pc cid yi direk aç mıyor boot menüsünü açtığım da neyapmamlazım buardada cid için demi olacak pc nin bott menüsünü açtığım da şimdiden teşk ederim :D:D

İlk postu okuyun

malesef gozukmuyor volume surucusu yuklenemedi diye bir ileti geliyor

O zaman sizin sürücüleriniz ile alakalı bir sorun vardır. Çünkü çok defa çıkarılabilir sürücü kullandım

başka cd ye yazdırmayı dene :angry2: belki hızlı yazdırdığın içindir.hızı en düşüğe getir :D

ya yıne olmadı o kopyalanamayan dosyaları atladım bu sefer de kurmadı baska ne yapabılırım cd yı bastan yazdırsam bıse deısır mı ??

Hayır deepfreeze tarzı program yüklü değil.. bizim arkdaşım pcsine kuırdum ondada aynı sorun cıktı cam görüyor pcyi kapatıp acınca cam kayboluyor.

Aygıt yöneticisinden kamerayı bulun sürücüyü güncelle diyip en güncel driveri bulup yükleyin. Birde bu şekilde deneyin.

ya yıne olmadı o kopyalanamayan dosyaları atladım bu sefer de kurmadı baska ne yapabılırım cd yı bastan yazdırsam bıse deısır mı ??

Kopyalanamıyorsa sorun CDde olmalı. Yada indirdiğiniz rar partlarında.Iso buster tarzında bir programla .iso uzantılı TNCXP CDsini kopyalamaya çalışın. Sorunun .isodan mı yoksa CDden mi olduğunu anlarsınız!

Soru tekrarı

Benim tnc ile direkt ilgilimi sorunum bilemiyorum.(ama kendi kurulumumda öyle sorun olmuyor)Pc açılışta genellikle adsl bağlantımı algılayamıyor.yani sistem tray da icon çıkmassa ağ bağlantısı internete kesinlikle bağlanamıyorum ayrıca tray daki iconların bu kadar geç gelme sebebi nedir.Nasıl düzeltebilirim.Not başlangıçta çalışan virüs programım nod 32 onun harici hiç bir program yok msconfig hepsini kaldırdım.Teşekkürler

• Administrator

Soru tekrarı

Benim tnc ile direkt ilgilimi sorunum bilemiyorum.(ama kendi kurulumumda öyle sorun olmuyor)Pc açılışta genellikle adsl bağlantımı algılayamıyor.yani sistem tray da icon çıkmassa ağ bağlantısı internete kesinlikle bağlanamıyorum ayrıca tray daki iconların bu kadar geç gelme sebebi nedir.Nasıl düzeltebilirim.Not başlangıçta çalışan virüs programım nod 32 onun harici hiç bir program yok msconfig hepsini kaldırdım.Teşekkürler

Benimkiler çok hızlı geliyor. Nod ile alakalı olabilir. Trayın çıkmaması programın açılmaması manasına gelir. O yüzden bağlanamıyorsunuzdur.

Nod32 antivirüs programımı kaldırsamda bişi farketmiyor malesef.Aynı sorunu hemen hemen 5 açılışın 2 veya 3ünde yapıyor yeniden başlatmadan bağlantıyı algılayamıyor.?

ethernet driveri nvidia nın sitesindeki son sürüm 6.86 .Driverla alakalı olma olasılığı nedir.

Edited by ScayWolkeR

• Administrator

Nod32 antivirüs programımı kaldırsamda bişi farketmiyor malesef.Aynı sorunu hemen hemen 5 açılışın 2 veya 3ünde yapıyor yeniden başlatmadan bağlantıyı algılayamıyor.?

ethernet driveri nvidia nın sitesindeki son sürüm 6.86 .Driverla alakalı olma olasılığı nedir.

Bilemiyorum.

iyigünler benim sorum şu .

partların hepsini bir klasöre çıkarttım ve cd ye yazdırdım.

cdyi çalistırdımda ekranda bugörüntü olmalı.

ama bu görüntü gelmiyor.

thumb_926932723.jpg

acaba bir yerdemi yanlışlık yaptım

bensize birde cd nin indeki dosyalarıda gistereyim

ne olur neolmaz

thumb_330296012.JPG

Trendmark-->Aktif link Kullanmak yasaktır.İletinizi düzenleyiniz aksi takdirde çöpe taşınacaktır.

bendede bir sorun var boot dan açmıor bir tuşa basınız diye biosdada cd ye ayarlı bootdan açamadım acaba nedendir ?

2 adet optik okuyucunuz var ise diğerine ayarlı olabilir. CDden önyükleme için bir tuşa basınız çıkmıyor ise ya bootda sorun vardır yada CDyi okumuyordur!

ya yıne olmadı ne yapacam ya clone cd ile yazdırdım 2x ile yıne olmadı baska ne ile yazdırayım yıne kopyalanamıyor hatası verıyor

Son çözüm tekrar indirin linkleri partlarda sorun olma olasılığı var. Yada yazıcınızda sorun var!

Sürücülerinizn hepsini güncelleyin. SP2 ile uyumsuzluk olduğunda doğan bir hata bu. Tamamen donanımsal. TNCXP ile uyumsuz sürücülerin varlığından kaynaklanıyor. Dediğim gibi tüm sürücülerinizin güncel driverlerini yükleyiniz.

arkadaşım tnc harika güzel ellerine beynine sağlık

fakat erken çöküyor + cid denilen bi site açıyor i expl açtığımda + gizliş dosya ve klasörleri nasıl açacaz + hoşgeldiniz yazısını nasıl deiştirebilirim + bi de açılısta xpbaşlat sesi de açıolmıyo başka dosya atmama rağmen yardımcı olursan sevinirim dostluk kazansın derler ya BENCE BİZİM TÜRK BEYİNLER KAZANSIN EMEĞE SAYGI

kusura bakmayın arkadaşlar ne kadar sorun o kadar çözüm demektir mantığıyla yardımcı olursanız sevinirim

şimdiden tşk

Edited by gokpar