Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Tncxp Ile İlgili Sorular Buraya

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

• Administrator

arkadaslar klavye problemim var tncxp ilk surumunu yukledim ama klavyeyi yukleyemedim sorunlar yerinde bir adres vermissiniz ordan bir turlu indremedim sorulan sorularada baktim kimse ayni sorunla karsilasmamis yardimci olursaniz sevinirim ALMANCA KLAVYE LAZIM saygilar,,,

direk link yollarsaniz sevinirim... DANKE

Daha önce cevaplandı bu soru. OKumanız gerek. Kafanıza danke. Türküz biz.

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

benimde sorunum war arkadaşlar yardımcı olurmusunuz internet explorer sayfasını açtığımda yukarıda herdefasında

'biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu :.TncTr.Com.: ' yazıyor nasıl silebilirim veya düzeltebilirim yardımcı

olurmusunuz :( şimdiden tşk ederim :)

Admin kardes inan formda klavye aramaktan gozum bozuldu :( su linki bana bir yollsan birzahmet ilk sayfada ki linki actim ama bir sey anlamadim sen direk link versen sevinirim saygilar...

ALMANCA Q klavye lazim ...

Edited by HANDYMEN

Arkadaslar CD1 i indirdim fakat kotam doldu CD2yi indiremiyorum CD2deki programlari yklemek istemiyorum acaba CD olmadan kurulumu tamamlayabilirmiyim TNCXP vista gorunumuyle falan acilirmi

arkadasim cd1 xp icin onu indirdiysen neroda (imageile direk yaz nero yardimiyla yoksa bott gormez) kurmaya basla bittikten sonra tncxp (vitsa gorunumlu) windowsun kuruluma hazir cd2 sadece ek programlar icin kurulum bittikten sonra sana soruyor program yuklemek istiyorsaniz cd2 yerlestrin diyor orda ESC ye bastigin zaman windowsun son rutuslarini yapiyor hemde butun driverlarida yuklemis bir sekilde sonra windows aciliyor..

cd2 olmadanda olur merak etme ben kurdum denedim.

Edited by HANDYMEN

Internet Explorer pencere başlığını (hani Microsoft Internet Explorer yazan yeri) istediğiniz gibi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz. Eğer bilmiyorsanız hemen öğrenin, ufak bir REGISTRY editörü numarası ile bu başlığı değiştirebilirsiniz. Aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterlidir.

1. Açık Internet Explorer penceresini kapatın

2. REGEDIT uygulamasını çalıştırın

3. HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Internet Explorer \ Main bölümüne gidin

4. EDIT menüsünden NEW STRING VALUE komutunu çalıştırın.

5. Adını Window Title yapın

6. Window Title değerinin üzerine çift tıklayın

7. Ekrana gelecek olan diyalog kutusunda yeni metin değerini girin (web sayfası gibi)

8. REGEDIT uygulamasını kapatın.

Bundan sonra Internet Explorer uygulamasını açtığınızda pencere başlığında ayarlamış olduğunuz metni ekranın sol üst tarafında görebilirsiniz. Örnek için aşağıdaki resme bakabilirsiniz.

alıntıdır.

• Administrator

raid controller kapattım yine kurulum esnasında mavi ekran geliyor

http://www.tnctr.com/index.php?act=ST&f=22&t=9992&hl=ultraiso&view=findpost&p=121776[/CODE]

Buraya bir bakın. Sanırım sizin raid kontolörü de jmicron. Dediğim yeri silerseniz düzelebilir.

• Administrator

ADMIN arkadas su klavye yuklememde yardımcı olsan bulamadım bır turlu almanca Q klavye layım...

ACILLLLLLL ;)

http://www.tnctr.com/index.php?s=&showtopic=9992&view=findpost&p=106071[/CODE]

Burada rusça eklemişiz. 00000419 yazan yeri 00010408 ile değiştireceksin.

Diğer dillerin kodları burada.

[CODE]http://www.easydesksoftware.com/keyboard.htm[/CODE]

ARKADAŞLAR BENİM PC SATA HARD DİSK BOOT CD SİNDE SATA DRİVERLAR VAR AMA BENİM PC YE KURULMUYOR DOSYALAR KOPYALANDIKTAN SONRA YENİDEN BAŞLATILDĞI AN MAVİ EKRAN ÇIKIYOR BANA YARDIM PLEASE N OLUR BANA YARDIM MAİL ADRESİMDEN ULAŞABİRSENİZ SEVİNİRİM BURADA CEVAP BULMAK ÇOK ZOR OLUYOR LÜTFEN MAİL ADRESİM : ********

icon13.gifDİKKAT: İletilerinizi Gönderirken Klavyenizin 3090qz6.jpg Tuşunun Kapalı Olmasına Özen Gösteriniz.

Ayrıca Kişisel Bilgi Vermek YASAKTIR.

Edited by chAsEEr

http://www.tnctr.com/index.php?s=&showtopic=9992&view=findpost&p=106071[/CODE]

Burada rusça eklemişiz. 00000419 yazan yeri 00010408 ile değiştireceksin.

Diğer dillerin kodları burada.

[CODE]http://www.easydesksoftware.com/keyboard.htm[/CODE]

Dedigin gibi degistirdim yuklemeyi orginal almanca windowshome den yukluyorum yukleme ok bitiyor ama klavye degistirecegim zaman almanca klavye duzenegi dogru sekilde yuklenmedi diyor....

dediginiyi harfiyen yaptim cd den yukleme yapiyor ama yinede son uygulamada olmuyorr....

http://www.tnctr.com/index.php?act=ST&f=22&t=9992&hl=ultraiso&view=findpost&p=121776[/CODE]

Buraya bir bakın. Sanırım sizin raid kontolörü de jmicron. Dediğim yeri silerseniz düzelebilir.

yukardakini yapınca kuruldu. yeri değil ama TNCVİSTA aynı kurulumun yarısında durup yüklenemedi diyip kapanıyor, yine jmicron sorunu mu acaba, yardımcı olursanız sevinirim

• Administrator

Dedigin gibi degistirdim yuklemeyi orginal almanca windowshome den yukluyorum yukleme ok bitiyor ama klavye degistirecegim zaman almanca klavye duzenegi dogru sekilde yuklenmedi diyor....

dediginiyi harfiyen yaptim cd den yukleme yapiyor ama yinede son uygulamada olmuyorr....

aynı temiz xp cdsinden kbdgr.dll dosyasını system32 içine atın birde.

yukardakini yapınca kuruldu. yeri değil ama TNCVİSTA aynı kurulumun yarısında durup yüklenemedi diyip kapanıyor, yine jmicron sorunu mu acaba, yardımcı olursanız sevinirim

Bence bios update yap.

selam , 2 "cd" yi de sorunsuz çekip "şifre"sini girip cd ye çekip windows a atıp vs. vs.....

ÇOK GÜZEL BİR WINDOWS OLMUŞ BU!!

arka planlar , menu renkleri , hele "DOS kurulum" daki renkler çok güzel!!!

tek bir tuşa basmadan windows masa üstünde 32 -bit renk kalitesinde gelmek de harika!!!

yanlız. ;)

sistemi 3 tane Amd ve 2 pentium lu m PC ye kurdum.

hepsinde ortak bir sorun oluyor..

bir program yüklenirken arkadan başka bir pencere çıkarsa ekran donuyor

"mouse" um hareket ediyor fakat hiç bir yere tıklayamıyorum!

"windows+d" tuşuna basıp bütün pencereler aşağıya indirebiliyorum fakat ekran da hala bir işlem yapamıyorum.

klavye de bastığım yazı tuşları dahil herşey etkisiz halde geliyor.

ancak ctrl+alt+del yapınca görev yöneticisi çıkabiliyor ama belirir belirmez o da hareketsiz , etkileşimsizleşiyor

sorunu ancak ctrl+alt+del e 10 saniye basılı tutarak (129 tane görev yöneticisi açarak) aşabiliyorum ve bu arada ilk başta kurmaya çalıştığım program da kendini kapatmış oluyor...

hatayı yaptığı programlar . i.e. 6-7 , nero yu kurarken , aslında hemen her program bir ilem yaparken ve başka bir pencereden bir işlem başlarsa karşıma çıkıyor...

mesela bir oyun un" autorun menu"sun deki "install"a tıkladığım da ek bir menu gelip kurulum başlar , bunun gibi durumlarda kitlenme , hareketsizleşme oluyor:...

bu sorun tncxp den değil de sanki windows vista görünümü katan program dan oluyor gibi bir izlenimim var ... bu soruna bir öneri sunmanızı içten bir şekilde diliyorum .

saygılar ve sevgiler

Edited by kristal

s.a internet explorerin güvenlik ayarı yüzünden istediğim sitelere girmior lütfen yardım edin güvenlik seviyesi yüksekte duruyor düşük seviyeye getiremiorum çünkü o seceneği kaldırılmıs lütfen bi yardım edin yoksa format atmak zorunda kalıcam :(

s.a internet explorerin güvenlik ayarı yüzünden istediğim sitelere girmior lütfen yardım edin güvenlik seviyesi yüksekte duruyor düşük seviyeye getiremiorum çünkü o seceneği kaldırılmıs lütfen bi yardım edin yoksa format atmak zorunda kalıcam :(

7.0 sürümünü kullan snde.O kadar şey için format mı atılır.

Edited by crazy_pretty_murat

ustalar sizin tncxp yi kurdum ve çok güzel yapomışsınız

yapanların ellerine sağlık

ancak ben Internet Explorer 7 yi kurdum daha önce hiç rastlamadığım hata geldi

sizden değildir belki ama genede sorayım dedim

sitelerdeki youtube videolarını izlerken hata veriyor

capture1lm3.jpg

yapanların ellerine , emeklerine sağlık sadece benim kulladığım 6 makina da da hata verdiği(2 önceki mesajım da açıkça belirtilen sorunlar) için kullanmaktan vazgeçtim...

daha uyumlu bir versiyona işallah

saygılar , sevgiler