Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Tncxp Ile İlgili Sorular Buraya

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

arkadaşlar ben uzun süre önce tncxp yi indirdim kullana bildiğim bütüun bil yükledim fakat kendi evimdeki bil da sorun cıkıyo mavi ekran geliyo

evdeki 4 harddisc te denedim olmadı

diger sistemleri rahat kurdum bilgisayarıma

su an xp+ vista da yüklü bunları kurarken sorun cıkarmıo kahretsin 10 15 bil kurdum ama evdekin de sorun

yardım lütfen sistemin anakart ga 965p-s3

işlemci pentium d 2800

1 gb ram var

arkadaşlar ben uzun süre önce tncxp yi indirdim kullana bildiğim bütüun bil yükledim fakat kendi evimdeki bil da sorun cıkıyo mavi ekran geliyo

evdeki 4 harddisc te denedim olmadı

diger sistemleri rahat kurdum bilgisayarıma

su an xp+ vista da yüklü bunları kurarken sorun cıkarmıo kahretsin 10 15 bil kurdum ama evdekin de sorun

yardım lütfen sistemin anakart ga 965p-s3

işlemci pentium d 2800

1 gb ram var

Buraya bi bak istersen.

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=9992&st=500&p=46681entry46681

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies[/CODE]

Buraya bak o zaman.

Abi harbiden süpersin işe yaradı hem bu kadar emek verip böyle bir program yapıyorsunuz hemde herkese teker teker sorunlarıyla ilgileniyorsunuz hemde jet hızıyla Allah razı olsun sizden

gurban olurum arthasa :D

Şimdi ben gece cd1 ve cd2 yi gigashare den download ettim iso kalıpları nero ile cd ye yazdırdım aynen boot tan açılış menüsü tuş kombinasyonu 3 ve 3. parti raid sürücüleri yükleniyor oley oley oley

hepsi yüklendikten sonra 5 sn bekliyor ver deniz mavisi ekran

msj şu( Stop:c0000221 unknown hard error /systemroot/system32/ntdll.dll

ve kurulum yok :D

dip not nero yazararken bilmem nelerle bilmem neler uyuşmuyo devam edilsinmi demişti bende et dedim ama not almadım ^_^

• Administrator

Şimdi ben gece cd1 ve cd2 yi gigashare den download ettim iso kalıpları nero ile cd ye yazdırdım aynen boot tan açılış menüsü tuş kombinasyonu 3 ve 3. parti raid sürücüleri yükleniyor oley oley oley

ve kurulum yok ^_^

dip not nero yazararken bilmem nelerle bilmem neler uyuşmuyo devam edilsinmi demişti bende et dedim ama not almadım :D

hiren bootcd ile açıp partition managerlerin biriyle format at c: sürücüsüne

ve kurulum yok ^_^

dip not nero yazararken bilmem nelerle bilmem neler uyuşmuyo devam edilsinmi demişti bende et dedim ama not almadım :D

cd romunu değiştir kesin düzelir

bu hatayı cdnin bazı bölümlerini yavaş okuduğundan yapıyor

okuyor ama zaman aşımı gibi bir olay yüzünden bu hatayı veriyor

bu sorun benimde başıma çok geliyor

hep aynı şekilde çözüyorum

Edited by msiramazan

arkadaşlar ben tnc xp kullanıyorum ama crack sitelerine girdiğimde yasak site olarak algılıyo. dosya indirmeye çalıştığımda güvenlik ayarlarınız buna izin vermiyo diyo bunu nasıl değiştirebilirim acaba.

bir sorunum da penceriyi tuttuğumda pencerenin sadece çerçevesi gidiyo bıraktığımda pencere taşınıyo bunu nasıl değiştirebilirim bilgisi olan arkadaşlar söylerse sevinirim şimdiden teşekkürler

şimdi adminlerimizden birşey rica ediceğim

ben tnc xp kullanıyorum çokda hoşuma gitti ve gurur duyuyorum ski8er boi adminimiz le

27 sayfa okuyabildim ve gozlerim gitmiş durumda

yarın yada hergun ne kadar vaktimi ayırabilirim yorgunluğuma baglı ki kalan sayfalarıda okuyup öğrenmekte çok istiyorum fakat önerim şudurki

başlık yani konu içi arama butonuda programlamanız mümkünmü.

insanlar aradıgı sorunlarını daha kolay bulup ve daha yararlı bi hale getirmiş olmazmı bu ,forumu ??

bu arada yeni üye de değilim.

eski nick im ile girmeme izin vermedi sistem ve ne yeni şifre gönderdi nede belirgin bi mail aldım

ve tekrar hesap almak durumunda kaldıgımıda belirtmek istiyorum.

yardımcıolamassanız bile teşekkür ediyorum .

• Administrator

bu arada yeni üye de değilim.

eski nick im ile girmeme izin vermedi sistem ve ne yeni şifre gönderdi nede belirgin bi mail aldım

ve tekrar hesap almak durumunda kaldıgımıda belirtmek istiyorum.

yardımcıolamassanız bile teşekkür ediyorum .

Bak aşağıda arama kutusu var. Postların en altında.

arkadaşlar ben tnc xp kullanıyorum ama crack sitelerine girdiğimde yasak site olarak algılıyo. dosya indirmeye çalıştığımda güvenlik ayarlarınız buna izin vermiyo diyo bunu nasıl değiştirebilirim.

bir sorunum da penceriyi tuttuğumda pencerenin sadece çerçevesi gidiyo bıraktığımda pencere taşınıyo bunu nasıl değiştirebilirim şimdiden teşekkürler

arkadaşlar yardım edebilecek kimse yok mu

• Administrator

arkadaşlar ben tnc xp kullanıyorum ama crack sitelerine girdiğimde yasak site olarak algılıyo. dosya indirmeye çalıştığımda güvenlik ayarlarınız buna izin vermiyo diyo bunu nasıl değiştirebilirim.

bir sorunum da penceriyi tuttuğumda pencerenin sadece çerçevesi gidiyo bıraktığımda pencere taşınıyo bunu nasıl değiştirebilirim şimdiden teşekkürler

arkadaşlar yardım edebilecek kimse yok mu

giremediğin crack sitelerinin adreslerini regeditte arayıp çıkanları sil. Karalistedirler. Pencere mevzusu ile performans ile alakalı. Bilgisayarım>Gelişmiş>performans altından en iyi görünümü seçersen düzelir.

benim problemim şu simgelerin yanındaki kısayol okları..Bunu sistemdem kaldırmıssınız fakat bana bunlar cok lazım...Silmeyi biliyordum ama nasıl geri yüklenir bilmiyorum.Acil yardım ederseniz sevinirim diye msj atmıştım ilgilenen çıkmadı.Bunun için format atmak zorunda kalcam bi ilgilenin lütfen!!!

• Administrator

benim problemim şu simgelerin yanındaki kısayol okları..Bunu sistemdem kaldırmıssınız fakat bana bunlar cok lazım...Silmeyi biliyordum ama nasıl geri yüklenir bilmiyorum.Acil yardım ederseniz sevinirim diye msj atmıştım ilgilenen çıkmadı.Bunun için format atmak zorunda kalcam bi ilgilenin lütfen!!!

tweakui(başlat>powertoys for windows) yi çalıştırın.

Explorer>shortcut>arrowu seçip tamam diyin.

öncelikle böyle bir winxp hazırlayan bu takımın ellerine emeğine sağlık. benim sorum şu:

2. CDyi rapidden indirip 1. cdden sonra takmama yüklememe gerek varmı, çünkü ben kendi programlarımı yüklemek istiyorum ve ayrıca bu ay kotam doluyo 2. cdyi indiremiyeceğim ve acilen format atmak zorundayım.

1. cd yeterli mi?

arkadaşlar ayrıca "3. tncxp kur" seçeneğinden sonra bilgisayar driver taraması ardından mavi ekranda windows kurmaya geçecekken "Kur, bilgisayarınıza takılı hiçbir sabit disk bulamadı" diyor.

halbuki tncxp de sata sürücüleri yüklü değilmiydi niye böyle bi uyarı verdi ki ve bendeki dizüstü bilgsyrda şuanda vista home premium yüklü ama ben xp kullanmak istiyorum.

lütfen yardım edin arkadaşlar bi format çekemedim gitti şu dizüstüye. hiren bootcdde bu konu hakkında işime yarayacak bişey varmı harddisk araçlarında, disk bölümleme araçlarında falan...

Edited by sirbecher

1-Hocam TNCXP i pc me kurdum. Birincisi Kurarken İ386 dosyası yok yazmaktadır.Bu durumu Normal SP2 li xp cdmi takıp Aşmaktayım,Fakat bu seferde.

2-Almış olduğum yedeklemeyi geri yüklerken Ghost ile yükleme bittikten sonra NTLDR Hatası verdi...

3-Aynı Şekilde ACRONİS ile denemde ise "hall.dll" hatası vermekte,

Hazırlamış olduğunuz TNC xp cd si için olağan bir durummu acaba..?