Jump to content

Tncxp Ile İlgili Sorular Buraya

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

kafam iyiye karıştı kusura bakmayın .... bunu xp linki zannettim ! özür dilerim....

Bak Arkadasim Herseyi Sifirdan Anlatalim Simdi Partlari Indirdik 1.Parti Sag Tik Yapip Buraya Cikarttik Sonra Karsimiza T_N_C iso Dosyasi Cikti Dime Sonra Ultra Iso Programini Aciyoruz Ve Bu Adimlari UYguluyoruz,,,

Please register to see this content.

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bak Arkadasim Herseyi Sifirdan Anlatalim Simdi Partlari Indirdik 1.Parti Sag Tik Yapip Buraya Cikarttik Sonra Karsimiza T_N_C iso Dosyasi Cikti Dime Sonra Ultra Iso Programini Aciyoruz Ve Bu Adimlari UYguluyoruz,,,

sizede gecenin bu saatinde uğraştırdığım için özür dilerim... dediğiniz şekilde yaptım ve şuan yazım işlemi başladı... umarım hatasız biter ve kur sorunsuz başlar... sizlere tekrar teşekkür ediyorum ilgilendiğiniz için .... emeğinize sonsuz saygım var..!

arkadaşlar tncxp yi kurulduğu ilk günden bu yana kullanmaktayım tek bir sorunum var sistem belli bir zaman sonra yavaşlaıyo ve tekrardan ghost yada format yoluyla sistemi yenilemem gerekiyor acaba varmı bu yavaşlığa başka bir çare . vereceğiniz cevaplardan dolayı teşekkürler

Selam arkadaşlar.

Bilgisayara daha dün TNC XP kurdum. Kuulum sırasında hiçbir sorun yaşamadım. Driverlarımın hepsini kurdum.

Daha sonrada Adwanced Windows Care Professional ve Registry Fix ile iyice taratıp bütün hataları onardım. Herşeyi ayarlayıp işimi hallettikten sonra da pc yi kapattım. Tekrar açmayı denediğimde pc açılmadı. Üstüste bir kaç kez denememe rağmen gene açılmadı bende açılışta f8 ile açarak çalışan son ayarlarımla açtım. Fakat kurdugum driverlarımın çoğu ne yazıkki hiç kurulmamış görünüyor.

Her defasında yok camerayı kur yok TV kartını kur sıkıldım valla. Bunun bir çaresini bilen kurdugum ayarları sabitleyebilecğim bir yöntem bilen varsa lütfen yardım etsin...

arkadaşlar ilk önce tebrik ederim böyle bir çalışmaya imza attığınız için... sorum şu... bu 2 cd den oluşan tnc xp nini ilk cd den kuruumunu yaptıktan sonra 2. cd deki programlara ihtiyaç duymadığımız takdirde kurulumu tamamlama şansımız varmı? yani sadece 1. cd ile tnc xp kullanılabilirmi??? teşekkürler....

arkadaşlar ilk önce tebrik ederim böyle bir çalışmaya imza attığınız için... sorum şu... bu 2 cd den oluşan tnc xp nini ilk cd den kuruumunu yaptıktan sonra 2. cd deki programlara ihtiyaç duymadığımız takdirde kurulumu tamamlama şansımız varmı? yani sadece 1. cd ile tnc xp kullanılabilirmi??? teşekkürler....

Tabiki...TNCXP Yi Kurduktan Sonra 2. Cd'yi Istiyecektir Orda Program Kurmak Istemiyorsaniz ESC Tusuna Basabilirsiniz...

Edited by ByKonfizik

Tabiki...TNCXP Yi Kurduktan Sonra 2. Cd'yi Istiyecektir Orda Program Kurmak Istemiyorsaniz ESC Tusuna Basabilirsiniz...

teşekkürler... peki bunun için 2. cd ye sahip olmam şartmı? internetimde kota sınırlaması olduğu için soruyorum... yani sadece 1. cd yi kullanarak kurulumu tamamlama şansım varmı...kusurabakmayın....

teşekkürler... peki bunun için 2. cd ye sahip olmam şartmı? internetimde kota sınırlaması olduğu için soruyorum... yani sadece 1. cd yi kullanarak kurulumu tamamlama şansım varmı...kusurabakmayın....

Tabikide... :blush:

2. cd ye gecildiğinde zip hatası zip acılamadı falan hatalar aldım yani 2. cd deki programlar yüklenemedi

acaba cd rw mi yanlış yazdı... bendemi hata zipleri acarken herhangi bi hata almadım...

4x hızında yazdım yani yanlışlık olmasın die sanmıyorum hatalı yazıldığını

1. cd gayet güzel bi dünya driver var tanımadığı şey yok valla süper

2. cd de hatalar aldım can not zip falan..

Edited by ApoCaLiPs

• Administrator

2. cd ye gecildiğinde zip hatası zip acılamadı falan hatalar aldım yani 2. cd deki programlar yüklenemedi

acaba cd rw mi yanlış yazdı... bendemi hata zipleri acarken herhangi bi hata almadım...

4x hızında yazdım yani yanlışlık olmasın die sanmıyorum hatalı yazıldığını

1. cd gayet güzel bi dünya driver var tanımadığı şey yok valla süper

2. cd de hatalar aldım can not zip falan..

extract ederken hata veriyorsa cd okuma sorunu vardır.

arkadşlar çok güzel bi çalışma olmuş az önce indirmeyi tamamladım ve kurulumu yaptım.... ama küçük bi sorunum var... işlemcimde genelde bir kasılma var... bu %90 a kadar ulaşabiliyor... varmıdır bunun bir çaresi?

TNCXP SIK SORULAN SORULAR

S-Svchost %100 işlemci kullanıyor. Çok kasıyor PC.

C-Bu güncellemeyi yükleyince düzelecektir.

http://rapidshare.com/files/31318661/WindowsXP-KB927891-v3-x86-TRK.exe[/CODE]

Selam arkadaşlar.

Bilgisayara daha dün TNC XP kurdum. Kuulum sırasında hiçbir sorun yaşamadım. Driverlarımın hepsini kurdum.

Daha sonrada Adwanced Windows Care Professional ve Registry Fix ile iyice taratıp bütün hataları onardım. Herşeyi ayarlayıp işimi hallettikten sonra da pc yi kapattım. Tekrar açmayı denediğimde pc açılmadı. Üstüste bir kaç kez denememe rağmen gene açılmadı bende açılışta f8 ile açarak çalışan son ayarlarımla açtım. Fakat kurdugum driverlarımın çoğu ne yazıkki hiç kurulmamış görünüyor.

Her defasında yok camerayı kur yok TV kartını kur sıkıldım valla. Bunun bir çaresini bilen kurdugum ayarları sabitleyebilecğim bir yöntem bilen varsa lütfen yardım etsin...

Benimde basıma gelen Birsey Eyer Masa Üstü Arka Plan Geliyorsa Simgeler Gelmiyorsa

" CTRL---ALT---DEL "

" Bilgisayarı Kapat "

"Admin Oturum Kapat"

Yaparak ayarlarını acabilirsin tekrar tekrar kurmana gerek kalmaz eyer f8 dedine göre güvenli modda acıyorsun sanırım

oradalarda takılıyorsa bilemicem benimle ilgili bir sorundu paylasım dedim umarım isini görür

Edited by neq

Ben henüz kullanmaya başlayamadım ama şimdiden teşekkürler...

kullanan arkadaşlar çok beğenmişler bende rapid linklerinden inidridm ve tek DVD haline getirdim...

Boot tan DVD-ROM seçtim kaydettim ama kurulum sayfası bir türlü karşıma çıkmıyor...

Bilgisayarımda şu an XP SP2 yüklü...

Yardım Lütfen Şimdiden Sağolun...

İnsanlara gerçekten faydası dokunan herkese teşekkürler...

AMD 3700+

EPOX NPA NF4 Ultra

1024 DDR

250 GB HDD

128 Mb VGA

TNCXP SIK SORULAN SORULAR

S-Svchost %100 işlemci kullanıyor. Çok kasıyor PC.

C-Bu güncellemeyi yükleyince düzelecektir.

http://rapidshare.com/files/31318661/WindowsXP-KB927891-v3-x86-TRK.exe[/CODE]

teşekkürler bu güncellemeyi yükledim ancak yinede işlemcimde düzensiz bir çalışma var... bunun dışında bir eklenti dosya varmı acaba?

teşekkürler bu güncellemeyi yükledim ancak yinede işlemcimde düzensiz bir çalışma var... bunun dışında bir eklenti dosya varmı acaba?

Yok Ama @Sk8er_Boi Daha Ayrintili Aciklyabilir...

Edited by ByKonfizik

Ben henüz kullanmaya başlayamadım ama şimdiden teşekkürler...

kullanan arkadaşlar çok beğenmişler bende rapid linklerinden inidridm ve tek DVD haline getirdim...

Boot tan DVD-ROM seçtim kaydettim ama kurulum sayfası bir türlü karşıma çıkmıyor...

Bilgisayarımda şu an XP SP2 yüklü...

Yardım Lütfen Şimdiden Sağolun...

İnsanlara gerçekten faydası dokunan herkese teşekkürler...

AMD 3700+

EPOX NPA NF4 Ultra

1024 DDR

250 GB HDD

128 Mb VGA

siz herhalde dvd ye çekerken yanlışçektiniz

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=12011[/CODE]

[/center]

[center]buradaki anlatıma göre yaparsanız sorun yaşamazsınız[/center]

yavuzccn ilgine teşekkürler ama...

Sorun DVD de sandım verdiğiniz linke tıkladım....

ancak sorun DVD de değil sanırım...

1.Cd yi tek olarak Cd ye çektim yine olmadı...

orada karşılaştırma yaparken rapidden indirdiğim 6 partlık ilk cd nin içerinde EZBOOT klasörünün olmadığı gördüm...

Bendeki sorun ondan kaynaklanıyo sanırım...

Ha gizli dosya sandım gizli dosyaları göster dedim ama değişen yok...

Bendeki CD tam olarak 690 MB...

bana EZBOOT dosyasını gönderiversin biri hayrına bee...

Edited by umut_ua

cook gusel ellerınıze saglık ama bır sorum olacak kurulum sayfasının gorunusunu nasıl degıstırcez bende merak saldım bu ıse ama ne yapcagımı bılmıorum nlite demeyin intahar ederimm :lol:

Katilimsiz Kurulum Destek Bolumune Yazarsan Daha Hizli Cv Alirsin....

yavuzccn ilgine teşekkürler ama...

Sorun DVD de sandım verdiğiniz linke tıkladım....

ancak sorun DVD de değil sanırım...

1.Cd yi tek olarak Cd ye çektim yine olmadı...

orada karşılaştırma yaparken rapidden indirdiğim 6 partlık ilk cd nin içerinde EZBOOT klasörünün olmadığı gördüm...

Bendeki sorun ondan kaynaklanıyo sanırım...

Ha gizli dosya sandım gizli dosyaları göster dedim ama değişen yok...

Bendeki CD tam olarak 690 MB...

bana EZBOOT dosyasını gönderiversin biri hayrına bee...

Buyrun Insallah Olur...

http://uploaded.to/?id=iuxdpt[/CODE]

Edited by ByKonfizik

Katilimsiz Kurulum Destek Bolumune Yazarsan Daha Hizli Cv Alirsin....

Buyrun Insallah Olur...

http://uploaded.to/?id=iuxdpt[/CODE]

Çok sağol kardeş oldu sonunda... Nasıl oldu bilemiyorum ama oldu şu an TNCXP den yazıyorum...

Herkesin emeğine sağlık...

Selamlar işletim sisteminizi kurdum sorunsuz gibi görünüyor şimdilik. Teşekkürler. Yalnız "ATItool 0.26" yükleyip çalıştırdıktan sonra mavi ekran geldi ve sistemi yeniden başlatmamı istedi. " sonsuz döngüye girdi " gibi bir şeyler yazdı. Sorun ne olabilir. Bir de ide to sata çevirici kart ile bağladığım dvd yazıcıyı görmüyor.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.