Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Tncxp Ile İlgili Sorular Buraya

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

• Administrator
Öncelikle emeği geçen herkese teşekkürler, tnctr Windows Ultimate 2008 kurmayı denedim ntdll.dll hatası aldım kurulumda ancak aynı cd ile arkadaşımın bilgisayarını kurdum sorunsuz gayet güzel kendi bilgidayarım DELL Inpiron 6400 normal windows XP PRO kuruyorum sorunsuz hatasız gayet stabil ancak Tnctr Windows Ultimate 2008 kurmuyor bu sorunu yaşamış ve çözmüş arkadaşlar varmı ?

Yanlış yere yazmışsınız. Burası Tncxp için.

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Boşuna kurduysan format atar kendi sistemini kurarsın yok ben sorunlarımı cozucem diyosan 122 sayfa soru ve cevap burada.

şimdi sen soyle bakalım cozumu mu arıyosun yoksa cozumsuzlugu mu ?

He birde senin okuman yok heralde silinenleri gormediğine gore !

• Administrator
olmaz olsun bole tncxp. Bölge ve dil seceneklerinden gelişmikteki unicode lari nie kaldiriyonuz siz ya.Sanki önemsiz bisi. Hadi ie e attiginiz degismez exp bisi demedim. Ama bu kadar da olmaz bosuna kurdum resmen. herhangibir sekilde sisteme geri yuklenebiliyorsa soyleyin. Olmaz bole sey... O bolumdeki ayarlar ne kadar onemli haberiniz yok herhalde.

Beğenmediysen kendin yap bir tane. Orada neyin kaldırıldığı yazıyor. Silmek de elinde. Hadi iyi geceler.

Nese tepkime bakmayin. Aldigim uyari sonucu bi kac saat ugrastiktan sonra bunun . Tnc XP den kaldirildigini gorence sasirmislikla sinirin birlesimi bir tepki verdim. Kusura bakmazsiniz umarim.

Simdiye kdr ufak hatalar haricinde iyi is cikartmisti bu yuzden Tesekkuru borc bilirim.

Saglicakla Kalin Hersey Dilediginiz gibi olsun.

Yukledigim progranlar sizin yaptıgınız katılımsız programlar onun haricinde bir şey yuklemiyorum bir de driverları yukluyorum

Başka bir cd den yukledigimde de aynı sorun olmaya baslamıştı tnc xp yi kurduktan sonra

Virüs bulaşmış da olabilir. Kurulumdan sonra çalıştırdığınız birşey virüslüdür belki.

[ed2k][/ed2k]

txtsetup.sif dosyasından

PCI\VEN_197B&DEV_2363="jraid"

satırını silin.

Bu satır tam olarak nerede acaba bi klasördemi klasör ismi ney bu gün lanet bi sataya kurmaya çalıştım beceremedim mavi ekrana düşüp duruyor deli oldum

• Administrator
Admin Hesabı Kapandı Açılmıyor Yeni Hesap Oluşturdum Onuda Admin Yaptım PC,yi Kapatıp Açtım Asıl Admin Hesabı Gitti Şimdi Onu Nasıl Geri Getirebilirim.?

Şifre ekranında ctrl+alt+del'e basarsan Kullanıcı adı yazma yeri gelir. Oradan giriş yapabilirsin.

[ed2k][/ed2k]

Bu satır tam olarak nerede acaba bi klasördemi klasör ismi ney bu gün lanet bi sataya kurmaya çalıştım beceremedim mavi ekrana düşüp duruyor deli oldum

i386\txtsetup.sif dosyası. Aramadan bulunuyor...

Herşey güzel ama Ses kartını tanıyor sadece Ekran kartını yüklerken hata veriyor ve yüklemiyor başka bi sorunla karşılaşmadım ben..Eline Sağlık güzel bir çalışma

devamı gelir inş.

Tüm sürücüler yüklenebilseydi üreticilerin sürücü yapmasına gerek kalmazdı.

PCI\VEN_197B&DEV_2363="jraid" sadece bu satırı silsem yetermi yoksa

PCI\VEN_197B&DEV_2360="jraid"

PCI\VEN_197B&DEV_2361="jraid"

PCI\VEN_197B&DEV_2365="jraid"

PCI\VEN_197B&DEV_2366="jraid"

hepsinimi sileyim

• Administrator
PCI\VEN_197B&DEV_2363="jraid" sadece bu satırı silsem yetermi yoksa

hepsinimi sileyim

Orada bu satırı silin diyor değil mi?

İki kere düşüneceğine bir kere okusan daha iyi.

Bak gözüm bu vatandaş böyle cevep vermiş

tncxp'yi bizimle paylaştığınız için teşekkür ediyorum Asus P5PE-VM anakart kullanıyorum kurulumun aygıtlar yükleniyor 35 dakikasında kurulum durup mavi ekran geliyor. aşağıdaki satırları sildim, bios güncellemesi yaptım sorun yine devam ediyor . sorundan hemen önce başka bir xp cd'si ile değiştirip o bölümü geçince tekrar tncxp'den devam ettiğimde ise kurulum windows sorunlu kuruluyor yardımlarınız için teşekkür ederim

hepsini sildim oldu demiş bende iki iş yapmıyayım diye üzerine basarak bu soruyu yazdım sen sadece PCI\VEN_197B&DEV_2360="jraid" bunu sil demişşsin o hepsini silmiş zaten işler kesat 2 cd harcamaya ne gerek var

• Administrator
Bak gözüm bu vatandaş böyle cevep vermiş

tncxp'yi bizimle paylaştığınız için teşekkür ediyorum Asus P5PE-VM anakart kullanıyorum kurulumun aygıtlar yükleniyor 35 dakikasında kurulum durup mavi ekran geliyor. aşağıdaki satırları sildim, bios güncellemesi yaptım sorun yine devam ediyor . sorundan hemen önce başka bir xp cd'si ile değiştirip o bölümü geçince tekrar tncxp'den devam ettiğimde ise kurulum windows sorunlu kuruluyor yardımlarınız için teşekkür ederim

hepsini sildim oldu demiş bende iki iş yapmıyayım diye üzerine basarak bu soruyu yazdım sen sadece PCI\VEN_197B&DEV_2360="jraid" bunu sil demişşsin o hepsini silmiş zaten işler kesat 2 cd harcamaya ne gerek var

Senin gözün değilim. Ekonomin ve boş cdlerin de beni ilgilendirmiyor. Sadece defalarca cevaplanmış şeylerin tekrar sorulmasına gıcık oluyorum. Biz birşeyleri öğrenmek için deneyip yanılıyoruz. Ve bilgi veriyoruz. Siz ise saygısızlık yapıyorsunuz sadece. Siz de bedel ödeyin biraz.

Şu mübarek gün Terbiyesizlik yapmamak için kendi tutuyorum ama kendini zorlama şurda insan gibi bişey sorduk uzattıkça uzatıyorsun yardım istiyende suç bedel ödüycekmişim paralı yapaydında parasını verip iş yapaydık

• Administrator
Şu mübarek gün Terbiyesizlik yapmamak için kendi tutuyorum ama kendini zorlama şurda insan gibi bişey sorduk uzattıkça uzatıyorsun yardım istiyende suç bedel ödüycekmişim paralı yapaydında parasını verip iş yapaydık

Bir yapta görelim terbiyesizlik. Ben şimdiye kadar yapmadıysam sakinliğimdendir. Sen cevaptan anlamayan bir kaskafaysan benim suçum ne? Zamanımı çalma ve bu konuya bir şey daha yazma.

arkadaslar bi sorum var ben 2. cd deki programları kurmak istemiyorum sadece windowsu kurmak istiyorum böyle bir şansım var mı varsa nasıl yapacağım şimdiden teşekkürler

2 Cd Birbirinden Bagimsiz 2.cd'yi Ister Indir Ister Indirme...1.Cd Windows 2.Cd Program

Selam,

Sağlıklı bir XP kullanıyordum ve gezinirken TNCXP'yi indirdim,

Kullandığım XP'yi formatladım ve TNCXP'yi bilgisayarıma kurdum.

Herşey sağlıklı çalışıyor ama bilgisayarım arada bir kitlenme yapıyor

mecburen reset atıyorum

Şuan TNCXP kurulu ve yanıtlarınız bekiyorum

yapabileceğim bir müdahale varsa yardımcı olalım arkadaşlar

Şimdide Teşekkürler