Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Tncxp Ile İlgili Sorular Buraya

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

yapanlardan allah razı olsun şimdi indiriyorum teşekkürler çalışmalarınızın devamını bekliyoruz

allah rızası ıcın su klavye ısını cozecek bırı yokmu olmuyor her yolu denedım fransızca yapamadım kardesler klavyeyı

adszbg7.jpg

tam 29 kisiye yukledim hepsinde de ayni sorun var arkadaslarima yiukledim kardes demi ama bu nu sadece tr dekiler kullanmiyorki evrensel oldu artik tnc tr ondan klavyelere elellemeyelim :):):)

Edited by desed

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sk8er_boi abicim bi sorunum var şimdi bu tncxp yi önceden (normal xp herhangi türden extra bi ekleme) olmadan olan işletim sistemimle indirdim ve ''.rar'' dosyasından çıkarmayı denediğimde hatalı dosya uyarısı almıştım daha sonra şans eseri bir cafe sahibi arkadaş bi cd verdi ''tncxp'' nin cd si olduğunu görünce sevindim :) :) eline sağlık ama şimdi yine bi sorunum ortaya çıktı pc ye format atarken bazı ''.dll'' dosyalarını kopyalayamadım yinede bi süre idare ettim sık sık mavi ekran aldım ve bir arkadasıma özellikle söylüyorum ''laptop'' una aynı cd ile format attım ne ''.dll'' hatası verdi nede yüklerken problem verdi ama explorer çalışmadı neden olabilir acaba?

pc min özellikleri :

asus p5gd1pro motherboard

western d. sata1 80gb

ax300se 128 mb

asusquetrack dvd-rw (lightscrible)

1024 kingstone + 512 ram

intel p4 3.0

Edited by fade_to_black

Büyük ihtimalle anlattığınıza göre cd de bir hata mevcut. Yeni bir cd ile tekrar formatlayınız. İE de bunun yüzünden hatalı olarak yüklenmiştir ama dll hatasını yüklerken vermeyebilir. İE'yi dışardan manuel olarak kendiniz de yükleyebilirsiniz.

değerli ustalarım..bende TNCXP 2 cdleri var lakin,yeni aldıgım ana karta ( gıgabyte ga-945gcm-s2l ) sistemi sorunsuz yüklememe rağmen ses driverlerini bir türlü yükleyemedim..servise sordugumda kurulumsuz cd kullanıyosan olamıyacağını şifre soran sp2 li bir cd kullanmamı söylediler..

sizlerdenisteğim ; bu cdlerle yapabilirmiyim yada servisin söylediği gibi bir xp cdsimi tedarik etmeliyim..

yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim......

http://www.tnctr.com/index.php?act=findpost&hl=kbdgr&pid=143465[/CODE]

sorun tamamdir arkadasalar cozuldu yalnuz sekerbois sana bir sey diyecem avrupada okadar cok kullanana varki kardes bu xp yi en iysi bu hepsinden danha iyi bu hizli saglam yani dil dosyalarini silimaeyin derim evrensel xp bu :):)

benim sorunum anakart simgesini gördükten sonra bazen orda takılıp kalıyor ve windows xp açılırken mavi ekrana düşüyor ve sürekli değişik hatalar veriyor bir keresinde onarılamayan sistem hatası diye birşey bile geldi tncxp kullanıyorum bilgisayarımın özellikleri

Asus P5GD1 PRO ANAKART

P4 3.0 İŞLEMCİ

1.0 Gb Ram

GeForce 6600 256 Mb Ekran Kartı

sorarsanız bilgisayarıma yeni format attım ve şu anda 0 program kurulmadı daha 2 gün olmadı format atalı format atmadan öncede bu hataları sık sık veriyordu durup dururken görüntü gidiyordu ama ekran kartını çıkarıp taktım düzeldi ram lerin yerlerini değiştirmeyi denedim yardımcı olursanız sevinirim

yapanın ellerine saglık cok emek harcanmıs ama söle bir sorunum war yukarıdakılerini okudum benimki ile alakası yok

tüm denilenleri yaptım

bios ta tamamdır ama 6 secenekli yerde hdd ac cd den ac tncxp kur gibi bi pencere acılıyor o pencerede 3 basmam yeterlidir dediler basıyorum yukarıda bir imlec yanıp sönüyor beklememi lazım veya kac dk beklemem lazım simdiden tesekkürler :clapping:

Servise sorduğumda kurulumsuz cd kullanıyorsan olamayacağını şifre soran sp2 li bir cd kullanmamı söylediler..

yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Keşke teknik servise sorsaydınız. Entegre SP2 'nin ses sürücüsüyle ne alıp veremediği varmış :clapping:

Şimdi öncelikle pc'yi güvenlik kipte açıp aygıt yöneticisinden ses ile ilgili bütün aygıtları silin.

daha sonra pc'yi yeniden başlattığınızda "yeni donanım bulundu" mesajlarına iptal deyin.

Aşağıdaki ses sürücülerini kurun.

.

bir bir diğer sorunum tncxp ekran kartı driver ını otomatik yüklüyor bu otomatik yüklediği driver ı güncellemek için sürücüsünü kaldır diyprum aygıt yöneticisinden ama kaldırmıyor bilgisayarın açılması için gerekli sürücü diyor bunları güvenli kipte yapıyorum eğer bir çözümü varsa ilgilenirseniz sevinirim

• Administrator
bir bir diğer sorunum tncxp ekran kartı driver ını otomatik yüklüyor bu otomatik yüklediği driver ı güncellemek için sürücüsünü kaldır diyprum aygıt yöneticisinden ama kaldırmıyor bilgisayarın açılması için gerekli sürücü diyor bunları güvenli kipte yapıyorum eğer bir çözümü varsa ilgilenirseniz sevinirim

Sağ tık>Sürücü güncelleştir'den yapabilirsin güncellemeyi

Windows'un bazı dosyalarından ötürü kaldırılmıyor olabilir kaldırmayı denemk yerine sürücüleri güncelle demeydi denedinmi?

maalesef işe yaramadı kardeşim güncelle denilmiyor ama neyse üzerine yükledim güncel sürücüyü önce renkler felan birbirine girdi sonra güvenli kipten yüklediğim sürücüyü silip tekrar yükledim oldu

ama aygıt yöneticisinden kaldırmak daha sağlıklı bir kurulum olur o yüzden onu yapabilsem daha iyi :clapping:

ekran kartım nvidia 6600

maalesef işe yaramadı kardeşim güncelle denilmiyor ama neyse üzerine yükledim güncel sürücüyü önce renkler felan birbirine girdi sonra güvenli kipten yüklediğim sürücüyü silip tekrar yükledim oldu

ama aygıt yöneticisinden kaldırmak daha sağlıklı bir kurulum olur o yüzden onu yapabilsem daha iyi :clapping:

ekran kartım nvidia 6600

Dediğim gibi belki windows için önemli birşey olduğu içinde izin vermiyor olabilir...

• Administrator
merhabalar

emule kullanırken açık olduğu halde ed2k bağlantılarına tıkladığımda yeni bir emule açılmakta. multiple instance özelliğini nasıl kapayabilirim

Emule ilie ilgili sorunlarınızı buraya değil, yazılım bölümüne sorunuz.