Jump to content

Tncxp Ile İlgili Sorular Buraya

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bu soru tncxp sp3 sorunlarında çözüldü [Otomatik olarak ADmin açılması]

kardeş oradakileri uyguladım. yeni bir yönetici hesabı açtım.parola koydum. yeni bir sınırlı kullanıcı oluşturdum.fakat yinede bil. açılırken kullanıcı hesabı seçtirmeden direk adminden açılıyor.şaşırdım

kardeşim ellerine sağlık cd 1 cd 2 aldım ama xp kuramadım 5 bölümlü grafik ekrandan 3 ncü olanı seçiyorum sonra 9 menü geliyor önüme ordan nasıl kurucam acil yarım teşekkürler şimdiden

yha ben hala kuramadım TNCXP.CD1 btn partlarda bu iso belgesi war dogru mu yardımcı olurmusn özel mesaj atarsanız daha iyi tncxp nasıl kurulur adlı konuda videoyu izledim aynısını yaptım olmuyor biraz ayrıntılı bir bilgi verirmsinz :D

arkadaşlar tncxp yi sorunsuzca kurdum ve şu an kullanıyorum.hızından da memnunum ama bir sorunum var:internete girince çoğu sayfalarda açmıyor yenile diyince açıyor.ie de ve firefox da böyle oluyor.önceden böyle sorunum yoktu şimdi neden olabilir?mesela bu sitede oldu.yardım lütfen

selam ''ACİL CEVAP'' ben ılk once sızın yaptıgınız windowsu kurdum kullandım 2ay kadar ondan sonra barıs sevenın cıkardıgı wındowsu ındırdım kurdum ollmuyor tam kurma aşamasına gelırken mavı ekran gelıyor normal orjınal wındowsuda kuramıyorum sızın yaptıgınız wındowstan baska ben barıs sevenın yaptıgı wındowsu kurmak ıstıyorum ındırdım o wındowsuda arkadasada kurdum ama benım pc ye kurulmuyor mavı ekran gelıyor tam kurarken baflatın dıyor bunun ıcın ne yapmam gerek soylersenız sevınırım sımdıden tesekkurler....

aynı problemi arkadaşım pc ye yüklerkende gördüm bunu nasıl çözebiliriz tncxp sp3 ü kurmuştuk daha önce şimdi tncxp 2 cdli olanı kuramıyoruz mavi hata ekranı geliyor sebebi nedir

Hocam Acil Bir cevap

Bilgisayarı HDD'den Aç Diyorum

Format atıcam ama tıkladıktan sonra bilgisayara açılıyor format atamıyorum acaba nedendir Cdemi bir sorun var yoksa dosya eksikliğindemi

tabi menü geliyor

Winpe , Hiren Bootcd falan , diğer program çalişiyor CDde isodan yaktım şimdi tekrar indiriyorum isoyu ama bakalım

cevap verirseniz sevinirm

acil bi bilgisayarı yapıyorum ilk deneyişim olucak

şimdiden teşekkürler

beyler sabahtan bekliorum kimse cevap yazmıyor

allah rızası için bişey desin birisi

farklı CD-R farklı sürücü farklı pcde deniyorum yine olmuyor

Bilgisayarı HDD'den başlat diyorum olmuyor

kuramıyorum TNcxpyi

3 menu yanı tncxp kur seç öyle kurarsın

Mükmmel hayran kaldım şahane :dribble:

Daha nediyim....

Teşekkürederim.........

SLM BEN TNC SP 3 KAYDEDEMİYORUM VERİLEN LİNKTEN HATA VERİYOR EROR DAHA KOLAY TEKLİNKLİ YOL YOKMU PC ALDIM ALALI SİZİN TNC SP2 KULLANIYORUM ÇOKTA MEMNUNUM BU KONUDA YARDIMINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TŞK SAYGILAR KOLAY GELSİN

3 menu yanı tncxp kur seç öyle kurarsın

kardeş tamamda 3. seçenege tıkladıgım zaman araçlar falan bişey çıkıyor

ama başka bir Perfect XP Denedim oldu XPyi kurdumn

ama tnc xpyi kuramıyorum

normalde önceden bir cd vardır 1. seçenek HDD^' başlatı seçiyordum öyle kurulum yapıyordu şimdi hangi pcde denesem olmuypor

acaba nerde hata yapıorum