Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Tncxp Ile İlgili Sorular Buraya

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

arkadşlar bu tnc xp gerçekten çok güzel olmuş elinize sağlık yalnız bu güvenlik ayarlarında değişiklik nasıl yapabilirm çünkü kurduğumda crack arama motoru olan bir programı çalıştırıp crack leri buluyorum fakat güvenlik ayarlarıdan dolayı bu dosyanın indirilmesine izin verilmiyor diye bir uyarı çıkıyor bunu nasıl düzeltebilirm

cevap yazabilirseniz sevinirm iyi günler

arkadaslar ben indirdim ve formata basladım kur do9syaları kopyalıyoken %42 de bircok hata verdi bu dosyalar kopyalanamıyor die örnegin wvpdmgr.exe XPBatCtr.wav gibi bircok dosya kopyalanamıyor dedi tekrar mı indirecem yoksa tekrar mı cd ye cekeyım ne dersiniz eger cd ye cekeceksem videodakınden farklı bı yontemlemı cekmelıyım ilginize tesekkurler

• Administrator
arkadaslar ben indirdim ve formata basladım kur do9syaları kopyalıyoken %42 de bircok hata verdi bu dosyalar kopyalanamıyor die örnegin wvpdmgr.exe XPBatCtr.wav gibi bircok dosya kopyalanamıyor dedi tekrar mı indirecem yoksa tekrar mı cd ye cekeyım ne dersiniz eger cd ye cekeceksem videodakınden farklı bı yontemlemı cekmelıyım ilginize tesekkurler

Tekrar yavaş hıda, ve verileri doğrula seçeneğini işaretleyerek yazdır.

selam arkadaşlar ben tncxp yi 5 kere kurdum ama hata ile karşılaşmadım fakat şu an bi pc ye daha kuruyorum ama nedense format atıldıktan sonra 5 seçenekli ekran geliyor(winpe,harddiskten aç,cd den aç filan 5 seçenekli ekran bu ) orda herhangi birşeye basmadan devam etmem lazım biliyorum basmıyorum fakat windows açılır gibi yaparak bir hata sayfası geliyor

bir sorun algılandı ve bilgisayarınızın zarar görmesini önlemek için windows kapatıldı bu durdur hatası ekranını ilk kez görüyorsanız bilgisayarınızı yeniden başlatın bu ekran yeniden karşınıza çıkarsa aşağıdaki adımları izleyin bilgisayarınızda virüs kontrolu yapın yeni yüklenen sabit diskleri veya sabit disk denetlleyicilerini kaldırın sabit diskinizin düzgün şekilde yapılandırılmış ve sonlandırılmış olduğunu denetleyin chkdsk /f komutunu çalıştırarak sabit diskte bozulma olup olmadığını denetleyin ve sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın teknik bilgiler (STOP:0x0000007B (0xF894C528,0xC0000034,0x00000000,0x00000000)

lg marka writer ve rom denedim belki sürücüdedir sorun diye ama onlarda aynı sorunu verdi yukarda bi arkadaş yazmış normal xp çalışıyo kurulumda sorun yok ama tncxp kurulmuyo neden acil dedim ama bakan olmadı lütfen (pc nin içi dağılmış halde şu an ^_^ )

öncelikle hazırladığınız xp için teşekkür etmek istiyorum.. elinize klavyenize sağlık..

cd leri önce rapidden indirdimm. kurarken hata verdi. partlarda sorun olabileceğini düşündüm. daha sonra gige... dan indirdim tek part olsun diye bugün yine kurdum. kurulum aşamasında '' Failed E :\1386\asms.Error bileşenlerden biri kyrylamadı. veri hatası( döngüsel artıklık denetimi ) diye bir hata raporu verdi.. elimde mevcut Xp cd lerinden biriyle devam ettim kuruldu.. ama tabişatıyla eksik oldu.. explorer yok mesela.. ilk kurduğuma göre daha iyi durumda ama.. sanırım hala eksiklikler var.

sizce neden hata veriyor.. proğram anlatım videolarınızı izledim.ordakiler gibide yaptığımı sanıyorum.

• Administrator
öncelikle hazırladığınız xp için teşekkür etmek istiyorum.. elinize klavyenize sağlık..

cd leri önce rapidden indirdimm. kurarken hata verdi. partlarda sorun olabileceğini düşündüm. daha sonra gige... dan indirdim tek part olsun diye bugün yine kurdum. kurulum aşamasında '' Failed E :\1386\asms.Error bileşenlerden biri kyrylamadı. veri hatası( döngüsel artıklık denetimi ) diye bir hata raporu verdi.. elimde mevcut Xp cd lerinden biriyle devam ettim kuruldu.. ama tabişatıyla eksik oldu.. explorer yok mesela.. ilk kurduğuma göre daha iyi durumda ama.. sanırım hala eksiklikler var.

sizce neden hata veriyor.. proğram anlatım videolarınızı izledim.ordakiler gibide yaptığımı sanıyorum.

Bir önceki sayfada cevabını verdim. Farklı bir CDRW ile yazdırmayı deneyin.

arkadaşlar yaptığınız iş gerçekten güzel bendeki sorun ise ikinci sidien programları seçtikten sonra nod 32 dekuruyo fakat çalışmıyo soru işareti çıkıyor aktif olmuyor teşekkürler

2. cd yi yazdırırken bi sorun olmuş olabilir yada tekrar kurmayı dene nod32 yi bende çalışıyor

anamakina dair her makinaya kurdunmu yoksa sırf clientleremi kurdun?

tncxp kurduğum makinalar kendi aralarında birbirlerine bağlanamıyor şifre istiyor, sadece ana makinaya kurdum bu sefer ana makinadan bi dosyaya paylaşım veremiyorum ...normal win kurulumunda ağ da çift tıkladığında giriyor dosyaya. ... acil yardımcı olurmusunuz , şimdiden tşk ederim...

Arkadaşlar TNC Xp yi denedim güzel olmuşş fakat geri dönüşüm kutusu siliniyor üzerine sag tık yaptıgımda sil yazısı aktif bu konuda bir bilginiz varmı acaba yani normalde geri gönüşüm kutusu silinmez bildigim kadarıyla bu konuda düşüncelerinizi benel paylaşırsanız çok memnun olurum :blink:;):D:D:D

Teşekkür Ederim Emege saygı

öncelikle sitenizi yeni kesfettim.Mükemmel bir ekip kurmuşssunuz.İmrendin inanın...Fakat benim bu xp sürümü hakkında ciddi sorularım var

1-bunun sata hdd desteği varmı?göremedim özelliklerde(ya da bakmasını bilemedim)

2-ben daha once black xp indirdim fakat ses,tv kartı driverları tanımadı...Yüklediğim halde kabul etmedi.

tesekkürler

Arkadaşlar Kurar iken Söyle bi hata oluştu ama cd sizik felan olamaz cunku paketinden yeni cıkardım + dosya bulunamad hatası vermiyor

HATA: KURDUN DEVAM ETMESİNİ ENGELLEYEN BİR HATA YA KARŞILAŞILDI :S

RESİMLERİDE BURADA

Please register to see this content.