Jump to content

Tncxp Ile İlgili Sorular Buraya

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Değerli Arkadaşım...

Çok güzel bir çalışma olmuş ellirinize, emeğinize sağlık. Ancak takıldığım iki konu var.

1. Geri dönüşüm kutusu silinebiliyor. (Yanlışlıkla sildim bir türlüde geri getiremiyorum. gpedit.msc'den geri getirmek için uğraştım ama olmadı. Buna bir çözüm varmı?)

2. Administrator haricinde başka bir kullanıcı açmak istediğimde açacağım kullanıcı için sadece administrator yetkisi aktif. Ben sadece bir user açmak istiyorum ama sınırlı kullanıcı seçeneği aktif değil. Bu konuda da bir çözümünüz varmı?

Çalışmalarınızda başarılarınızın devamını diliyorum...

Değerli Arkadaşım...

Çok güzel bir çalışma olmuş ellirinize, emeğinize sağlık. Ancak takıldığım iki konu var.

1. Geri dönüşüm kutusu silinebiliyor. (Yanlışlıkla sildim bir türlüde geri getiremiyorum. gpedit.msc'den geri getirmek için uğraştım ama olmadı. Buna bir çözüm varmı?)

1. sorunuz için : http://www.tnctr.com/index.php?s=&showtopic=15184&view=findpost&p=45053

gercektende süper bi çalısma arkdaslar takdir ediyorum_bugune kadar 100e yakın pc ye kurum malum kolayıma geliyor:) ama şöyle bi hata alıyorum bir müddet sonra örneğin youtube videolarını izlerken adobe flash player olmadıgı için videoları izleyemiyorum firefoxtan acmam gerekiyor o zamanda olmuyor kullanamanıyorum çünkü

bunun bir çözümü varmı yardımcı olursanız sevinirm iyi günler dilerim

resmini çektim karsılastıgım durumun link olarakta koyuyorum

Please register to see this content.

ARKADAŞLAR BEN İNDİRDİM TNCTR XP Yİ TOPLAM 13 PART OLARAK BUMLARI DİZİNE ÇIKART DİYORUM FAKAT KALIBA YAZDIRAMIYORUM FORUMDAKİ VİDYOYU İZLEDİM AMA YİNE BECEREMEDİM KSR BAKMAYIN AMA ÇOK MERAK SARDI BANA ŞİMDİDEN ANLATAN OLURSA ÇOK SEVİNİRİM.ŞİMDİDEN ALLAH RAZI OLSUN TEŞEKKÜRLER.

tesekurler tncXP icin ama bende sorun olustu hata nerden kuramadim -HATASI ( I386 asms ) bu nedir geri sayim baslarken bu hatayi veriyor 2 cd kulandim olmadi tesekurler

biliyorum ben de yaşadım aynı sorunu:

ben şöyle hallettim;

i386\asms yi bulamadığında normal xp pro sp 2 CD sini takıyorsunuz.

ordan bulup da hallettikten sonra xp pro sp2 yi çıkarıp tncxp cd sini takarak işleme devam ediyrsun.

selamlar

[email protected]

turgay79Forumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız.com

turgay79 Forumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız.com

öncelikle elinize sağlık çokgüzel olmuş...

ancak benim ufak bir maruzatım var kurulumda herhangi bir sorun yaşamadım. Ancak kurduktan sonra bilgisayar çok yavaşlıyor. öyleki kullanılamaz hale geliyor :blink::( bende süper xp ye tekrar geçtim. bunun herhangi biyerden ayarı varmı???

sistemim: pentium 3 256 ram. 80 gb. hdd. gforce 2 ekran kartı...

Partların tamamını sorunsuz olarak indirdim. Ancak Windows'un içindeyken yazdırdığım CD'yi deneme amaçlı olarak taktığımda aşağıdaki hatayla karşılaştım:

Sorunun muhtemel nedeni CD'yi yazdırırken karşılaşılan sorunlar mıdır? Ben Nero değil Ashampoo Burning Studio kullanıyorum ve CD'leri her zaman 32X hızında yazdırıyorum.

Yardımcı olursanız sevinirim.

Bütün partları aynı dizinde toplayın ilk parta sağ tıklayıp winrarda klasöre çıkart seçeneğini uygulayın

Cd yide burada gösterildiği gibi yazdırırsanız her hangi bir sorun yaşamazsınız

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=16943&hl=tncxp[/CODE]

gercektende süper bi çalısma arkdaslar takdir ediyorum_bugune kadar 100e yakın pc ye kurum malum kolayıma geliyor:) ama şöyle bi hata alıyorum bir müddet sonra örneğin youtube videolarını izlerken adobe flash player olmadıgı için videoları izleyemiyorum firefoxtan acmam gerekiyor o zamanda olmuyor kullanamanıyorum çünkü

bunun bir çözümü varmı yardımcı olursanız sevinirm iyi günler dilerim

resmini çektim karsılastıgım durumun link olarakta koyuyorum

• Administrator

@sweetboy44

Son windows güncellemelerini çekmeyi deneyin. Birde adobe'nin sitesinden flash playerin setup hali var. Onu çekip kurun.

@mavea

Görev yöneticisinde bir program işlemciyi meşgul ediyor olabilir. Otomatik güncelleştirmeleri kapatmayı deneyebilirsiniz.

biliyorum ben de yaşadım aynı sorunu:

ben şöyle hallettim;

i386\asms yi bulamadığında normal xp pro sp 2 CD sini takıyorsunuz.

ordan bulup da hallettikten sonra xp pro sp2 yi çıkarıp tncxp cd sini takarak işleme devam ediyrsun.

selamlar

[email protected]

turgay79Forumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız.com

turgay79 Forumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız.com

arkadaşlar allah razı olsun bu tnctrxp yi yapandan süper bişşi olmusbu yav

sevgili arkadaşım başlan menüsündeki adminatör yazısını kaldıramassın yeni kullanıcı hesabı açman gerekir

tnc xp kurulumu yapılırken kullanıcı hesabı oluşturulmadığı için başlatta adminatör çıkıyor.diğer xp lerde kullanıcı

hesabını kurulum yaparken oluşturduğumuzdan dolayı adminatör gözükmüyor.bilmem yardımcı olabildimmi :blush:

Kurulum yaparken bendede aynı hatayı verdi.cd yi çıkardım elimde olan başka bir xp cd sini kullandım hatayı

vermedi hata yı atladıktan sonra tekrar tnc xp cd sini taktım kuruluma devam etti.Kurulum başarılı bir şekilde gerçekleşti. :blush:

Merhaba Arkadaşlar Belki şimdiye kadar hiçkimse bunu yazmadıyada karşılaşmadı bütün konuları okudum ama rastlamadım.

TNCTR_iki.iso\INSTALL\PR\EXT\EXT.EXE\Song.exe içinde Win32:Trojan.gen bulunuyor bu konuda herhangi bir bilgisi olan varmı cd yi yazdırmadan tarattınızmı?

• Administrator
Merhaba Arkadaşlar Belki şimdiye kadar hiçkimse bunu yazmadıyada karşılaşmadı bütün konuları okudum ama rastlamadım.

TNCTR_iki.iso\INSTALL\PR\EXT\EXT.EXE\Song.exe içinde Win32:Trojan.gen bulunuyor bu konuda herhangi bir bilgisi olan varmı cd yi yazdırmadan tarattınızmı?

öyle bir dizin yok tncxp'de.

selam arkadaslar tncxp aillesine ve emeği geçen bütün arkadaslara teşekkür ederim ....bir sorum olacak bu tncxp sata diske yüklene biliyormu bir problem olusur mu bazı arkadaslarda yasandığı söyleniyor....ve bir de kurulumda eksik dosya varmış hata veriyor diyorlar acaba bunlar doğumu kuran arkadaslar yardımlarınızı bekliyorum lütfen ve varsa bu hata nasıl düzeltilir.....

cok teşekkürşer 1 numara paylasım....