Jump to content

Tncxp Ile İlgili Sorular Buraya

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tesekkürler adminim.....

acil yardım arkadaslar ben http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=9796&st=0 linkten rapitli olan 1.cd yazan bölümdeki linkleri indiriyorum tncxp sistemi buradamı yoksa 2. cd dekinimi indirmem lazım..

neden bu soruyu sordum

Please register to see this content.
bu linkten tek part olarak indirebiliyoruz ama burada dosya boyutu 694.27 mg olarak görünüyor ama 1.cd repittekini toplarsan 580 mg gibi birsey bu farklılığı açıklarmısınız teşekkürler....diyerleride aynı mesela repitli 2. cd 7 part 680 görünüyor ama diğer tek linkte olan ise 591 mg olarak görünüyor yani tam tersi olmuş...

arkadaslar repitli olanda sistem hangisinde....

tesekkürler......

Edited by goldbryan

arkadasım cok guzel bi calısma yukledım ve her ozellıgı kullanıyorum ve bilgisayar cok hızlandı ancak bı sorunum var windows live messenger de IEnin cevrimdısı ayarında cok fazla hata verıyor ve live messengere cok yavas gırıyor ve gırmeden ez az bes defa hata verıyo neden olabilir bi yardımcı olabılırsenız

arkadasım cok guzel bi calısma yukledım ve her ozellıgı kullanıyorum ve bilgisayar cok hızlandı ancak bı sorunum var windows live messenger de IEnin cevrimdısı ayarında cok fazla hata verıyor ve live messengere cok yavas gırıyor ve gırmeden ez az bes defa hata verıyo neden olabilir bi yardımcı olabılırsenız

o problem msn den kaynaklanan genel bi sorun şu an itibarı ile

arkadaslar.sata diske nasıl kurabilirim acil.........

sata ıde farketmez her ikisinede aynı şekilde kurabilirsin

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=16939[/CODE]

buradan yardım alabilirsin

arkadaşlar bende p5s800-vm anakartlı bi makina var buna ve sata hardsik var tnc xp yi bootdan başlatıyorum disketten hardiski secip ilerliyorum format ve xp dosyalarını kopyaladıkdan sora acılıp kapanıyo ya acılıyo xp şeyleri altda ilerliyo tam kuruluma gecicekken mavi ekran cıkıyo acil cevap:)

• Administrator
arkadaşlar bende p5s800-vm anakartlı bi makina var buna ve sata hardsik var tnc xp yi bootdan başlatıyorum disketten hardiski secip ilerliyorum format ve xp dosyalarını kopyaladıkdan sora acılıp kapanıyo ya acılıyo xp şeyleri altda ilerliyo tam kuruluma gecicekken mavi ekran cıkıyo acil cevap:)

Kurmadan önce biostan ses kartını kapat ve hiren bootcd altındaki paragon partition managerden kuracağın diski formatla.

Arkadaşlar benim 3.cü yazışım hala soruma cevap verebilen cıkmadı.ana kurulum ekranında 39 dk kaldı o sayfada yani neden bir sorunla karşılaşıldı kur devam edemiyor deyip kapatır pc yi.madalya takacagım cevap yazana en azından

slm beyler nad bayanlar bendede öyle bir sorun oluyor ama size birkaç işlem yaptıracağım mouse bilgisayardan çıkartın ilk önce kuruluma öyle devam edin

eğer olmadıysa bilgisayar 39. dk mouseniz sürekli bir leyler yapın boş boş sağ sola yukarı aşağı tıklayın biraz ama kurulum bitinceye kadar çünkü bendede aynı problem yapıyor hiç dokunmadığımda bilgisayar kitleniyor ama mouse ille sürekli işlem yapırdımmı devam ediyor nedendir bilmem denemenizi isterim neyse şimdiden teşekkürler

BU ARADA TNCXP YAPINCILARINA TEŞEKKÜRLER....:-)

Kurmadan önce biostan ses kartını kapat ve hiren bootcd altındaki paragon partition managerden kuracağın diski formatla.

söylediklerni yaptım ama olmadı keşke sata hdd almasaydım önceden kurabiliyoırdum yokmu bunun bi

yolu helpppp

Değerli Arkadaşım...

Çok güzel bir çalışma olmuş ellirinize, emeğinize sağlık. Ancak takıldığım iki konu var.

1. Geri dönüşüm kutusu silinebiliyor. (Yanlışlıkla sildim bir türlüde geri getiremiyorum. gpedit.msc'den geri getirmek için uğraştım ama olmadı. Buna bir çözüm varmı?)

2. Administrator haricinde başka bir kullanıcı açmak istediğimde açacağım kullanıcı için sadece administrator yetkisi aktif. Ben sadece bir user açmak istiyorum ama sınırlı kullanıcı seçeneği aktif değil. Bu konuda da bir çözümünüz varmı?

Çalışmalarınızda başarılarınızın devamını diliyorum...

şeklinde 2 problemim vardı. Birincisi için cevap yazmışsınız. Bunun için çok teşekkür ediyorum. Ve ikinci sorumun cevabını bekliyorum. Şimdiden teşekkür ediyor başarılarınızın devamını diliyorum...

merhaba arkadaşlar..

siteni geçenlerde tesadüfen gördüm.. dolaştım..çok güzel site..dün tncxp cdlerini indirdim..ilk cd yi taktım.. boot yükleme menüsü geldi.. yalnız renleri bozuk ve okunamaz haldeydi..neden kaynaklanabilir .. yardımcı olursanız sevinirim..

çalışmalarınızın devamı diliyorum..

Edited by askin_86

merhaba Arkadaslar ben tnc Xp kullanıyorum ama Benım bısorunum war. bende bluetooth cıhazı war bunu ben calıstıramıyorum.otamatık tanıyor ama benım tanıtmam gerekıyor kendı tanıdıgı ıcın Bluetott'u bluetooth radyo olarak goruyor.ben bunu daha oncede yasadım.Xp sp2 kurdukdan sonra yıne bole oldu bende sp2yı kaldırdım duzeldı.TNC'de Ne Yapmamı Onerırsınız...?

SeLamun aLeyKum.. Kolay Gelsin..

Alternatif oLarak Verilen

bu Linkteki 1.CD yi inDirDikten sonra cD ye Nasil Yazacagiz Yardimci oLabiLirmisiniz.. Cunku ISO oLarak yapiLMamis Dolayisiyla Nero iLe Pek Bi Alakam oLMadigi iCin Fazla biLgim yOk Nasil Cekecegim Hakkinda BiLen Biri Yardim EdebiLirmi Bana ... Tesekkurler..

merhaba Arkadaslar ben tnc Xp kullanıyorum ama Benım bısorunum war. bende bluetooth cıhazı war bunu ben calıstıramıyorum.otamatık tanıyor ama benım tanıtmam gerekıyor kendı tanıdıgı ıcın Bluetott'u bluetooth radyo olarak goruyor.ben bunu daha oncede yasadım.Xp sp2 kurdukdan sonra yıne bole oldu bende sp2yı kaldırdım duzeldı.TNC'de Ne Yapmamı Onerırsınız...?

Bilgisayarım /özellikler /aygıt yöneticisi/ Oradanda bluetoth cihazınızı bulun ve driver güncelle diyin ve kendi driverinizi gösterin.

SeLamun aLeyKum.. Kolay Gelsin..

Alternatif oLarak Verilen

bu Linkteki 1.CD yi inDirDikten sonra cD ye Nasil Yazacagiz Yardimci oLabiLirmisiniz.. Cunku ISO oLarak yapiLMamis Dolayisiyla Nero iLe Pek Bi Alakam oLMadigi iCin Fazla biLgim yOk Nasil Cekecegim Hakkinda BiLen Biri Yardim EdebiLirmi Bana ... Tesekkurler..

A.S. Öncelikle uzantısı ne olarak iniyor bilgisayarınıza öğrenebilirmiyim?

Selam arkadaslar sistemi kurdum çok rahatlıkla oldu çalışıyor süper emeği geçen herkese teşekkür ederim sağ olun...

yanlız burdan yeni yükleyecek arkadaslara birsey söyleyeceğim her güzelliğin elbette bir kusuru vardır bu tnc de bir kur dosyası eksik ama sorun değil size şöyle anlatıyım şimdi yükleme işlem lerini youtube ye tncxp diye yazın daha sonra oradaki kurulumu dikkatlice seyir edin ve dinleyin çünki anlatacaklarım aynı gelelim sorunlu olan kısma burada yükleme işlemlerine geldiğimizde hdd den aç dedikten sonra birkaç saniye sonra windows uyarı veriyor sistem dosyalarından biri eksik diye siz burada hemen paniklemeyin olayı şöyle bitireceğiz dikkat:

uyarı geldikten sonra tamam diyeceksiniz ondan sonra kapat diyeceksiniz ve bilgisayar yeniden açılıp kapanacak tnc xp menüsü gelecek buradan 1 tusuna basın ve ekrana tnc xp sayfası gelince cd raytırdan tncxp cd sini çıkarın ve elinizdeki herhangibir xp cd si takınız ve yaklasık 5 , 6 sn bekleyiniz burada kur dosyalarını eksiksiz bir biçimde alır ve sorun yasatmaz (tncxp de olmayan) ve sorunun geçtiği yeden sonra hemen cd yi çıkarın ve tncxp cd sini takın ve hiçbir şeye ellemeyin gayet güzel bir biçimde kurulacaktır ve sorununuz böylece hall lolacak umarı anlatabilmişimdir....

Arkadaslar süper çalışıyor şiddetle tavsiye ederim.....

busorun herkeste yasanmıyor ama bilmeniz daha iyi olur..

bu arada foruma baktım ve sata disklere kurulamıyor filan yazılmış tamamen doğru değil bendeki sata ve sorunsuz bir şekilde kurdum yani bu tip şeyler tamamen asılsızdır bilgilerinize.....

TEŞEKKÜRLER:::::