Jump to content

Tncxp Ile İlgili Sorular Buraya

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

admin arkadasım sakin ol kusura bakma benim anlatmak istediğim şu şimdi normal format çekince bilgisayar ismi ve parola istiyorya burada parola yok onu sordum sakin ol........

bu kadar emek vermişsiniz kesinlikle benim size ve tnc ye karsı bir art niyetim yok......

teşekkürler.....

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Alternatif tnc xp CD (1)

Please register to see this content.

USTAA ,,

Burdaki tüm dosyayı indirdim tncxp2 tamam sorunsuz ca cd ye yükledim.

Fakat tncxp1 i winrar ile acarken

[tnc_1_..cd1 part5.rar:TNCXP.CD1.iso dosyasında CRC hatası.Dosya bozuk Tanımlanamayan arşiv sonu)

yazıyo.

TNCXP' nin 5 numaralı dosyasını ikinci kez indirdim yine aynı hata komutu veriyo ne yapabilirim acaba?

Edited by haaydaar

• Administrator
ya kardeşim ben dalgın insanım dördüncü oluyor bu çöp sepetini sildim.çöp sepetine sil seçeneğini hangi akıllı koydu acaba... :closedeyes:

Ben koydum.

@goldbryan

Katılımsız kurulum diyoruz arkadaşım. Hiçbir şey sormayacak demektir. Bu arada sp2 de boş şifre ile uzaktan bağlanamazsınız. Birçok kişi şifresiz kullanıyor bilgisayarını.

Arkadaslar ben tnc yi kurdum ve çok memnunum..ama küçük 2 problemim var 1.si orta boylu pencereleri sürüklerken mesela tutup sürukle yaptığımda çizgisel olarak sürüklüyor ve ondan sonra sayfa oraya taşınıyor bunu normal xp deki gibi nasıl yaparım.. 2,si bilgisayar açılırken ve kapanırken se gelmiyor denetim masasnda normal görünüyor......bir de ufak kitlenmeler oluyor kısa zamanlı okadar performans güzel ...helal olsun sizlere ......

ne olur şu 2 şeyin cevabını yazın ....teşekkürler.....

• Administrator
Arkadaslar ben tnc yi kurdum ve çok memnunum..ama küçük 2 problemim var 1.si orta boylu pencereleri sürüklerken mesela tutup sürukle yaptığımda çizgisel olarak sürüklüyor ve ondan sonra sayfa oraya taşınıyor bunu normal xp deki gibi nasıl yaparım.. 2,si bilgisayar açılırken ve kapanırken se gelmiyor denetim masasnda normal görünüyor......bir de ufak kitlenmeler oluyor kısa zamanlı okadar performans güzel ...helal olsun sizlere ......

ne olur şu 2 şeyin cevabını yazın ....teşekkürler.....

1. Problemini Bİlgisayarım>Gelişmiş>Performans sekmesinen en iyi görüntüyü seçerek yapabilirsin.

Açılış kapanış seslerinin çözümü yok. Kitlenme dedikleriniz donanımla veya sürücülerle alakalı olabilir. Bende kitlenme yok.

bu arada goldbryan ve detroir arkadaşlar. aynı kişiyseniz ayıp ediyorsunuz.

TncXP ile ile ilgili soru ve sorunlarınızı buraya yazınız. Açılan diğer başlıklar silinecektir.

ISO Dosyası CD'ye nasıl yazılır:

http://www.bultar.net/TeamTnC/kalipyazdirmabyteamtnc.rar[/CODE]

selam arkadaşlar tncxp cd si windows kurulduktan sonra hemnen hemen her makinede ram hatası veriyor bunun bir çözumum varmı acaba

çok teşekkür ederim adminim süper işletim sistemi dediklerim oldu sayenizde sağ olun .....

kusura bakma....valla ben sitenizi ve tncyi herkese öneriyorum 10 15 tane üye sağladım buda yetmez çünki bu kadar emeğe ve süper paylasımlara bunlar az bile teşekkürler......

arkadaşlar bir sorum olacak bu tnc xp windows sitesinden update yapmıyormu benim makinamda yapmıyorda

niye yapmasın hepsini update yapabilirsin dostum şu anakadar kimsede bir problrm yok

yapmıyorsa ne bir çıktı yazısı geliyor screenshot versene soruna bakalım.

arkadaşlar sorunlarınız gerçekten beni ve site yöneticilerini üzüyor....bence ammaaa...

ben tncxp ile 2 ay filan oldu herhalde tanışalı...şimdiye kadar 25-30 kişinin bilgisayamazına kurdum kimseden ne şikayet ne de problem duydum ve ben kurulumları bizzat kendim yaptım hiçte problem cıkmadı...

sizin bilgisayarlarınız bence KORSAN... :lol::D

teşekkürler emeği geçen arkadaslar admin basta olmak üzere değerli diğer paylasımcı atılgan halkın sevgisini kazanmış olan bu mert insanları can gönülden kutluyor ve teşekkürlerimi belirtmek istiyorum..Türkiye ve insanlık alemi sizinle gurur duyuyor.....

Sorunlarımıza böyle güzel yardımcı olan kaç site var sorarım...

teşekkürler......

Edited by DeTrOiT

merhaba arkadaslar,

ben TNCXP Service Pack 3 yi indirdim,

fakat bazi sorunlar var.

mesela TNCXP Service Pack3 CD-1

Windows Baslarken KUR ekranina gecmiyor.

baslangic ayarlari düzgün yani baska bir xp cd si ile setup a gecebiliyorum.

CD nin icine baktigimda ise "SETUP" isminde bir uygulama göremedim.

Ikinci Cd de ise Rardan cikartirken hata veriyor, oysa bütün parcalar yani 7 adet rar dosyasini eksiksiz indirdim.

Rardan cikarken verdigi hata su "XP2SP3_2.iso DOSYASINDA CRC Hatasi DOSYA BOZUK"

yardimci olursaniz sevinirim.

SelametLe...

merhaba arkadaslar,

fakat bazi sorunlar var.

Ikinci Cd de ise Rardan cikartirken hata veriyor, oysa bütün parcalar yani 7 adet rar dosyasini eksiksiz indirdim.

Rardan cikarken verdigi hata su "XP2SP3_2.iso DOSYASINDA CRC Hatasi DOSYA BOZUK"

SelametLe...

• Administrator
merhaba arkadaslar,

fakat bazi sorunlar var.

SelametLe...

Bu zamana kadar 50 sayfa konu olmuş, hiç bu 50 sayfada neler yazıyor, acaba benim yaşadığım sorunu yaşamış olanlar var mı diye merak etmediniz mi? Peki verildiyse bu yetkili arkadaşlar önceden cevapladıkları bu sorulara tekrar cevap vermekten usanmazlar mı diye düşündünüz mü?

Selam arkadaslar TNCXP2yi kurdum çok rahatlıkla oldu çalışıyor süper emeği geçen herkese teşekkür ederim sağ olun...

benim harddisk SATA.....yüklendi sorun yok....

yanlız burdan yeni yükleyecek arkadaslara birsey söyleyeceğim ben tnc yikurarken bir dosya eksik diye karşılastım ve sorunu şöyle hallettim ve 10 gündür çok güzel kullanıyorum..Neysel size şöyle anlatıyım şimdi yükleme işlem lerini youtube ye tncxp diye yazın daha sonra oradaki kurulumu dikkatlice seyir edin ve dinleyin çünki anlatacaklarım aynı gelelim sorunlu olan kısma burada yükleme işlemlerine geldiğimizde hdd den aç dedikten sonra birkaç saniye sonra windows uyarı veriyor sistem dosyalarından biri eksik diye siz burada hemen paniklemeyin olayı şöyle bitireceğiz dikkat:

uyarı geldikten sonra tamam diyeceksiniz ondan sonra kapat diyeceksiniz ve bilgisayar yeniden açılıp kapanacak tnc xp menüsü gelecek buradan 1 tusuna basın ve ekrana tnc xp sayfası gelince cd raytırdan tncxp cd sini çıkarın ve elinizdeki herhangibir xp cd si takınız ve yaklasık 5 , 6 sn bekleyiniz burada kur dosyalarını eksiksiz bir biçimde alır ve sorun yasatmaz (tncxp de olmayan) ve sorunun geçtiği yeden sonra hemen cd yi çıkarın ve tncxp cd sini takın ve hiçbir şeye ellemeyin gayet güzel bir biçimde kurulacaktır ve sorununuz böylece hall lolacak umarı anlatabilmişimdir....

Arkadaslar süper çalışıyor şiddetle tavsiye ederim.....

busorun herkeste yasanmıyor ama bilmeniz daha iyi olur..

bu arada foruma baktım ve sata disklere kurulamıyor filan yazılmış tamamen doğru değil bendeki sata ve sorunsuz bir şekilde kurdum yani bu tip şeyler tamamen asılsızdır bilgilerinize.....

TEŞEKKÜRLER:::::

Haydar kardeş tebrik ederim kurulumunda birkaç ay sürer herhalde neyse basarılar gerisi kolay işin sakası ....

Aramıza hoş geldin dosssstum......

TESEKKÜRLER DETROİT kardeş hos buldum.Bu arada ben yeniyim acemiyim biraz.

Kusura bakmayın yeni öğreniyorum.Kurmam cok uzun sürmeyecek vakit bulur bulmaz kuracagim :lol:

Acaba tncxp yi ve tncxp wista yı yapan ustalarımız LOGMEİN in de türkcesini yapablirmi?

Edited by haaydaar

stabilliği konusunda ciddi sorunlar olduğunu düşünmeye başladım.

yoksa bende mi bir sorun var. 3 keredir çok az program seçerek kurulum yapıyorum ve hiçbirinde bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra gelen sistem tamamen yüklenmemiş kuru yeniden çalıştırın penceresini geçemedim :S

bir fikri olan var mı? bütün günüm bu kurulumla geçti ve zamanımı çöpe attığım için çok pişmanım :)((