Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Tncxp Ile İlgili Sorular Buraya

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tüm driverleri silin ve kendi driverlerinizi yükleyiniz.

buna da imkan yok gibi görünüyor.

çünkü, sadece pencere var ve reset atıyor makine. ctrl+alt+del de bir işe yaramıyor alt+tab da.. sadece tamam ı tıklayıp reseti bekliyorum.

nedeni nedir ve çözümü varsa o da nasıldır bilmiyorum ama sanırım ben en eski kuruluma dönüp service packleri tek tek kuracağım : (((((

DOSTUM..

tncxp yi kurdum ilk basta sorunsuz gibi göründü cok begendim fakat pc kamerasını ve kendi kameramı kurduk tan sonra ikisi de calışmadı hep hata verdi.kendi kameramın cd sinde (reklam olur diye marka vermiyorum),sadece orjinal pc lerde calışıyo diye bir not var.tncxp orjinal deniyo .Ama neden kabul etmedi acaba?

Msn yi de yükledikten sonra acılır acılmaz geri kapanıyo.

Acaba bende mi bi hata var cd demi yardımcı olursanız sevinirim.

Edited by haaydaar

sk8er_boi dostum gözunden kacrı nsanırım benım problemle ilgili bişeler sölersen cok hayra gecıcek walla ..

Öncelikle Emegi gecen tüm arkdaslara sonsuz tesekkürler..

Benim sorunum şu: TncXp kurduktan sonra uzaktan yardım alıp yada gönderemiyorum.. Msn üzerinden uzaktan yardım yapamıyorum ve alamıyorum.. deGişik hatalar veriyo.. Yok msn son sürüm gerekli yada baska hatalar..

Zaten bilgisayarım/özelliklerindende uzaktan yardımı aktif edemiyorum.. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.. Teşekkürler.. :)

undefined Anlamdım gitti TNc v2 mi yoksa eskisi sadece download link'lerimi değişmiş arkdaş lar zaten TnCxp yüksek performansla kendini geliştirecektir buna inanıyoruzda sadece kafamı karıştıran dediğim gib yeni versiyonmu değilmi_? :):)

• Administrator
sk8er_boi dostum gözunden kacrı nsanırım benım problemle ilgili bişeler sölersen cok hayra gecıcek walla ..

Öncelikle Emegi gecen tüm arkdaslara sonsuz tesekkürler..

Benim sorunum şu: TncXp kurduktan sonra uzaktan yardım alıp yada gönderemiyorum.. Msn üzerinden uzaktan yardım yapamıyorum ve alamıyorum.. deGişik hatalar veriyo.. Yok msn son sürüm gerekli yada baska hatalar..

Zaten bilgisayarım/özelliklerindende uzaktan yardımı aktif edemiyorum.. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.. Teşekkürler.. :)

Windows Messenger kaldıırldığı için uzaktan yardım yok. İndirip tekrar kurabilirsiniz. windows update içinde var.

Kardesler tncxp yi indirdik çok saolun süper bir tasarım olmuş arkadasım kendi bilgisayarına kurdu bile ama tncxp yi c sürücüsüne kurmasına ragmen d sürücüsündeki bir çok dosyası silindi. Acaba aynı sorunu bende yaşarmıyım? Ya 120 GB harddiski yedekleme gibi bir şansım yok. O yüzden bu soruma bir cevap alabilirsem bir an önce kurmak istiyorum tncxp yi...

Şimdiden cok tesekkurler...

• Administrator
Kardesler tncxp yi indirdik çok saolun süper bir tasarım olmuş arkadasım kendi bilgisayarına kurdu bile ama tncxp yi c sürücüsüne kurmasına ragmen d sürücüsündeki bir çok dosyası silindi. Acaba aynı sorunu bende yaşarmıyım? Ya 120 GB harddiski yedekleme gibi bir şansım yok. O yüzden bu soruma bir cevap alabilirsem bir an önce kurmak istiyorum tncxp yi...

Şimdiden cok tesekkurler...

D sürücüsündeki dosyalara birşey yapmasına imkan yok. Başka birşey yapmıştır arkadaşın.

TncXP ile ile ilgili soru ve sorunlarınızı buraya yazınız. Açılan diğer başlıklar silinecektir.

ISO Dosyası CD'ye nasıl yazılır:

http://www.bultar.net/TeamTnC/kalipyazdirmabyteamtnc.rar[/CODE]

ya arkadaşlar part 1 den çıkartmaya başlıyorum 2 inci partı istiyor seçip tamam diyorum 3 üncüpartı istemiyor 4 üncü part a geçiyor seçip tamam diyorum onada 5 ide istemiyor 6 yıda istemiyor çıkartma işlemini tamamlıyor tabi ben bu çıkartmadan sonra tnc xp yi kurdum yükleme esnasında aygıtlar yükleniyor ken tam ortada donuyor çok sorun çıkartıyor yinede ben yükledim başlat çalıştırdaki komutların çoğu çalışmıyor neden olabilir

TncXP ile ile ilgili soru ve sorunlarınızı buraya yazınız. Açılan diğer başlıklar silinecektir.

ISO Dosyası CD'ye nasıl yazılır:

http://www.bultar.net/TeamTnC/kalipyazdirmabyteamtnc.rar[/CODE]

ya tnc xp yoneticileri ben bilgisayarı tamıre verdim sizin vistayı yuklemişler ama bu vistadan başıma gelmiyen kalmadı bana yardımcı olursanız sevinirim mailinizi bekliyorum e-mailime atarsanız sevinirim :ph34r:

• Administrator
ya tnc xp yoneticileri ben bilgisayarı tamıre verdim sizin vistayı yuklemişler ama bu vistadan başıma gelmiyen kalmadı bana yardımcı olursanız sevinirim mailinizi bekliyorum e-mailime atarsanız sevinirim :p

Sorunlarını bilgisayarcınla tartış :ph34r:

Veya burada başına neler geldiğini açıkla. Çünkü müneccim değiliz.

Sorunlarını bilgisayarcınla tartış :ph34r:

Veya burada başına neler geldiğini açıkla. Çünkü müneccim değiliz.

abi başta bilgisayar cok kasıyor

kendi içindeki yüklü programların hatasını veriyo

bir yeri tıkladığımda 10 dakika beklemek zorunda kalıyom

ve daha vs. bunun gibi şeyler ilgin için sağol cvp bekliyom :p

• Administrator
abi başta bilgisayar cok kasıyor

bir yeri tıkladığımda 10 dakika beklemek zorunda kalıyom

ve daha vs. bunun gibi şeyler ilgin için sağol cvp bekliyom :ph34r:

Görev yöneticisinden işlemler sekmesinin bir boy bir portre fotoğrafını çekip yollayabilirmisin.

bu cümleyi açarmısın birde.

:ph34r: Arkadaslar tncxp cok güzel bir çalışma emeği gecen herkese tesekkürler... Tncxp yi kendi bilgisayarıma gayet kolay bir sekilde kurdum. Aynı cdlerle arkadasın pc ye kurmaya calışırken bilgisayarı cd den baslattıgımızda gelen turuncu ekranın renkleri bozuk geliyor ''3'' u secim kurmaya basladıgımızda ise d:xp ve bunun gibi bazı hatalar veriyor ve kurulumdan cıkmak zorunda kalıyorum yardımcı olursanız sevinirim... şimdiden tesekkurler...

bu arada bilgisayarın özelliklerine gelince

amd 3800 64bit

asus m2npv-mx anakart

1 gb ram

160 gb sata hdd... :p

• Administrator
:ph34r: Arkadaslar tncxp cok güzel bir çalışma emeği gecen herkese tesekkürler... Tncxp yi kendi bilgisayarıma gayet kolay bir sekilde kurdum. Aynı cdlerle arkadasın pc ye kurmaya calışırken bilgisayarı cd den baslattıgımızda gelen turuncu ekranın renkleri bozuk geliyor ''3'' u secim kurmaya basladıgımızda ise d:xp ve bunun gibi bazı hatalar veriyor ve kurulumdan cıkmak zorunda kalıyorum yardımcı olursanız sevinirim... şimdiden tesekkurler...

bu arada bilgisayarın özelliklerine gelince

amd 3800 64bit

asus m2npv-mx anakart

1 gb ram

160 gb sata hdd... :p

Bazı laptop ve pciex ekran kartlarında renklerin bozuk geldiğini gördüm. Ama kuruluma etki etmedi. D:xp gibi bir hata almışsınız. Tam olarak hatanın hangi safhada ve hatanın tam metnini verirseniz yardımcı olabilirim.

Bazı laptop ve pciex ekran kartlarında renklerin bozuk geldiğini gördüm. Ama kuruluma etki etmedi. D:xp gibi bir hata almışsınız. Tam olarak hatanın hangi safhada ve hatanın tam metnini verirseniz yardımcı olabilirim.

bu kadar hızlı cevap ben hiçbir sitede gormedim sorunu yazalı 3 dk olmustu ama cevap geldi. :p az once tekrar yuklemeyi denedim. TNCXP boot menusunu gectikten sonra WİNDOWS KUR ekranında dosya acpi.sys bozuk diye bi uyarı aldım ve kuruluma devam edemedim...tesekkürler tekrar... :ph34r: