Jump to content

Tncxp Ile İlgili Sorular Buraya

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bozuk part ı tekrar indirin ilk partı tek başına bi klasöre kopyalayıp oraya çıkartın sonra sizden ikinci part'ı ister bunu da birinci part'ın olduğu klasöre yapıştırıp devam edin bu şekilde ilerleyerek bozuk partı bulun ve sadece onu indirin inşallah olur yoksa da direk, http linkler geliyo :wub::wub::rolleyes:

bende drekt linkten başladım indirmeye 1. cd yi umarım hayırlı olur.inan dosya imaj olduğuna göre ultra isoda da yazdırabiliriz sanırım.bide rapid de flash get kullanmak zor oluyor.başka upload sitelerine part olarak upload etmeniz mümkünmü.bu sizin için uğraştırıcı bir olay olacak.

bende drekt linkten başladım indirmeye 1. cd yi umarım hayırlı olur.inan dosya imaj olduğuna göre ultra isoda da yazdırabiliriz sanırım.bide rapid de flash get kullanmak zor oluyor.başka upload sitelerine part olarak upload etmeniz mümkünmü.bu sizin için uğraştırıcı bir olay olacak.

MediaFire Linkleri Geçmiş Postlarda Olması Gerekiyor Silinmediyse,

Yakın Zamanda Rapid Olmayan Beklemek Olmayan Yeni Link'lerimiz Gelicektir... ;)

birinci cd mediafree den 8 saatte indirdim crc hatası veriyor verdiginiz iki şifrede uymuyor çok basit bir olay yüzünden milletin emekleri boşa gidiyor bu açan arkadaşlar nasıl açmış bizede anlatsın bizde yapalım media free den indiripte açan varsa açıklama yapsın benim gibi aynı dertten yakınan çok kişi var saygılar..

Dün akşam saat 23:00 gibi rapidshare'den indirmeye başladım. Flashget down bitince kapatmış makinayı. Bu sabah iso dosyalarını clone cd ile aktardım ve kuruluma başladım. Mediafire'ı kullananlar memnun değiller, bu nedenle rapidshare'i kullanmanızı tavsiye ederim.

hayır rapid den indirmedim öteki siteden indirdim.ama herkezde ki gibi bendede aynı crc hatasını veriyor çıldıracam.neredeyse 700 mb büyük bir mevla benim için sınırlı olunca.sınırsız olsa acımıcam bide rapidden indirmeyi denicem.bi yardım edin lütfen.

aynı hatayı bende de verdi mediafire dan indirdigim... CD 1 mediafire da çalışmıyor. CD2 çalışıyor. Rapidden deneyeceksiniz mecbur CD1 i.

bide anlamadığım bişi var flash get le indirdim.indirme bitti fakat dosyaya baktığımda hala dosya uzatısında .jc! olarak görünüyordu.normalde rar olarak karşıma çıkması lazımken ben ne olur ne olmaz diye özelliklerden winrar ı gösterdim içinde ki iso dosyasını ancak öyle görebildim.dosya sağlam fakat işte en sonra parola hatası veriyor.

cumman arkadaşımız upload etti ve ya şifresi yok

ya www.tnctr.com ya www.TNCTR.com YA DA İNDİRDİĞİNİz DOSYA HATALI İNMİŞ ;)

LÜTFEN YA HERKESE AYNI CEVABI VERMEKTEN İNANIN Kİ YORULDUK SIKILDIK SİZDEN ÖNCE YAZANLAR SORUNLARINI NASIL ÇÖZMÜŞLER AZICIK OKUYUN

yanlış anlamayın lütfen.doğrusu şu an sizde uğraşıyorsunuz yeni yollar arıyorsunuz.vallaha aklıma gelen bütün şifreleri deniyorum belki diyorum şifre verirken aradaki noktalardan biriini felan unutmuş olabilir.

Özel Pm Atsana Kargo İle Gönderebilirim sana Cd'leri P.tesi Günü