Jump to content

Tncxp Ile İlgili Sorular Buraya

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

yanlış anlamayın lütfen.doğrusu şu an sizde uğraşıyorsunuz yeni yollar arıyorsunuz.vallaha aklıma gelen bütün şifreleri deniyorum belki diyorum şifre verirken aradaki noktalardan biriini felan unutmuş olabilir.

bizler de sizi anlıyoruz hevesle indiriyorsunuz, oh ne güzel iniyo saatler sonra ama bi bakıyosunuz dosya şifresi uymuyo ama esas meselenin dosyanın hatalı inmiş olmasından kaynaklandığını tahmin bile edemiyorsunuz çünkü winrar şifre hatalı diyo ama işin aslı o değil ben de bunu anlatmaya çalışıyorum canım kardeşim ;)

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

yanlış anlamayın lütfen.doğrusu şu an sizde uğraşıyorsunuz yeni yollar arıyorsunuz.vallaha aklıma gelen bütün şifreleri deniyorum belki diyorum şifre verirken aradaki noktalardan biriini felan unutmuş olabilir.

Arkadaşım sen RAR şifresini www.TNCTR.com mu yazdın? Birde www.tnctr.com u denesene?

Rapidshare şu an için kullanılabilecek en iyi link. Dediğim gibi dün rapidhsare'den indirdim(ben de kotalıyım) ve bir sorun yaşamadım.

olabilir.normalde rapid den indirecektim fakat flash get le olmuyor ordan ve normal indirdğimdede çok yavaş oluyor.

TeliaSonera #2 dün en hızlı çalışan mirror idi. Türkiye'ye en yüksek hızı o veriyor. Onu kullanın.

şunu da söyleyeyim de iyice netleşsin

winrar'ın hatasıdır bu yani

eğer bir dosya şifreliyse şifre doğru ama partlar hatalıysa winrar direk hata olarak şifre hatalı der ŞİFRE DOĞRU OLSA BİLE

yani "şifre doğru ama dosya bozuk" demez direk şifre hatalı der biz de o yüzden burada böyle saatlerce anlatırız ;)

Please register to see this content.

soruna burdan bakabilirsiniz.daha öncede yazdığım gibi ben uyurken kardeşim bakmış makineye tamamlanmış abi bende kapattım dedi.sonra ben açtım makineyi normalde bir tane dosya olması lazım fakat resimde görüldüğü gipi 711.... olarak görünen dosya winrar arşivi görünmesi gerekiyordu fakat uzantısı flash get uzantısı olan .jc! olarak görünüyor.Bende tam anlayamadım. ;)

nadirde olsa flashget bitirdiği dosyayı düzenleyemiyor.. Dosya ismini son şeklini verip, görevini bitiremiyor.

Siz o Flashgetin çektiği "JC" dosyasının uzantısını rar olarak değiştirin ve açmaya çalışın..

Edited by tezat

Arkadaşlar Winrarla Hata Alıyorsanız .

1) Dawnie kardeşimin de defalarca söylediği gibi sorun parola değil kesinlikle bozuk parçadır. winrarın hangi parçada hata verdiğini hata mesajlarından bulup o parçayı tekrar indirmeniz en garanti yoldur.

2) Aynı parçayı bir kaç defa indirdiniz ama hala aynı hatayı veriyorsa; winrarı aşağıdaki gibi kullanmayı deneyin.

1. Parta Sağ Tıklayıp Dosyaları Çıkart Seçeneği İle,

2zq8.jpg

Rapidshare'den indirdiğiniz dosya hatalı mı? Bunu nasıl öğrenebiliriz.

her nedense, rapidshareden indirilen dosyalarda hata olabilmekte, tekrar indirmek durumunda kalabilmekteyiz. Ve bunu daha rahat öğrenebilme yolu keşfettim. inşallah işinizi kolaylaştırır.

Herkes gibi benim de başıma gelen Rar dosyası içerisndeki Rapidshare'in Html kodları

Gördüğünüz gibi, indirdiğiniz rar, zip, avi, mpg, dat, mat gibi dosylarınızın içeriğinde, eğer ki rapidshare html kodları da gömümlü ise, indirdiğiniz dosya hatalıdır, tekrar indirmeniz gerekecektir.

Dosyayı bir text editörü vasıtasıyla açıp "rapidshare" diye aratabilirsiniz. Çok mb'lı dosyaları ise total commander gibi programların "View" komutu ile görüp arama yaparsanız, notepad gibi fazla uğraşmaacak ve sizi bekletmeyecektir.

Edited by tezat

Tazat ın dediği gibi rapid den çekilen bazı dpsyalar bozuk olabiliyor yada öyle gibi gözüküyor.Bunların çözümünde belki faydası olur diye bir iki tavsiyem veya önerim var:

1.Eğer winrar vesiyonunuz eski ise en yeni versiyonunu kurup öyle çıkarmayı deneyin.

2.Yinede problem devam ediyorsa dosyayı winrar la çıkar dediğinizde açılan winrar penceresinde bozuk dosyaları koru seçeneğini işaretleyip çıkarmayı deneyin bazen işe yarıyor gerçekten.

3.Eğer yine problemininiz çözülmedi ise bozuk olan ama sadece bozuk uyarısı yani crc uyarısı veren partları indirmeyi deneyin.

iyigünler benim sorum şu .

partların hepsini bir klasöre çıkarttım ve cd ye yazdırdım.

cdyi çalistırdımda ekranda bugörüntü olmalı.

ama bu görüntü gelmiyor.

acaba bir yerdemi yanlışlık yaptım

bensize birde cd nin indeki dosyalarıda gistereyim

ne olur neolmaz

bendede aynı dosyalar var. nero ile yazdırırken kapanış yazdırılamadığından yazılım başarısız oldu diyor. kurulumu bir türlü yapamadım yardımlarınızı bekliyorum.

• Administrator
bendede aynı dosyalar var. nero ile yazdırırken kapanış yazdırılamadığından yazılım başarısız oldu diyor. kurulumu bir türlü yapamadım yardımlarınızı bekliyorum.

Kapannış yazdırılamıyorsa cdde veya yazıcısa sorun vardır.

• Administrator
alcoholde file is corrupt die bi hata veriyor kurulum da

bence tncxp nin ikinci sürümüne net framework 3 ü de ekleyin

File is corrupted diyorsa cd'ye yazımda bir hata vardır. Çünkü aynı cd ile düzgün kuruldu.

Framework 3'ün ne işe yaradığını biliyormusunuz?

• Administrator
ya her şey tmm kuruluma geçiyom tnc xp yi şimdi kur diyorum fakat araçlar menisi geliyor formatlı diske nasıl kuracam ben bunu.boot ekranın da başka bir menüyümü seçmem gerekiyor.acilen cevap yazarsanız sevinirim makine öyle kaldı.kuruluma nereden girecem.

Seçim ekranında 3 tuşuna basacaksınız. Mouse ile tıklayınca 2 numarayı seçiyor.