Jump to content

Windows 7 Aıo Sp1 Ağustos 2015 [X64/x86]

Heri_19
 Share

Recommended Posts

ayarlarız falan diyorsunda ultimate çalışmanda hash değerlerini istedim 3 hafta oldu hala ilgilenmiyorsun konuyla ilgilenmiyeceksen konu ile bırak başkaları yapsın..

bazı nedenler dolayı ultimate çalışması elimde yok nette sıkıntı var onuda sonra konuya eklerım has değerlerini bu arada böle tepki vermen yanlış. ;) 

md5

sha-1

crc32

umarım doğru inmiştir.

Sıkıntı yok doğru 

Hocam merhaba indiriyorum indirme işlemi tamamlanırsa eğer sisteme kuracağım fakat küçük bir sorum olacak. Bu windows ilk açılışta starting windows mu yazıyor yoksa başlatılıyor mu ?

Türkçe'dir.

Edited by Heri_19

• 2 hafta sonra ...

İSO İÇERİĞİ

32 BİT

•Windows 7 Starter x86

•Windows 7 Home Basic x86
•Windows 7 Home Premium x86
•Windows 7 Professional x86
•Windows 7 Ultimate x86

.

.

.

@kurmayı düşünen arkadaşlar  Ben bir kaç saat önce Windows 7 Professional x86 kurdum, kurulumu usbden yaptım. Sonunda aktivasyonu da çıkıyor ve işe yarıyor. Şu ana kadar bir sorunla karşılaşmadım.

@Heri_19 Hocam W7 için teşekkürler. Yalnız bir sorum var: Ağustos ayına kadar olan windows updatelerin hemen hemen hepsi var (...Microsoft.NET Frameworkler hariç) ve bu aydan sonraki windows updateler haliyle yok ama 12.02.2015 tarihinde yayımlanan "Windows 7 Service Pack 1 (KB976932)" başlıklı "önemli" update ve 09.07.2015 tarihinde yayımlanan "Windows 7 Güncelleştirmesi (KB3035583)" başlıklı "isteğe bağlı" güncelleştirmeler yüklenmemiş; kasıtlı olarak mı eklemediniz yoksa unutulmuş mu ya da başka bir durum mu var?

@kurmayı düşünen arkadaşlar  Ben bir kaç saat önce Windows 7 Professional x86 kurdum, kurulumu usbden yaptım. Sonunda aktivasyonu da çıkıyor ve işe yarıyor. Şu ana kadar bir sorunla karşılaşmadım.

@Heri_19 Hocam W7 için teşekkürler. Yalnız bir sorum var: Ağustos ayına kadar olan windows updatelerin hemen hemen hepsi var (...Microsoft.NET Frameworkler hariç) ve bu aydan sonraki windows updateler haliyle yok ama 12.02.2015 tarihinde yayımlanan "Windows 7 Service Pack 1 (KB976932)" başlıklı "önemli" update ve 09.07.2015 tarihinde yayımlanan "Windows 7 Güncelleştirmesi (KB3035583)" başlıklı "isteğe bağlı" güncelleştirmeler yüklenmemiş; kasıtlı olarak mı eklemediniz yoksa unutulmuş mu ya da başka bir durum mu var?

KB976932 güncelleme gözden kaçmış oalbilir diğer  güncelleme gerek duyulmayıp  eklenmemştir.

Edited by Heri_19