Jump to content

Dragon® Ultimate Package 2010

xarax

Recommended Posts

sample.png

sample2.png

sample3.png

Sample5.png

reg.png

açıklamayı uzun tutmuyorum nasıl yapacağınızı AIO içinde videolu olarak anlattım.
Uzun zamandır üzerinde çalıştığım bu AIO sadece bir Platformdur yani içinde program tema kayıt defteri dosyası vs barındırmaz içini kendinize göre doldurun.
Daha önce yaptığım AIO'ları bilenler için sürpriz olmayacak bir düzen var.AIO düzenlenebilirdir.Nasıl yapacağınızı AIO üzerinde videolu olarak anlattım.izleyin sorularınız olursa yorum olarak ekleyin.

Not: Bu çalışmanın tasarı(.apz) dosyası yayınlanmayacaktır Lütfen ısrar etmeyin.

İndirme Bağlantısı
http://rapidshare.com/files/386580061/Dragon___Ultimate_Package_2010.rar[/CODE]

Şifre:

[CODE]freshdragon.blogspot.com[/CODE]

arkadaşlar , Dragon® Ultimate Package 2010 Katılımsız Platformuna temel programları birkaç tema vs. yüklesek 300mb civarı kadar çok iyi olur isteyen bunun üzerine ekleme yada çıkarma yapabilir

sevgılı efe arkadasım verdıgın calısmaları ıtına ıle ınceledım ve senı de takıp edıyorum sureklı ancak bırsey konsunda senı uyarmak ıstıyorum verdıgın 2 katılımsız kurulumda baska sıtelerden yada basa forumların verdıgı calısmalrı uzerınde makyaj yaparak kendının mıs gıbı gostermen cook ta hos degıl mesela bunun ıcınde "Lupo_PenSuite" ve "A-SUİTE" GIBI baska sıtelredn alınmıs seylerden degıstırerek kendınınmıs gıbı yapma yada .apz dosyasını ver herkes kendıne gore tasarlasın ustalık kendıne saklmakla olmaz ogretmekle gun bulur sevgıler

sevgılı efe arkadasım verdıgın calısmaları ıtına ıle ınceledım ve senı de takıp edıyorum sureklı ancak bırsey konsunda senı uyarmak ıstıyorum verdıgın 2 katılımsız kurulumda baska sıtelerden yada basa forumların verdıgı calısmalrı uzerınde makyaj yaparak kendının mıs gıbı gostermen cook ta hos degıl mesela bunun ıcınde "Lupo_PenSuite" ve "A-SUİTE" GIBI baska sıtelredn alınmıs seylerden degıstırerek kendınınmıs gıbı yapma yada .apz dosyasını ver herkes kendıne gore tasarlasın ustalık kendıne saklmakla olmaz ogretmekle gun bulur sevgıler

"efe" kelimesini benim ismim sandığın için mi söyledin yoksa efelenmek anlamında mı söyledin? ikiside doğru değil ne adım efe nede efeleniyorum umarım yanlış anlamamışımdır.Lupo Pen Suite'i ben yaptım diyecek kadar izansız biri değilim.herkesin bildiği birşeyi yüzsüzlük yapıp ben yaptım diyemem.Forumlardan sitelerden almış değiştirip yayınlıyorsun diyorsun git benim bloguma yayınlanma tarihlerine bak ardından o forum ve site denilen benim yayınlamadığım çöplüklere git ardından matematik bilgini konuştur ve hangisi önce yayınlanmış karşılaştır.veya o çalışmalar hakkında teknik bir soru sor.

kendini zor duruma düşürüyorsun, eğer bu çalışmayı başka yerden almış olsaydım apz dosyasını nasıl paylaşırdım eğer başka yerde varsa sende git al ordan apz dosyasını ve burada paylaş.

düşündüğüm kadarıyla sen apz dosyası istiyorsun ve beni gaza getirip apz dosyasını paylaşmamı istiyorsun yanlış taktik uyguluyorsun bence.Yukarıdaki sözlerinden sonra bana böyle düşündürdün.umarım ben yanılıyorumdur.Evet ustalık kendine saklamakla olmaz ama ben usta olduğuma dair bir söz söylemedim.Daha önce yaptığım ve apz dosyasını yayınladığım çalışmalarda başıma gelenleri beni takip edenler biliyor.Benim hakkımda iddia ettiğin "değiştirip kendininmiş gibi yayınlama" suçlamasını asıl bunu yapanlara yani apz dosyasınında reklamını ekleyip tekrar yayınlayanlara söylemen gerekirken hiç bir araştırma yapmadan bunu bana doğrultuyorsun.

çalışmalardaki kodları vermeyeceğim demedim sadece apz dosyasını paylaşmayacağım dedim.isteyen istediği bölümün kodlarını isteyebilir bende veririm.sorularını bildiğim kadarıyla cevaplarım.bende aklıma takılanları bu forumdaki usta diyebileceğim arkadaşlara sorarak öğrendim.

Kötü bir niyetinin olmadığını düşünüyorum.

İyi günler diliyorum.

buda yeni tema ile daha da güzel

Please register to see this content.

evet arkadaşlar ero35 arkadaşımızın verdiği bağlantıdan yeni bir görünüme sahip ama aynı işlevleri gören bir çalışma.sadece görünümü değiştirilmiştir.

drgnultmtpckgnew.png

ilk once efe kelımesı oylesıne yazılmıs bır sey ben nıcklerler ınsanlara hıtaptan hoslanan bırısı degılım bu bır ıkıncısı benı apz dosyası ıstemekle ve elde etmek ıcın yalancılıkla gaza getrımekle suclamıssın sorun sukı ben apz dosyasını modıfıye etmesını bılmem bana wpı smdıye kadar yettı ıkıncısı ıcınde kod degısıklıgı yaptıgın programları sana degıstıremezsın veya kendıne gore duzeltemezsın demedım o programlar ayrıca senın yayınlamandan once cıktı bunu ıtına ıle belırteyım kendını

"kendini zor duruma düşürüyorsun, eğer bu çalışmayı başka yerden almış olsaydım apz dosyasını nasıl paylaşırdım eğer başka yerde varsa sende git al ordan apz dosyasını ve burada paylaş."

demenle benım gozumdekı ustadlıgını yıtırmıs durumdasın blogun senın ben senın blogundakı hıc bırseye ıhtıyac duymadım merak etme sadece senın en azından modıfıye etttgını ve calısma yapan arkadaslarada yardımcı olabılecegını soylemek manasında bır elestırıde bulunmustum.

unutulmamalıkı elestırıye acık olmadan gelecek ıfsa edılemez. kendını gokte sanan varlıgının en dıbındedır.

kelımelerle sadece sana bır dost olarak elestırde bulunan ınsanlara karsı bıraz daha saygılı olman dılegıyle hıtaplarına dıkkat edelım cok bılmek buyuk olmak manasına gelmez

ilk once efe kelımesı oylesıne yazılmıs bır sey ben nıcklerler ınsanlara hıtaptan hoslanan bırısı degılım bu bır ıkıncısı benı apz dosyası ıstemekle ve elde etmek ıcın yalancılıkla gaza getrımekle suclamıssın sorun sukı ben apz dosyasını modıfıye etmesını bılmem bana wpı smdıye kadar yettı ıkıncısı ıcınde kod degısıklıgı yaptıgın programları sana degıstıremezsın veya kendıne gore duzeltemezsın demedım o programlar ayrıca senın yayınlamandan once cıktı bunu ıtına ıle belırteyım kendını

"kendini zor duruma düşürüyorsun, eğer bu çalışmayı başka yerden almış olsaydım apz dosyasını nasıl paylaşırdım eğer başka yerde varsa sende git al ordan apz dosyasını ve burada paylaş."

demenle benım gozumdekı ustadlıgını yıtırmıs durumdasın blogun senın ben senın blogundakı hıc bırseye ıhtıyac duymadım merak etme sadece senın en azından modıfıye etttgını ve calısma yapan arkadaslarada yardımcı olabılecegını soylemek manasında bır elestırıde bulunmustum.

unutulmamalıkı elestırıye acık olmadan gelecek ıfsa edılemez. kendını gokte sanan varlıgının en dıbındedır.

kelımelerle sadece sana bır dost olarak elestırde bulunan ınsanlara karsı bıraz daha saygılı olman dılegıyle hıtaplarına dıkkat edelım cok bılmek buyuk olmak manasına gelmez

sen eleştirmiyosunki kardeşim adamı çalıntı yapmakla suçluyosun resmen senin yaptığın yanlış bişey git ilk yorumunu bi o bakalım ne yazmışsın eleştirimi yapmışsın yoksa direk suçlamamı yapmışsın <_<

lütfen daha fazla uzatmayalım bu tartışmayı.durup dururken kimseyle tartışmak istemiyorum.öyle yada böyle birbirimizi yanlış anlamışız diyelim ve bitirelim.kimseyi birşeyle itham etmek istemedim etmem de.burada bitsin bu.

arkadaşlar Dragon® Ultimate Package 2010, Katılımsız Platformunu düzenlemek isteyenler portable bölümünde Lupo Pensuite Lite Editionı kullanabilirler uyumludur

Lupo PenSuite Lite Edition Türkçe

tnctrde sayfası:

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=128442&st=0&gopid=804856entry804856

programın indirme linki:2 parttır toplam = 282mb

arkadaşlar Dragon® Ultimate Package 2010, Katılımsız Platformunu düzenlemek isteyenler portable bölümünde Lupo Pensuite Lite Editionı kullanabilirler uyumludur

Lupo PenSuite Lite Edition Türkçe

tnctrde sayfası:

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=128442&st=0&gopid=804856entry804856

programın indirme linki:2 parttır toplam = 282mb

peki düzenleyen varmı?

katılımsız programlarla tamamen kendimiz düzenleyebiliyoruz

içine istediğin katılımsız programı atabilirsin.isimlerini kendin belirleyebilirsin.istediğin temayı kayıt defteri ayarını atabilirsin.

içine istediğin katılımsız programı atabilirsin.isimlerini kendin belirleyebilirsin.istediğin temayı kayıt defteri ayarını atabilirsin.

hocam düzenlenmiş bir şekilde çıkarsan süper olur

düzenlenmiş derken içi dolu mu demek istedim.ne içini doldurmak için zamanım nede upload edecek upload hızım var.yapmak isteyen arkadaşlar yapabilir.üstelik hakkında bçlümüne kendi adını da yazarım sitesini filan.

programların ikonları nasıl atılcak her tür iconu kabul etmiyor

simgeleri sürükle bırak yapabilirsin programları atarken yaptığın gibi.isimlerini değiştircen ve resimler png olmalı yoksa görünmez.

xarax, programın çok güzel belkide bu türlerin en iyisi ne varki şuan boş :( bunun dvd sürümünü düzenleyerek yapsan ben dahil bir çok kişi yanından ayırmaz ,driverpack solution 2010 var driverler yüklenirse 3.2 gb ,ero35 arkadaşımızın yaptıgı Lupo Pensuite Lite Edition da ilave edersek 490 mb ,YenİÇerİ Mars İnstaller 2010 daki katılımsızlarıda ilave edersek buda 760mb birkaç tema,birkaç kayıt defteri uygulamasıda ilave edilirse full bir dvd sürümü olabilir diye düşünüyorum kendi adıma şimdiden tşk. ederim :)

xarax, programın çok güzel belkide bu türlerin en iyisi ne varki şuan boş :( bunun dvd sürümünü düzenleyerek yapsan ben dahil bir çok kişi yanından ayırmaz ,driverpack solution 2010 var driverler yüklenirse 3.2 gb ,ero35 arkadaşımızın yaptıgı Lupo Pensuite Lite Edition da ilave edersek 490 mb ,YenİÇerİ Mars İnstaller 2010 daki katılımsızlarıda ilave edersek buda 760mb birkaç tema,birkaç kayıt defteri uygulamasıda ilave edilirse full bir dvd sürümü olabilir diye düşünüyorum kendi adıma şimdiden tşk. ederim :)

dediğin gibi çok güzel kullanışlı olur fakat benim için upload etmek zor(25KB la ne olacak ki,sadece zulüm), bir o kadar programı tek tek indir vs.. uzun iş uğraşmak isteyen varsa o kişiye özel hakkında bölümünde ismi, sitesi vs .geçecek şekilde aio yu düzenleyip gönderebilirim.

Sonraki çıkaracağım AIO yu program sayısını az tutarak içi dolu yayınlayabilirim.çok istek var farkındayım ama teknik olanaklar işte...

dediğin gibi çok güzel kullanışlı olur fakat benim için upload etmek zor(25KB la ne olacak ki,sadece zulüm), bir o kadar programı tek tek indir vs.. uzun iş uğraşmak isteyen varsa o kişiye özel hakkında bölümünde ismi, sitesi vs .geçecek şekilde aio yu düzenleyip gönderebilirim.

Sonraki çıkaracağım AIO yu program sayısını az tutarak içi dolu yayınlayabilirim.çok istek var farkındayım ama teknik olanaklar işte...

arkadaşa katılıyorum süper bir çalışma olur ,xarax bir fırsatını bulurda upload imkanın olursa çok iyi olur iyi çalışmalar

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...