Jump to content

Sabit Disk Klasör Resmi Değiştirmek

Bosporus

Recommended Posts

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var sizlere.

Benim sabit disk (yani d:) resmi değişti.Neden olduğunu anlamadım ama değişti.Eski haline nasıl getiricem bilmiyorum.Normal bir klasör gibi gözüküyor.İlk zamanlar neyse dedim ama gittikçe sinirim bozulmaya başladı.Yardımmm

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var sizlere.

Benim sabit disk (yani d:) resmi değişti.Neden olduğunu anlamadım ama değişti.Eski haline nasıl getiricem bilmiyorum.Normal bir klasör gibi gözüküyor.İlk zamanlar neyse dedim ama gittikçe sinirim bozulmaya başladı.Yardımmm

sürücü içinde kurulum dosyası yada autorun dosyası kopyalarsan o dosyanın ikonunu alır yani c takınca gelen ikon gibi bi kontrol et klasorle açıktaki dosyaları düzelecektir

Aşağıda linkini verdiğim minik uyulama ile sürücü simgelerini değiştirebilirsin. Kolay elsin.

http://rapidshare.com/files/241959839/Drive_Icon_Changer_1.0.5.2.exe[/CODE]

Arkadaşım porgramı yükleyip denedim ama olmadı.C nin adı ve resmi değişti fakat d ye gelince sadece ismi değiştiriyo.Resme bişey yapmıyo.Bu sorun baya bi uğraştırdı ya.Başka önerisi olan var mı.Şimdiden herkese teşşekkür ederim.TNCTR ailesinde bulunmaktan gururluyum...

Aşağıda linkini verdiğim minik uyulama ile sürücü simgelerini değiştirebilirsin. Kolay elsin.

http://rapidshare.com/files/241959839/Drive_Icon_Changer_1.0.5.2.exe[/CODE]

Arkadaşım şimdi oldu çok saol.Bikaç kez uğraşınca yaptım.Ama ufak bi sorun kaldı hard disk ikonunu nerde bulabilirim.Şimdiden çok saolun arkadaşlar.

Arkadaşım şimdi oldu çok saol.Bikaç kez uğraşınca yaptım.Ama ufak bi sorun kaldı hard disk ikonunu nerde bulabilirim.Şimdiden çok saolun arkadaşlar.

google nin grafik arma kısmına girip "hdd icon" yaz. istediğin kadar çıkar karşına. İstediğin herhangi bir resmi ise resim conver programlarından biri ile *.ico formata dönüştürüp kullanabilirsin.

• 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...