Jump to content

sk8er_boi

Administrator
 • Content Count

  11310
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  24

sk8er_boi last won the day on February 3

sk8er_boi had the most liked content!

Community Reputation

1128 Excellent

About sk8er_boi

Profile Information

 • Male
 • Dalaran

İletişim Bilgileri

 • Steam
  teest

Recent Profile Visitors

55952 profile views
 1. Sar ile çekim gücünün alakası olduğunu hiç duymadım. Sar telefonun yaydığı radyasyon değerini belirtiyor. Ne kadar yüksek ise o kadar fazla yayar.
 2. sk8er_boi

  Aşk

  Söz vermeyim şimdi.
 3. sk8er_boi

  Aşk

  Sen yine de şakirt filan deme sağda solda. Fetöcülükten alırlar, patinajın kralını yaparsın.
 4. sk8er_boi

  Forjest

  IBAN yok. Bankanızın hesap no'ya gönder menüsü olması gerek.
 5. sk8er_boi

  Forjest

  Bu öğlene kadar gönderilen bağışlar forjest arkadaşımıza iletilmiştir. Bundan sonra bağış yapmak isteyenler, ilk mesajdaki hesap numarasını kullanabilirler. Bağışlar bize uğramadan direkt olarak forjest arkadaşımızın ziraat bankası hesabına gidecektir.
 6. sk8er_boi

  Forjest

  İnternet üzerinden eft yok. Şubeye gidip yapıyorsunuz.
 7. sk8er_boi

  Forjest

  Öğlen 12'ye kadar gönderilen bağışları kendisine PTT yoluyla gönderdim. Elle tutulur bir miktar toplandı. Biriktikçe tekrar göndereceğim.
 8. sk8er_boi

  Forjest

  Merhaba arkadaşlar. IBAN üzerinden forjest arkadaşımıza yardımcı olmak isteyenler, tnc sever üzerinden bağış yapabilirler. Bu ayın tüm bağışlarını kendisine ulaştıracağım. Havale için aşağıdaki hesap bilgilerini kullanabilirsiniz. İsim: Murat Atıcı Ziraat Bankası Avcılar/İstanbul şubesi Herhangi bir bankada hesabı olmayanlar, Ziraat Atm lerinden nosu ile ve yatıranın tc kimlik ve GSM numarası (gerekiyor) ile para yatırabilir (1000 tl ye kadar 2 tl masraf ile)
 9. Forumla alakalı değil. Konuyu açan postta defalarca yapıştırmış mesajın içine. Mesajdaki fazla linkleri sildim.
 10. http://eurpod.net/definitive-guide-custom-roms-android-blind-persons-perspective/ Bu sayfada yazdığına göre usr gsm şebekelerin isimleriymiş.
 11. Yanlış anlamışım sanırım. Rom ismindekiyle yazdığımın bir alakası olmamalı
 12. usr linuxtaki kullanıcıya özel /usr klasörünün ismidir. Windows'taki kullanıcılar klasörü gibi, kullanıcı bilgileri burada tutulur. /usr/root/ klasöründe root kullanıcısının dosyaları bulunur.
 13. Burada doğru çalışıyor kodun. https://paiza.io/projects/6r4T6mJCTjuaMkzRedqhDg Değişkenlerini önce float tipinde tanımlamayı dener misin? $usd_alis = 0.00;
 14. sk8er_boi

  TnC.TeaM V.I.P

  crasadure arkadaşımız VIP olmuştur. Kendisini tebrik eder başarılarının devamını dileriz.
 15. Foruma deneme amaçlı discord sunucusu entegrasyonu ekledim. Discord üzerinden canlı olarak chat yapabilirsiniz,. Yukarıdaki discord linkinden kayıt olduktan sonra ve üyeliğiniz onaylandıktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

×
×
 • Create New...