Jump to content

sk8er_boi

Administrator
 • Posts

  11396
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  29

sk8er_boi last won the day on October 19 2023

sk8er_boi had the most liked content!

About sk8er_boi

Profile Information

 • Male

İletişim Bilgileri

 • Steam
  teest

Recent Profile Visitors

81360 profile views

sk8er_boi's Achievements

 1. Biz banlamaktan bıktık, o geri gelmekten bıkmadı. Mesaj gelince raporlarsan ilgileniriz.
 2. Modeminden ftp servere atadığın portu (standart ftp portu 22'dir) bilgisayarının lokal ip adresine yönlendirmen gerek. Modeminin markasıyla port yönlendirme diye arama yaparsan bulabilirsin nasıl yönlendirme yapılacağını..
 3. Konu başlığını, konuyu özetleyecek biçimde değiştirin ki, aynı soruyu yaşayan kişi başlığı gördüğünde buradaki cevaplardan faydalanabilsin, veya konu başlığını gören kişiler, konuyla alakalı bilgi sahibiyse başlığa girip çözüm paylaşabilsinler. Ne kadar genel bir sorun olsa da "Saçma bir sorun" yerine "Bilgisayar kilitlenme problemi" yazmak daha uygun olacaktır.
 4. DİKKAT: Konu Başlığını forum Kurallarına gore yeniden düzenleyiniz. Aksi halde cope tasınacaktır. Forum Kuralları - [ Madde 10-16 ]Konu düzenlenene kadar yazılan tüm iletiler silinecek, ileti yazanlar uyarı alacaktır.
 5. Neyseki kafası pek çalışmıyor da aynı nickleri alıp duruyor. Kolaylıkla banlayabiliyoruz. 🤣
 6. Araç çubuğuna opera://flags yazın. Arama kısmına "intro" yazın Gelen seçeneklerden Opera One introduction seçeneğini disabled halina getirin.
 7. ProtonVPN için ayrıca katılımsız yapmaya gerek yok. Aşağıdaki parametre ile çalıştırırsanız katılımsız olarak kurulacaktır. ProtonVpnSetup.exe /exenoui /qn
 8. Discordumuza giriş yapmayanlar yukarıdaki linkten girip entegrasyonu test edebilir mi?

  1. akillialtay1995

   akillialtay1995

   Bir şeyler ters gitti. Lütfen daha sonra tekrar deneyin. Böyle bir hata verdi.

  2. mmtsahindmn

   mmtsahindmn

   chrome değilde başka bir tarayıcıdan girince açılıyor üstad bilgine...

 9. DİKKAT: Konu Başlığını forum Kurallarına gore yeniden düzenleyiniz. Aksi halde cope tasınacaktır. Forum Kuralları - [ Madde 10-16 ]Konu düzenlenene kadar yazılan tüm iletiler silinecek, ileti yazanlar uyarı alacaktır.
 10. DİKKAT: Konu Başlığını forum Kurallarına gore yeniden düzenleyiniz. Aksi halde cope tasınacaktır. Forum Kuralları - [ Madde 10-16 ]Konu düzenlenene kadar yazılan tüm iletiler silinecek, ileti yazanlar uyarı alacaktır.
 11. Websitesini google translate ile çevirip direkt olarak buraya yapıştırdığı için, sitedeki reklam, garip biçimlendirme vs ne varsa buraya da yapışıyor. Adı da paylaşım.
 12. Windows 10 kullanacaksanız hiç bir özellik kaybetmeden en az arka planda işlem bulunan LTSC diye biliyorum. Fakat gereksiz servisleri kapatarak daha az ram kullanmayı sağlayabilirsiniz. Bu tür uygulamalar ram'e yüklenmiş uygulamaları yeniden diske yazdırarak ram'ı boşaltıyor. Uygulamayı tekrar kullanacağınız zaman tekrar ram'e yükleneceği için hiç bir faydası yoktur.
 13. Ram'in bitince zaten diske yazıyor. O yavaşlama diskten okuma yazma yaptığı için.
 14. Baya önceden yüklemiştim. Sadece RTX paketini yükleyince çalışması gerek https://developer.nvidia.com/rtx/broadcast_engine/secure/NVIDIA_RTX_Voice.exe Yine çalışmazsa aşağıdaki yönergeleri uygulayabilirsiniz. https://www.thatsitguys.com/how-to/install-nvidia-rtx-voice-without-rtx-card
×
×
 • Create New...