sk8er_boi

Administrator
 • Content count

  11184
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

sk8er_boi last won the day on May 12

sk8er_boi had the most liked content!

Community Reputation

773 Excellent

About sk8er_boi

 • Rank
  Rhonin

Profile Information

 • Male
 • Dalaran

İletişim Bilgileri

 • Steam
  teest

Recent Profile Visitors

40451 profile views
 1. Paralı arıyorsan, VyprVPN ve SmartDnsProxy'yi öneririm.
 2. Duyar kasmaya gerek yok. Sitenin başında uyumuyoruz. Atatürk'ü hatırlamak özel günlerde siteninin logosunu takip etmekle olmaz, İlkelerini ve düşüncelerini öğrenip yaşatmakla olur.
 3. http://www.muhasebenet.net/mh_0605_fazla mesainin ust siniri varmidir.html Ülkenin genel yararları yahut işin niteliği veya üretimin artırılması gibi nedenlerle fazla çalışma yapılabilir. Fazla çalışma, Kanunda yazılı koşullar çerçevesinde, haftalık 45 saati aşan çalışmalardır. İş Kanunu’na göre, fazla çalışma süresinin toplamı bir yılda 270 saatten fazla olamayacaktır. Fazla çalışma süresi günlük 11 saati aşmamak koşulu ile bir günde en çok 3 saat olabilir. Bu süre sınırı, işyerlerine veya yürütülen işlere değil, işçilerin şahıslarına ilişkindir. Bu durumda, günlük en fazla 3 saat olmak üzere yıllık 270 saatin üzerinde fazla çalışma yapılmayacaktır. Yani bir yıl boyunca her gün 3 saat fazla mesai yapılması mümkün değildir. Yılda toplam mesai 270 saati geçemez. 12 saat çalışacağın günler olabilir fakat her gün olamaz bu. Yasadışı bir durum var ortada.
 4. Unutmuşuz arkadaşlar kusura bakmayın.
  1. Show previous comments  4 more
  2. Anarchosa

   Anarchosa

   site eskisi gibiyi bırakın %0 destek var böyle bişey belki %1 etkili olabilir.

  3. Alphonso_Elric

   Alphonso_Elric

   Öneri getirebilirim, gelir için, tnc debridi çiftleyebilirsiniz., yani sever için reklamsız çeviri, üye degilseniz CBOX tarzı ama 20 reklam geçildikten sonra çeviri dosyasını indirme imkanını verebilirsiniz, (normal üye TNCCBOX'a yönlendirme yapabilirsiniz, hem site daha fazla gelir elde eder hemde tanıtımı tavan yapar) faydası olur görüşündeyim. Tabi takdir sizin.

  4. Anarchosa

   Anarchosa

   Arkadaşın dediği çok mantıklı hiç değilse siteye para ödemeyen arkadaşların bu yanda + 1 katkısı olur hosting ücretine katkımız olur

    

    

 5. Vestel'in smart özelliğine tamah edeceğinize bir chromecast cihazı veya aliexpress'ten miracast destekli bir cast cihazı alıp, dilediğiniz her şeyi televizyona aktarabilirsiniz. Düz televizyon ile smartlı televizyon arasındaki fark da cepte kalır.
 6. Notebook rami lazım olur mu? Bu özelliklerde bir kaç notebook rami var.
 7. Sitede sorun var demek o hata.
 8. Konuyu amacından saptırmayın. İstekler için istek bölümünü kullanın.
 9. Acilse sıfırından daha ucuza satman gerekmiyor mu?
 10. Mesaj yazma sorunu giderilmiştir.

  1. Show previous comments  3 more
  2. Ismail_Var

   Ismail_Var

   su basındaki 304 gitse bari faceden girdim böyle oldu zamanında

  3. ayhankorkmaz

   ayhankorkmaz

   Elinize sağlık

  4. Rancho

   Rancho

   tüh bende format attıydım gitti herşey görüyon mu baakkk :))

 11. O fiyata alacağın arabanın içinde tost gibi ezilirsin. Kendini öldürmenin kolay ve hızlı bir yolu gibi geliyor bana. Eğer sürücülük konusunda çok zayıfsan, ders almanı tavsiye ederim. Aksi takdirde hem kendi canına hem de başkasının canına kast ediyorsun.
 12. Bu eklentiyi kullanmadım fakat işini görür diye düşünüyorum. imacros , chrome için makrolar yazabilmeni sağlıyor https://chrome.google.com/webstore/detail/imacros-for-chrome/cplklnmnlbnpmjogncfgfijoopmnlemp?hl=en
 13. Bazı modemlerde ziyaretçi için ikinci bir wi-fi sinyali yayınlama özelliği var. Onu da deneyebilirsin. Sittin sene uyanmaz sizin muhasebeci.
 14. İki modem bağlamadaki amacın nedir?