Jump to content
TNC-TR

sk8er_boi

Administrator
 • Content count

  11238
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

sk8er_boi last won the day on September 23

sk8er_boi had the most liked content!

Community Reputation

853 Excellent

About sk8er_boi

 • Rank
  Rhonin

İletişim Bilgileri

 • Steam
  teest

Profile Information

 • Male
 • Dalaran

Recent Profile Visitors

44073 profile views
 1. sk8er_boi

  Bunu çözmenin Bir Yöntemi Var Mı ?

  DİKKAT: Konu Başlığını forum Kurallarına gore yeniden düzenleyiniz. Aksi halde cope tasınacaktır. Forum Kuralları - [ Madde 10-16 ]Konu düzenlenene kadar yazılan tüm iletiler silinecek, ileti yazanlar uyarı alacaktır.
 2. Opendns'in verdiği dns'leri girersen, opendns kontrol panelinde girdiğin siteleri görebilmen gerek.
 3. Ayrıca OpenDns'den bir hesap açıp,dnsini opendns yaparsan, girilen siteleri yine loglayabilirsin. https://signup.opendns.com/homefree/ Kalması gerek.
 4. Registry'den incognito modunu kapatabilirsin. https://community.spiceworks.com/how_to/75544-how-to-disable-incognito-mode-in-google-chrome
 5. sk8er_boi

  Mysql Resim Yukleyip Görüntulemek ?

  AMS ile alakam yok. Fakat sadece avatar tarzı bir şey göstereceksen gravatar kullanabilirsin. Kullanıcılar gravatar.com a üye olup kendi avatar linklerini profillerine yazabilirler. Sen de bu linki karşıya gönderebilirsin.
 6. sk8er_boi

  Mysql Resim Yukleyip Görüntulemek ?

  Veritabanına resim yüklememelisin. Resmi dosya sistemine, dosyanın yolunu veritabanına yüklemelisin.
 7. Lütfen artık bu tartışmayı bitirelim. Sitemizde ücretli indirmeye zorlayan yerler hariç belirli bir yere upload yapma zorunluluğu yoktur. Forum kurallarında paylaşım ile ilgili konular açıkça belirtilmiştir. Daha da uzatıp birbirimizi kırmayalım.
 8. sk8er_boi

  4k Oyuncu Pc Toplama

  Gtx 2000 serisi henüz piyasaya çıkmadı. 4k için şu an 1080 kullanabilirsin. İntel işlemcilerde olan açık seni etkileyecek bir şey değil. Intel Core i7 8700K 'nın yanına 16 gb ram ve 512 GB M2 Sata koydun mu mis.
 9. sk8er_boi

  Mysql Türkce Karakter Sorunu

  Veritabanını oluştururken collation ayarını utf8mb4_unicode_ci olarak işaretlersen dil sorunu yaşamazsın.
 10. Windows 10 başka bilgisayara bağlandığında çalışıyor. Eski windowslar gibi sorun çıkarmıyor. Fakat makine bazlı aktivasyonsa , aktivasyon hangi anakarttaysa orada kalıyor. Yeni lisans keyi girmen veya activator kullanman gerek.
 11. sk8er_boi

  (satildi) Hesaplı (8 Adet) Inno3d Geforce Gtx 1070 Ti

  Üstteki mesajı raporlamışsın fakat arkadaş doğru bir noktaya parmak basmış. Ürünleri alacak kişiler 7 ay boyunca mining yapıldığından haberdar olmalılar. Mesaj gereksiz bir mesaj değildir bizce. Ayrıca fiyat düşerse tekine talip olabilirim.
 12. Verdiğin css kodun resmin görünmemesiyle alakası yok. Developer konsolundan baktığında resimler bulunamadı diye hata alıyor olabilir misin?
 13. sk8er_boi

  Ssl Sertifikası Yardım

  Cloudflare kullanırsan sitene otomatik bir sertifika atanıyor. Ve https adresi üzerinden bağlanıyorsun. İlgili sertifikayı bizim sitemizde de görebilirsin. Cloudflare'ye üye olup konfigüre etmek oldukça basit. Eğer linux bir sunucun varsa letsencrypt de bedava sertifika veriyor. Yalnız 3 ayda bir yenilemek gerekiyor. Onu da sunucuya kurulan otomatik bir scriptle halledebiliyorsun.
 14. Cihazında wake on lan desteği var gibi gözüküyor. https://www.msi.com/faq/mb-2002.html
 15. Yeni trend React Native üzerine. Platform bağımsız olarak yazdığın kod bütün cihazlarda çalışıyor. https://facebook.github.io/react-native/
×