Jump to content
TNC-TR

sk8er_boi

Administrator
 • Content count

  11215
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

sk8er_boi last won the day on December 28 2017

sk8er_boi had the most liked content!

Community Reputation

828 Excellent

About sk8er_boi

 • Rank
  Rhonin

İletişim Bilgileri

 • Steam
  teest

Profile Information

 • Male
 • Dalaran

Recent Profile Visitors

42715 profile views
 1. Kusura bakma, öyle bir zamanım yok. Senin de yok sanırım. O zaman para verip yazdıracaksın.
 2. sk8er_boi

  Wireless üzerinden Nasıl Ağ Kurarım

  DİKKAT: Konu Başlığını forum Kurallarına gore yeniden düzenleyiniz. Aksi halde cope tasınacaktır. Forum Kuralları - [ Madde 10-16 ]Konu düzenlenene kadar yazılan tüm iletiler silinecek, ileti yazanlar uyarı alacaktır.
 3. Yapılabilir ama baya büyük bir proje işi bu. Hem mevcut sitenin alt yapısında hem de ön tarafta çok fazla geliştirme istiyor. Kendin bu işe girişeceksen, biraz javascript ve google maps dokümantasyonlarını karıştırman gerekecek. Ayrıca seçilen parametrelere göre, dairelerin koordinatlarını sağlayan bir servis yazmak gerek.
 4. Böyle hazır proje istersen kimse yardımcı olmaz. Ne yaptın, ne yapın,yapamadın, problemin nedir doğru bir şekilde anlat.
 5. sk8er_boi

  Regeditdeki şüpheli Dosya

  Japonca oradaki metin. Çince olsaydı büyük sıkıntı Metni google'de veya translate ile çevirip ne olduğunu anlamaya çalışabilirsin.
 6. Tartışma içeren mesajları gizledim. İçeriğin gerekliliğini eleştirmek yerine daha yapıcı olalım lütfen.
 7. sk8er_boi

  Cırt Cırt Yapıştırmanın Sesi Nasıl Engellenir?

  Cırtcırt'ın cırt sesi çıkarmasını engellemenin yolu yok. Köpeğe havlama, yağmura yağma demek gibi bir şey bu. Kılıfı seven cırtına katlanır.
 8. TNCTRnin bu kadar sessiz sakin kalmasının sebebi nedir? Çocukluğumun sitesi bu duruma üzüldüm açıkçası. Elimden gelen birşey var ise yapayım ... Hayırlı günler.

 9. jQuery'nin post özelliğiyle iki formu ayrı ayrı gönderebilir ardından da javascript ile istediğin sayfaya yönlendirebilirsin. https://api.jquery.com/jquery.post/
 10. sk8er_boi

  Chrome Ve Klavye Sorunu

  DİKKAT: Konu Başlığını forum Kurallarına gore yeniden düzenleyiniz. Aksi halde cope tasınacaktır. Forum Kuralları - [ Madde 10-16 ]Konu düzenlenene kadar yazılan tüm iletiler silinecek, ileti yazanlar uyarı alacaktır.
 11. DİKKAT: Konu Başlığını forum Kurallarına gore yeniden düzenleyiniz. Aksi halde cope tasınacaktır. Forum Kuralları - [ Madde 10-16 ]Konu düzenlenene kadar yazılan tüm iletiler silinecek, ileti yazanlar uyarı alacaktır.
 12. sk8er_boi

  Avermedia A306 Minicard Driver Ve Program Istek

  Bu olabilir http://www.dvbviewer.com/en/index.php
 13. sk8er_boi

  Engelli öğrenciye Yardım Kampanyası

  Daha açıklayıcı bir başlık yazarsanız konu daha çok ilgi çekecektir. Ayrıca konuyu öne çıkardım. Artık daha fazla kişi görecektir.
 14. Sitenize girdiğimizde ise 2018 yılından sonra işletim sistemlerini para ile satacağını öğreniyoruz. Bundan daha açık bir reklam olabilir mi? Anlayamayan ben miyim acaba?
 15. Blogunuza ait tüm referans ve linkleri kaldırmanız gerekiyor. Aksi halde konuyu çöpe atacağım. Burada 2006 senesinden beri yüzlerce çalışma yapıldı. Hiç birinin parayla satılmasına izin vermedik. VIP ve TncSever gibi bölümlerde, diğer kullanıcıların ulaşamayacağı şekilde paylaşmadık. Sizin buradan rant sağlamanıza izin verirsek diğer arkadaşlar haksızlık olur. Ayrıca kişisel olarak görüşüm, katılımsız işletim sistemlerinin ücret ile paylaşılması ,bu işin ruhuna aykırıdır. Daha önce de işletim sistemlerini parayla satmaya çalışan arkadaşlar oldu. Hepsi bu forumdan ayrılmak zorunda kaldılar. Bilginize
×