Jump to content

sk8er_boi

Administrator
 • Posts

  11371
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  28

sk8er_boi last won the day on July 13 2021

sk8er_boi had the most liked content!

About sk8er_boi

Profile Information

 • Male

İletişim Bilgileri

 • Steam
  teest

Recent Profile Visitors

68159 profile views

sk8er_boi's Achievements

 1. Websiteleri mac adreslerinizi göremez. VPN'den bağlanıyorsanız, bu adresleri güvensiz olarak algıladığı için doğrulama istiyor olabilir. Mevcut ip de kara listeye girmiş olabilir. Mobil internet üzerinden temiz (tüm cookieler vs silinmiş.) bir browser ile deneyebilirsin.
 2. Zip passwords must be shared within the topic. Please add required info to your post.
 3. https://tncdebrid.com/hosts/ buradaki hostlardan günlük 10gb'ye kadar beklemeden download yapabiliyorsunuz.
 4. Haylou iyi bir marka fiyatına göre. Bütçene uyan ve tipini beğendiğin bir modelini alabilirsin.
 5. Lütfen saygı kuralları dahilinde yorumlarımızı yapalım.
 6. İşçinin açtığı davalar çoğunlukla işçi lehine sonuçlanır. Avukat parası da senden çıkmaz diye biliyorum bu durumda. İşçi uğraşamaz diye böyle eşkiyalıklar yapıyorlar. İşin ucunu bırakmayın. Hakkınızı alırsınız her türlü.
 7. Çift hesap olduğunu tespit edip banladım diye nerede yazmışım? Konularını sildirmek istediği zaman banladım. Çift hesap gördüğüm anda aha buldum diye banlamak zorunda değilim. Acar polisçilik oynamak için bir sebebim yok. Benim amacım insanlar konularından faydalanıyorsa faydalansın. Gereksiz konu silinmesin. Yoksa ne seni ne başkasını korumak için bir motivasyonum yok. Yok konusunu beğendi yok kendi mesajına like attı. Bunlar ile mi uğraşacağız arkadaşım.
 8. Lafa gelince kimse eline su dökemez zaten.
 9. "Oprekin'in forumlarda paralı sistem satmak için grupları vardır. " bu ne demektir? Sen bunu nasıl biliyorsun? İşletim sistemi yapıp satmada, kendine adam tutacak kadar büyük paralar mı dönüyor? Yine elinde bir kanıt yok, sadece şüphelerinle adamı karalıyorsun. Çift üyelik konusu tr_by üyeliğinden çok daha önce attığın bir iftiraydı. Ben özellikle kontrol ettim fakat başka bir çift hesap yoktu. Ama devamlı herkesi onun bunun çift hesabı olmayla suçluyorsun. Sen hala ortada organize bir suç örgütü varmış gibi konuşuyorsun. Fakat ben buna dair hiç bir kanıt bulamadım. Senin de yok. Sadece senin sevmediğin bir kişinin konularını beğeniyorlar diye kara listeye almışsın insanları.
 10. E bunlar mesnetsiz iftira değil de ne? Tr_by'ın çift hesabı olduğunu zaten ben söyledim. Niye büyük dedektifmişsin gibi bunu sunuyorsun? Sen ilk mesajda sıraladığın isimler hakkındaki iddialarını kanıtla. Danışıklı dövüş var diyorsun, nereden biliyorsun? Kafandan uydurup, kendin inanıyorsun. shiftdeletenet'in oprekin'e sistem yaptırtmak için para toplaması neden seni bu kadar etkiledi? Neden illa kötü bir niyet arayıp kendisini suçladın? Elinde ne gibi bir bilgi var?
 11. Arkadaşa göre herkes şarlatan. Herkes onun arkasından iş çeviriyor. Bu hezeyan değil de ne? Elinde hiç bir mantıklı veri yok. Herkesi ikinci hesaplıkla, eşkiyalıkla suçluyorsun. Artık şurada yazanların nasıl bir kafanın ürünü olduğunu da size bırakıyorum. Sayfalarca yazıyor fakat o kadar boş o kadar ilintisiz şeyler ki. Kimse oturup bunları okuyamaz. Bir süre sonra da zaten eeeh diyip bırakıyorsunuz. Çünkü o kadar fazla mesnetsiz iddia, birbirinden alakasız iftira var ki, bir avukatın oturup günlerce bunlar ile uğraşması lazım. Bir de bana özel olarak yazdıkları var ama onları hiç dile getirmeyeceğim. Kendisini ciddiye alamadığım için, hakaretlerini de kaale almıyorum artık. fingerprint hesabı çift hesap diyorsun, hem de banlı diyorsun. Zaten banlı hesap daha neyi banlayayım? Hakaretlerin olduğu mesajı forumda görünür halde mi tutacaktım? Tabi ki sileceğim. Eğer onu banlarsam, seni de banlarım. Çünkü önce sen hakaret ettin ve iftira attın. Başka?
 12. Eğer hakaretlerden başlayacaksak öncelikle senin ettiğin hakaretlerden başlayalım. Söylediklerin sinkaflı değil diye, ağzından her çıkanı mübah sayıyorsun. Elinde hiç bir delil olmadan insanları zan altında bırakıyorsun. Ondan sonra birisi sana cevap verdiği zaman yaygarayı koparıyorsun. Tüm yazıklarını buraya listeleyeceğim. Bakalım kimmiş terbiyesiz, ahlaksız.
 13. Ampul bağlayabilirsin. 12V x 10 A = 120 W güç üretir. 2 tane 60W'lık ampulü seri bağlayarak kaç saat yandığına göre hesaplama yapabilirsin.
 14. Arkadaşlar Emre028 yapılan tüm bağışları bana gönderiyor. Sunucu masraflarının sırtıma ağır yük olduğu bu günlerde seve seve kabul ettim. Gördüğünüz gibi sitede bir tane bile reklam yok. Dolar arttığı için, bağışlar da azaldı. Uzun zamandır masrafları cebimden karşılıyorum. Eğer istemezseniz almak zorunda değilsiniz. Fakat her şeye bedava bir şekilde sahip olmak gibi bir lüksünüz de yok. Buna benzer bir çok çalışma sitede zaten mevcut. Kimseyi zorla destek olmaya zorlamadık bundan sonra da zorlamayacağız.
 15. MrRush, TR_by, amd_turkey arkadaşlarımız VIP olmuştur. Kendilerini tebrik eder başarılarının devamını dileriz.
×
×
 • Create New...