Jump to content

sk8er_boi

Administrator
 • Posts

  11378
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  28

sk8er_boi last won the day on July 13 2021

sk8er_boi had the most liked content!

About sk8er_boi

Profile Information

 • Male

İletişim Bilgileri

 • Steam
  teest

Recent Profile Visitors

69516 profile views

sk8er_boi's Achievements

 1. Websitesini google translate ile çevirip direkt olarak buraya yapıştırdığı için, sitedeki reklam, garip biçimlendirme vs ne varsa buraya da yapışıyor. Adı da paylaşım.
 2. Windows 10 kullanacaksanız hiç bir özellik kaybetmeden en az arka planda işlem bulunan LTSC diye biliyorum. Fakat gereksiz servisleri kapatarak daha az ram kullanmayı sağlayabilirsiniz. Bu tür uygulamalar ram'e yüklenmiş uygulamaları yeniden diske yazdırarak ram'ı boşaltıyor. Uygulamayı tekrar kullanacağınız zaman tekrar ram'e yükleneceği için hiç bir faydası yoktur.
 3. Ram'in bitince zaten diske yazıyor. O yavaşlama diskten okuma yazma yaptığı için.
 4. Baya önceden yüklemiştim. Sadece RTX paketini yükleyince çalışması gerek https://developer.nvidia.com/rtx/broadcast_engine/secure/NVIDIA_RTX_Voice.exe Yine çalışmazsa aşağıdaki yönergeleri uygulayabilirsiniz. https://www.thatsitguys.com/how-to/install-nvidia-rtx-voice-without-rtx-card
 5. Ekran kartın nvidia ise kendi ücretsiz uygulamasını kullanabilirsin. https://www.nvidia.com/tr-tr/geforce/broadcasting/broadcast-app/
 6. Websiteleri mac adreslerinizi göremez. VPN'den bağlanıyorsanız, bu adresleri güvensiz olarak algıladığı için doğrulama istiyor olabilir. Mevcut ip de kara listeye girmiş olabilir. Mobil internet üzerinden temiz (tüm cookieler vs silinmiş.) bir browser ile deneyebilirsin.
 7. https://tncdebrid.com/hosts/ buradaki hostlardan günlük 10gb'ye kadar beklemeden download yapabiliyorsunuz.
 8. Haylou iyi bir marka fiyatına göre. Bütçene uyan ve tipini beğendiğin bir modelini alabilirsin.
 9. Lütfen saygı kuralları dahilinde yorumlarımızı yapalım.
 10. İşçinin açtığı davalar çoğunlukla işçi lehine sonuçlanır. Avukat parası da senden çıkmaz diye biliyorum bu durumda. İşçi uğraşamaz diye böyle eşkiyalıklar yapıyorlar. İşin ucunu bırakmayın. Hakkınızı alırsınız her türlü.
 11. Çift hesap olduğunu tespit edip banladım diye nerede yazmışım? Konularını sildirmek istediği zaman banladım. Çift hesap gördüğüm anda aha buldum diye banlamak zorunda değilim. Acar polisçilik oynamak için bir sebebim yok. Benim amacım insanlar konularından faydalanıyorsa faydalansın. Gereksiz konu silinmesin. Yoksa ne seni ne başkasını korumak için bir motivasyonum yok. Yok konusunu beğendi yok kendi mesajına like attı. Bunlar ile mi uğraşacağız arkadaşım.
 12. Lafa gelince kimse eline su dökemez zaten.
 13. "Oprekin'in forumlarda paralı sistem satmak için grupları vardır. " bu ne demektir? Sen bunu nasıl biliyorsun? İşletim sistemi yapıp satmada, kendine adam tutacak kadar büyük paralar mı dönüyor? Yine elinde bir kanıt yok, sadece şüphelerinle adamı karalıyorsun. Çift üyelik konusu tr_by üyeliğinden çok daha önce attığın bir iftiraydı. Ben özellikle kontrol ettim fakat başka bir çift hesap yoktu. Ama devamlı herkesi onun bunun çift hesabı olmayla suçluyorsun. Sen hala ortada organize bir suç örgütü varmış gibi konuşuyorsun. Fakat ben buna dair hiç bir kanıt bulamadım. Senin de yok. Sadece senin sevmediğin bir kişinin konularını beğeniyorlar diye kara listeye almışsın insanları.
 14. E bunlar mesnetsiz iftira değil de ne? Tr_by'ın çift hesabı olduğunu zaten ben söyledim. Niye büyük dedektifmişsin gibi bunu sunuyorsun? Sen ilk mesajda sıraladığın isimler hakkındaki iddialarını kanıtla. Danışıklı dövüş var diyorsun, nereden biliyorsun? Kafandan uydurup, kendin inanıyorsun. shiftdeletenet'in oprekin'e sistem yaptırtmak için para toplaması neden seni bu kadar etkiledi? Neden illa kötü bir niyet arayıp kendisini suçladın? Elinde ne gibi bir bilgi var?
×
×
 • Create New...