Jump to content

akillialtay1995

Üye
 • Content Count

  117
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Good

About akillialtay1995

 • Rank
  Aktif üye

Recent Profile Visitors

479 profile views
 1. Allah analı babalı büyütsün ve Allah bağışlasın. Kızının ismini Allah'ın güzel ismi anlamında Esma'yı Almina isminin yanına koyman iyi olur bence. Bu arada herkese hayırlı cumalar dilerim.
 2. Hocam extreme insider olanını kurdum. Kurduktan sonra ve aktivasyonu yaptıktan sonra sürekli olarak ativasyon süresi dolacak ekranı geliyor. Ne yapabilirim?
 3. 1)Hocam indirme linkinde yukarıdaki drive'ıma ekle yazısna tıklayıp dosyayı drive'ına ekle 2)Google drive'a gir. 3)Eklediğin dosyay sağ tık yapıp kopyala oluştur yazsına tıkla. 4)Oluşturduğun kopyayı indir. Dosya ismi xxxxx.rar adlı dosyanın kopyası olacak. 5) İndirdikten inen sağ tık yap yeniden adlandır de. Adından adlı dosyanın kopyası yazısnı sil. Bu çözümü kesinlikle işe yarıyor.
 4. Alma mazlumun ahını, çıakr aheste aheste.
 5. Yönetici arkadaşlar konudaki tartışma içerikli mesajları siler misiniz?
 6. Bana az önce Ekim toplu güncelleştirmesinin bildirimi geldi. Güncellemenin ismi de şu: 2019- x64 tabanlı Sistemler için Windows 10 Version 1903 10 Toplu Güncelleştirmesi (KB4517389)
 7. Hocam senin multibootu kendi PC'me kurdum ve gayet hoşuma gitti. Teşekkür ederim Bir de windows kurulum isolarını nereye kopyalayacağımızı da göstermen ayrı bir kolaylık olmuş.
 8. Benim kullandığım telefon Samsung Galaxy A10'u öneririm
 9. Hocam söyle yapıyorlar genelde: Linki kopyalayıp yapıştırmak yerine direk tıklıyorlar.
 10. **Link gizleme siteleri güvenlik açısından engellenmiştir.** sitesinde reklamı geçmek için izin ver'e tıklamamız isteniyor. Arkadaş ondan bahsetti.
 11. İki türlü de iyi kasanın sıcaklığı dengelenmiş oluyor.
 12. @mephistooo2 Bu süper yönetici ile normalde silinmeyen windows.old klasörü de silinebilir mi?
×
×
 • Create New...