Jump to content

SON_VATAN

Üye
 • Content Count

  386
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

27 Excellent

1 Follower

About SON_VATAN

 • Rank
  Gizli Administrator

Profile Information

 • Male
 • Ankara

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Konuyu açan arkadaşa hitaben...kardeşim haklısın buradakilere sormayacaksın google ye girip "avira katılımsız " yazdığında bir sürü link çıkıyor..sanki forumda araştırıp bulabildiği,veya bulduğu linki paylaştığında ,hazırcı gibi birde afaki söylemleri oluyor işyte onlara kızıyorum,burası bir forum amaç ortak paylaşım kişi belki araştırdı bulamadı..biliyorsan eklersin,bilmiyorsan veya hazırcı diyorsan bakıp geçersin..
 2. windows 10 için sağ tık eklenti paketi arıyorum buradaki linkler hep ölü..
 3. bende çin malı nokia 3 hatlı telefon var bunun imei değişimlerini nasıl yapabilirim.. birde video linki silinmiş yenilenebilirmi..?
 4. Bu otomatik kurulum sağlayan programlar içerisine ekleme veya çıkarma yapılabiliyormu.? zira ben aio katılımsız program arşivine sonradan katılımsız eklediğimde program kurulumu otomatik olmayıp setup kurulum şeklinde oluyor.
 5. bu programı aio programları içerisine koyup otomatik kurulum yapmasını nasıl sağlıyabiliyoruz..zira ben katılımsızı programlar içerisine atıp kurmaya çalıştığımda manuel kurulum şeklinde açılıyor..
 6. bu tür programlara sonradan katılımsız program eklediğimde kurulum aşaması setup şeklinde oluyor otomatik olmuyor bunun için ne yapmalıyız otomatik kurulum için..
 7. olayı çözdüm eğer uefi biosa sahip ve kurulacak işletim sistemleri ve diskler gpt ,uefi ise hatta biosdan herhangi bir işlem yapmadanda başlangıçta örneğin bende c diskinde Windows 7 ve d diskide(farklı hdd.) de Windows 10 kurdum şu an sorunsuzca açılışta soruyor..
 8. onu nerden ayarlayacağız zira ben 2.hard diskime windows kuramadım zira kurulum aşamasında bu diske kurulum yapılamaz diyor.
 9. Peki ben aynı diski bölmeden 2.hard diskime örneğin d diskime c ye windows 10 2.hard diskime pardus veya win 7 olurmu..
 10. Bunun Türkçesi yokmu veya sonradan Türkçe dil eklenip office programında Türkçe olarak kullanabiliyormuyuz.?
 11. torrent link.. rusça dil https://www.dosyayukle.biz/6j3
 12. Lütfen böyle görsel güncel windows 10 ları görmeye devam edelim..
 13. sizin verdiğiniz program ingilizce olduğu için pek birşey anlamadım ama AOMEI Partition Assistant Unlimited 8.3 programı ile C sürücüsünü MBR bölümüne dönüştürdüm UEFİ Bölüm kaltı ve XP Kurmak istedim ama genede C sürücüsünü görmeyip sadece D sürücüsünü görüyor zaten daha önce hiç bir şekilde C sürücüsünü görmemişti anlamadım gitti..Sadece sisteme windows 7,windows 10 uefi sistemler kurulduğunda diski görüyor.
×
×
 • Create New...