Jump to content

SON_VATAN

Üye
 • Content Count

  405
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

30 Excellent

1 Follower

About SON_VATAN

 • Rank
  Gizli Administrator

Profile Information

 • Male
 • Ankara

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Benim anlamadığım c sürücüsü 486gb...D sürücüsü 240gb.ssd sizin kurduğunuz sistemi siz d sürücüsünemi kurdunuzki..?
 2. çözdüm aşağıdaki şekilde teşekkürler..! Denetim masasına gir, Klasör seçeneklerini tıkla Görünüm sekmesinde "Korunan işletim sistemi dosyalarını gizle (Önerilen)" işaretini kaldır. orada "Gizli dosya ve klasör ve sürücüler" işaretini de kaldır. bu şekilde ne kadar dosya klasör varsa görürsün.
 3. Bu sistem de ProgramData kılasörünü bulamıyorum, C Diskinde gizli kılasörleri göster aktif olduğu halde
 4. Hocam şu an kullandığım si,stem windows 7 dir ekte report dosyasını ekledim bir zahmet bakabilirmisiniz uyumlu değilmi diye.. QTv100.0_Report.txt
 5. sistem güncellemesi gelecekmi.. yeniden görsel olacak şekilde zira bizler sistemde güncelleme yapınca görsellik filan kalmayıp orijinal sisteme dönüşüyor..
 6. windows 7 UEFİ Aktivasyon.. LİNK SİLİNMİŞ.....
 7. bir arkadaşımız yukarıda UEFİ kurulumda aktivasyon yapmıyor demiş bu durumu test eden başka arkadaşlarımız oldumu..?
 8. ben bunu başka bir yerden indirdim ama kurulum sonrası hiçbir driveri yüklenmiyor,buradaki gibi dil seçenekleride gelmiyor,direk ultimate sürümü bile görmeden kuruyor.. ayrıca hızlı bir link ekleyebilirmiyiz..?
 9. Bu nasıl bir sistem anlamadım kurulumda hiç bir ince ayar filan gelmediği gibi masa üstü kurulumdan hemen sonra kitlendi ,uygulamalara tıklıyorum açılmıyor,hatta görev yöneticisi bile açılmıyor..anlamadım gitti sanırım donanım seçiyor en iyisi el değmemiş windows gayrısı yok..
 10. Arkadaşım bu sürüm güzelde güncelleme yapınca,ama hangi güncellemeyi yapınca bilmiyorum Başlat logosu orijinale dönüyor ama ben istemiyorum değişmesini acaba hangi güncellemeyi yapmıyayımda o logada kalsın..
 11. nasıl güncel anlamadım habire güncelleme yapıp durdu 1gb.dan fazla birde arada bir pc donuyordu dayanamayıp kaldırmak zorunda kaldım..
 12. arkadaşlar bir güvenlik kamera programının Türkçe yamasını yapabilecek veya elinde olan varmıdır rica etsek.. iSpy İndir – Full 7.2.1.0 Güvenlik Kamera Programı https://www.oneindir.com/ispy-indir-full/ https://cloud.mail.ru/public/42No/2qjVskCzi
 13. arkadaşımız sanırım orijinal iso ya dil eklemiş paylaşmış bizim gibi hazırcıların merakını gidermek için, teşekkür edileceğine yok virüs yok bilmem ne sıralanmış ....
×
×
 • Create New...