TornadoEffect

Moderator
 • Content count

  17263
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  32

TornadoEffect last won the day on October 24 2016

TornadoEffect had the most liked content!

Community Reputation

2401 Excellent

About TornadoEffect

 • Rank
  イo尺刀ム∂o uノイ

Profile Information

 • Not Telling
 • %windir%\system32
 • Appz

Recent Profile Visitors

66752 profile views
 1. WinPE 10-8 Sergei Strelec (x86/x64/Native x86) 2017.02.26 [EN] | Download
 2. HDD'den kaynaklanan bir sıkıntı gibi gözüküyor. Bad Sector varsa kaynaklanabilir.
 3. O&O ShutUp10 1.4.1386 sürümü ile ana mesaj güncellendi.
 4. Videonun bulunduğu youtube hesabı askıya alınmıştı, dailymotion'dan yeni bağlantı habere eklenmiştir.
 5. Türkiye'nin ilk antivirüs yazılımı olan Chomar (Çomar) resmen hizmete girdi. Türkiye'nin ilk antivirüs yazılımı olan Chomar (Çomar) resmen hizmete girdi. Chomar'ın özellikle milli güvenliğin korunmasına ve ekonomiye katkı sağlayamasına kesin gözüyle bakılıyor. Ülkemiz, dünyada antivirüs teknolojisine sahip 17 ülkeden biri oldu. Milli imkanlarla geliştirilen yerli antivirüs yazılımının adı Chomar (Çomar). Yerli yazılım, ekonomiye katkı ve milli güvenlik açısından da önemli bir imkan sağlayacak. Chomar antivirüs yazılımı Mersin'de Teknopark'ta geliştirildi. 10 kişilik mühendis ekibinin 3 yıllık çalışmasın ürünü olan milli antivirüs programı, üstün bir kalitede. Chomar, en yüksek seviye olan Gold sertifikasına sahip. Dünyada bu sertifikayı alan 33 adet ürün bulunuyor. Programın 2 versiyonu var. Bireysel ve kurumsal olarak iki ayrı pakete sahip olan Chomar, eBilge Teknoloji Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından geliştirildi. Sezgisel Tarama Teknolojisi ile kötü amaçlı yazılımları tespit eden ve zero-day attack olarak bilinen saldırılara karşı koruma sağlayabilen Chomar, aynı zamanda takılan harici medya cihazlarına onayınız olmadan veri akışını da engelliyor. Güvenli Dosya Silme Aracı ile de cihazınızdan sileceğiniz verileri geri getirilemeyecek şekilde tamamen silebilen Chomar Antivirüs, böylece verilerinizin başkaları tarafından elde edinmesinin de önüne geçiyor.
 6. WinPE 10-8 Sergei Strelec (x86/x64/Native x86) 2017.02.09 [EN] | Download
 7. Türkiye'de alt yazı denince akla ilk gelen internet sitelerinden altyazi.org (eski adıyla divxplanet) kapatıldı. Yaklaşık 1 haftadır erişim sorununun yaşandığı site, ani bir kararla kepenk indirdiğini Twitter üzerinden duyurdu. Sitenin teknik ve ekonomik durumdan dolayı kapandığı sözlük sitelerinde üyeliği bulunan yöneticiler tarafından ifade edilmiştir.
 8. Bilgisayarını güvenli modda başlat. Öyle trial reseti kullan.
 9. Steganos Online Shield VPN 1 Yıllık Bedava Lisans | Kampanya İçin Tıklayınız | Alternatif (e-Mail adresinizi girmenizi ister. Seriali oraya yollayacaktır.)
 10. K-Lite Codec Pack 12.9.0 | Mega
 11. Google Chrome 56.0.2924.87 Stable Chrome 32-bit Offline Installer Chrome 64-bit Offline Installer
 12. @osmansertbasar neyi nasıl anlamışsın bilemiyorum ama bu sitenin admini tektir, adminler şeklinde ifade kullanarak baştan yanlışa düşmüşsün. Gelelim sizin konuya @eletomani ile bir tartışmaya giriyorsun hatta raporlamalar oluyor işin garibi yöneticiler her an sitede olmadığı için farklı konularda devam ediyorsunuz. Siteden üyelerimiz raporlamıştı hatta iletilerinizi ben gizledim cezanızı süreli olarak ileti yasağı verdim. Yalnız diğer arkadaşlar hakaretlerinizi öyle basite atmadı daha önceden de olanları bildikleri için hesaplarınızı süresiz olarak uzaklaştırdı. Normalde bu konunu hiç onaylamadan silecektim ama davranışını devam ettireceğini düşündüğümdendedim ki bir cevap vereyim. Bu site kurulalı beri bu bahsettiğin ayakları hiçbir zaman yapmadı, yapmaz da. Çocukça hareket etmek yakışmıyor, olgun olmakta fayda var. Konuyu kilitliyorum; cevap hakkımızı kullandık diyelim.
 13. @eletomani ve @osmansertbasar sürekli tartışmalarınız artık foruma zarar vermeye başladı. Kullanıcılarımızın raporlamaları ile birlikte mesaj yasağı ikinize de verildi. Eğer böyle devam ederseniz süresiz olarak forumdan uzaklaştırılırsınız. Sorun yaşadığınız noktalar varsa birbirinizle atışmadan raporlayın. Haksız olana cezasını verelim.
 14. Rufus 2.12.1054 ile güncellendi.
 15. Chromium 58.0.2994.0 | Download