Celest

Üye
 • Content count

  74
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Good

3 Followers

About Celest

 • Rank
  Helpful

Profile Information

 • Male
 • Türkiye
 • Bilgisayar

Recent Profile Visitors

702 profile views
 1. Deneyen var'mı? RAM kullanımı nasıl hala çok yiyormu?
 2. Tüketici hakem heyetine şikayet edin onlar halleder. Yerli üretim artsın destek olun diyorlar ama iş garantiye geldiği zaman böyle yapıyorlar sizce artarmı böyle talep?
 3. Arkadaşlar sıvı soğutmamı daha iyi yoksa hava soğutmamı seçtiğim hava soğutma gerçekten bayağı başarılı bir soğutma Sıvı soğutmanın pompasından bir süre sonra ses geldiğine dair yorumlar var siz neler düşünüyorsunuz?
 4. D ye kurdum şu an güncellemeyi indiriyor ama formattan sonra programı ekle yada kaldırda gözükmeyeceği için sorun çıkartmazmı? Şu an gözüküyor mesela. Social Clubı yenden kurmak gerekiyor zaten Sabah güncellemeleri indirdim bir baktım şimdi gene güncelleme var Öyle az buzda değil ha 4 GB.Social Club'ı kurduğum halde yenden kurdu ve şu an 4 GB güncelleme indiriyor Anlamadım gerçekten ben bu işi sabah oynamıştım oysaki sabahki indirdiğim güncellemeyi şimdi gene indiriyorum
 5. Güncelleme bana pek fazla sorun çıkarmaz ama Her formatı attıktan sonra bu resimdeki 10 GB güncellemeyi indireceksem Gerçekten çileden çıkartır beni ne yapak mecbur indireceğiz bu arada gerçekten saçmalıkmış hile kullananları uçan kaçanları banlamıyorlar Sırf başka bir program açık diye banlıyorlar legal oynayın legal oynayın al sana legal oynama milleti crack'e itiyorlar resmen
 6. Anladım hocam teşekkür ederim o banı atan kimler social club yetkililermi yoksa server sahiplerimi? Ve biz bunu sürekli güncellemek yerine internetten indirsek kurduktan sonra hemen o güncellemeyi kursak bu sorundan kurtulamazmıyız?
 7. Oyun 55 GB zaten bu kalanıda güncelleştirmemi acaba? Playstoreden bir çok kişi benzer hatalarla karşılaşmış Bu kalan 10 GB sanırım güncelleme fikri olan?
 8. Arkadaşlar playstore üzerinden Gta 5 aldım partlı olarak oradan indirdim ve şu an kurdum Sanırım ayrıyetten buradandamı indirmem gerekiyor? zaten ben partlı olarak indirdim bu neyin nesi?
 9. Abi bana modem lazım değil yukarıdaki işe yararmı?
 10. Yokmu bilen?
 11. Modemi değiştirme şansımız yok dayım interneti arkadaşından alıyor modemde onda o yüzden Wİ-Fİ ile bağlanacağı zaman yanında olacağı bir menzil Genişleticis gerekiyor benim yukarıdaki attığım link gibi kendi evinde. Olacak onun sayesinde modeme bağlanabilecek 40-50 Metre var modem ile kendi evi arasında Samsung J5 kullanıyor.
 12. Arkadaşlar dayım arkadaşı ile ortak internet kullanıyor kablo çekip ama telefondanda girmek istiyor modemin olduğu ev ile kendi evi arasında 40-50 metre fark var telefondan wi-fi görmüyor maalesef access Point alsak yanına koysa görürmü acaba? alanda boş zaten engelleyecek birşey yok 100TL ye kadar bütçem var sanırım bunların altında ethernet çıkışlarıda var takmamız gerekiyormu orayada? bu olurmu? prize taktığımız zaman etraftaki wi-fi leri görüp şifresini girip bağlanırmı? http://www.hepsiburada.com/tp-link-tl-wa855re-300mbps-2-harici-antenli-kompakt-access-point-ve-menzil-genisletici-p-BD804834
 13. Gümrükten geçtiği zaman vergi konulmayacak'mı? Şu an limitim 500-600 Lira yazıcı + fax için Kararsız kaldığım konu lazer mi toner mi Sanırım lazer pahalı ama daha fazla baskı çıkartıyor.
 14. Arkadaşlar şirket için yazıcı alacağım kaliteli olsun istiyorum fax özellikli olacak ama lazer yazıcımı yoksa mürekkep/Toner li olanmı karar veremedim hangisi daha iyi? Fax gelip gidecek sürekli olarak ama çokta sürekli değil ama gene gidecek yani Sanırım lazer olanlar pahalı ama çok daha fazla baskı yapıyor Kartuşlu olanı ise daha az baskı yapıyor lazere göre doğrumu?
 15. Arkadaşım bendede aynı hatayı verdi özellikle format attıktan sonra google chromeyi yükleyince bir süre sonra düzeliyor şu an bende mesela güvenli yazıyordu dün bağlantınız gizli değil diyordu