Celest

Üye
 • Content count

  76
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

22 Excellent

3 Followers

About Celest

 • Rank
  Helpful

Profile Information

 • Male
 • Türkiye
 • Bilgisayar

Recent Profile Visitors

751 profile views
 1. stabil? hepsi köpek gibi ram yiyor hacı ne stabili
 2. hiç kimse bu ülkeden ATATÜRKÜN izini silemez
 3. benim snr margin 14.5 nasıl hocam?
 4. ayrıca her kotayı geçtiğin zaman kota başına 1 lira ücret ödeyeceksin adamlar hızı yükseltiyor ama onun parasınıda alıyor
 5. Deneyen var'mı? RAM kullanımı nasıl hala çok yiyormu?
 6. Tüketici hakem heyetine şikayet edin onlar halleder. Yerli üretim artsın destek olun diyorlar ama iş garantiye geldiği zaman böyle yapıyorlar sizce artarmı böyle talep?
 7. Arkadaşlar sıvı soğutmamı daha iyi yoksa hava soğutmamı seçtiğim hava soğutma gerçekten bayağı başarılı bir soğutma Sıvı soğutmanın pompasından bir süre sonra ses geldiğine dair yorumlar var siz neler düşünüyorsunuz?
 8. D ye kurdum şu an güncellemeyi indiriyor ama formattan sonra programı ekle yada kaldırda gözükmeyeceği için sorun çıkartmazmı? Şu an gözüküyor mesela. Social Clubı yenden kurmak gerekiyor zaten Sabah güncellemeleri indirdim bir baktım şimdi gene güncelleme var Öyle az buzda değil ha 4 GB.Social Club'ı kurduğum halde yenden kurdu ve şu an 4 GB güncelleme indiriyor Anlamadım gerçekten ben bu işi sabah oynamıştım oysaki sabahki indirdiğim güncellemeyi şimdi gene indiriyorum
 9. Güncelleme bana pek fazla sorun çıkarmaz ama Her formatı attıktan sonra bu resimdeki 10 GB güncellemeyi indireceksem Gerçekten çileden çıkartır beni ne yapak mecbur indireceğiz bu arada gerçekten saçmalıkmış hile kullananları uçan kaçanları banlamıyorlar Sırf başka bir program açık diye banlıyorlar legal oynayın legal oynayın al sana legal oynama milleti crack'e itiyorlar resmen
 10. Anladım hocam teşekkür ederim o banı atan kimler social club yetkililermi yoksa server sahiplerimi? Ve biz bunu sürekli güncellemek yerine internetten indirsek kurduktan sonra hemen o güncellemeyi kursak bu sorundan kurtulamazmıyız?
 11. Oyun 55 GB zaten bu kalanıda güncelleştirmemi acaba? Playstoreden bir çok kişi benzer hatalarla karşılaşmış Bu kalan 10 GB sanırım güncelleme fikri olan?
 12. Arkadaşlar playstore üzerinden Gta 5 aldım partlı olarak oradan indirdim ve şu an kurdum Sanırım ayrıyetten buradandamı indirmem gerekiyor? zaten ben partlı olarak indirdim bu neyin nesi?
 13. Abi bana modem lazım değil yukarıdaki işe yararmı?
 14. Yokmu bilen?
 15. Modemi değiştirme şansımız yok dayım interneti arkadaşından alıyor modemde onda o yüzden Wİ-Fİ ile bağlanacağı zaman yanında olacağı bir menzil Genişleticis gerekiyor benim yukarıdaki attığım link gibi kendi evinde. Olacak onun sayesinde modeme bağlanabilecek 40-50 Metre var modem ile kendi evi arasında Samsung J5 kullanıyor.