Jump to content

MrRush

-=TNC.VIP=-
 • Posts

  4609
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  87

MrRush last won the day on December 24 2022

MrRush had the most liked content!

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

29449 profile views

MrRush's Achievements

Experienced

Experienced (11/14)

 • Dedicated Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Very Popular Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare

Recent Badges

4.8k

Reputation

 1. Link aynı değişiklik yoktur. İkon çözümünden sonra isteyen istediği gibi kullanabilir.
 2. Varsayılan Windows 10 Simgelerine dönmek için gerekenler: Windows 10 varsayılan ikonlarının buludnuğu Icon Pack hazırladım. Bu paket sadece bu sistemde değiştirilen dosyalar için geçerli. Farklı görsel sistemlerde farklı dosyalar düzenlenmiş olabilir o nedenle bu paket yetersiz kalabilir. Kurulum sonrası bunu uygulamanız gerekiyor. Çalıştrırmadan evvel güvenlik yazılımları devre dışı olmalı ve yönetici olarak kurulum yapın. https://www.mediafire.com/file/rohj1ezkxypmcck/7tsp+Windows+10+Default+IconPack+MrRush.7z/file Bu da iso dosyası düzenlenmiş hali: İso dosyasında kalıcı değişiklik yapmak istiyorsanız gereken adımlar: İso dosyasını PowerIso veya UltraIso ile açın. Sources klasöründen install.esd dosyasını masaüstüne alın. 78RePack uygulamasını indirin ve install.esd dosyasını install.wim olarak dönüştürün. https://www.mediafire.com/file/tua20e5p9e114ms/78RePack.exe/file Gerekli sistem dosyalarını bu bağlantıdan indirin: https://www.mediafire.com/file/3a2g8o958qgtdkx/mun+dosyaları.7z/file 7zip ile klasöre çıkarın. 78RePack ile dönüştürülen install.wim dosyasını 7zip ile açın. Desktop\install.wim\Windows\SystemResources\ yolundaki klasöre gidin. imageres.dll.mun ve imagesp1.dll.mun dosyalarını bulun ve silin. mun dosyaları bağlantısından indirdiğiniz dosyaları silinenlerin yerine ekleyin. Değişiklikleri onaylayın ve install.wim dosyasını kapatın. Şimdi ister install.wim ister install.esd olarak Windows 10 FlatLite v4 iso dosyasına ekleyin ve kaydedin. .esd formatına dönüştürmek için yine 78RePack uygulamasını kullanabilirsiniz.
 3. Sizin için bir çözüm üreteceğim uygun zamanda.
 4. Bu sürümlerin çıkış tarihine göre donanım desteği farkları vardır. Donanım yeniyse Ltsc 2021, eskiyse 2019 veya daha alt sürümler tavsiye edilir.
 5. StarAllBack uygulamasını kuruyorsun o kadar.
 6. Bu sürümler büyük gücellemeleri almaz. 1809 temiz kurulumdan başka çaren yok.
 7. Iot key girerek oluşturacaksın. Yani yükseltme yapacaksın. Msdn tr Iot yoktur.
 8. StartAllBack kesin çözüm:
 9. Windows 11 22h2 de Ribbon Etkinleştirme engellenmiştir. Farklı bir yol ile ulaşabilirsiniz. Biraz araştırıp kısayolunu buldum. powershell.exe -nop -ep bypass -c "& {"Start-Process \"Control\"; $wshell = New-Object -ComObject wscript.shell; $null = $wshell.AppActivate(\"Control Panel\"); Start-Sleep 0.75; $wshell.SendKeys("'""^"lDesktop~"'")}" Bu komutu kopyala ve bir Kısayol oluştur. Adlandır ve kullanmaya başla. Başka bir yöntemde şöyledir. Denetim Masası-Küçük Simgeler-Yukarı Ok tuşu...
 10. Tr bulunmaz. İngilizcesi var sadece. Ltsc sürümü kurup Iot Ltsc seriali ile yükseltme yapabilirsin.
 11. Gezginde böyle bir seçenek yok. Sağ menü kullanarak yürütebilirsin. ClassicShell explorer belki gezginde menü ekleyebilir. Denemedim ama denemek lazım. Windows 11 ile uyumu nedir bilemiyorum.
 12. Mibox kullanıcısıyım. Face hakkında fikrim yok. Ulaşamadığın uygulamalara X-plore File Manager kurup Yuklu Uygulamalar bölümünden ulaşabilirsin.
 13. Macbook air m1 de fan yok. Macbook pro modellerde vardır.
 14. İleriye dönük M2 alınır. 16gb aşağısı alınmaz. M2 M1e göre daha performanslı. Uzun süre kullanılacaksa 6 bin tl fark verilir bence. Kısa vadede M1 işini görecektir. M1 seçersen yine 16gb altı olmasın.
×
×
 • Create New...