Jump to content

MrRush

Tnc Sever
 • Content Count

  3426
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  50

MrRush last won the day on February 18

MrRush had the most liked content!

Community Reputation

2248 Excellent

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

14329 profile views
 1. https://virtualcustoms.net https://7themes.su
 2. Vlc daha kullanışlı mantıklı olabilir. Zevkine ve beklentine bağlı. Ses farkı pek olmayacaktır. İkisinde de geniş band eqlzr var. Yayarını çek dinle.
 3. Aimp de kalabilirsin. Birçok player deneyen biri olarak bu uygulamayı kullanmayı seçtim bende. Ses kalitesini player ile arttıramazsın ama efekt programları ile kulağa daha hoş gelen efektler ile dinleme yapılabilir. Bunlardan biri modifiye Reaktek sürücüsü kullanmak ve Dolby efektlerini aktif etmek. Forumda da konusunu açmıştım bit ara başka forumlardan da anlatımar bulabilirsin.
 4. DeezloaderRemix var forumda paylaşmıştım. Bu programda bulamadığın mp3leri Yerli mp3 değilde yabancı için Rus mp3 siteleri var kaliteli paylaşım yapıyorlar. Flac torrent paylaşım siteleri var oradan flac olarak çekip mp3 olarak konvert edilir.
 5. Concept temalar bunlar. Kullanılabilir değiller. Tema için virtualcustom ve 7theme.su adresini ziyaret edin.
 6. Mp3 lerini gözden geçirmelisin. Kaliteli olanları bulup indirmelisin. Kalite veya ses arttırmaya çalışınca bozulma oluşur. 250gb civarı arşivimi elden geçirdim bende. O istediklerin bir işe yaramıyor anlıyacağın.
 7. Konudaki çalışma ile etkinleştirebilirsin. Denenmiştir. Windows Dijital Aktivasyon . Yeni Edge sisteme kuruluyor bilginize. Bu arada sistem gayet akıcı programlarımı guruyorum şuana kadar bir sorun rastlamadım. , @forjest güzel sistem olmuş Usta daha ne olsun . Eline sağlık. Bu sürümde Explorer UI Ribbon varmıydı hatırlayamadım?
 8. Arama için Shiftsearch uygulamasını kullan. Powershell Başlat menüsünde bulabilirsin.
 9. @forjest Üstadım o uygulama üzerinden upload yapma kopma oluşuyor. Opera kullanıyorum ben kesintisiz upload yapıyorum GoogleDrive sunucusuna tarayıcı üzerinden. File İmage Uploader kanser eder yoksa.
 10. 2015 ltsb isabetli seçim olmuş Üstad. Daha dün bende bu sürümü indirip üzerinde çalışma yapacaktım. Sonra yine vazgeçip 1909 üzerinde çalışmaya devam ettim. Ama yok bu yeni sürümü istediğim şekilde özelleştiremedim hala. 1909 da bir çok yenilik var ve bunları düzenlemeye uygun kaynak çok sınırlı. Düzenleme yaparken de hatalara neden oluyor.
 11. İncelerim müsait zamanda. Temasız bir FlatLite Pro 1909 çalışma aklımın bir kenarında. Bu çalışma ayarında olan Home CompactOs olan çalışmam alternatif olarak kullanılabilir.
 12. Bunlar da iş görür: https://10.enpedi.com/2015/08/windows-10-gelismis-baslangc-menusu_4.html https://winaero.com/blog/create-safe-mode-desktop-shortcut-windows-10/
 13. Konu başlığındaki linki kullan. Ekran kartıyla alakalı güncelleme yapınca düzeliyor.
 14. Bu adımları dene. https://www.google.com/amp/s/www.technopat.net/sosyal/amp-threads/windows-10-homeda-hyper-v-yuekleme.657593/
×
×
 • Create New...