Jump to content

Emre028

Üye
 • Content Count

  1402
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  35

Emre028 last won the day on January 28

Emre028 had the most liked content!

Community Reputation

1714 Excellent

7 Followers

About Emre028

 • Rank
  Best Unattended Maker

Profile Information

 • Male
 • Giresun / KEŞAP

Recent Profile Visitors

8288 profile views
 1. İyi günlerde kullanın, bende kullanıyorum bu sürümleri Doğu Karadeniz’de bir çok teknik servisede veriyorum. Hata dönüşü hiç almadım.
 2. Konu güncellenmiştir. AIO içeriğindeki tüm programlar Windows-Office programlarının tümünü lisanslamaktadır.
 3. Ben 7 den 8.1’e terfi ettirdiğim laptoplara kuruyorum sorun yok. A101-bimden alınan laptoplara kuruyorum yine sorun yok. Güncelleme bile yapmadan uzunca bir süre kullanabilirsiniz.
 4. Dvd ye 8x ile yazdırınız. Ek olarak rufus ile flaş bellekten kurulum yaptım bu sistemi defalarca sorun yok. Ekran görüntüleri zaten sistemden. Yaptığınız işlemleri gözden geçirmenizi rica ediyorum. Birkaç ince ayar içeriyor. Sorunsuz kullanım garantisi veriyorum.
 5. Windows 10 PRIVATEmre Edition x64

  GGQ7vy.png

  1. casper0007

   casper0007

   Bilgisayar ve kullanıcı aktif olabilirdi cok usengecsin hahaha

    

 6. Wmp ile ilgili bir bileşen silmedim, ancak geri dönüşünüz üzerine haftasonu bakabilirim böyle bişey var mı bende de diye..
 7. Ben böyle uygun gördüysem bu sistem böyledir. Bu gibi saçma sapan tripler yüzünden paylaşım yapmaya ara veriyorum.
 8. Reklam dediğiniz yerleri kaldırmayı üst postlarda anlattım. full katılımsız kurulum için kullanıcı adını belirledim. ve o belirlediğim kullanıcı adını değiştirebilirsiniz değişmemesi için herhangi bir ayar yapmadım.
 9. Sorun yaşamadan kullanmanız ve memnun kalmanız işimizi doğru yaptığımızı gösterir. 3-6 ayda bir güncellecektir bu sürüm.
 10. * Windows Defender, Microsoft Edge, Windows Update, silindi. Açamazsınız, silindi sistem eski makine kullanıcılarını düşünerek hazırlandı.
 11. Şirketimin bana günlük işlerimde verdiği bilgisayar bu. Günlük iş dediğim çalıştığım firmanın genel olarak Ofis programları PDF ve maille işimiz oluyor. Windows 10 Home Simgle Language yüklü. 2 gb ram olmasına rağmen avast premier lisanslı şirket sürümü yüklü. sorunsuzca ve kasmadan kullanıyorum.
×
×
 • Create New...