Jump to content
TNC-TR

Emre028

Üye
 • Content count

  1032
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

Emre028 last won the day on July 13

Emre028 had the most liked content!

Community Reputation

1055 Excellent

About Emre028

 • Rank
  Best Unattended Maker

Profile Information

 • Male
 • Giresun / KEŞAP

Recent Profile Visitors

3691 profile views
 1. Emre028

  Windows 10 Offline Net Fx3,5 Aktif Etme

  Merhaba MSDN sürümünde Net Framework 3.5 mevcuttur, ama aktif gelmez. Kendinizde aktiflestirebilirsiniz. "Denetim Masası -> Program Kaldır -> (Sol Bölümden) Windows Özelliklerini Aç veya Kapat" bölümüne tıklayıp, açılan sayfada .Net Framework 3.5 sürümünü isaretleyip etkinleştirebilirsiniz.
 2. Emre028

  Winamp 5.8 Build 3653 Beta

  Ne gibi bir hata mesela ?
 3. Emre028

  Prıvatemre Xp V10 | 594 Mb | Performance Edition

  ISO içeriğine ulaştım POSReadyUpdate.reg adlı girdi mevcut kurulumda giriliyor. sistemi indirdikten sonra sorunsuz güncelleyebilirsin.
 4. Emre028

  Prıvatemre Xp V10 | 594 Mb | Performance Edition

  Yanlış hatırlamıyorsam ISO içeriğini son güncellemelerin eklenmesi için gerekli reg ayarı sistem kurulurken cmd ile girdiliyor. Bu gece unutmaz eve gidersem içeriği kontrol eder bilgisini bu postun altında paylaşırım.
 5. Emre028

  Prıvatemre Xp V10 | 594 Mb | Performance Edition

  Bu sürüm hala bende de var bazı eski makinelere bundan kuruyorum. Hemde 50 kuruşluk basit bir üstünde marka etiketi bile olmayan CD'de sorunsuz kurulum yapıyorum. Hataların nedeni CD yazma hızı olabilir diye düşünüyorum. İyi günlerde kullan..
 6. Emre028

  Prıvatemre Xp V10 | 594 Mb | Performance Edition

  Girer tabiki de daha önce XP'den Wifi'ye girmedin mi hiç ? Sürücülerin eksiksiz yüklüyse sorunsuz kullanırsın
 7. Emre028

  Regeditdeki şüpheli Dosya

  Sil gitsin sonra bir yeniden başlat bir sıkıntı gözükmüyorsa devam et.
 8. Emre028

  Regeditdeki şüpheli Dosya

  Yüklediğin oyunun yamanın yada crack dosyasının yapımcısını eklemiş olduğu bir kayıt dizini olabilir. Tam olarak atarmısın ?
 9. Emre028

  Windows 10 Pro x64 1803 17134.5 Gaming Edition

  Dosya bi upload edilip linkler paylaşılsın bakalım. Diğer arkadaşın sistemi de mevcut elimde bir karşılaştıralım bakalım. Nereye ne gizlemişler yine ? İnşallah sadece konu tanıtımı copy pastedir. Diğer konu sahibi arkadaşla iletişim halinde olabiliyorum her zaman CRC SHA karşılaştırması da yaparız gerekirse. Kimse kimsenin sistemini kopyalayıp ben yaptım diye tanıtamaz. Özgün olun kendi içeriklerinizi paylaşın.
 10. MEGA Link Downloader | PORTABLE Mega.co.nz'den hızlıca kota sorunu yaşamadan indirme yapmayı sağlayan küçük bir programcık. Aktif olarak kullanıyorum, indirme sorunu yaşayan dostlarıma küçük bir armağan. Virüs yoktur, güvenle kullanabilirsiniz. https://yadi.sk/d/cxiBjwDj3V5vsd Not : Kulanımını kısaca özetliyeyim, Account yazan yerden mega hesabınızla giriş yapın linkinizi add links yazan yerden ekleyin. Bazen büyük boyutlu ve çok fazla indirilen linklerde Failed hatası veriyor bunun önüne şöyle geçebilirsiniz. Önce pause diyip sonra hemen ardından start derseniz linkiniz tekrar indirilmeye başlayacaktır. Bazı linklerde sorun yaşama ihtimalinize karşı aşağıdaki linkteki programı da kullanabilirsiniz. https://yadi.sk/d/neOM1rQU3V63tq Bu programda ısrarla linkinizi indirmiyorsa Opera 52'yi indirin. VPN'yi açın sorunsuz indirme yapacaktır. https://www.opera.com/computer/thanks?ni=stable&os=windows
 11. Yapımcının çalışmasına ve isteğine saygı duymalısınız. Beğenmiyorsanız konuya herhangi bir yorum yazmamalısınız. Forum kurallarına uygun davranarak forumun gelişmesine lütfen faydanız bulunsun. Faydanız yoksa zararınız da olmasın. İyi forumlar..
 12. Sistem yapımcısı kimdir ? Arşiv şifresinde sordum yazıyor. BlueLife yada Velociraptor mu ?
 13. Emre028

  Privatemre Xp 2014 V.6 Hızlı + Stabil + Güncel

  Linklerde herhangi bir sorun gözükmüyor. Gayet başarılı bir kurulum yapacağınıza da inanıyorum. 8x - 16x arasında bir hızda yazdırın..
 14. Emre028

  Prıvatemre Xp V10 | 594 Mb | Performance Edition

  WintoFlash yada nt5 boot ile kurulum sağlayabileceğini düşünüyorum. Rufus hiç denemedim olur yada olmaz derim yalan olur.
 15. Emre028

  Kmpe 8-10 (x86_x64) 20.02.2018

  Öncelikle bu projenin bir sonu yok ellerine sağlık sürekli güncellenebilir eklenilebilir çıkarılabilir olması mükemmel.. Artık XP kurulumunun da eklenilmesi gerek diye düşünüyorum. Ayrıca antivirüsleri direk ekleyebilirsin. Şimdi diyeceksin ki birazcık uğraşsanız ne var ? 10 kişiden 3'ü yapabiliyorsa 7'si yapamayacak konuya tam hakim olmayan illa ki olacaktır. Bu demek değildir ki ben sonuna kadar biliyorum benimde tam hakim olamadığım noktaları illa ki var. Ama Allah razı olsun sorduğum zaman yanıtsız bırakmıyorsun en azından yönlendiriyorsun. Benim şahsi görüşüm bu yönde katılanlar katılmayanlar illa ki olacaktır. Belki sende kızacaksın basit bir işlem neden yapamıyorsunuz ki beceri ve bilgi her zaman 1-0 öndedir. Başarılarının devamını dilerim. Eline sağlık.. İyi forumlar..
×