Jump to content
TNC-TR

Emre028

Üye
 • Content count

  1043
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

Emre028 last won the day on July 13 2018

Emre028 had the most liked content!

Community Reputation

1071 Excellent

About Emre028

 • Rank
  Best Unattended Maker

Profile Information

 • Male
 • Giresun / KEŞAP

Recent Profile Visitors

4100 profile views
 1. @MOTUN : Her iki sürümde günceldir. Her iki sürümden de Defender kaldırılmıştır.
 2. Emre028

  Tr_windows_10_enterprise_ltsc_2019_17763.316

  Windows 10 Sınırsız Lisans ISO'da sources klasörüne kopyalarsın. http://s2.dosya.tc/server8/oaozrg/_OEM_.rar.html
 3. Emre028

  Işletim Sistemi Hk

  Kendi masaüstümde kullandığım forumda bir arkadaşın paylaşmış olduğu TNCTR duvar kağıdı. Uzun zaman olduğu için ismini hatırlayamıyorum. Kusura bakmasın.
 4. Emre028

  Logo Ve Tasarım İstekleri

  Photoshop ile arası iyi olan bir arkadaşıma sesleniyorum Çotanak Aksesuar adında bir aksesuar sayfamız var buna bir logo lazım sizden yaratıcı şeyler bekliyoruz
 5. Aksesuar satışı yapmak istediğim sayfa için isim önerileri Arkadaşlar merhaba, cep telefonu dokunmatik şarj aleti kılıf cam jelatin vb ürünleri satmak için bir instagram sayfası açmak istiyorum değişik ve ilgi çekici isim önerileriniz bekliyorum. Bana yardımcı olup bir beyin fırtınası yapalım ne dersiniz ?
 6. Reporter .exe dosyasını engellemek yeterli olmayacaktır. SwReporter klasörünü engellemek gerekir. Aksi halde güncelleme aldığı vakit reporter programı yapılan işlem önemsizleşir. Çünkü yeni versiyon her türlü cpu ve net kullanımına devam eder. Bilginize...

  1. Emre028

   Emre028

   Aktif olarak test ediyorum şuanlık bir problem gözükmüyor. chrome 72.0.3626.109 du bu işlemleri yaptığımda 72.0.3626.121 sürümüne güncelledim. sonrasında yine bir sorun teşvil etmedi. böylece chrome yerine yandexe yönebiliriz. uzun süredir kullanmıyorum onuda ama sanırım ondada SRT yoktur diye umuyorum.

  2. zTRn

   zTRn

   Chrome un güncelleme alması *reporter*.exe dosyasına yapılan engellemeyi etkilemez. *reporter*.exe zaten chrome un iç güncellemesidir. *reporter*.exe sürüm numarası her değiştiğin de onu bulup tekrar tekrar güvenlik ayarı yapmak gerekir. En mantıklısı 'swreporter' klasörünü yazmaya karşı engellemek. Klasörün içeriğini silip engellemeli. Böylece sürüm no 0 olur ve hiç bir güncelleme almaz.

 7. Google Chrome’un Software Reporter Tool aracını Engelleme
 8. Emre028

  Windows 7 X 86 Ultımate Besmele 2019

  Ellerine sağlık abi, umarım herkes için faydalı ve yararlı olur. Windows 7'nin son demlerinde böyle güzel bir sistem hazırlamış olman takdire şayan. Nice nice sistemlere ihtiyar delikanlı darısı Windows 8.1'in başına gider ayak başına bi iş sarayım. Gidipte dönmemek var biliyorsun durumları..
 9. Emre028

  Iptv Oynatıcı önerisi

  VLC, Kodi, GSE IP TV, Perfect Player kullanmış biri olarak şunu söylemek isterim. VLC Smart TV'de çok kullanışlı değil. GSE IP TV telefonlar için ideal bir çözüm. Kodi 18.1 sürümü ile yok fazla şikayet aldı çünkü eskisi gibi seri değil. Perfect Player ise kodek yönünden sınıfta kalır. Sadece maç seyredeceksen çözüm olabilir. Arayüzü gayet hızlı ve kullanımı basit. AC Market adlı uygulamadan Pro sürümünü bulabilirsin. Ancak size tavsiyem IP Smarters Pro olacaktır. Tüm kodekler yüklü şekilde gelir. IP Smarters PRO'yu indirip kurmanı tavsiye ederim AC Market üzerinden kırılmış sürümünü edinebilirsin. IP TV için en düşük 6 MBPS hız diyorlar ama 8 MBPS'den aşağıyı kullanmayın. İyi forumlar..
 10. İndirdim henüz kurulum yapmadım . İlk kurulumdan sonraki deneyimlerimi paylaşırım. Teşekkürler @mephistooo2, çalışmalarının devamını daha da üst seviye projelere imza atmanı dört gözle bekliyorum.
 11. Emre028

  Tivibu Uydu Mu Iptv Mi Yoksa Normal Uydu Mu ?

  Normal uydudan devam et. tivibu pişmanlıktır içerisinde hiçbir şey yok. sadece basketbol maçları var onun dışında gerçi bana göre oda gereksiz hiç bir artısı olmayan paralı platform. uydu işinde en iyisi dijitürktür. sonra ise d smart . tivibuya kesinlikle bulaşma. normal turksatta bile daha fazla film izlersin.
 12. Emre028

  Turbobit Otomatik Dosya Mı Siliyor ?

  Turbobit'e yüklemek yerine bulut tabanlı yada free user içinde maksimum hız sunan dosya barındırıcılarına yükleyerek dosya silinme muhabbetinden kurtarabilirsin. Ben yıllardır mediafire, yandex, drive, mega gibi sitelere yüklüyorum tüm paylaşımlarımı. Gelir elde etmek istiyorum diyorsam tabiki sen bilirsin en doğal hakkın.
 13. Emre028

  Fitness Salonuna Ses Sistemi önerisi

  Salonun büyüklüğünü bilmiyorum ancak fiyat performans için önerim Mikado olacaktır. Alternatif olarak Jameson'da olabilir. mekanın büyükse 5+1 ürünlerinden herhangi biri işini görecektir.
 14. Emre028

  Microsoft Office 2003 / 2007 / 2010 / 2013 / 2016 / 2019

  Dosya adında belirtiği üzere password(şifre):2018 miş.
×