Jump to content

Emre028

Üye
 • Content Count

  1369
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  33

Emre028 last won the day on January 15

Emre028 had the most liked content!

Community Reputation

1627 Excellent

6 Followers

About Emre028

 • Rank
  Best Unattended Maker

Profile Information

 • Male
 • Giresun / KEŞAP

Recent Profile Visitors

7547 profile views
 1. İnce ayarlı ve lite olunca ister istemez kullanıcı adını önceden belirliyoruz bunun için bazı xml ve reg dosyaları var. Bir sonraki çalışmalarda düşünebilirim bu konuyu. yoğun bir çalışma takvimim var bu hafta bir sonraki çalışmalara bakalım derim. Ek olarak bu lite sistemimi oldukça beğendim sorunsuz olarak çalışıyor şuan sanal makinede dosya program denemeye birebir.
 2. Kullanıcı adını değiştimek isteyenler için - Denetim masası / kullanıcı hesapları / hesap adını değiştirin / ........ / adı değiştir --> yeniden başlat.. OEM bilgilerini silmek isteyenler için reg kaydı : https://www.upload.ee/files/11001925/OEM_SiLME.reg.html Konu tanıtımındada belirttiğim gibi sistem altyapını zedeleyecek herhangi bir ayar içermiyor. İndirip kurduktan sonra istediğiniz yerini değiştirebilirsiniz.
 3. Yeni kullanıcı eklediğinizde simgeler gözükür orda bi hata var. İsim yazdım çünkü her önüne gelen sistemi alıp indirip iki süsleyip ben yaptım diyor. Kullanıcı adını kendi adım koymadım. TNC olarak belirledim. Reklam koymayıncada yukardada dediğim gibi sahibi çok oluyor bence onca saat emek verip kendini bilmezin birinin sistemine sahip çıkmasını istemiyorum. Reklam dediğiniz yerleri indirip kurulum yaptıktan sonra sizlerde değiştirebiliyorsunuz.
 4. Bizim firmada ona döndü 1,5 gb setup dosyasını boyutu
 5. kasperskyi trial resetle kullanıyor sanırım Tuğrul abi.
 6. Bu gibi söylemler her zaman var zaten önüne geçemiyoruz. casperin kendi sitesinde indirdiğin hotkey yazılımını kullanıyorsun değilmi ? kullannıyorsan indirip denermisin ? Çıkarılan bileşenler ile alakalıdır. Motun hocam bu sorunları görüp diğer paylaşımında dikkat edecektir. Sorunları rahatlıkla belirtiniz ki çözümünü bulabilelim. @MOTUN Hocam karne telaşında olduğundan elimden geldiğince konusuna destek verdim.
 7. Her modifiye sistem kesinlikle makinede sorunsuz çalışacaktır diye bir kaide yoktur. Ancak bende kurulum herhangi bir hatayla karşılaşmadım. Tekrar temiz format atmayı denermisiniz ?
 8. Zamanım çok kısıtlı olmasına rağmen bişeyler yapmaya çalışıyorum. Belki ilerde birgün dizinde dedikleriniz olur ama zaman lazım bunlara
 9. Bilerek öyle yaptım. Başlata sağ tıkla özellikler de görünüm ayarlarından değiştirebilirsin.
 10. yorumdan ziyade güncel ve editlenmiş bir sistem hazırlamaya çalışıyorum. zamanım kısıtlı bugün biraz ama en kısa sürede hazırlanacak.
 11. ltsb 2015 8.1 den daha akıcı ve seridir. üzerinde çalışıyorum şuanda.
 12. Evet IE eklenti desteği sayesinde hala birçok kurumun favorisi. IE8 ile çalışan altyapılar bile mevcut. silme niyetim yok ancak masaüstüne kısayol eklemem belki dedim. altyapısını zedeleyecek çalışmasına engel olacak bişey silmem zaten. explorer 11 ve uyumluluk modu devlet kurumlarının vazgeçilmezi.
×
×
 • Create New...