Jump to content
TNC-TR

Alphonso_Elric

Üye
 • Content count

  1245
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

Alphonso_Elric last won the day on February 6

Alphonso_Elric had the most liked content!

Community Reputation

1449 Excellent

About Alphonso_Elric

 • Rank
  TnC Gold

Profile Information

 • Enis Lobby

Recent Profile Visitors

8209 profile views
 1. s.a usta  eskı bir calışma baskasının elinde varsa yada tanıyorsan mennun kalırım arkadaşıma yuklemiştim  2014 yılında cdy bulamadım hdd bozuldu varsa cok iyi olur Windows 7 Shappire 32 x64] [NisaN 2012] XargraX Edition v6 bunu cok begendigi için istiyor kolay gelsin

  1. Alphonso_Elric

   Alphonso_Elric

   Dostum bumu sanırım bundan bahsediyorsun bene bu var.

   windows10x64-2018-06-20-23-14-47.png

   windows10x64-2018-06-20-23-53-50.png

  2. AdnanG252m252351

   AdnanG252m252351

   evet usta zahmet olmassa yülermisin  bir arkaşa yüklemiştim haraketli duvar kagıdı çok hosuna gitmişti sır bunun için para bile vermek istedi  pc ye normal windows yada diger görsel çalışmaları istemiyor sadece bu nun için 2 haf tadır pc bnm evde yatıyor bende vardı cd yi kime verdimi hatırlamıyom   harici diskleri recover bile yaptım çıkar belki diye yüklersen cok dua ederim beni dertten kurtardın kolay gelsin allaha emanet ol.

 2. Alphonso_Elric

  Windows 7 Professional [x64] Görsel [06 şubat 2018]

  Hayırlı ramazanlar, fırsat bulamıyorum ınanın, ama hazır sayılır eksıklerı var tamamlamalıyım, inşallah bir sıkıntı çıkmazsa en kısa surede yayımlamaya çalışacagım. Saygılarımla.
 3. Alphonso_Elric

  Güvenli Dosya Silme Nasıl Yapılır?

  Evet denedim. 1 TB hd için 2 gün süre verdi, yinede 2 gün bekledim ama en son işlem bittiginde de hata verdi, olmadı yani.
 4. Alphonso_Elric

  Güvenli Dosya Silme Nasıl Yapılır?

  Güvenli Dosya Silme Nasıl Yapılır? Güveli dosya silme programı veya yöntemi gerkelidir. Birkaç program denedim ama çok verilmi olmadı yinede geri getirebiliyorum. (CCleaner gibi). Kısaca özellikle HDD boş sektorlerdeki silinen dosyaların kalıcı geri getirilemeyecek şekilde silmek istiyorum. (1 Tb HDD var satacagım. Yalandan Silmiş Gibi Yapmak İstemiyorum.) Yardımlarınız İçin Şimdiden Teşekkür Ederim.
 5. Alphonso_Elric

  Windows 7 Professional [x64] Görsel [06 şubat 2018]

  İndirdiginiz dosyalarda hata olmadıgını dusunuyorsanız efendim winrar versiyonuna bakınız versıyon 5.00 ve uzerı olsun lutfen, birde bu şekilde deneyınız.
 6. Alphonso_Elric

  Imei/cihaz Onarım Programlarını Paylaşan Site

  Şanlıurfa'da çalıştım, İyi bilirim oraları.
 7. Alphonso_Elric

  Imei/cihaz Onarım Programlarını Paylaşan Site

  Birkaç reklam çiktı ama oda nazar boncugu olsun, faydalı bir blog olmuş eline saglık. Bu arada benim içinde bi siverek tava patlat.
 8. Alphonso_Elric

  Windows 7 Professional [x64] Görsel [06 şubat 2018]

  Windows 10 Görsel Hazırlanmaktadır, İş Nedeniyle Fırsat Buldukça Hazırlamaktayım, Zaman Veremiyorum, İnşallah Güzel Bir Çalışma Olacaktır. İconlarda Photoshop İle Düzenlemeler Yapılmıştır. Yayımlanma Tarihine Kadar Değişiklikler Meydana Gelebilir.
 9. Alphonso_Elric

  Windows 7 Professional [x64] Görsel [06 şubat 2018]

  Efendim dogrudan kaldırma imkanınız malesef yok, nedenıyse install.wim içine dosyalar gömülmüştür bu nedenle çıkarma imkanınız malesef yok, (birkaç alternatıf mevcut) nasıl olabılır temız kurum sonrası ekle kadırdan kaldırarak tekrar dism ile wim kalım almanız gerekli, bu konuda yardımcı olamadım kusura bakmayınız.
 10. s.a. kardeşim internetcafe işletiyorum son sistemin güzel yalnız bunun visual olmayanı varmı acaba yada bana özel yapabilirmisin kardeşim microsoft visual c++ paketleri ve temalar olmada olmadan sistemi yoran hizmetleri kapalı olursa sevinirim 

  1. Alphonso_Elric

   Alphonso_Elric

   Merhaba inanın işim nedeniyle çok yogunum win 10 çalışmasını dahi fırsat bulupta tamamlayamadım, söz vermiş gibi olmayayım fakat fırsat bulursam tabiki bu konuda yardımcı olmaya çalışırım, saygılarımla.

 11. Alphonso_Elric

  Windows [alpelwin] 8.1 [x64] Indust Pro New Age V.2

  Fırsat buldukca Win 10 çalışması hazırlıyorum, ne zaman biter ve yayımlanır bilemiyorum.
 12. Alphonso_Elric

  Windows 7 Professional [x64] Görsel [06 şubat 2018]

  Nedenini biliyorm ersem yalan olur fakat. Ofline olarak çalışabilen, driver solution pack denermisiniz lütfen.
 13. Alphonso_Elric

  Windows 7 Professional [x64] Görsel [06 şubat 2018]

  Tahminim donanımınız ile ilgili genelde errak kartı surucularınde meyda gelen bır hata, çalışmadan kaynaklı bir hata olmadıgını bılmenızı ısterım, aldıgınız hatayı google yazarsanız çaözümlerine ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.
 14. Alphonso_Elric

  Windows 7 Professional [x64] Görsel [06 şubat 2018]

  Bu konuda inan yardımcı olamayacagım, nedeniyse hiçbir çalışmamda tema paketi kullanmamaktayım, yani ilgili dosyaları editleyerek iconları eklemekteyim. Üzgünüm.
  1. kardeşim temaları ve icon Ve Fare Paketini Paylaşabilirmisin ? ?PLS

   

×