Jump to content

Alphonso_Elric

Üye
 • Posts

  1667
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  43

Alphonso_Elric last won the day on August 27

Alphonso_Elric had the most liked content!

Profile Information

 • Enis Lobby

Recent Profile Visitors

28929 profile views

Alphonso_Elric's Achievements

Proficient

Proficient (10/14)

 • Dedicated Rare
 • Conversation Starter Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Posting Machine Rare

Recent Badges

2.8k

Reputation

 1. Konu için teşekkür ederim, online ocr ler ile de dogrudan çevirebilirsiniz, yada benim gibi FineReader kullanabilirsiniz. Neden Finereader bana toplu çeviri imkanı sunuyor. Genellikle takip ettiğim dizilerin altyazılarının çıkmasını beklemem dizilerin veya filmlerin altyazılarını texte çevirir ve translate işlemi yapar ardından srt formatında altyazıya dökerim.
 2. teklif geçerli değil Ne yazık ki, özel teklif şu anda geçerli değil. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. kral malesef kampanya bitmiş, yoksa alacaktım senin için.
 3. Olabildiğince tam set hazırlamaya çalıştım. :)

   

  1. akillialtay1995

   akillialtay1995

   Güzel bir çalışmaya benziyor.

  2. _ULTIMATE_

   _ULTIMATE_

   Elinize sağlık

 4. https://www.mediafire.com/file/7yg0njaw0h2ro3m/Antivirus_Remove_1.0.0.0_Portable.rar/file Antivirus Remove, aklıma gelen ve araştırdığım (31) adet antivirüs için kaldırma araçlarını menülü olarak ekledim, toplaması, bulması ve hazırlaması biraz zamanımı aldı açıkçası ama değdi, atın işte arşive.
 5. Site logosu güzel olmuş, hep böyle kalsın. :)

  1. akillialtay1995

   akillialtay1995

   Bence 30 Agustostan dolayi boyle oldu/

  2. Alphonso_Elric

   Alphonso_Elric

   30 Ağustos nedeniyle olduğunun farkındayım ama hep böyle kalsın, böyle daha güzel. :)

  3. akillialtay1995
 6. Eline sağlık der, devamılığının gelişerek gelmesini temenni ederim.
 7. BU ÇALIŞMAYI BAZ ALIR. ANA KONUYA EK OLARAK - Aktivasyon başlangıçta 1 defaya mahsus çalışacak şekilde ayarlanarak değiştirilmiştir. (DİKKAT!! Aktivasyon kalıcı olarak sağlacaktır. Makinanız internete bağlı olmalıdır.) - Her 15 Dk. bir otomatik olarak ram temizliği yapılması amacıyla ayarlama yapılmıştır, böylece cihaz sürekli performaslı olarak çalışacaktır. - 26.08.2022 tarihine kadar olan güncellemeler eklenmiştir. Bu tarih itibariyle 0 güncelleme çıkacaktır. - ESD mevcuttur. Dosya boyutu 4.60 GB dir. https://www.mediafire.com/file/lofa6inyjbqv7me/Sadece_Bir_%C4%B0yi_Vard%C4%B1r_B%C4%B0LG%C4%B0_ve_Sadece_Bir_K%C3%B6t%C3%BC_Vard%C4%B1r_CEHALET_%28SOKRATES%29.rar/file ŞİFRE-PASS : Alphonso Elric
 8. BTK eskiden çok üstüne düşmüyordu bu konuların ama şöyleki, cihaz İMEİ si ile cihazı BTK tarafından karşılaştırıyor yani İMEİ ile cihaz marka model tutmuyorsa kapama işlemine geçiliyor yaklaşık 3 ay gibi bir süresi olur, bir müddet kullanırsın ama çok umut bağlama şans biraz. İMEİ attırabilirsiniz ama yasal degildir, sorun teşkil eder, cezası vardır. Telefonculara da pek güven me 1 İMEİ 5-10 cihaza atabiliyorlar. Kaldıki E-Devletten İMEİ sorgusu yapabilirsin. Cİhazın durumunu da ayrıca görebilirsin.
 9. 4 senedir kullanan birisi olarak söylüyorum TURK.NET gerisi boş. Fiyatı yeni tekrar arttı adamlar ne yapsın yapabilecekleri birşey yok malesef gidere göre fiyat arttırmak zorunda kalıyorlar. Tahüt yok bişey yok istediğin zaman ayrıl, ama söyleyebilirimki ayrılan geri dönüyor çok arkadaşım geri döndü oda bir gerçek, verebildigi hızıda sonuna kadar sana veriyor net. Ben 100 mbps kullanıyorum fiber bu da VPN kullandıgın halde yaptıgım ölçüm artık bişey söylemeye gerek yok. Eger altyapı fazlasını destekse 1000 mbps yükleme 1000 upload olan gigafiber alırım ama yok malesef.
×
×
 • Create New...