Jump to content
TNC-TR

Alphonso_Elric

Üye
 • Content count

  1272
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  25

Alphonso_Elric last won the day on September 8 2018

Alphonso_Elric had the most liked content!

Community Reputation

1545 Excellent

About Alphonso_Elric

 • Rank
  TnC Gold

Profile Information

 • Enis Lobby

Recent Profile Visitors

11648 profile views
 1. Alphonso_Elric

  AIO Rescue Admin Winpe X64 V5

  Teşekkürler, eline sağlık üstad.
 2. Alphonso_Elric

  AIO Rescue Admin Winpe X64 V5

  Üstat eline sağlık.
 3. Alphonso_Elric

  Anakart Amd Ryzen Desteği Var Mı?

  Degerli dostum, ilgin için teşekkür ederim. dediğin gibi gt1050 gibi bir ejran kartı almak daha mantıklı geliyor banada. Tekrardan tşk ederim.
 4. Alphonso_Elric

  Anakart Amd Ryzen Desteği Var Mı?

  Hocam duan fx8300 8 çekirdek takılı kullanmaktayım. Benimde kafam karıştı o nedenle size sormak istedim. Ekran kartım amd r7 250x pek oyun oynamıyorum ama ekran kartı alsam bu işlemci işimi görmezmi işlemci 8 çekirdek yeter diye düşünüyorum ama sizin yorumunuz nedir ekran kartımı alsam.
 5. Alphonso_Elric

  Anakart Amd Ryzen Desteği Var Mı?

  Anakart AMD Ryzen Desteği Var Mı? Arkadaşlar aşağıda vermiş olduğum linkteki mevcut anakartı kullanmaktayım. Çok ta emin olamadım. Bu anakart RYZE 5 işlemciyi destekliyor mu? Eğer destekliyorsa RYZEN 5 işlemci alacağım, desteklemiyorsa mevcut işlemcim işimi fazlasıyla görüyor maceraya atılmayacagım :), bilgi ve yardımlarınız için şimdiden teşekkür edeyorum. https://www.gigabyte.com/Motherboard/GA-880GA-UD3H-rev-22#ov
 6. Alphonso_Elric

  Win 10 Iconlar Kayboldu

  Efendim tahminimi belirteyim. iconların bulundugu imageres.dll dosyasında hata meydana gelmiş. hangi win sürümüyse ve dosya sürümü aynı imageres dll dosyasını windows/system32 içindeki ile değiştirip icon cace bellegi temizlemelisiniz. (Not icon paketi vs gibi bir seymi kurdunuz veya kurmaya çalıştınız.) veya sfc /scannow komutunu deneyiniz.
 7. resimag.com/p1/d0ad564ce89.gif

  1. Show previous comments  1 more
  2. BOMBOM07

   BOMBOM07

   Üstad hangi iconpack paylaşır mısın lütfen.

  3. Emre028

   Emre028

   Bildiğim kadarıyla kendisi editliyor. Herhangi bir iconpack kullanmıyor.

  4. Alphonso_Elric

   Alphonso_Elric

   Bu konuda yardımcı olma imkanım malesef yok. Nedeniyse tema, skinpack kesinlikle kullanmamaktayım, dosyaların tamamını kendim el emegi ve zaman ayırarak editliyorum.

 8. Alphonso_Elric

  Tivibu Uydu Mu Iptv Mi Yoksa Normal Uydu Mu ?

  Normal uydu kullan.
 9. Alphonso_Elric

  Game Of Thrones 1 Ve 6. Sezon Lütfen.

  Şimdi oldu, altyazıları bulduk ilgilenenlere teşekkür ederim. Tüm sezonlar tamamlanmıştır. İlgi ve alaka gösteren herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Güzel insan eline saglık indiriyorum.
 10. Alphonso_Elric

  Game Of Thrones 1 Ve 6. Sezon Lütfen.

  Emeğin için ve nazik düşüncen için teşekkür ederim. mkv olarak torrent indirdim, benim için en büyük sıkıntı altyazıları altyazı sitelerindede yok.
 11. Alphonso_Elric

  Game Of Thrones 1 Ve 6. Sezon Lütfen.

  Genelde pek yardım istemem ama yinede yardımın için sagol.
 12. Arkadaşlar bana Game Of Thrones 1 ve 6. Sezonları gerekli malesef bulamadım, özellikle altyazı olursa sevinirim, son çare türkçe dublaj da olur. İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler. Torrent te olur. Turbobit dahi olur dosya boyutu önemli değil. (ALTYAZILI VEYA TÜRKÇE DUBLAJ)
 13. Alphonso_Elric

  Alpelwin 10 [x64] Enterprise Shine [07.05.2016]

  Eklenen resim sitesinde sıkıntı olmuş sanırım, başka alternatiflere bakmam gerekecek sanırım. Aslında Win 10 çalışması pek düşünmüyorum, fakat buradan ve özelden ulaşan arkadaşlar Win 10 R5 istediklerini ısrarla dile getiriyorlar. Kararsızım aslında, Bakalım kısmet diyelim. Efendim notunuza üstte yanıt verdim. Matıklı düşünceniz için teşekkür ederim, Win 10 çalışması hazırlanırsa HOME SL değerlendirecegim. SAYGILARIMLA.
 14. Alphonso_Elric

  Alpelwin 10 [x64] Enterprise Shine [07.05.2016]

  Efendim, genelde çok büyük yapısal değişiklik içeren güncellemeleri aldıgında bahsettiginiz konu meydana gelir. Her dosyanın DLL versiyonu büyük güncellemelerde değişir haliyle dll dosyası orj hale döner, buna malesef yapacak birşey yok, yapabileceginiz tek şey güncelleme sizin için öenemli degilse kapamalısınız.
×