Jump to content

Windows 11 Iot Enterprise Ltsc 2024 Built 26100.1 Rtm - Türkçe

Share

Recommended Posts

Ellerine sağlık lite çalışma da gelir mi? Herkesin kullandığı uygulamaların da entegre edildiği bir sistem efsane olurdu.

Aşağıdaki programlar entegre edilmiş

All In One Runtimes 4.6.2
WinRAR 7.00 Nocascade
Lightshot 
Office 2024

Aşağıdaki ayarlar yapılı

Defender kaldırılmış
Numlock açılışta aktif
Xbox gamebar kapalı
Görsel ayarlar kapalı

Önce türkçe yapmak için uğraştım. Office yüklü sürümüde yayınlayacağım kardeşim 😎 

1hun, 1 dakika önce yazdı:

@bensuslu11 hocam ben diğerini bekliyorum... ama bu sürümü diğer sürüm gibi ofisli ve lite bir sisteme çevirirsen komple lite dan bahsediyorum ve mağaza eklersen tadından yenmez :) 

• Like 2

gokanuysal, 1 dakika önce yazdı:

bu sürümlerde store uygulaması varmı

Orjinalinde yok. Bende eklemedim. Ama modifiye edip ekleyeceğim. Bir sonraki sürümde olacak. 

• Like 4

Teşekkürler indirdim ve kuruluma geçiyorum o halde Windows 10 ltsc yüklü idi bakalım bu nasılmış.

@bensuslu11hocam kurulum yaptım ancak hesap kısmını geçemedim iş veya okul hesabı istiyor benden nasıl geçebilirim acaba?

Edited by fuzuli24

fuzuli24, 18 dakika önce yazdı:

Teşekkürler indirdim ve kuruluma geçiyorum o halde Windows 10 ltsc yüklü idi bakalım bu nasılmış.

@bensuslu11hocam kurulum yaptım ancak hesap kısmını geçemedim iş veya okul hesabı istiyor benden nasıl geçebilirim acaba?

Hallettim teşekkür ederim 👍

mertank, 7 dakika önce yazdı:

Administrator olarak mı kuruluyor?

Hayır. istediğiniz Kullanıcı adıyla kurulum yapabilirsiniz..

by_bozkurt, 9 dakika önce yazdı:

Win11 Pro kullanıyorum. Geçsem afaki bir fark olurmu acaba? Hiç vaktim de yok uğraşmaya, bir yandan da bas formatı diyor :a:

Elbette fark olacakır fazlasıyla. pro sürümünün hantallığından kurtulun

cohannan, 3 saat önce yazdı:

Ellerine sağlık lite çalışma da gelir mi? Herkesin kullandığı uygulamaların da entegre edildiği bir sistem efsane olurdu.

Aşağıdaki programlar entegre edilmiş

All In One Runtimes 4.6.2
WinRAR 7.00 Nocascade
Lightshot 
Office 2024

Aşağıdaki ayarlar yapılı

Defender kaldırılmış
Numlock açılışta aktif
Xbox gamebar kapalı
Görsel ayarlar kapalı

Öncelikle özel istek alsamda genelde Program entegre taleplerine olumlu bakmıyorum office ve startallback  dışında. sistemde zaten 7zip ve winrar gibi gömülü windows 'un  bir şıkıştırm programı var bu yüzden gerek olduğunu düşünmüyorum.  Program ekleme dışında her önerinize açığım.

• Like 2

Arkadaşlar IoT Enterprise LTSC kurdum. ISO dan defender kaldırdım, Gizlilik ayarlarını uyguladım. Hatta mağaza entegre ettim sonra windowsu kurdum fakat mağaza çalışmadı. Sonrasında birçok mağaza kurmaya çalıştım yine olmadı. Sadece aşağıdaki mağaza kuruldu. Kurmak isteyenler kurup güncellesinler...

Please register to see this content.

• Like 3

Posted (edited)
ozkan_z06, 9 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar IoT Enterprise LTSC kurdum. ISO dan defender kaldırdım, Gizlilik ayarlarını uyguladım. Hatta mağaza entegre ettim sonra windowsu kurdum fakat mağaza çalışmadı. Sonrasında birçok mağaza kurmaya çalıştım yine olmadı. Sadece aşağıdaki mağaza kuruldu. Kurmak isteyenler kurup güncellesinler...

Mağaza uygulamasını ekledikten sonra wsreset.exe yazmalısın powershell yada cmd komut ekranına

Edited by bensuslu11
  • Like 1

ozkan_z06, 14 dakika önce yazdı:

Gizlilik ayarlarını ne olarak yaptınız.