Jump to content

HARBİKIZ

Üye
 • Posts

  854
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

HARBİKIZ last won the day on July 6 2021

HARBİKIZ had the most liked content!

Recent Profile Visitors

5028 profile views

HARBİKIZ's Achievements

Rising Star

Rising Star (9/14)

 • Dedicated Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Very Popular Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare

Recent Badges

833

Reputation

 1. brave portable arıyordum çok teşekkür ederim siteniz hayırlı olsun. Edit- brave portable güncelleme yapmadı öneriniz ne olur acaba?
 2. Gerekli açıklamalar aşağıda ki linkte mevcut, yıllardır kullanıyorum tavsiye ederim. Windscribe VPN: 1 Yıl boyunca Ayda 30 GB Ücretsiz Veri Trafiği (teknobird.com)
 3. IDM deneme sürümü sıfırlama ve IDM ücretsiz ömür boyu kullanmanın yolu. İnternet Download Manager veya IDM, bilgisayarlarda internet kullanıcıları için tanıdık bir addır. Bu çok kolay bir dosya indirme yazılımdır, indirme hızınızı birçok kez artırabilir. Gerekli olan daha detaylı açıklama ve indirmek için aşağıdaki linke tıklayın. IDM Deneme Sürümü Sıfırlama 2022 indir | IDM Trial Reset 2022 (teknobird.com)
 4. Hocam sağ olun var olun inşallah afiyettesinizdir, şimdiye kadar kullandığım programlarınızdan vpn ler hariç hepsinden çok memnunuz (en azından ben öyleyim) ellerinize gözlerinize sağlık, daha önce de defalarca hem avira hem de bunu kurdum ama bir türlü sonuç alamadım şimdi yine bir kez daha kurup deniyecem esenlikler diliyorum. (youtube kanalınızı da takip ediyor ve konuları paylaşıyorum)
 5. Hangisini seçerseniz seçin hep ABD sunucusuna bağlanıyor.
 6. Bu Eylemi Gerçekleştirebilmek İçin İzne Gereksiniminiz var TrustedInstaller size izin vermelidir windows 7-8-10-11 işletim sistemlerinde herhangi bir doysa veya klasörler üzerinde işlem yaparken izin vermez ise Bu Eylemi Gerçekleştirebilmek İçin İzne Gereksiniminiz var TrustedInstaller size izin vermelidir diye uyarı çıkar, bunu çözecek bir program yapıldı mı acaba bilen var mı arkadaşlar.
 7. HideAway VPN Özellikleri Uluslararası yüksek hızlı sunucuları olan ve veri limiti olmayan diğer VPN’lerden birkaç kat daha hızlı . Dünyanın farklı ülkelerindeki favori sitelerinize ve akış videolarına erişin . Her zaman bağlısınız, bağlanmaya veya bağlantıyı kesmeye gerek yok (diğer VPN’lerde olduğu gibi ). Şifreleme yetenekleri mesajlarınızı ve web sitesi trafiğinizi güvende tutar. İnternette tam anonimlik ve gizliliğinizin korunması. HideAway VPN Lisans Özellikleri Lisans, bir kişisel bilgisayar için 3 yıl süreyle verilmektedir. Tüm kullanım süresi boyunca yeni sürümlerde güncellemeler. Ücretsiz teknik destek yoktur. Sadece kişisel kullanım. Download - https://www.firetrust.com/products/hideaway-secure-unlimited-vpn Lisans - TMCS-UHJF-MAGU Alıntıdır
 8. Arkadaşlar bugünler de gündemi meşgul eden bu konu hakkında bilgisi olanlar açıklama yapabilir mi acaba? Ben maaşımı garanti bankasından alıyorum gidip güncelleme yapmam mı gerekiyor yoksa kendileri yeni miktarı mı vereceklar.
 9. ISO dosyasıyla 21H2 veya Windows 10 sürümünden Windows 11 22H2’ye yükseltmek için şu adımları kullanın: Microsoft Destek web sitesini açın. Download Windows 11 Disk Image (ISO) bölümünün altında, Windows 11 (multi-edition ISO) seçeneğini seçin. Download düğmesini tıklayın. Kurulum dilini seçin. Confirm düğmesini tıklayın. Windows 11 ISO dosyasını cihaza kaydetmek için Download düğmesine tıklayın. ISO dosyasına sağ tıklayın ve Bağla seçeneğini seçin. Sol gezinme bölmesinden takılı sürücüye tıklayın. Windows 11 22H2 yükseltme işlemini başlatmak için Kurulum dosyasına çift tıklayın. (İsteğe bağlı) Windows Kurulumunun güncellemeleri indirme şeklini değiştir seçeneğini tıklayın. Şu anda değil seçeneğini seçin. İleri düğmesine tıklayın. Koşulları kabul etmek için Kabul Et düğmesini tıklayın. Dosyalarınızı ve uygulamalarınızı korurken 22H2 sürümüne yükseltmek için Yükle düğmesini tıklayın . Temiz bir Windows 11 22H2 yüklemesiyle yeni bir başlangıç yapmak istiyorsanız, Saklanacakları değiştir seçeneğini tıklayın, Hiçbir şey seçeneğini seçin, İleri düğmesini ve ardından Yükle düğmesini tıklayın. Adımları tamamladığınızda yükseltme işlemi başlayacak ve önceki ayarlarınız, uygulamalarınız ve dosyalarınız otomatik olarak taşınacaktır. Konu Alıntıdır
 10. Korsan Windows Etkinleştirme Aracı KMSpico'nun Gerçek Yüzü Ortaya Çıktı: Kullanırsanız Ne Olacağını Açıkladık Eğer ürün anahtarına ya da dijital lisansa sahip olmayan bir Windows işletim sistemi kullanıyorsanız etkinleştirmek için KMSpico gibi bir araç kullanmışsınız demektir. Korsan Windows kullanıcılarının favorisi KMSpico, aslında içinde oldukça tehlikeli olan kötü amaçlı yazılımlar barındırıyor. Günümüzde en yaygın kullanılan işletim sistemi Windows, en yaygın kullanılan Office yazılım paketi ise Microsoft Office’dir. Microsoft tarafından geliştirilen bu yazılımları satın alacağınız ürün anahtarı ya da dijital lisans ile etkinleştirmelisiniz. Ancak para ödemek istemeyen kullanıcılar KMSpico gibi araçlar kullanarak yasadışı bir şekilde korsan Windows ve Office kullanıyorlar. Öncelikle belirtelim; korsan yazılım kullanmak ayıplanacak bir şeyden daha fazlasıdır, cezai yaptırımı olan bir suçtur. Üstelik KMSpico gibi araçlar hiç de göründüğü kadar masum değildir. Red Canary tarafından yapılan bir araştırmaya göre KMSpico gibi etkinleştirme araçları, sonunda kripto para cüzdanınızı çalacak ve bilgisayarınızda kripto para madenciliği yapacak pek çok kötü amaçlı yazılım barındırıyor. Haberin devamı için https://www.webtekno.com/kmspico-bitcoin-dolandiriciligi-h119715.html
 11. Tahmin ediyorum sordum forumda Tarkan beyin böyle bir çalışması vardı , Avira antivirüs kaldırmak için denemiştim hiç faydası olmadı. Zaten internette araştırıldığında binlerce konu ve bu sorundan muzdarip olan çok sayıda insan var.
 12. işlem yapamadığımız dosyaları kastettim, hani windows izin vermiyor ya yetkiniz yok diyor her şeyi deniyoruz ama o yetki asla verilmiyor.
×
×
 • Create New...