Jump to content

neskali

Üye
 • Posts

  1847
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

neskali last won the day on January 26

neskali had the most liked content!

Profile Information

 • Male
 • Happy Life

Recent Profile Visitors

10582 profile views

neskali's Achievements

Proficient

Proficient (10/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Dedicated Rare
 • Very Popular Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare

Recent Badges

645

Reputation

 1. TR_by Selam Üstad ; Aşağıdaki durumun çözümü için reg gibi bişey varımdır. Yoksa defender yok diye mi yapıyor.? Eline emeğine sağlık diğer herşey şuan çok iyi. En son güncellemeler kapalı kısmını açmaktan bahsediyorum üstad. Lite sürüm kurulu.
 2. shaolin Ben denedim kaldırmadan üstüne 7.01 i başarılı şekilde kurdu.
 3. Çok iyi olmuş, Canlı izlemiştim birinci olduğumuzda keşke tekrar bu köhne zihniyetten sıyrılıp katıldığımız Euro Vision ları canlı seyretsek ülkece. Gayette eğlendim ve Gayette vicdanlıyım olgular ve algılarla yaşayanların birçoğundan kıyaslanamayacak seviyede hem de. Yukarıdaki arkadaş üzerine alınmasın ona yazmadım.
 4. Windows 11 23H2 22631.3527 kullanıyorum. Sebebi; 24H2 den şuan daha stabil oluşu donanımlarımda.
 5. Teşekkür ederim üstat sonradan fark ettim. Bir an göremedim insanlık hali işte 😂
 6. Emeğinize sağlık çok iyi olmuş yalnız nereye yedekliyor acaba yedeği merak ettim programdan yedeği gösterip yükletme vs. için.? Tamamdır sıkıştır diyince Masaüstüne attı herhalde masaüstünde.
 7. 13 Yıllık eski Lenovo thinkpadime kurdum şimdilik herhangi bir hata vs ile karşılaşmadım. Türkçe sorunu yaşayan arkadaş gibi bi sorunda yaşamadım.
 8. Eylülde başlar Kasım gibi her Pc ye gelmiş olur. 24H2
 9. Valla kim ne derse desin @shaolin Hocam, değerli şeyler yapıyorsun. Office olsun, StartallBack olsun, son yaptığınız bu winrar olsun kullanıyorum, hiçbi sıkıntı da yok. Emeğine sağlık.
 10. Yazışmalarla birlikte kanıtları toplayıp, bir dilekçe eşliğinde ilçe savcılığınıza suç duyurusunda bulunun. Siz ondan tazminat alırsınız. Uğraşamam diyorsanız'da hiçbişey olmaz ara derdim ben olsam o dediklerini hiç beklemedem ara diyede eklerdim. Hiçbişey olmaz Murat abi boşuna kafanı takma.
 11. Dün 2600x işlemcimi 5600g ile değiştirdim ekran kartımda rx590'dı işlemciyi test etmek için takmayayım bir kaç gün dedim meğer apu olmasına rağmen beni kullanım senaryomda her şeyime fazla fazla yetiyormuş..... 32gb ramim var, Bios dan 8 gb sini Ekran kartına verdim 24 gb kaldı 2 gündür deniyorum herşeyime yetiyor ..... 750w gold güç kaynağım olmasına rağmen erkan kartını söküp bir daha da takmayınca hem monitördeki görüntülerin tırtılı köşelerinden kurtuldum hem daha az güç harcıyor ve çekiyor hem daha az ısınıyor Kule tipi hava soğutmam var, hem de daha stabil oldu.... Photoshop'da da rx590 dan arta kalır bi performans kaybı da yaşamadım takır takır her işimi halledebiliyor.... Yeni çıkardıkları 8700g nin içinde 780M var ki bundan çok çok daha iyi olduğu kesin demek ki o fazla fazla her şeye yeter.... Asıl Snapdragon X Elite yi merak ediyorum M3 den daha güçlü testlerde laptop kesin gelecek de masaüstüne gelirse ortalık apu pazarında fena karışacak....
 12. StartAllBack 3.7.4.4860 | Windows 11 Başlat Menüsünü Özelleştirme https://pixeldrain.com/u/8baEKw53 Şifre yoktur klasöre çıkardıktan sonra install a çift tıklamanız yeterlidir....
 13. Amd Turkey haklı hdmi kablo versiyonuyla alakalı yüksek ihtimal sorununuz....
×
×
 • Create New...