Jump to content

ozkan_z06

Üye
 • Posts

  165
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

ozkan_z06 last won the day on January 27

ozkan_z06 had the most liked content!

1 Follower

Recent Profile Visitors

2700 profile views

ozkan_z06's Achievements

Community Regular

Community Regular (8/14)

 • Very Popular Rare
 • Conversation Starter Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Dedicated Rare

Recent Badges

128

Reputation

 1. iTubeGo YouTube Downloader ile altyazı dahil indirebilirsin..
 2. Kendi hazırlamış olduğum winPe.wim dosyası her zaman bilgisayarımın d sinde duruyor. Bunu her kurduğum yeni işletim sisteminde başlangıca seçenek olarak ekliyorum. Her bilgisayar açılışında windows mu yoksa winpe mi açmak istiyorsun seçeneği geliyor. Windows kuracağım zaman veya imaj alacağım zaman usb ye ihtiyaç duymadan winpe seçeneğini seçerek gerçekleştiriyorum. Acronis kullanıyorum. Şu ana kadar (yaklaşık 15 yıl) veri kaybı vb. sorunla karşılaşmadım.
 3. Ayarlarda Changelog a tıkladığınızda 1.1 yapılan değişiklikler gözüküyor. İlk versiyonu eset çalıştırmıyordu hemen siliniyordu. Sadece başlıkta 1.0 olarak gözüküyor. Burasının düzeltilmesi unutulmuş. Virus programını pasif etmediğimiz halde sıkıntısız çalışıyor.
 4. Baştaki yer düzeltilmesi unutulmuş galiba. Fakat sürüm 1.1
 5. Hocam yeni versiyonda virus programını kapatmadan çalışıyor artık.
 6. doğrudur virüs programı lite olanı silmiyor fakat normal sürümü direkt sildi. Yeniden başlatıp devre dışı bırakıp tekrar çalıştırdığımda çalıştı. Elinize sağlık. Teşekkürler...
 7. bende lite sürüm çalıştığı halde normal sürüm neden çalışmıyor. Virüs programını devre dışı bıraktığım halde çalışmıyor.
 8. Yine faydalı ve arşivde bulunması gereken bir araç için teşekkürler. Bir şey sormak istiyorum. 7zip ile açtığımızda içeriği aşağıdaki gibi gözüküyor. Bu şekilde dosya isimleri gözükmemesi ve gizli tutmak için hangi program ile bu exe yi hazırlıyorsunuz.
 9. Hocam bize windows ve ofis kullanmaya alıştırmışlar. Bu yüzden kişisel olarak korsan kullanmaya bile karışmıyorlar. Yeter ki öğrensinler ve mecbur tercih etmek zorunda kalsınlar diye. Böyle düşünüyorum. Küçük yaştan itibaren tüm öğrenciler ofis ve windows kullanıyor. Sonrasında da vazgeçmek biraz zor oluyor..
 10. Eyvallah hocam senden daha öğrenecek çok şeyimiz var. İyi ki varsın güzel insan...🥰
 11. Hocam bir şey daha öğrenmiş olduk. Teşekkürler. Birde şu Ofis 2021 nasıl entegre ettiğinizi öğretir misiniz.
 12. Arkadaşlar IoT Enterprise LTSC kurdum. ISO dan defender kaldırdım, Gizlilik ayarlarını uyguladım. Hatta mağaza entegre ettim sonra windowsu kurdum fakat mağaza çalışmadı. Sonrasında birçok mağaza kurmaya çalıştım yine olmadı. Sadece aşağıdaki mağaza kuruldu. Kurmak isteyenler kurup güncellesinler... https://dosya.co/3c6oew12prfo/Store-LTSC2021.7z.html
×
×
 • Create New...