rious

Üye
 • Content count

  94
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

34 Excellent

1 Follower

About rious

 • Rank
  Azimli üye

Profile Information

 • Not Telling

Recent Profile Visitors

575 profile views
 1. benim için sayın arastırıp bilgi verirmsiniz abi.
 2. Kenan abi amazondan msdn windows account siparsi verebilirmiyiz.
 3. Windows 7 tüm sürümleri 64 bit ve 32 bit Windows 8 tüm sürümleri 64 bit ve 32 bit windows 10 tüm sürümleri 64 bit ve 32 bit sürümleri tek tek link koyarsan sevinrm. Üzerinde oynama olmasın yeter Ulubey hocam.
 4. Bozart hocam yeni msdn windows indirmek istiyorum nerden indirebilirm.
 5. Mehmet yıldız hocam bu linkler direnk iniyor microsoft sayfasında acık mı var hocam yardımcı olurmusnuz bu konuda birde bende msdn üyelik almak istiyorum bu konuda yardımcı olrmsun?
 6. https://www.*************.com/microsoft-office-2016-full-v15-22-1-final-macosx-indir-multi3.html burdaki linkten indirebilirsin.
 7. Emre hocam windows modifiye yaperken bir video cekermisin rica etsem.
 8. Hocam ryneztr banda ögretirmsin windows xp modifiye isini.
 9. Pisi linux hocam kimse yardım etmedi ltfen siz yardım edin windows xp modifiyesinde yardımşarınızı bekliyorum birde abi size özelden nasıl ulasabirim.Allah rızası için ltfen yardım edin.
 10. Keske bana suanda modifiye xp yapımını gösteren birisi olsa hazırlarık bir tane windows xp modifiyesi yardımlarınızı bekliyrum bu konuda arkadaslar..,
 11. Nous hocam sizden katılımsız yapmayı banada ögretebilrmisniz?
 12. http://www.isakoc.com/msnde-farkli-uzanti-ister-misiniz-hotmailde-hotmailit-gibi.html burdaki linki inceleyebilirsniz hocam.
 13. Tesekkür ederim cok yardımcı oldun hocam.
 14. Razorwound hocam ikimiz yapalım mı bana da ögretm2017 olarakis olursun hocam olur mu windows xp modifiye ederken 2017 versiyon olarak.