forjest

-=TNC.VIP=-
 • Content count

  3459
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  195

forjest last won the day on March 4

forjest had the most liked content!

Community Reputation

5497 Excellent

About forjest

 • Rank
  OpenSource Follower

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

12408 profile views
 1. 32 bit'i iki kere kurunca 64 bit oluyor zaten
 2. Ashampoo Driver Updater 1.1.0.27413 Türkçe Hakkında Bilgisayarlarınızda bulunan donanımların sürücülerinin her zaman güncel kalmasını sağlayan ve otomatik olarak sürücü versiyonu taramaları gerçekleştirebilen ücretsiz programlar arasında yer alıyor. Ancak programın bu ücretsiz sürümü maalesef sadece geri kalmış sürücüleri gösterirken onları güncelleyemiyor ve güncelleyebilmesi için tam sürümüne geçiş yapmak gerekiyor. Yine de hangi donanım driverlarının eski sürümlerde kaldığını tespit ederek en son sürücüleri kendisi kurmak isteyenler için yeterli bilgiyi sunmayı başarıyor diyebilirim. Ashampoo Driver Updater Programını kullandığınızda, bilgisayarınızda yer alan tüm donanımlar ilk olarak taramadan geçiriliyorlar ve bu donanımlara ait sürücüler, üreticiler tarafından sağlanan en son bilgilerle karşılaştırılıyorlar. Bu karşılaştırma neticesinde PC’nizde eski ve artık kullanışlılığı kalmayan sürücüler yer alıyorlarsa size bir uyarı geliyor ve tam sürümü kullanmanız halinde direkt olarak Advanced Driver Updater’ın içerisinden güncellemeleri yapabiliyorsunuz. Ancak ücretsiz sürümü kullansanız bile en azından hangi donanımların sürücülerinin eski kaldığını bildiğiniz için onları güncellemek pek de zor olmayacaktır. Programın en temel işlevlerini kısaca listelemek gerekirse; Bilinmeyen sürücüleri bulma ve tespit etme Donanım çakışmalarını engelleme En son sürücüleri görme Sürücü yedekleme Sürücü kurulumunu durdurma Daha hızlı oyun deneyimi Oldukça sade bir arayüzle birlikte gelen ve bu nedenle kullanırken herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınız program, elbette en son sürücü dosyalarını bulabilmek için bir internet bağlantısına ihtiyaç duyuyor. Bilgisayarınızdaki sürücülerin güncellenme vakitlerinin geldiğini düşünüyorsanız göz atmadan geçmemeniz gereken programlar arasında. Downloadlink / İndirmelinki https://yadi.sk/d/6W3ulc2b3HENrG 10MB Win32/64Bit Unattended Bilgi:Lisans orjinal setup'a gömüldü tam sessiz kurulur,market sağa sol gelen kısayollar kalkar. Multilanguage+Türkçe Esenlikle Kalınız!
 3. Artisteer 4.3.0.60858 Multilanguage+Türkçe | Update:18Nisan2017 https://yadi.sk/d/KRjaqWg03H5QAZ 101MB Win32/64Bit Unattended/Katılımsız Bilgi:Lisans Türkçe dil eklenmiştir.Varsayılan dil Türkçe Gelir.Masaüstü ilk çalıştırmada çıkan iletilere Evet diyerek Onaylayın işlem tamamdır. Hakkında + Ekran Görüntüsü
 4. https://yadi.sk/d/jGLTFqAw3F9eEX
 5. CCleaner With Tools 2017 Paket içeriği: CCleaner 5.28.6005 Defraggler 2.21.993 Speccy 1.30.730 Recuva 1.53.1087 İNDİR: 6MB Katılımsız | https://yadi.sk/d/STMoVo2A3H2eNf Bilgi:Güncellemeler,dil paketleri çıkarıldı hepsi paketlendi masaüstüne kısayolları gelir.Kalıntı bırakmaz.
 6. Link yenilendi!
 7. Genel donanım beslemesi için daha yüksek bir PSU güç ünitesinde denemek gerekli büyük ihtimallekasma donma ortadan kalkar sadece tahmin.
 8. Ubuntu 17.04 Zesty Zapus Final sürümüne güncellenmiştir! Update:16Nisan2017
 9. Klite Mega Codec Pack 13.1.0 | update: 16 nisan 2017 Tüm media dosyalarını tanıyacak şekilde varsayılan kurulur,MPChome kısayolu masaüstüne gelir. https://yadi.sk/d/RPMHhOFo3GzEiK 42MB Win32/64Bit unattended/katılımsız
 10. Advanced SystemCare 10.3.0.745 Final With Tools Pack+Lite | Update:16Nisan2017 Bilgi:1Yıllık lisanslı kurulur | Optimum ince ayarlar | Pro kilitler açık gelir.Toolspack:Smartdegragpro,Driverboosterpro,IObit Uninstallerpro Full indir: https://yadi.sk/d/Zw5z6BlE3H2Pwp 49Mb Win32/64Bit Katılımsız Lite indir: https://yadi.sk/d/pNn794tz3H2Pmd 12MB Win32/64Bit Katılımsız Bilgi:Arka plan hizmetlerden arındırılmıştır.Update,Upgrade,dil,skin paketleri çıkarıldı hafif boyut işlevsel.
 11. Adobe paketleri bir üst versiyon yüklemelerinde otomatik olarak üzerine yükler.Normal olarak Java,Silverlight paketlerinin kaldırılması gerekli akabinde zaten Flash paketine kaldırılması ile ilgili ek komut eklendi administrator yönetici hakları ile setup'ın çalıştırılması halinde rahat şekilde varsa öncekileri kaldırıp,yükleme işlemini yapar. Saygılar. Bugün sistemi sıfır kurdum flash paketi yüklendikten sonraki program ekle kaldır ekran görüntüsü: OS:Windows8.1Pro (x64Bit)
 12. EssentialPIM PRO 7.24 Business Edition | Update: 12Nisan2017 Bilgisayar ortamında kullanabileceğiniz ajanda programıdır. Not yada notlar alabilir, hatırlatmalar ekleyebilir, kişi listeleri oluşturabilir, mail alıp gönderebilir, Google, iCloud, Outlook, CalDav, CardDav yada benzeri bulut hizmetleri ile senkronize edebilir, şifrelerinizi yönetebilir, masaüstü yapışkan notlar oluşturabilirsiniz. https://yadi.sk/d/jX-0lUXa3GuHsE 11MB Win32/64Bit Unattended / Katılımsız Bilgi:Lisanslı sessiz kurulur masaüstüne kısayolu gelir.Kalıntı bırakmaz! Temel Özellikler - Takvim - Görevler, hatırlatmalar - Notlar - İletişim bilgileri (isim-telefon vb.) - E-mail (e-posta alma ve gönderme) - Şifre yönetimi - Bulut hizmetleri ile senkronize olabilme (icloud, dropbox, google drive vb.) - MS OUTLOOK ile senkronize - Veritabanına çoklu kullanıcı tanım edebilme - Masaütü yapışkan notlar oluşturabilme - Program içeriğinde arama yapabilme - Çoklu dil desteği (Türkçe, almanca, fransızca, ingilizce vb. diller) -=- EssentialPIM PRO 7.24 Business Edition | Update: 12Nisan2017