forjest

-=TNC.VIP=-
 • Content count

  3358
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  189

forjest last won the day on February 23

forjest had the most liked content!

Community Reputation

5227 Excellent

About forjest

 • Rank
  OpenSource Follower

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

11549 profile views
 1. https://yadi.sk/d/7G9h80oy3EKTPB
 2. POINT LINUX 3.2 FINAL Point Linux, kararlı, hızlı ve tüm kullanıcıları hedefleyen bir GNU/Linux dağıtımıdır. Point Linux, Gnome 2 masaüstü ortamının çatallanması ile meydana gelen MATE masaüstü ortamı ile Debian GNU/Linux dağıtımının gücünü birleştirmeyi amaçlamaktadır. Point Linux kurulumu oldukça basit ve son kullanıcıların aradığı kadar kararlı bir yapıya sahiptir. Açıklamalarım Performans beklentisi olanların özellikle kurup kullanabileceği bir sistem Türkçe dil desteği mevcut.Kurulum sonrası temel uygulamalar yüklü olarak gelmekte stabil ve kararlı bir dağıtım tavsiye ederim. Kaynak TANITIM VİDEO'LARI
 3. Genel olarak operatorlerin hizmet,teknik konular,altyapı vb.bulunulan lokasyonlara göre bu değerler farklılık gösterebiliyor en iyisi bölgesel bir araştırma yaparak çevrenizde kullananların memnuniyetlerine göre değerlendirme yapmak daha maktıklı diye düşünüyorum.Aboneliğim yok ancak kişisel görüşüm kolay gelsin.
 4. Bunu kullanın kolay gelsin
 5. Öncelikle yüksek basınçlı hava ile tozlu devrelerin tamamen temizliğinden emin olduktan sonra,yağsız kontak sprey temizleyici ile can alıcı bölgeleri temizleyerek ufak ufak ilerlemek gerekli bunun yanında bios,anakart pili,bağlantılar,psu,Cpu işlemci termik macunu,işlemcinin soket durumu,tüm parçaların doğru şekilde yerleştirildiğinden emin olmak vs.gerisi gelir zaten ya çalışır ya çalışmaz iyi bir gözlem sonuca götürür. Muhtemel olası sorunlar: - Anakart ve diğer parçalar üzerinde oksitlenme toz ve çapak metaryaller vb. maddeler kısadevreye yol açıyor olabilir. - Powersupply ve ekran kartı birbirini desteklemiyor olabilir.Ekran kartının güç gereksinimini karşılamayan bir psu sistemde bir çok karmaşık sorun yaratabilir. Kolay Gelsin.
 6. Recuva Professionel 1.53.1087 Multilanguage + Türkçe | Update: 24 Şubat 2017Recuva, bilgisayarınızda silinen dosyaları geri getirme konusunda kullanıcıların en büyük yardımcıları arasında yer alan ücretsiz bir dosya kurtarma programıdır. Recuva Professionel 1.53.0.1087 İNDİR 5MB Win32/64Bit Unattended Professionel serial lisans dosyası girildi,sınırsız orjinal setuptan kurulur.
 7. Gfx-Boot Customizer 1.0.0.4 Türkçe | Update: 23 Şubat 2017 istek üzerine link güncellenmiştir.
 8. YUMI 2.0.4.2 / UEFI YUMI BETA 0.0.0.4 | Update: 23 Şubat 2017
 9. K-Lite Mega Codec Pack 12.9.5 | Update: 23 Şubat 2017 https://yadi.sk/d/F_pOmnVJ3EQQf7 41MB Win32/64Bit Unattended Bilgi:Bilinen bilinmeyen tüm video ve ses dosyalarını tanıyacak şekilde ve harici oynatıcılarada destekli şekilde kurulur MCHome kısayolu masaüstüne gelir.
 10. Flashdiski biraz canlandırayım dedim :)

  http://fs5.directupload.net/images/170222/qc4dqxkf.png

  1. rious

   rious

   güzel olmus abi eline saglık...,

  2. suskun123

   suskun123

   Güzel olmuş. Boş halini paylaşmanız mümkün mü acaba :)

  3. forjest

   forjest

   Winsetupfromusb ile sistemleri usb'ye yazdırdıktan sonra,usbdisk ana dizinde bulunan menu.lst dosyasını notepad ile açarak gfxmenu /menu.GFX komutunu eklemek yeterli olmakta arkadaşlar.

   Resimdeki kullandığım kendi düzenlemem menu.GFX dosyası: http://www52.zippyshare.com/v/aWepx3B2/file.html

   Menu.lst Dosyasına Eklenecek komut: gfxmenu /menu.GFX

   Winsetupfromusb uygulaması: http://www.winsetupfromusb.com/downloads/

 11. ISO Dosyası Yazdırma Araçları PortablePortable kurulumsuz ufak boyutlu ISO dosyası yazdırma araçları hepsi bir arada aynı zamanda ISO dosyasını yazdırma işletim sistemi kurulumu için NT6 dahil edildi. ZIP İçeriği: .Active@ISO Burner (DVD ISO Yazdırma) .Rufus (USBDisk ISO Yazdırma) .NT6 HDD (Sabitdisklerden Kurulum) + Ekran Görüntüleri Resimli anlatım ISO Dosyası Yazdırma Araçları Portable indirme linki 2MB Winall32/64Bit Portable (Kurulumsuz) Zip nopass!
 12. Adobe Acrobat Reader DC 15.023.20070 EN-TR https://yadi.sk/d/XaOY1iSd3EMe5Y 91MB Win32/64Bit Unattended Orjinal setup'tan kurulur,üzerinde bulunmayan Türkçe dil ilavesi yapıldı İngilizce / Türkçe seçimli gelir.ARM hizmet kanalları deaktif konuma alınmıştır optimum ince ayarlar yapılı.
 13. CCleaner 5.27.5976 Free | Update:18 Şubat 2017 https://yadi.sk/d/niLdTnlx3EDwSN 9MB Win32/64Bit Unattended Bilgi: Windows'u zamanla şişiren ve aptal çalışmasına sebep olan dizinlerin temizliğine yönelik,özel komutlar girildi sistemde çöp ve kalıntı dosyalarını temizleyerek yüksek verimlilik sağlar.Masaüstüne AUTO CCleaner kısayoluna çift tıklandığında sisteminizi otomatik temizlemesi için kısayol gelir orjinal setuptan kurulur.