forjest

-=TNC.VIP=-
 • Content count

  3413
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  195

forjest last won the day on March 4

forjest had the most liked content!

Community Reputation

5374 Excellent

About forjest

 • Rank
  OpenSource Follower

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

12010 profile views
 1. Hotspot Shield 6.20.20 Elite | Update:24Mart2017 https://yadi.sk/d/Yr4zkeuR3GJFYL 26MB Win32/64Bit Katılımsız - Setup/updatepack orjinal dosyalar kullanılmıştır. - Kurulum sürecinde,lisans sağlamlığına ek,host adresleri ekler. - 3.Party herhangi bir harici dosya patch-crack içermez parametre ile kurulur 7zip ile paketlenmiştir.
 2. Internet Download Manager 6.28 Build 1 | Update:24Mart2017 https://yadi.sk/d/hduj1yjS3GJ2f5 6MB Katılımsız | OS:Windows32/64Bit
 3. Bu sistemi kurmak lazım :)

   

 4. Yeni pc hayırlı olsun güle güle kullan ses önemli değil,harici usb kartlar ilede dahil edilebilir anakart işlemci ekran kartı iyiyse gerisi hikaye bence kasa içi ve dışını iyice temizledikten sonra devre spreyleri var onlarla iyice gezinmek lazım donanımları delikleri falan. ölü pixel çok büyük olmayıp orta kısımda kırmızı ve yeşil değil ise diğer renklerdekiler belli bile olmaz,bendeki monitorun yarısı soluk arada sırada ayarlar gelip gidiyor menu karşıma çıkıyor bir tokat atıyorum normale dönüyor tozda bir şekilde panel sökülerek 5-10 dakika içinde temizlenip cillop gibi olur parlaklık kontrast ve tepki hızları iyiyse gerisi önemli değil zaten arıza olmasından iyidir bence. HD Kartlar pahalı birde dövizle gelen herşey sürekli değişiyor fiyatları 2.el muhakkak vardır araştırmak lazım burada birşeyler var ama
 5. StartISBack 1.3.4 Windows 10 https://yadi.sk/d/nNjwjbwF3ErMMT StartISBack 1.7.5 Windows8.1 https://yadi.sk/d/pMhqZLH33ErMM5
 6. Donanım linux sistem için oldukça iyi.Windows mantığında düşünmemek gerekli burada aşağı yukarı tüm linux sistemlerini çalıştırır dolayısı ile 32 /64bit sistemleride destekleyen işlemci.Açık kaynak sürücülerin hakkını yemeyelim her türlü iş görüyor legacy olmasının yanısıra nonfree yani harici sürücü Nvidia/ATI zenginliği ve desteği ile bunun yanında uygulama zenginliği + hız olarakda üst düzeyde olan Robolinux'ü öneriyorum uzun sürede kullanacağınızı tahmin ediyorum windows'u aratmayacak alt yapıyada sahip. Hız limitine göre sıralı: Lxde https://sourceforge.net/projects/robolinux/files/robolinux64-lxde-v8.7.1.iso/download Mate https://sourceforge.net/projects/robolinux/files/robolinux32-mate-v8.7.1.iso/download Xfce https://sourceforge.net/projects/robolinux/files/robolinux64-xfce-v8.7.1.iso/download Cinnamon https://sourceforge.net/projects/robolinux/files/robolinux64-cinnamon-v8.7.1.iso/download ATI veya Nvidia sürücüler için alttaki resimde,ilgili yeri tıklamanız yeterli nonfree harici sürücüyü sisteme yükler.Kolay gelsin.
 7. Linux dahil hepsine uyar sorun olmaz 8.1 'e uyuyor ise düşünmeye gerek yok 10'a zaten uyar sebebi ise,Skystar profesyonel bir tv kartı sürekli yazılım,fix ve tampon yapılara sahip patchler ve yazılımlar sürücüler güncellenip forum ve sitelerinde yayımlanmakta. + Sitesinde Win10 ile ilgili makale ve sürücüler vs. + Videolar (Sürücü ve kartı tanıtma ile ilgili)
 8. Uzun zaman oldu bu dijitaltv kart işini bırakalı en son hatırladığım kadarı ile skystar2 kullanıyordum sonrası 3 serisi çıktı vs.ancak dijital olarak etkili kesintisiz yayınlar izliyordum şifreli şifresiz zaman içinde malum,uydular genişledi olanaklar internettv vs.yaygınlaşınca artık bırakmak durumunda kaldık.Tv kartlarının pclere herhangi bir zararlı olmaz ben duymadım hiç,olsaydı eğer büyük laptop üreticileri (toshiba HP vb.) laptop model pc'lerinde entegre ve dahili olan tvtunerli pc'ler üretmezlerdi.Dünyada bir çok yöntem ve tv kartları hardware donanımlar üretilmiş olup kullanıyor olsalarda aşağı yukarı hepsinin temeli birbirine benzemekte.Bu kartları kullanmak için Çanak ve Karta gelen kablolun doğru şekilde bağlanması ve karta ait,ekstra uyumlu yazılımlar ile dvbdream-progdvb vb.uygulamalar ile tıpkı evlerde kullanılan reciver cihazları benzeri güncellemeler ayarlamalar ve detayları kullanarak kanalları yayınları her daim izlemek mümkün bunun yanında Hd film,media dosyalarını kaydetmek time shift özelliğini kullanmakda ekstralar arasında. Popüler dijital analag tv kartları burayı incelemek gerekli detaylar mevcut. Denemedim ama bu modeller için iyi denmekte. Five Best TV Tuner Cards WinTV-HVR-2250
 9. VMware Workstation Pro 12.5.4 Build 5192485 Lite | Update:21Mart2017 https://yadi.sk/d/yqdGUoqr3GCrWE 128MB Winallx64Bit Zipnopass! | Unattendedinstall / Katılımsız Bilgi: PRO Serial ekler,Tüm kullanıcılar için ALLUSER yüklenir,Güncelleme kontrolleri Upgrade/update meşkuliyetleri deaktif tam sessiz kurulur masaüstüne kısayolu gelir.
 10. TeamViewer Corporate 12.0.75813 | Update:21Mart2017 https://yadi.sk/d/Gzq3VMcX3GC35J 10MB Win32/64Bit Katılımsız Bilgi:Lisans dosyaları eklenip 7zip ile paketlendi sessiz şekilde kurulur.
 11. Rufus ile açıkcası hiç denememiştim wifislax'ı ancak genel olarak sorun yaratmıyor rufus.Oda sanıyorum uygulamaya birden fazla multi-os eklenmemesi ile ilişkili olabilir.Bu gibi sorunların giderilmesi için wifislax'ın son sürümünde değişiklik yapacaklar herhalde rufus'un yanısıra da,universal USB uygulamasıda önerilmekte.
 12. ▷WifiSlax'ın kerneli,eski x32 bit pc'lerde yada eski bir donanımda yeni kernel sürümünün uyumsuzluğu nedeni ile,sorun çıkarabiliyor bu durumda eski versiyonlarını denemek iş görecektir yumi,pendrive türevleri ilede yeni wifisi slax'ı denedim yemedi.boot eder ancak masaüstüne geçmeden kalabiliyor kullanan biri olarak düşüncem. ▷Windows10 bir türlü finale geçemedi,bildiğimiz programlar gibi sürekli versiyon yükseltip esd'leyip yayımlıyor,preview olmaması hatal olasılıkları normal hatayı microsoft'da aramak gerekli diye düşünüyorum uygulama canavar gibi bence,sorun olacağı kanaatinde değilim.Crasadure üstad her türlü detaya yer vererek video'lu anlatımlarında,herkezin anlayacağı dili ve ölçüleri kullanarak multiboot toolkit'in karakteri,işleyişini ve dosya yapılarını vb. anlatmış bu açıdanda kendisini kutlarım emekleri için bu vesile ilede iyi forumlar ve iyi çalışmalar herkeze saygılarımla.
 13. https://www.tnctr.com/forum/100-autoplay-media-studio/