Jump to content

forjest

-=TNC.VIP=-
 • Posts

  9323
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  890

forjest last won the day on April 5

forjest had the most liked content!

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

165912 profile views

forjest's Achievements

 1. Linux işletim sistemlerini kullanabilirsiniz açık kaynak ve tamamen güvenilir. Virüs çalışmaz bakım gerekmez sistemler üstelik.
 2. AtlasOS programıyla modlanabilir sistem. Gereksiz olan hizmetleride devredışı bırakmak sistemin rahat çalışmasını sağlayacaktır. Bu güzel çalışma içinde teşekkürler.
 3. Herkese hayırlı bayramlar. Sevdiklerinizle güzel bir bayram geçirmeniz dileklerimle.
 4. Resimler görünmüyor linkler ölmüş. Yeni resimleri eklemeniz gerekecek.
 5. Abone olun sayıyı 1000'e tamamlayalım arkadaşlar.

  https://www.youtube.com/channel/UCuHyLrdmR_v_IPGwU8nei2A

  1. akillialtay1995

   akillialtay1995

   Uzun zamandır hiç video gelmiyor senden.

  2. forjest

   forjest

   akillialtay1995 Evet doğru söylüyorsun. Ancak video yine çekeriz sorun değil. Şu aboneliği bine tamamlasak iyi olacaktı. :) 

 6. Sitede birbirinden güzel çalışmalar var. Şudur demek yanlış olabilir. Ancak geneli itibarıyla güzel çalışmalar mevcut TR_By arkadaşımızın çalışmalarını beğeniyorum tavsiye ederim. Forum içerisinde uzun yıllardır bir çok çalışma yapan arkadaşlarımızda var. Size kalan sadece özelliklerini yapılan işlemleri okuyarak karar vererek içlerinden herhangi birini indirmek kalıyor.
 7. Windows defender çoğu bilgisayar kullanıcısının pek sevmediği bir antivirüs programı olsa da aslında Windows 10 ve Windows 11 için en iyi optimize olan antivirüs programıdır. Eğer ki sizde Windows defender kapatma benzeri bir arama yapıyorsanız, bunu yapmaktan vazgeçin. Çünkü bu videoda sizlere Windows Defender için özel olarak tasarlanmış bir arayüz olan defenderui adlı program sayesinde Windows defender ı çok daha işlevsel hale getirebilir ve en iyi antivirüs programı 2024 sorusunun da en gerçekçi yanıtını bulabilirsiniz. DEFENDER UI Programını sitesinden edinmek için: Kaynak link: https://www.defenderui.com
 8. Kaynağı güvenilirse eğer güvenli şekilde kullanabilirsiniz. Modlanmış sistemler her zaman daha iyidir hizmetlerden arındırılmış şekilde geldiğinden akıcı kullanım deneyimi sağlamaktadır. Sunumlarda verilen özellikleri nelerin yapıldığını dikkatle okuyup size uygun olan çalışmayı indirmeniz uygun olacaktır. Özellikle yabancı olan çalışmalarda güvensizlik olabilir içerisine keylogger vb. yazılımları yapımcıları gömebilir bir bakıma buda güvensizlik yaratabilir yabancı kaynaklardan indirmemenizi öneririm. Hepsi olmamak kaydıyla tabiki bazı güvenilir çalışmalarda yok değil. Dediğim gibi yapımcısına kaynağına güvendiğiniz çalışmaları indirmeniz önerilir.
 9. " Cumamız Ve Kadir Gecemiz Mübarek Olsun " Sevgi, saygı, hoşgörü ve kardeşlik duygularının pekiştiği, birlik ve beraberliğin güç kazandığı mübarek Kadir gecenizi kutluyor, milletimize ve tüm insanlığa barış, sağlık ve huzur getirmesini diliyorum. "Dualarda olmak, dualarda buluşmak dileğiyle Kadir Gecesi mübarek olsun." "Bin aydan hayırlı olan, Yüce Rabbimizin rahmet ve nur bahşettiği Kadir Gecesi Tüm islam alemine hayırlar vesile etsin."
 10. Linux sürümlerinden herhangi birini yüklemeniz daha kolay olacaktır. Hem rahat çalışır hemde yer kaplamaz üstelik. Alt kısımdan direkt indirme linkleri xfce masaüstü daha hızlı olacaktır. tavsiye edilir. Rufusla usbdisk yazdırıp boot edin sistem canlı başlatın. XFCE https://download.manjaro.org/xfce/23.1.3/manjaro-xfce-23.1.3-240113-linux66.iso CINNAMON https://download.manjaro.org/cinnamon/23.0.1/manjaro-cinnamon-23.0.1-230921-linux65.iso
 11. Sistem hakkında detaylı bilgiler yok resimler yok bunlarıda eklerseniz indirecek arkadaşlar için rehber olacaktır. Elinize sağlık. Saygılarımla.
 12. Screenshot-2024-04-03-18-52-03.png

  Screenshot-2024-04-03-18-57-15.png

  yFdpEx.png

  1. Show previous comments  2 more
  2. akillialtay1995

   akillialtay1995

   İyi yapmışsın. Denerim ben de bir ara.

  3. forjest

   forjest

   akillialtay1995

   İyi yapmışsın. Denerim ben de bir ara.

   Deneme yapmanı öneririm. Zaten farkı hemen anlıyorsun hız olarak.

  4. Grameradam

   Grameradam

   Manjaro kraldır 😉

 13. Orijinal bir msdn iso indirerek temiz bir format atmanız sorunu anlamak için iyi olacaktır. Linux Mint download edip usbdiskinize atın live olarak başlatarak İnternet sorununu anlamanız yardımcı olacaktır. https://mirror.csclub.uwaterloo.ca/linuxmint/stable/21.3/linuxmint-21.3-cinnamon-64bit.iso Formattan sonra driverlarınızı online olarak yükleyebilirsiniz. https://sdi-tool.org/releases/SDI_R2309.zip
×
×
 • Create New...