Jump to content

forjest

-=TNC.VIP=-
 • Content Count

  5110
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  450

forjest last won the day on June 21

forjest had the most liked content!

Community Reputation

9016 Excellent

About forjest

 • Rank
  GNULinux Follower

Profile Information

 • Male
 • Kainat
 • Gerçeklerle yüzleşmek

Recent Profile Visitors

43211 profile views
 1. Yeni uygulamalar eklenmiştir bilgilerinize sunulur! | Update: 22 Haziran 2019 Wondershare MobileGo 8.5.0.109 Multi-en (Gelişmiş IOS-Android Telefon Uygulaması yedekleme,düzenleme vb.özellikler) Bandicam 4.4.2.155 Multi-tr (Gelişmiş Video kaydedici oyun,masaüstü kaliteli kayıtlar yapma işlemleri)
 2. Windows 10 19H1 Lite Edition v10 Preactivated 2019 (x64) Multilanguage+Türkçe (TORRENT) UEFI-Bios Kurulum destekli! | Lite Boyut | ESD Sıkıştırmalı | Performans amaçlı! | Dijital aktivasyonlu (Preactivated!)
 3. Wondershare MobileTrans 8.0.0.609 Multi-tr (Telefonlar arası transferler ve tüm dosyaları yedekleme) | Update: 21 Haziran 2019 Bilgi: Konuya "Android Mobil uygulama araçları" yeni kategori dahil edilmiştir bilgilerinize sunulur.
 4. Windows 10 19H1 Lite Edition v9 Preactivated 2019 32/64 Bit Multilanguage+Türkçe Aynı sistem tek linkler halinde düşük ve eski donanımlı pc'lerde yüksek performans için hazırlanmış lazım olanlar spoiler içerisindeki linklerden indirebilirler.
 5. mycell2520 Sorun bağlantıda olsaydı telefonlada giremezdiniz.Laptop cihazın işletim sistemi güvenlik bağlantılarını (Anrivirüs koruma vb.) Daha evvelden bağlantı blocklama sorunlar vb. Windows üzerinde ip,mac proxy dns vpn tanımlamaları varsa sıfırlayın. WiFi ve Ekran kartı sürücülerinide gözden geçirmenizde fayda var.Gariptir ancak wifi bağlantıları gücünü ekran kartından alır.İkisinden birinde aksaklık varsa güncelleyin .Çalıştığı geçmiş zaman varsa sistemi geriye yükleyin. Hiçbiri olmazsa windows sisteminizi <(Önemli belgelerinizi yedekleyerek!)> varsayılan ayarlara alarak deneyin yada administrator yönetici hakları ile farklı hesap üzerinden sıfır sistem üzerinden test edin. Kolay gelsin.
 6. Windows 8.1 Pro Volume (x86/x64) Multilingual June-Haziran 2019 Mimari: x86,x64 | Diller: English,Arabic,French,Turkish | Dosya boyutu: 5.41 GB (Yurtdışı kaynaklardan edinilmiştir çalışma bana ait değildir.Sadece sitede paylaşıma sunulmuştur değerli Arkadaşlar. ) Hakkında Türkçe Windows 8,1 2013 yayımlanan sürüm 8, gelişti. Ana değişikliklerin pencereleri Windows 8 ' de Kullanıcı arayüzü kullanıcı kabul eksikliği nedeniyle Metro kullanıcı arayüzüne doğrudan sayfa Windows başlangıç masaüstü yönlendirilmiş sonra kenarda yerleştirilen unutulabilir. Microsoft Surface Pro sonunda Apple ve Google ile rekabet etmek ve ödemek için Pazar mümkün gibi ürünler ile yüksek çözünürlüklü ekranlar destekler. Yeni özellikler Windows 8,1, arayüz arama ve Kullanıcı arabiriminde değişiklikleri ve Flipboard ve Facebook ve diğer özelleştirme özellikleri gibi yeni uygulamalar Başlat düğmesine bir dönüş içerir. Sizin gibi herhangi bir görüntü için animasyonlu duvar kağıtları ve ekran koruyucular olabilir. Eklenenler: NET Framework 3.5 NET Framework 4.8 DirectX runtime 2010 Windows Defender Antivirus Neler Yeni: Eklenen Güncellemeler KB890830 KB4503290 KB4503276 For English About: Windows 8.1 evolved version 8, which was released in 2013. The windows of the main changes can be noted that due to lack of user acceptance of the User Interface in Windows 8's Metro user interface placed on the sidelines after directly to the page Windows startup Desktop directed. Supports high-resolution displays with products such as Microsoft Surface Pro finally able to market to compete with Apple and Google and pay. New features include a return to the Start button in Windows 8.1, Interface Search and changes in the user interface and new apps like Flipboard and Facebook and other customization features. You can have animated wallpapers and screensavers for any image that you like. Added: NET Framework 3.5 NET Framework 4.8 DirectX runtime 2010 Windows Defender Antivirus Whats New: Added Updates KB890830 KB4503290 KB4503276 YAZDIRMA İŞLEMİ RUFUS UYGULAMASI ÖNERİLMEKTEDİR RAR'LI DOSYALARDAN ÇIKARTMA İŞLEMLERİ İÇİN (WİNRAR5/7ZİP) TAVSİYE EDİLMEKTE. İNDİRME LİNKLERİ:
 7. Spotify 1.1.4.197 Ad-Reklamsız Final Multi-tr (Reklamsız akıcı online müzik deneyimi!) Xilisoft Video Converter Ultimate 7.8.23 Build 20180925 Multi-en (Video,Ses Converter dönüştürme,kesme ekleme text ve filigran vb.işlemler.) Yeni programlar listeye eklendi! | Update: 19 Haziran 2019
 8. MehmetYildiz Merhabalar en iyi distro'dan çok en iyi ve doğru yapılandırılmış sistem olarak olaya bakmak sanıyorum daha yerinde olacaktır.DeepinOS arayüz olarak şık ve şu an oldukça tercih edilen sistemler arasında fps vd.işlemler için yetiyorsa kalmanız mantıklı gibi sistem üzerinden sürücü,çekirdek kernel versiyonları upgrade'i yapmak,tweak performans yapılandırmaları ile bir kaç tık daha performans sağlanacaktır bu hususlarla ilgili bildiğimiz üzere,net'de zaten bir çok bilgi belge makale videolu anlatımlar söz konusu.gerekirse işlem yapmak mümkün."Deepin arayüzü bir süre kullandım ne yazıkki eski dediğiniz donanımınızdan daha düşük donanıma sahibim bu yüzden kullanamadım ne yazıkki." Diğer taraftan belki farklı olarak tavsiyem şu yönde olabilir distro rolling release sistemler yerine,yalın saf bir debian veya arch sistemlerini tek başına istenilen masaüstü arayüzü ile orn: (Deepin desktop,Cinnamon,xfce vb.) gibi sıfırdan kurulum yaparak daha farklı sonuçlar elde etmek mümkün olabilmekte buradaki detay bir çok uygulamaların yüklü olmaması ve sadece kuran kullanıcının özelleştirmesi mantığında olması buda doğal olarak sistemde bariz olarak hız ve performans farkları ortaya koymaktadır bunu özellikle kendim arch linux ve slackware sistemlerinde bizzat gözlemlemiştim. Dün akşam slackware tabanlı sistemi inceleme fırsatım oldu ne yalan söyleyeyim 5 saniyede masaüstünü görünce şaşırdım doğrusu Özetleyecek olursam eğer denenmiş olan distrolar gerçekten iyi ve sağlam linux dağıtımları alışılmış bilinen ve rahat hareket edilebilen sistemler her zaman daha mantıklı ve kullanışlı olacaktır tabiri caizse gerisi macera olur sanıyorum.Kolay gelsin & Saygılarımla Bahsi geçen Debian / Arch / Slackware ilaveleri:
 9. GIMP 2.10.6 Stable Final Türkçe (Photoshop gelişmiş resim düzenleyicisi) LibreOffice 6.1.6.3 Stable (x86x64) Multi.tr (Word,Excel,PPoint msoffice alternatifi ücretsiz ofis programı) Yeni program eklendi! | Update: 17 Haziran 2019
 10. abdulhey_ Wondershare MobileGo adlı programda mevcut,sanıyorum telefonun daha evvelinde bilgisayara wifi veya bluetooth ile tanımlanması gerekli olabilir uygulamalada otomatik olarak algılayıp işleme başlar lazım olursa spoiler içerisine,link eklendi bana ait değil ancak sağlam kaynaktan işini görür gibi kolay gelsin.
 11. RocketDock 1.3.5 Modern 2019 Yeni arayüzü ile konuya eklendi. (Masaüstü uygulama başlatıcı) Update: 16 haziran 2019
 12. Daha evvelden oldukça gelişmiş bir arayüze sahip MOBILedit Enterprise programını kullanmıştım hatırladığım kadarıyla,uygulamayı pc'ye kurup ilk çalıştırdığımda telefonun hangi bağlantı türü ile (wifi,usbport,bluetooth vb.) bağlantı şeklini menüden seçme işlemi ile kullanmıştım bir kaç dakikada dosyalarımı yedekleyip değişikler vb.işlemler. iphone vd. bir çok telefona destek vermekte mutlaka farklı seçeneklerde vardır aşina olan arkadaşlarda farklı fikirler sunacaklardır aklımda kalmış bu program.
 13. Oracle VM VirtualBox 6.0.8 Build 130520 With ExtensionPacks Multi-tr Yeni uygulama listeye eklendi! | Update: 14 Haziran 2019
 14. lori_mehmetziya Administrator yönetici izniniz bulunmadığından resimde de görüldüğü üzere erişim engellenmiş normaldir. 'Yönetici olarak çalıştır' seçeneği ile deneyin. indirdiğiniz dosyadan resimleri winrar ile,buraya çıkart yoluyla çıkan resimleri ayrıca kullanabilirsiniz kolay gelsin.
×
×
 • Create New...