Jump to content
TNC-TR

forjest

-=TNC.VIP=-
 • Content count

  4324
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  313

forjest last won the day on May 17

forjest had the most liked content!

Community Reputation

7187 Excellent

About forjest

 • Rank
  GNULinux Follower

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

19278 profile views
 1. FLASHPACK 32/64 BİT UPDATE: 24 MAYIS 2018 PAKET İÇERİĞİ: Adobe AIR 29.0.0.112 Stable 32/64-bit Adobe Flash Player 29.0.0.171 Stable (Internet Explorer IE) 32/64-bit Adobe Flash Player 29.0.0.171 Stable (FireFox-NPAPI) 32/64-bit Adobe Flash Player 29.0.0.171 Stable (Opera-Chromium – PPAPI) 32/64-bit Adobe Shockwave Player 12.3.3.203 Stable 32/64-bit Microsoft Silverlight 5.1.50907.0 32/64-bit Java 8.0 Update 172 Stable 32/64-bit PAKET İÇİ GÜNCELLENEN: Adobe Flash Player 29.0.0.171 Stable (Internet Explorer IE) 32/64-bit Adobe Flash Player 29.0.0.171 Stable (FireFox-NPAPI) 32/64-bit Adobe Flash Player 29.0.0.171 Stable (Opera-Chromium – PPAPI) 32/64-bit Adobe Shockwave Player 12.3.3.203 Stable 32/64-bit Java 8.0 Update 172 Stable 32/64-bit İNDİRME LİNKİ
 2. forjest

  En İyi Film İzleme Sitesi

  http://fullhdfilmizleindir.org
 3. forjest

  Windows 10 Rs4 Pro (x64) Layt

  Alternatif MultiLinkler (ÇokluLink) Aynı Şekilde! Windows 10 Rs4 Pro (x64) Layt windows_10_layt.iso (1.4 GB) ISO
 4. Glary Utilities Pro 5.98.0.120
 5. forjest

  Comodo Dragon Yahoo Başlangıç Sayfası...

  Bende görünce birşeyler yazayım dedim Denediğiniz yöntemler işe yaramadıysa eğer alttakileri deneyin kesin sonuç alınıcaktır. - Windows sistem geri yükleme,belirlenen tarihe sistemin geri alınması işlemi. - Format atmak yerine,mevcut sistem üzerinden yeni bir hesap oluşturup administrator yetkileri yeni hesaba giriş yapıp,eski hesabınızı tamamen silip,tekrar'dan sıfır aynı adla hesap oluşturulabilir.(Ancak önemli verileri yedeklemekte fayda var! ) 1.Komutla aktif edin: Net user administrator /active:yes + 2.Oturumu kapatıp administrator hesabı ile giriş yapın. - Diğer ilave yöntemde üstteki herhangi bir işlemi yapmadan kullanılabilecek işlemler olabilir.Bu toolbar internet tarayıcıları ana giriş sayfa değiştirme girişimleri arka planda sızan registry girdileri,gizli yazılım kurucular servislere eklenen ilgili sayfa adlarına mensup sayfa giriş isimleri ile arayarak manuel bir şekilde de elle kaldırmak mümkün,uzun sürmesi zor görünsede nihai olarak bazen işe yarıyor.Yahoo vb.giriş sayfa değiştiricilerine ait olan reg girdileri,application+ system32/wow64 dizinlerine ilave edilen sızıntı dosyaları sistemden tamamen arındırmak içinde "iobit uninstaller" Advancedsystemcare <(Giriş sayfası değiştiricileri otomatik bulup siler)> tarzı uygulamalarla kaldırma programlarını kullanmakta kökten çözüm için etkili olduğu bilinmekte denemeye değer.Saygılarımla kolay gelsin! Esenlikle Kalınız!
 6. Mozilla FireFox Quantum 60.0.1 Performance

  selamün aleyküm.hayırlı ramazanlar.Forjest usta hakkınızı helal edin.sizide sürekli rahatsız ediyoruz.vakit bulursanız mozillayı yeni sürüme güncelleyebilirmisiniz?saygılarımla.

  1. forjest

   forjest

   Aleyküm Selam Hayırlı Ramazanlar olsun.Estağfurullah.

   7Zip'i kur sisteme,Katılımsız setup'ı sağtık yaparak aç,yeni versiyonun setupını aynı isimle ekle manuel olarak kendinde rahatça yapabilirsin.Bazı arkadaşlar gibi ben kitlemiyorum katılımsız yapımları değişiklik işlemi,dosyaların görünmesi ve zamandan kazanç açısından vs.Saygılarımla. :) 

   _[ Text'in yanısıra,birde resim ekledim ]_

   Spoiler

   LD7WX1.png

    

  2. tapfer

   tapfer

   Allah razı olsun üstad.İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim.en derin saygılarımla.

 7. Cent Browser 3.4.3.39 Stable Cent Browser 3.4.3.39 Stable Chromium alt yapısı ile oluşturulmuş, Google Chrome'a aşırı benzerlik gösteren bir web tarayıcı uygulamasıdır. Yer imleri, sık kullanılanlar, Google oturumu açarak senkronize etme, gizli gezinme, misafir oturum oluşturma, eklentiler ile uyumluluk gibi pek çok özelliği bulunuyor. Chromium tarayıcı motoruna bağlı geliştirilen Cent Browser'i özellikle Chrome'un hantallığından şikayet edenler alternatif tarayıcı olarak kullanabilirler. Mesela film izleme, Facebook gibi ortamlarda gezinmek için bu tarayıcıyı tercih edebilirsiniz.Çoklu dil desteği ve Türkçe dil mevcuttur. Kurulumdan Sonra Alınan Ekran Görüntüsü Uygulama ile ilgili Özet Bilgiler: Cent Browser 3.4.3.39 Stable (Kararlı Versiyon) Multilanguage (Çokludil) + Türkçe Chromium tabanlı açık kaynak.İşlemci ve ram optimizasyonuna sahip. Chromium kanalına dahil,chrome eklentileri ile tamamen uyumlu. Google chrome'dan,alternatif olarak farklı bir internet tarayıcısına terfi etmeyi düşünenler için uygun olabilir. CentBrowser_32/64 bit destekli tüm windowslarda kurulabilir kullanılabilir. Internet ortamında henüz Türkçe dilinde hakkında bilgisinin yaygın olmamasından ötürü,ingilizce çeviri ile manuel olarak bilgi ilave edildi. Hızlı atak donanım dostu chrome ve diğer tarayıcılardan sıkılıp farklı Int.Tarayıcısı,arayışları olanlara tavsiye edilir. :) İNDİRMELİNKİ + Dosya Bilgisi:
 8. Movavi Photo Editor 5.5.1 Final Movavi Photo Editor 5.5.1 Final Update: 19 Mayıs 2018 Hakkında Movavi Photo Editor, ihtiyacınız olan en şaşırtıcı ve kullanıcı dostu fotoğraf düzenleme programıdır. Magic Enhance ile tek tıklamayla görüntü kalitesinin artırılmasının keyfini çıkarın veya tam hassasiyet için gelişmiş renk düzeltme araçlarını deneyin. Portrelerinize gelişmiş rötuş araçlarıyla bir makyaj verin. Estetik olarak hoş bir kompozisyon için görüntüleri kırpın, çevirin, döndürün ve düzeltin. PC'nizde çok fazla yer kaplayan fotoğrafları sıkıştırın. Movavi Photo Editor, günlük fotoğraf düzenleme uygulamalarından çok daha fazlasını sunuyor.Çoklu dil ve Türkçe dil desteği mevcut.
 9. forjest

  Auslogics Disk Defrag Pro 4.9.1.0

  Auslogics Disk Defrag Professional 4.9.1.0 Final Update: 18 Mayıs 2018 | Ömür boyu lisanslı!
 10. forjest

  StopWinUpdates 1.6 Free Final

  StopWinUpdates 1.6 Free Final StopWinUpdates 1.6 Free Final Windows güncellemelerini tamamen devredışı bırakmanızı sağlam çözüm olarak vadeden uygulama. Hakkında StopWinUpdates , Windows Güncellemelerini etkinleştirmek veya devre dışı bırakmak için bir uygulamadır. Otomatik Güncellemeler.StopWinUpdates taşınabilirdir, ancak kafa karıştırıcı bulduğumuz bir yükleyici gibi davranır. Yürütülebilir dosyayı çift tıklayın ve seçeneklerinizi seçin. Varsayılan olarak, Windows Update'i devre dışı bırakmak istiyorsanız, varsayılan olarak işaretlidir. Yine, programın yüklenmekte olduğunu belirten komutları göreceksiniz, ancak yalnızca değişikliklerinizi uyguluyorsunuz. StopWinUpdates'in Özellikleri • StopWinUpdates tamamlandığında çıkacak ve değişikliklerin uygulanması için yeniden başlatmak isteyeceksiniz. Fikrinizi değiştirirseniz, uygulamayı tekrar çalıştırın ve ihtiyacınız olan değişiklikleri yapın ve tekrar başlatın. • Ayrıca, Windows 7 ve 8.1'deki güncellemeleri engellemek için kayıt defteri de vardır. • Genel olarak, StopWinUpdates, StopWinUpdates'in çalıştığı montajcı stili konusunda bir sakıncası yoksa, Windows'u ve Mağaza Otomatik Güncelleştirmelerini devre dışı bırakmak veya etkinleştirmek için mükemmel bir başka uygulamadır.
 11. forjest

  Işlem Merkezini Ve Konumu Kapatma

  KONUM VE İŞLEM MERKEZİ KAPATMA/AÇMA REG DOSYASI
 12. StartIsBack++ 2.6.3 / StartIsBack+ 1.7.6 | Update 17 MAYIS 2018 Windows10 ve Windows8.1 için Popüler "Başlat menüsü" uygulaması! Ömür Boyu Lisanslı Güncelleme Sormaz!
×