Jump to content

_ULTIMATE_

Üye
 • Content Count

  300
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

_ULTIMATE_ last won the day on July 5 2016

_ULTIMATE_ had the most liked content!

Community Reputation

332 Excellent

3 Followers

About _ULTIMATE_

 • Rank
  TnC Bronze

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

8001 profile views
  1. Show previous comments  4 more
  2. KiT

   KiT

   @forjest Bende model takintim vardır.

   Çünkü kapatılist sistemde ürün belirli bir satışa ulaşımı sonrası aynı modelde kalite düşüşü yaşanmaktadır.

   Özetle ilk seri vs gibi tabiki markada önemli bir yere kadar.

   Özellikle otomotiv sektörü global ortak olduğu için yan sanayi markaları as modelden daha donanımlı olabiliyor.

   Bu arada meslek ilaçlamacılık mı ?

  3. forjest

   forjest

   KiT

   Uzun zaman evvel gazete ilanı üzerine iş ararken hiç yapmadığım bir işti haşere ilaçlamaları sektörü.Evlere,otellere vs.toplu şekilde ilaçlama işlerine giderdik iş riskliydi bana göre ancak gittimiz ve görmediğim yerler cezbettiğinden bir süre yaptım o işi sonu zehirlenme ile bitti korkup bıraktım. :D 

   Uzun zaman turizm işi yaptım > (bu ilaçlama işi etkili oldu) > sonrasında güvenlik sektörü uzunca yıllar bu işi benimseyip yaptım şu an faal değilim ara ara markette su servisi yapıyorum şarzlı motorla. :) 

  4. KiT

   KiT

   Geçmiş olsun abi.

   Hayırlısı kafana göre takıl maddi sorumluluk yok ise.

 1. De hayde como on 🤓

 2. Güncelleme Sonrası En Az İki Domain Onaylı Adsenseler Satın Alınacaktı Güncelleme Sonrası uzantısı pahalı domainler harici, yakın zamanlarda veya eski, en az iki adet domain kayıtlı ve onaylı web adsenseler satın alınacaktır.Sitelerin politika sicili temiz olması gereklidir. Tekliflerinizi Pm ve Skype ile bildirebilirsiniz.Pinsiz ve yabancı adsenseler öncelikli tercih olacaktır.Domainleri ile birlikte satın alınacaktır.Lütfen yüksek fiyatlarla gelmeyiniz.Kaç adet Gerekli: Şimdilik Limit YokSkype: [email protected]Önemli Not:Çok fazla topluyacağım için .com. net gibi pahalı domainlerde değilde daha ucuz domainler arıyorum, ücretsiz domainlere kaydı dahi olabilir. Özellikle insanların ellerinde kalmış, atıl durumda olan hesapları toplamak istiyorum.Maximum verebileceğim miktar 150 tl. Durum : (Alıcı)Hesap Türü: Web AdSenseHesap Tarihi:-Pin: Pinli / PinsizÖdeme Alındı mı : Evet/Hayır Adres onayı: Yabancı Öncelikli- trde olabilirTelif/ İhlal sorunu yaşandı mı?: HayırKesinleşen Ücret: olmassa iyi olur, varsada anlaşılırKesinleşmeyen Ücret: olmassa iyi olur, varsada anlaşılırHesap için istenen fiyat : Pm veya Skype ile tekliflerinizi belirtebilirsinizMail ile mi devrilecek: Evet
 3. Youtube kanal onaylamak zorlaştı. Projelerimiz için kullanıyoruz...
 4. Ne yazikki hocam Alımlarımız devam ediyor arkadaşlar. Alımlar sınırsız...
 5. wordpress ufak bir bot yazdırılacak :) İlgilenen arkadaşlar pm ulaşabilirmi

 6. Konumuz güncel... Alımlar son sürat devam ediyor
 7. Kanalın para kazanması daha önceden açık ve; Son youtube politikasına göre son 1 yıl içerisinde 4000 saatlik toplam izlenim ve 1000 aboneye sahipsen para kazanman açık kalır. Son youtube politikası işleme alınmadan önce bu şartların yerine getirilmesi gerekti. Birde şöyle bir sorun var youtube spama savaş açmış durumda, yukardaki şartlar yerinde bile olsa para kazanmanda açık ama kanalda spam video varsa youtube robotları bunu tespit ettiği anda kanalın para kazanmasını kapatıyor. Şu anda ise 4000 saatlik izlenim ve 1000 aboneye sahip olsan bile kolay kolay para kazanmanı açmıyor. Anlamsız bir bekletmeye sokuyor kanalı. Bazı kanallar 1 haftada onay veya red alırken, bazı kanallar 10 aydır bekliyor. 2 milyon aboneye ulaşıp onay alamayan birçok youtube kanalı var. Ortalık 56 anlayacağın.
 8. Kanal tamamen bana ait oluyor. Benim aradığım kanalar aylarca, yılalrca emek verdiğiniz kanallar değil. Aylar yıllar önce para kazanması açıp bir köşede atıl olarak duran boştaki kanallara talibim. Bir projesi olmayan, yotube ile ilgilenmeyen kişilerin kanallarına talibim. Ücret 500 liraya çıkardım.
 9. Youtube kanal onaylamak zorlaştı. Projelerimiz için bol miktarda para kazanması açık kanala ihtiyacımız var hocam.
×
×
 • Create New...