Jump to content

asil111

Üye
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

About asil111

 • Rank
  Yeni üye

Recent Profile Visitors

173 profile views
 1. Teşekkürler, Keşke Bütün Programları elden geçirip güncelleseydiniz. MS-DOS Boot NG BARE METAL gibi sizdeki 1.45 şuanki versiyon 1.59 v.b Yinede elinize sağlık güzel çalışma. Bana hep Sergei_Strelec in çalışmasını andırıyor hep
 2. Bunlari aldigin sitenin adresi neydi verirsen sevinirim.
 3. Sevgili dostum; MD5 Değerleri defalarca kontrol ettim. Dosyalarınıda defalarca indirdim herşey doğru. ISO dosyaları doğru. YANLIŞ anlama ama Senin paylaştığın ne varsa benim ne SANAL nede GERÇEK manikada çalışmıyor. DVD ile USB ile aklına ne gelirse Yani kısaca herkesinki çalışıyor bir seninki çalışmıyor :) Yine de emeğin için Teşekkürler...
 4. Windows 7 hatalı. Yüklenmiyor. Indirdiğiniz ISO dosyanız hatalı demeyin çünkü değil. Kontrol etmenizde fayda var. Paylaşım için tşk.
 5. Lütfen ISO dosyanızda Windows 8.1 ve Windows 7 Sürümlerinide güncelleyin. Hatta Windows 7 Ent. yerine Ultimate olsa tadından yenmez. Sadece Windows Win.10 güncelliyorsunuz olmuyor Zahmet olacak ama şimdiden Teşekkürler.
 6. asil111

  S7 Imei Tamiri

  Korkutmayın arkadaşı hiçde bişey olmaz. IStediğin kadar ROM yükle sil yeniden yükle... IMEI sorununa gelince , Tekrar tekrar ROM yüklemen işini çözmez. IMEI onarma PRogramları var. Yada ROM lara ait MODEM yada diğer adıyla sadece CP dosyasını yükle. BAktın çözüm olmadı telefoncuya ver. Genelde ücretli program ve Box lar her telefoncuda vardır. Onlar gerekli düzeltmeyi makul bir ücretlendirme karşılığında yapar.. Son olarak dipnot vereyim. Mümkün mertebe yeni telefon yada Rom larda işlem yapmamaya gayret gösterin 4 aşamalı doğrulama sistemi var artık. Işinin ehli olmadığı sürece, telefoncular bile işin içinden çıkmayabilir. Geçmiş olsun
 7. Merhaba, Her sistemi tek tek kurdum. Benim anlamadığım sadece Windows 10 Sürümünümü güncellediniz ? Çünkü, Windows 7 ve Windows 8 tam 1 GB dan fazla güncelleme Gösteriyor bende. Ayrıca nacizane Windows 7 ENT. Yerine Ultimate yada Daha Basit bir sürüm Kullansanızda En azından Lisanslama ve diğer işlemlerle Son kullanıcı uğraşmasa daha güzel olmazmıydı. Son olarak 64Bit Win8..1 de birkaç Bilgisayara kurulum yaptık. Hepsindede APPCRACSHT hatası aldık Programları kullanamadık sonra yeniden Wind. 10 Kurduk. Kontrol etmenizde fayda var. Teşekkürler.
 8. Versiyon 7.4 de KMS38 yöntemi LTSB/C ve diğer Windows sürümlerinde aktivasyon işlemini gerçekleştirmiyordu, bu hata giderildi demişsiniz ama 7.5 Versiyonda halen HATA DEVAM EDİYOR. Kontrol etmenizde fayda var Bilginiz olsun.
 9. Şimdi benim anlamadığım, indirip kurmuş olduğumuz bu sistem sizin anlatımızla LITE sürümmü oluyor.? FULL sürüm için 200TL para mı ödememiz gerekiyor. Nedir yani biri doğru bir şekilde anlatırsa sevinirim. Indirilen iSO dosyası Ayarlar entegre edilmişmi yoksa Normal bir ISO dosyasımıdır. Kurulumdan Sonra masa üstüne gelen Ayar Dosyasımı bize lazım? Eğer öyleyse Niye sadece Ayar dosyası verilmiyor? İşin doğrusu basit görünen ama çok karmaşık olan bir anlatım tarzı var. Emeğinizi kötülemek için değil Eleştiri tadında bu yorumlarımı kabul edip açıklama yaparsanız sevinirim. Bu arada SİSTEM Mühendisiyim. 1-) Emeğiniz için Para istiyorsanız Reklam şekli çok yanlış bu kadar dolambaca gerek yok. Şu kadar ödeyin ayarları öyle göndereyim sistemi öyle kurun diyebilirsiniz. 2-) Amacım emeğinizi kötülemek değil ama Yüzlerce Mühendis bu sistemlerini Stabilitesi için çalışıyor. Sizin Sistemde EXTRA ne farkınız var Görsellik ve birkaç optimizasyon hariç çözemedim.? Açıklamanız için şimdiden Teşekkürler.
 10. Teşekkürler ama Yandex yada GDrive a TEK LINK olarak yükleyebilecek bir babayiğit aranıyor
 11. Silindi dediğiniz özellikler ve Uygulamalar Zaten ENTERPRISE LTSC Sürümlerde Windows Mağaza olmadığı için Yoktur/Aktif değildir. Benmi yanlış biliyorum ? Yoksa Siz LTSC ye Mağaza Ekledinizde Farklı birşeymi yaptınız. Saygılar.
×
×
 • Create New...