Jump to content

asil111

Üye
 • Posts

  377
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

Recent Profile Visitors

1785 profile views

asil111's Achievements

Community Regular

Community Regular (8/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Dedicated Rare
 • Very Popular Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare

Recent Badges

322

Reputation

 1. Genelde sistemlerini takip ediyor bir süre kuruyor ve kullanıyorum. Gördüğüm kadarıyla benim ve kullanıcıların en çok problem yaşadığı sürüm EXTRA LITE olanlar... Bunları artık isolarında kullanma istersen. Hem sürekli konularını da silmemiş olursun . Ne sen nede moderatörlerde yorulmamış olur.
 2. Maşallah çözümü 1 saate indirmişsin ustad Emeğine bilgine sağlık...
 3. Gönül rahatlığıyla kur. Bişey kaybetmezsin. Çok çok beğenmedin eski sistemine geri dönersin... @Emre028 arkadaşımızın yaptığı sistemler genelde iyidir. En çok tercih edilen sistemlerdir. Şahsen ben kullanıyorum çok memnunum. Arşivimden de hazırladığı isoları eksik etmiyorum. Tavsiye ederim yani. ;)
 4. Eskisi gibi kasmıyor makineyi. Yada bana öyle geliyor... Kendi haline bırakın Defenderi Olmamaktansa olması daha iyidir.
 5. Niye Özellikle HOME Premium Sürümü sevgili @Emre028 ?
 6. Eski makinaları unutmamanız güzel oldu @Emre028 . Malum artık hiçbirşey gibi bilgisayar da alınmıyor bu devirde
 7. SSD Tak makinana vede Windows Defenderi kaldırırsan sistemin o performansı her türlü verir. Fazlasını bile verir. Defender olmayan ISO sürüm çok çok fazla var sitede.
 8. yapsan ne hoş olurdu be ustam
 9. Bu Programı indirerek Hata taraması yapabilirsin. https://ftp.hp.com/pub/printers/hppsdr/HPPSdr.exe Sorunun genel çözümleri için https://support.hp.com/tr-tr/document/ish_4764162-4842365-16?jumpid=in_r11839_tr_tr/WIN11_globalalert Adresinden ayrıntılı bilgi alabilirsin.
 10. hacı @forjest ustadın https://cloud.mail.ru/public/sNFW/ePun6G6MW sayfasındaki paylaşımda Microsoft Visual C++ ile başlayan programı indirip yönetici olarak çalıştır. Daha sonra bilgisayarını yeniden başlat ve o şekilde dene... Anladığım kadarıyla hata ondan kaynaklanıyor.
 11. Üstüne soğuk su iç... Gerçi havalarda soğudu. Ilık iç ılık bide hasta olma Ben 5 yıl Resmi kurumdan üst üste borcum olmadığına dair yazı aldım. 10 yıl dolmasına 1 ay kaldı fatura geldi. Ödemedin diye.... Dedim arkadaş bak elimde evrak var 5 yıl üst üste borcumun olmadığını yazmışsınız dedim... Adamlar haklısınız beyefendi lakin ya ödeyin ya keseriz dediler. Gidin bizi mahkemeye verin dediler. Avukata sordum, abi öde dedi. Mahkeme en az 2 yıl sürer dedi. 10 lira olan borcun olmuş 1000 lira. 2 yıl mahkemelere gideceksin zamanını harcıyacaksın, piskolojin bozulacak vs. vs v.s öde kurtul dedi. Ne sen yorul nede bizi yor dedi... Maalesef bu ülkede artık sistem böyle işliyor. Artık herşey alenen yapılıyor. O kadar ki; Haklısınız beyefendi gidin bizi mahkemeye verin bile diyorlar. Daha ne yapsınlar...
 12. sevgili @berkayS0733 eline koluna sağlık. Yorumlara Kafanı yorma , üzülmede. Olumlu eleştirileri aklının bir yerine not et kafii. İyiki paylaşmışsın. Butür paylaşımlarının devamını diliyorum. Teşekkürler.
 13. Bunlar hep Hacı @forjest ustad yüzünden oluyor. O toplamıştı Reg olarak. Ağa böle yaparsa marabalar ne yapsın
×
×
 • Create New...