Jump to content

realceday

Üye
 • Content Count

  123
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

1 Follower

About realceday

 • Rank
  Aktif üye

Profile Information

 • Male
 • Türkiye

Recent Profile Visitors

887 profile views
 1. Teşekkürler genelde bu aktivasyon yöntemini kullanıyorum ama bugün 6.8 sürümü ile 2019 LTSC sürümünü aktive edemedim. Desteklenmiyor diye uyarı verdi. Ben de HWID orjinal programı ile denedim sorunsuz etkinleştirdi. KMS38 ile.
 2. Samsung tabii ki. SSD ömrü daha uzundur.
 3. Orjinali çıktı zaten... https://cloud.mail.ru/public/B8Gs/ZvgekVN9B
 4. Microsoft Windows and Office ISO Download Tool 7.11 Türkçe https://www.heidoc.net/php/Windows%20ISO%20Downloader.exe
 5. Bu multiboot ta uefi sistemde legacy menüsüne nasıl ulaşabilirim? BIOS dan değişiklik yapmadan.
 6. uzun süre kullanacak isen 850 evo yu almanı öneririm. test için http://ssd.userbenchmark.com/Compare/Samsung-850-Evo-500GB-vs-Samsung-750-EVO-500GB/3477vsm143302
 7. yöntem seç olayı sonradan benim de aklıma geldi güzel olur o şekilde sanki. esd olayı olmasaydı dediğim olacaktı sanırım. autoit de şöyle birşey mümkün mü peki install wim ara bulursan devam et bulamazsan install.esd ara gibi?
 8. Hocam eline sağlık iso dosyası seçiminden sonra tekrar install.wim seçim ekranı gelmemesi mümkün müdür. Zaten seçmişiz iso dosyasını devam etsin iso içindeki install.wim dosyasından. ISO kurulumu yapmak istemeyen de iso seçim ekranını kapatır. alttan wim kurulumunu seçer. Bir de son halini paylaşabilir misiniz bootiso dosyalarının?
 9. 1- ISO ıle kurulum 2-WIM ile kurulum ilk yöntemde zaten iso seçimi yapıyoruz. sonradan neden bir daha wim dosyası seçelim ki? mantıksız geliyor. Seçim yapmaya gerek kalmadan yükleme devam etsin bence. ikinci yöntem zaten wim kurulumu yapanlar için uygun bir seçim. Benim görüşüm bu şekilde.
 10. winsetup ile eklenen sistemler yüklerken hata veriyor. ayrıca kurulum ilk açılırken sorun giderme ekranı çıkıyor 5 sn içinde hayır dersen geçiyor. ama yüklerken işletim sistemini yarıda kesiliyor.
×
×
 • Create New...