Jump to content

realceday

Üye
 • Content Count

  135
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Good

1 Follower

About realceday

 • Rank
  Aktif üye

Profile Information

 • Male
 • Türkiye

Recent Profile Visitors

984 profile views
 1. Eline sağlık güzel paylaşım. MSMG Toolkit kullanarak ben de kendim için bir modifiye yaptım. Win 10 Home 535 sürümü. Tabi daha acemi olduğum için bu işlerde fazla modifiye işlerine girmedim. Zevkli bir iş ama çok zaman alıyor biraz. Uğraşan arkadaşlar gerçekten çok emek veriyor. Teşekkürler.
 2. iso dosyasının root bölümüne atılıyor xml dosyası
 3. Arkadaşlar teşekkürler cevaplarınız için. Bana tam olarak sadece yukarıdaki ekran es geçen kodlar lazım. Katılımsız dosyası hazırlamayı az çok biliyorum.
 4. ustalar cevap verirse sevinirim. Resimdeki ekranı otomatik geçmeyi sağlayan bir unattend kodu var mı acaba?
 5. Explorer Ribon devredışı (Windows 7 görünümlü). Güncellendiğinde bu özelliği de tekrar aktive edebilir misiniz? Bir de LTSC yerine Home veya Pro sürümü olsa daha iyi olurdu benim için tabi
 6. Denetim masasında kategori seçimini yaptığımızda denetim masasını kapatıp tekrar açtığınızda hata veriyor sizde de bu şekilde mi?
 7. modifiyeli olanın farkı nedir acaba baktım ama bir bilgi göremedim. bir de xp yüklenebiliyor mu iso dan?
 8. Programın ismi sadece KMS Suite olarak kalsa daha akılda kalıcı olacak gibi. Teşekkürler yeni sürüm için.
 9. svf dosyaları mydigitallife da uzun süredir çok güvenilir biri tarafından paylaşılıyor. Birkaç sürümdür paylaşımlarını takip ediyorum ve hiçbir zaman yanıltmadı. Ayrıca m,crosoft kasım ayında çıkaracağı yazılımı kasım ayı içerisinde hazırlamıyor. Birkaç ay önceden sistem hazır hale getirilip test ediliyor. Final sürüm olsa bile test aşamaları sürüyor. O yüzden kasım güncellemesini önceden birilerinin paylaşması gayet doğal. Kasım güncellemesi diye kasımda iso lar düşecek diye birşey yok. Paylaşım için teşekkürler. Microsoft tarafından da yayınlandığında herkes görür de içi rahat eder umarım.
 10. [18362.356] Windows 10 Version 1903 Updated Sept 2019 (SVF) https://cloud.mail.ru/public/38jH/L6GAHSFML/
 11. alternatif link ekleyecek var mı bir türlü inmiyor buradan
 12. Teşekkürler genelde bu aktivasyon yöntemini kullanıyorum ama bugün 6.8 sürümü ile 2019 LTSC sürümünü aktive edemedim. Desteklenmiyor diye uyarı verdi. Ben de HWID orjinal programı ile denedim sorunsuz etkinleştirdi. KMS38 ile.
 13. Samsung tabii ki. SSD ömrü daha uzundur.
×
×
 • Create New...