Jump to content

kocamanadam

Üye
 • Content Count

  1007
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

kocamanadam last won the day on July 28

kocamanadam had the most liked content!

Community Reputation

340 Excellent

2 Followers

About kocamanadam

 • Rank
  TnC Gold

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dört dörtlük bir çalışma olmuş,eksisi yok artısı çok.Emeğine sağlık kardeşim.
 2. Arkadaşlar galiba sorunu çözdüm.Tam emin değilim ama güncellemeleri yaptıktan sonra ekran kartı driverını microsoft yüklemişti.İobit driver boosterla bir defada ben yükledim.Bu yüzden ikiside 2015 tarihli olduğundan çakıştı ve mavi ekran vermeye başladı.Güvenli modda ekran driverını kaldırdım ve yeniden normal modda çalıştırdım,hemde bir kaç kez ve mavi ekran yokoldu.Konuyu okuyan ve ilgilenen herkese teşekkür ederim.İnşaallah daha sonra bozulmaz.Saygılar.
 3. Merhaba arkadaşlar,benim sistemim 64 bit windows 10 pro.Laptopumda iki gündür mavi ekran sorunu yaşıyorum.Güvenli modda çalıştırınca bir sorun yok,ama normal ekranda devamlı mavi ekrana düşüyor ve yeniden başlat diyor.Yeniden sistem yükledim,hiçbir harici yükleme yapmadım ama nafile bir türlü düzeltemedim.Sistemim intel core i5 4 çekirdek,8 gb ram ve 120 gb ssd.Ne yapabilirim,arıza neden kaynaklanıyor?Şimdiden teşekkürler.
 4. Arkadaşlar windows 10 yüklü laptopum durmadan mavi ekran hatası veriyor.Durdurma kodu:THREAD STUCK İN DEVİCE DRİVER yazıyor.Acilen yardım edermisiniz?
 5. 1909 daha iyi bence,sıcaklık değerleri film izlerken bile 40-50 arası.Daha önce 80-100 arası idi.(core temp ile ölçülmüştür.)Gerisi sizin takdiriniz.Saygılar.
 6. Haklısın,herkesin sistemine göre değişiklik gösterebiliyor.Microsoft bu işi yapamadı maalesef.Saygılar.
 7. Evet arkadaşlar ben de nihayet kurdum.Lütfen temiz kurulum yapın.Önce 1909.418 kurulu geliyor,sonra kendinize özgü herhangi bir uygulama yüklemeden güncellemeleri yükleyin.Daha sonra uygulamalarınızı yüklersiniz.Saygılar.
 8. Benim sistem 1909 du,windows kötü amaçlı yazılımları temizleme aracıyla KB4524570 nolu güncellemeyi birlikte verdiklerinden hata veriyor,indirmiyor.Ulan bu heriflerin hepsi top.Yapacağınız sistemi seveyim.
 9. Henüz gelen bir şey yok.Onlar 418.Yeni gelecek olanlar 449 olmalı.
 10. Bu soru artık klasik oldu.Maalesef microsoft yeniden yükleme istiyor,bir çok kullanıcı yükseltme yapamıyor,bilginiz olsun.
×
×
 • Create New...