Jump to content

tomyblack

Üye
 • Posts

  217
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

1907 profile views

tomyblack's Achievements

 1. Emegine saglik ISO icerisinde bu 3 farkli kurulum ozelligi barindiriyor. Fakat bizi en cok ilgilendiren sanirim (Windows 10 IoT Enterprise LTSC) Windows 10 Enterprise LTSC 2021 Windows 10 Enterprise N LTSC 2021 (AB sürümü) Windows 10 IoT Enterprise LTSC Son guncellemeler sonrasi 19044.4412 oluyor. Henuz kurmadim hala Fransizca paylasimindayim. Guncellemeler sonrasi neticede bunu veriyor.
 2. Sevgili kardesim evet dil eklenebiliyor biliyorum fakat ben sadece Ofisi Word, excel ve power point yukluyorum tamamını tercih etmiyorum. O nedenle.
 3. Emegine saglik Ofis Fransizca dil kendim yukluyorum o nedenle 2 farkli surum olani indiriyorum. Microsoft Modern Apps nedir? Ne ise yarar bilemiyorum? Cok kisinin isine yarayacak eyvallah.
 4. Emeginiz saglik az once gordum bunun Win 7 Ultimate SP1 Multilingual Preactivated May 2024 seklinde de sunulmuş sanırım ayni kişi tarafından hazırlanıp sunulmuş. Yıllardır en cok kullandığım sistem ama geri dönmek açıkçası biraz kafa karıştırıyor.
 5. Emegine saglik kardesim biliyorsun ben senin bu paylasiminin 21h1 2021 versiyonunu kullanmaktayim Bu 2015 versiyonu ile arasinda ne gibi farkliliklar vardir onu siz yada konuya hakim bir arkadas aciklik getirebilirmi. Olumlu veya olumsuz fark etmez. Bilmek acisindan. Sanirim 2015 eski ve donanimsal anlamda daha zayif bilgisayarlara daha elverisli olmali
 6. ATATÜRK’ÜN GENÇLİĞE HİTABESİ Ey Türk gençliği! Birinci vazifen; Türk istiklalini, Türk cumhuriyetini, ilelebet muhafaza ve müdafaa etmektir. Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel, senin en kıymetli hazinendir. İstikbalde dahi seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek dâhilî ve haricî bedhahların olacaktır. Bir gün, istiklal ve cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şeraitini düşünmeyeceksin. Bu imkân ve şerait, çok namüsait bir mahiyette tezahür edebilir. İstiklal ve cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın bütün kaleleri zapt edilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şeraitten daha elim ve daha vahim olmak üzere, memleketin dâhilinde iktidara sahip olanlar, gaflet ve dalalet ve hatta hıyanet içinde bulunabilirler. Hatta bu iktidar sahipleri, şahsi menfaatlerini müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakruzaruret içinde harap ve bitap düşmüş olabilir. Ey Türk istikbalinin evladı! İşte, bu ahval ve şerait içinde dahi vazifen, Türk istiklal ve cumhuriyetini kurtarmaktır. Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur. Mustafa Kemal Atatürk
 7. Maalesef öyle her dil için ayrı bir ISO olur. DUAL yapma şansım yok
 8. Oncelikli olarak sanirim bunu indiriyoruz en_windows_11_enterprise_ltsc_2024_with_update_26100.560_aio_3in1_x64_v24.05.18_by_adguard.iso Ve sonra bize lazim olan hangi dil ise onu indiriyoruz mesela ben fr_windows_11_enterprise_ltsc_2024_with_update_26100.560_aio_3in1_x64_v24.05.18_by_adguard tr_windows_11_enterprise_ltsc_2024_with_update_26100.560_aio_3in1_x64_v24.05.18_by_adguard bu 2 dosyayi indirdim Ingilizce Iso indikten sonra bunlari tikladigimda Hem Fransizca hemde Turkce Iso ya kavusacagim. Yaniliyor muyum? Aktifleştirmeyi inceleyemedim.
 9. tr-tr_windows_10_iot_enterprise_ltsc_2021_x64_dvd_257ad90f_ver.19044.3930_V2 Bu bende mevcut senin paylasimin. Windows 10 IoT Enterprise LTSC 21H1 19044.4412 Français bunun icine Turkce dil paketi MUI bulabilsem DUAL yapabilir miyim? NTLite ile yillar once Dual Windows 7 yapmistim ama Windows 10 dil paketi konusunu hic bilkmiyorum. Kendi Sistemimi kendim yapmam tabiki harika olur.
 10. Kafan hic karismasin kardesim, oncelikli olarak sana ozel degerli zamanini pozitif anlamda kullanip ki; olurda zamanin bizlere kalir ise naçizane bilahare bir ozel servis neden olmasin😅 Memleketime sizlere selam olsun.
 11. Bu sunumunuzun Fransızcasını hala kullanıyorum şu an itibariyle son güncel hali ve memnunum Windows 10 IoT Enterprise LTSC 21H1 19044.4412 Français Türkçe kullanıcılara tavsiyemdir. MOD lu sistemler evet PC de çok yer kaplamıyor arka planda bazı şeyler sistemi yormuyor gibi görünse de illa sizin PC ile yada yazıcı aksesuar ları ile sorun yaşatabiliyor o nedenle bu sunumun sadece defender, edge iptal edilmişini önemle rica ediyorum. Yakanı bırakmayacağım takipteyim🤣🤣 İnatçıyım 😅
 12. Ooooo güvenlik sorunu çok önem arz ediyor. İyi incelemek lazım
 13. Cevap icin cok tesekkurler bizlerede kulalanicilarina gule gule kullaniniz demek dusuyor. Iyi aksamlar.
 14. Eyvahhh sen şimdi baya kullanıcının başını ağrıttığının farkında mısın? Şimdi ahali başladı acaba bir denesem mi demeye🤣 Peki Windows 10 kullanıcısı olarak bana ne gibi bir + getirisi olur guvenirlilik + Seri + Stabil + vs vs vs gibi .... Linux ubuntu hic kullanmamis birisi icin onerirmisiniz?
 15. Sevgili kardeşim nezaketin için öncelikli olarak teşekkür ederim., Ben sanırım sitede Fransızca sistem kullanan tek üyeyim, Windows 10 kullanıcısıyım. Windows 11 kullanmıyorum çünkü yazıcım eski ve uyumsuz. Gelelim sorunuza bensuslu11 kardeşimizin yaklaşık 2 ay once sunduğu Windows 10 IoT LTSC 2021 21H2 (19044.3930) Fransızca paylaşımını sorunsuz kullanıyorum hatta bunun Türkçesini ve Multilang olanını da sundu. bensuslu11 sunumlarını orijinal paylaşıyor ve bence hic sorun yok sadece Defender ve Edge, tamamen iptal edilmesi ve NET Framework 3.5, 4.8 et 4.8.1 güncellemesinin entegre edilmesi naçizane talebim fakat bunu asla sorun eden birisi değilim. Çünkü sistemi kurduktan sonra biraz can sıkıcı olsa da Defenderi ve edge yi sitede paylaşılan uygulamalar ile iptal edebiliyorum. Paylasimci kardeslerimiz kendi aralarinda bir cok konuda derinlemesine arastirma yapip, mutabik kaldiklarinda genele hitap edecek paylasimlar gelecektir. Ben sorun etmiyorum. Sevgiler selamlar.
×
×
 • Create New...