Jump to content
TNC-TR

amd_turkey

Üye
 • Content count

  735
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

amd_turkey last won the day on February 18

amd_turkey had the most liked content!

Community Reputation

433 Excellent

About amd_turkey

 • Rank
  sömürgen üye:)

Profile Information

 • Male
 • Overclock, Underclock, Undervolt, Film

Recent Profile Visitors

4822 profile views
 1. üstad senin en son çalışmanda pro lite çalışması çok hızlıydı ama tek sorun internet ile ilgili bağlantı sorunuydu nasıl o kadar hızlı az ram tüketiyordu yardımcı olurmusun msdn sürüm kullanıyorum bende biraz hız istiyorum iobit smart ram falan vardı onlarla mı alakalı acaba ?

  1. asd720

   asd720

   mesaj atma özelliğiniz kapalı galiba üstad o sebeple burdan yazdım.

  2. amd_turkey

   amd_turkey

   Sanırım en iyisi hiç dokunmamak. Tahminimce dism++ yapıyı bozuyor 

   Ben hiç ağ ile ilgili bileşen silmemiştim. Buna rağmen o hatayı vermiş. Normal kullanımda sorun yok. Ben o hatayı almıyırum. 

    

  3. amd_turkey

   amd_turkey

   Özel mesajı da bıktıran sorular yüzünden kapattım malesef.. Sysprep, driver entegrasyonu, wim birleştirme vs konularda bir sürü sorular alıyordum, herkese cevap yazacak vaktim yoktu maalesef :)

 2. amd_turkey

  çift Hatlı Telefon

  Performans açısından soruyorsan a2 lite senin p9lite ile eşdeğer. Meizu m6t seninkinden daha zayıf. Sanırım bütçen 1000 1200 civarı. Pek fazla seçenek de yok. İlla ikisinden birini alırsan a2 lite al
 3. amd_turkey

  Windows 7 Pro Sp1-ofis 2013-uefi-lite-esd-1,8gb

  Kurduktan sonra silebilirsiniz
 4. amd_turkey

  Windows 7 Pro Sp1-ofis 2013-uefi-lite-esd-1,8gb

  Aylık kalite güncellemesi o, yüklemen tavsiye edilmez. Telemetri bileşenleri içerdiği söyleniyor.. Ayrıca dism++ yapıyı değiştirdiği için aylık kalite güncellemelerini istesen de kuramazsın
 5. amd_turkey

  Laptop Alıcağım Sizce Bana Uyarmı

  Kesinlikle bulaşma. İşlemci benim 5200u lu laptopun yarısı puan almış.
 6. amd_turkey

  Windows 7 Pro Sp1-ofis 2013-uefi-lite-esd-1,8gb

  Ntlite ın çalışan versiyonunu bulamadım abi. Bi şekilde kaydederken sorun oluyor b3klemek boşa gidiyor
 7. amd_turkey

  Windows 7 Pro Sp1-ofis 2013-uefi-lite-esd-1,8gb

  Açıkçası ağ ile ilgili bir bileşen sildiğimi hatırlamıyorum. İlginç bir sorun, bakacağım. Neleri sildiğimin listesine iso klasöründeki wccf klasöründe görebilirsin.
 8. amd_turkey

  Windows 7 Pro Sp1-ofis 2013-uefi-lite-esd-1,8gb

  https://m.turbobit.net/lej0nzb4cv72.html Yalnız ya sysprep ya da runonce komutları ile eklenebilir.
 9. amd_turkey

  Windows 8.1 Pro Update3 X64 Tr Ocak 2019

  Sata sürücülerinde sıkıntı yaşıyorsun. Elinde windows 8.1 iso su varmı? İnstall. Wim leri değiştirerek kullanabilirsin
 10. amd_turkey

  Windows 7 Pro Sp1-ofis 2013-uefi-lite-esd-1,8gb

  Winreducer ın kendi sitesinden indir https://www.winreducer.net/winreducer-ex-70.html
 11. amd_turkey

  Windows 7 Pro Sp1-ofis 2013-uefi-lite-esd-1,8gb

  Cankusa abi, -Size vermiş oldugum linkteki işletim sistemini kendi cihazıma kurdum sorun yaşamadım tek sorunum drevir ve sürücüleri entegre yaptım windows 7 2009da çıktı. Senin makine 2018. Entegre driver olmadığı için senin sürücüleri görmez/görmemesi normal. -Benim verdigim linkteki ıso dan kurulum yaptıgımda cihazın geç açılması sizin yaptıgınız gibi ıso nun içerisinden bileşenleri silersem çabuk açılır kapanır diye düşünüyorum bileşen silme ile çabuk açılma kapanma arası doğrudan bağ kurulamaz. Senin makinede ssd vardı sanıırım. senin windows 8.1-10 kurman daha mantıklı. normalde 35 sn de açlıyorsa, bileşen silince 20sn de açılmaz zannımca -Benim vermiş oldugum isonun içerisine aşadaki bileşenler entegre edildigi için kurulumu da ve sürücülerde sorun yaşamıyorum (senin verdigin ıso dan kurulumu yaptım drevirleri kendim sonradan ekledim bu da benim cihazın özelliginden kaynaklanıyor) bunlar usb 3.0 driverları. ileride aklımda olacak ben de ekleyeceğim Sizin üst mesajda vermiş oldugunuz tarife göre silme ve düzeltmeyi yapabilirsem yaparım saglık olsun.( Aklında olsun ilerde konuyla ilgili çalışma yaparsan benim vermiş oldugum linkteki ıso yu kullanırsan menmun olurum) Nedense supremacy nin yaptığı sistemleri daha önce beğenmedim. Motun üstat dan sonra DJ_rush a şans verdim başarılı ve gelecek vadeden bir arkadaş.
 12. amd_turkey

  Windows 7 Pro Sp1-ofis 2013-uefi-lite-esd-1,8gb

  Benim dosyanın şifresi:amd_turkey Cankusa abininkini soruyorsanız, kendisine sorunuz. İndirmedim, denemedim, bilmiyorum.
 13. amd_turkey

  Windows 7 Professional-Ie11-Msdn-Cd Boyutlu Lite

  Malesef ilgili paket mevcut değil bende
 14. amd_turkey

  Windows 7 Pro Sp1-ofis 2013-uefi-lite-esd-1,8gb

  Abi ben buldum, w*r*zt*rk*y şifre:) Sana şöyle anlatayım. Zamanını alacak baya Önce hangi çalışmasınını kullanacaksın, bir versiyon seç. Örneğin win7 pro x64 Çalışmayı indir. D sürücüsünde bir yere klasör olarak çıkar. D:/dvd klasörü olsun bu D:/dvd/sources klasöründeki install.esd dosyasının içindeki pro versiyonu wim e dönüştürmen lazım. Esd decrypter bu işi yapıyordu Oluşan install.Wim artık editlenebilir. Tekrar D:/dvd/sources klasörüne at. Winreducer ile istediğin bileşeni sil. Değişiklikleri tekrar wim olarak kaydet. Nihayetinde poweriso tarzı prg ile o install. Wim i tekrar iso ya entegre et. Bu ara pek vaktim yok. O yüzden sana balık vermek yerine balık tutmayı öğreteyim dedim
 15. amd_turkey

  Windows 7 Pro Sp1-ofis 2013-uefi-lite-esd-1,8gb

  Cankusa abi, senin bilgisayarın üst seviye açıkçası oynanmış/lite sistem kurmanı tavsiye etmiyorum. 1. tamam ben elimden geldiğince test ediyorum ama illa bir yerde hata verecek, beklentini karşılamayacak 2. Winsx sıkıştırma kaynaklı, güncellemeleri alamama sorunun olacak. Bu da aylık kalite güncellemelerini almıyor bilgin olsun. Bahsettiğin bileşenleri winreducer ile sildim. https://www.kodevreni.com/2274-winreducer-7-8-10-lite-yapımı/
×