Jump to content

amd_turkey

Üye
 • Content Count

  767
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

amd_turkey last won the day on August 5 2019

amd_turkey had the most liked content!

Community Reputation

474 Excellent

About amd_turkey

 • Rank
  sömürgen üye:)

Profile Information

 • Male
 • Overclock, Underclock, Undervolt, Film

Recent Profile Visitors

5821 profile views
 1. kespır usta, gugıl transleyt iğrenç bir çeviri yapmış..
 2. motun üstadın w7 32 bit pro vl sini kurabilirsin
 3. Ultra güçsüz bir cpu, en çok win7 32 bit
 4. amd_turkey

  Forjest

  yaklaşık 400/450 bin üyeden oluşan forum, ne kadarı aktif kulllanıyor bilemem ama anlık çevrimiçi kullanıcı sayısı 10 binleri buluyor. Tutup 500/200tl gönderebilecek sayısı çok çok azdır ama 5tl/10tl göndersek bile o para toplamda bir derdine derman olur. Forjest abimiz canımız ciğerimizdir, bu zor günlerinde yanında olmalıyız. Dediğim gibi, elimizden geldiği kadar ufak ufak destek olalım kendisine. damlalar birikir göl olur.
 5. Resmin den ne kadar kullanıldı anlaşılmaz. hd tune ile health değerlerine baktırıp full yavaş tarama ile bad sektör var mı kontrol edin. Aşırı kullanıldı ise veya 1 tane bile bad sektör varsa vazgeçin, verilerinisi emanet etmeyin
 6. amd_turkey

  Forjest

  murat abi ile telefondq görüştük, bazı konularda nacizane tavsiyelerimi ilettim. inşallah halledebilirse iban bildirecek.. sk8er_boi, sn admin. Adamsın.. kendisinin gerçekten ihtiyaç sahibi olduğunu bilmenizi isterim..
 7. amd_turkey

  Forjest

  murat abiye, bahsettiği şekilde ancak ptt ye giderek ya da ptt İnternet sitesi vs aracılığı ile para gönderebiliriz.. ptt hesabı dış bir ibana para gönderiyor ama biz ptt ye para yollayamıyoruz. bizzat ptt bulmamız lazım Murat abi yazarsa, size de ileteceğim.. başka isteyenler de oldu sağolsunlar.
 8. amd_turkey

  Forjest

  Murat abi, Suriye vatandaşlığına geç.. Mültecilerin sıradan vatandaşlarımızdan daha fazla hakları var.. Ne sgk soran olur ne vergi.. Kendi ülkemizde ikinci sınıf insan muamelesi görmek üzücü.. Sana küçük bir tüyo vereyim. Tahminen annenin maaşı, 2 ye bölününce 980 tl nin üzerine çıktı. Sen o yüzden yardım alamadın.. Mümkünse kendi ikametgahını boş bir daireye kaydettir. Devlet, bir eve giren para miktarını o evde oturan sayısına bölüyor. kişi başı 980 üzeri çıkarsa sen muhtaçlık sınırı üzerinde çıkıyorsun.. Devlet, siz 2000tl maaş alıyorsunuz ama bunun 1200ü kiraya falan gidiyor diye düşünmüyor.. Neyse, sorunu bir kenara bırakırsak, ben de çok önceden Murat abimizin işsizlik sorununu vs biliyorum.. Murat abi, mümkünse, bana ve isteyecek olanlara, özelden validen halen sağ ise, özelden ismi soyismi ve ibanını bildir. Maalesef PTT hesaplarına dışarıdan kesinlikle para gitmiyor.. Allah kolaylık versin. Seni seviyoruz...
 9. Katılım 31 Ocak 2007, 12 yıl...

 10. Sağlıklı, huzurlu ve mutlu yıllar
 11. Palet, sorunun çözüldüğüne sevindim. Forjest abi, yardımın için teşekkürler...
 12. dene bakalım, memnun kalacağını umuyorum
 13. Xp de trim desteği yok. Ssd nin ömrü kısa gider. Ssd ye en az win7 kurmalısın
×
×
 • Create New...