Jump to content

cengiz9999

Üye
 • Content Count

  103
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

30 Excellent

About cengiz9999

 • Rank
  Aktif üye

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bir türlü şu yandex'e üye olmayı beceremedim.Beyaz adam tımarhanelik etti beni.
 2. Olmadı-Windows 10 Enterprise 2016 (1607) 14393.3384'ü bekliyorum
 3. İşletim Sistemi Windows 7 Enterprise 64-bit SP1 İşlemci Intel Pentium E6300 @ 2.80GHz 30 °C Wolfdale 45nm Teknoloji RAM 6,00GB İkili-Kanal DDR2 @ 333MHz (5-5-5-15) Anakart Gigabyte Technology Co. Ltd. 945GCM-S2L (Socket 775) Ekran Kartı Philips 170S ([email protected]) Intel 82945G Express Chipset Family (Gigabyte) Depolama Arabirimi 298GB SAMSUNG HD322IJ ATA Device (SATA) 24 °C Optik Sürücüler ATAPI iHAS122 ATA Device Ses DFX Audio Enhancer Bu pc ye kurulabilirmi acaba.Şimdiden teşekkür ederim.
 4. Teşekkür ederim.Deneyeceğim.
 5. Mavi ekranın bir çok nedeni olabilir donanımlardan evvel,öncelikle kusuru sistemde aramak gerekli (Virüs,sistem dosyaları eksikliği,sürücü vb.sorunlar yapıyor olabilir.) windows sisteminize el atarak işe koyulabilirsiniz özetle windows'u sıfırdan kurup uygun olan güncel sürücüleride yeniden yükleyerek deneme yanılma ile çözüm yoluna gitmek. Sorun çözülmezse eğer: - İşlemciyi kontrol etmek tam oturup oturmadığı + soğutucu termik macun kontrolü yoksa ilave ederek işlemci ve soğucu fanını doğru şekilde yerine oturtmak. - Ram'i yerinden çıkararak yanındaki farklı bir slot'a takarak deneme işlemi. (Takılan Ram'in,anakart'a uyumluluğu kontrol edilmeli,arızalıda olabilir iyice kontrol edin!) - Üstteki işlemlerin hiçbiri değilse eğer aklıllara ekran kartınız gelmekte yüksek güç kullanımına dayalı olarak power_supply kasa güç ünitesini zorluyor olabilir buda fazla enerji gereksinimine yol açtığından dolayı,sistemi kararsızlığa sevkedip deaktif düşürme eğiliminde bulunuyor mavi ekran vb.reaksiyonlar gibi.Voltajı donanımlara yeterli gelecek makul seviyede bir güç ünitesi alıp (min.400 watt.++),eskisi ile değiştirerek sorunu çözmek. - Teknik deneyime sahip olan birine danışmanızda ayrıca faydalı olabilir diğer taraftanda,donanımları aldığınız yer teknik destek veriyorsa cihazı götürüp baktırmanız mantıklı parçaların garantisi varsa istifade edilebilir,uyumsuzluklar söz konusu ise farklı model upgrade yoluna gidilebilir vs. Kolay gelsin. Yazdıklarınızı yapmaya çalışacağım.Alakanız için teşekkür ederim. Bilgisayar ekran driver ılk paketını kur dıl ıngılızce olsun ne alak deme gorursun casper0007 Toplama Pc hocam.Kendi driverları yok.Ama bir ço driver paketinden yükleme yaptıysamda sonuç vermedi.İlgilendiğiniz için teşekkürler
 6. Biraz daha anlayabileceğim şekilde yazmanızı rica ediyorum.
 7. cengiz9999

  Mavi Ekran

  Mavi Ekran Masa üstü Pc kullanıyorum, birkaç saat kapalı kaldıktan sonra açtığımda mavi ekran geliyor.İlk açıldıktan sonra kaç defa kapatıp açsam problem yok.Anakart-İşlemci-Ram -Harddisk değişti.Ama problem değişmedi.Yardım etmenizi rica ediyorum.
 8. İndirip kurdum her zamanki gibi çok güzel.Elinize sağlık.
 9. Tümünü indirmeyi deniyorum ama olmuyor
×
×
 • Create New...