Jump to content

abdulhey_

Üye
 • Posts

  3105
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

abdulhey_ last won the day on June 7 2018

abdulhey_ had the most liked content!

2 Followers

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

5875 profile views

abdulhey_'s Achievements

Collaborator

Collaborator (7/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Very Popular Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Posting Machine Rare

Recent Badges

458

Reputation

 1. Buradada bazı gsm bölümleri ve konuları silinmiş yada kısıtlanmış gibi. Öncelikle mümkünse sebebini öğrenmek isterim? Esas konuya gelirsek Google Play'de Pi müsic player severek kullandığım bir müzik çalar uygulaması. Bu gün genel aramada bir şarkı aradım ama müzik klasörü haricinde eskisi gibi YouTube da arama yapmadığını farkettim. Oysa evvel gün YouTube dan bir kaç şarkı dinlediğimi kesin olarak hatırlıyorum. Google da da ilgili konuda hiçbir bilgi yok. Dün pi music uygulaması güncellenmişti diye hatırlıyorum. Bu güncelleme ile acaba telif hakkı yada başka nedenlerden dolayı pi music uygulamasının YouTube da arama yapması engellendimi? Bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilirmi?
 2. Windows 11 kalite güncellemesi gelmiş şimdi yükledim. 25 8 2022 . 2022-x64 tabanlı Sistemler için Windows 11 08 Toplu Güncelleştirmesi (KB5016691)
 3. O açıdan bakınca öyle aynen. Bu bildiğim bir şey doğru. Uyuyacak olduğumdan değilde daha önce hiç böyle bir sorunla karşılaşmamıştım. Onun için işi garantiye almak için sormanın en garanti yol olacağını düşündüm. Vede aynen öyle oldu. sizin yazdığınızı telefondan gördüm şimdi bilgisayarı açıp denedim aynen dediğiniz gibi düzelmiş. İlgilenen emek veren herkese teşekkür ederim.
 4. Opera tarayıcısı son kez güncellenip açıldı pencerenin çarpı işaretinden de görev çubuğundaki pencereyi kapattanda kapanmıyor. Bilgisayarı bu şekilde kapatıcam sonra bakarım artık. çünkü uyumam lazım acil. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ederim.
 5. Sadece ev internetinde değil her şeyde fiyatlama öyle. Eskisi gibi özellikle Online da sözde seçenek yapıyorlar ama karlı seçenek yok hepsi aynı sonuca geliyor..! Bu Pandemide kapanımda başladı maalesef azalacağına artarak sürüyor. Aslında bence kriz falan değil kriz fırsatçılığı..! yada işte taviz yok diyorlar ya; serbest piyasa..!
 6. hudu arkadaş ttnetten millenicom a geçtim diyor. ve tahmin ettiğim gibi daha 2. aydaymış ,erken dönem yani. Bende millenicom dayım onun için sordum. Teşekkür ederim bilgi için..
 7. Kaç ay oldu aboneliğiniz? İyi abonelik fakat taahhütsüz aboneliklerdede yüksek oranda zam yapılıyormuş diye duydum.
 8. 2022-x64 tabanlı Sistemler için Windows 11 08 Toplu Güncelleştirmesi (KB5016629)
 9. Siz bunları Kendinizmi buldunuz? 1,5 yıl geçmiş gerçi yazdığınız.. Bende Kuran En büyük Mucize kitabı var ama son basımlar değil ilk basım galiba benimki. Yani 30 yıllık vardır herhalde. Diğer bir çok mucizedende bahsediliyorda 19 sayısının Mucizesinden epey bahsedilmiş. 19 sayısı ve onun katları üzerine kuruluymuş Kuran. Yalnız bu tip mucize yada hikmetlere göre okumak yada ona göre inanmak iyi olmadığından bahsedilmiş bazı kişiler tarafından. Örneğin Ben Karadelikler olduğu iddia edilen bir ayete kafayı takmıştım. Alıntıladım Google dan söyle deniyor; Hayır; yıldızların yerleri üzerine yemin ederim; ki bunun ne büyük yemin olduğunu bir bilseniz!” (Vakıa, 75, 76) ayetini, yakın tarihte yaşamış bazı müfessirler tefsir kitaplarında, Cenab-ı Hakk'ın bu ayette karadeliklerin varlığından bizleri haberdar ettiğini ve üzerine yemin ederek önemine dikkat çektiğini ifade ediyor.. Sonra Bir iş yerinde yine Türkçe mealli bir Kuran elime geçti tesadüfen hatta Tefsirliydi galiba. Direkt aklıma bu ayetler geldi ve Onda nasıl bahsedlmiş diye merakla baktım ve hemen buldum ayeti daha doğrusu Tefsirini onda da Yıldızların yerlerine yemin ederim demiyor Yıldızların gezegenlerin yörüngelerine yemin ederimki .. diyor. Görüldüğü üzere Tek bir açıklama farkı olayı ne kadar değişitiriyor. En iyisini Allah bilir Hatamız kusurumuz varsa Allah bağışlasın..
 10. Bir iki biostaki ayar ile başlatabiliyorum F10 ile kaydettiğimde biosu sonra yine bios ayarını es geçiyor ve klavyedeki herhangi bir tuşla başlatılabiliyor. Nedir kaydolanı devredışı bırakan anlamadım gitti. ??
 11. 2022-x64 tabanlı Sistemler için Windows 11 07 Toplu Güncelleştirmesi (KB5015882)
 12. Bu seferde aynı şeyi yeni fareyi takarak yaptım nihayet gelişigüzel değil seçtiğim şekilde çalıştı. Denemekte fayda var.
×
×
 • Create New...