Jump to content
TNC-TR

Fenerbahceli59

Üye
 • Content count

  71
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About Fenerbahceli59

 • Rank
  编码器 57.Alay

İletişim Bilgileri

 • Twitter
  https://twitter.com/RecepEr11703068

Profile Information

 • Male
 • Balıkesir Altınoluk
 • Futbol İnternetAilesi Film izleme Gezmek

Recent Profile Visitors

455 profile views
 1. Windows 7, Artık Ortadan Kalkıyor! Bir yıldan biraz daha uzun bir sürede Windows 7 tamamen kaybolacak! Microsoft, en popüler işletim sistemlerinden biri olan Windows 7'den genel desteğini çekeceğini açıkladı. Microsoft yaklaşık 14 ay sonra Windows 7'den tamamen ücretsiz desteğini çekecek. Teknoloji devi, kullanıcılarına Windows 10'a geçmeleri konusunda uyarıyor. Microsoft'un tarihlere göre yol haritası: 2019 Yılının İlk Ayları Microsoft'un avantajlı fiyatlarla kullanıcılarını bir üst sürüme teşvik edeceği düşünülüyor. Daha önce XP'den Windows 8'e geçen kullanıcılar için %15'e varan indirim uygulanmıştı. 2019 Nisan Windows 7 yüklü bilgisayarlara, daha önceden SHA-2 algoritmasını daha güvenli olduğu kabul edilen SHA-1 ile değiştirecek güncellemeyi yapacak şekilde kayıt yapılmadıysa, güvenlik güncellemesi yapmayacak. 9 Temmuz 2019 WSUS 3.0 (Windows Server Update Services) kullanan işletmeler, herhangi bir yazılım güncellemesini almaya devam etmek için SHA-2 desteğine SP2 eklemek zorundalar. 14 Aralık 2019 Kullanıcılara Windows 7'nin sona geldiğini gösteren hatırlatmalar yapacak ve Windows 10'a geçmeleri tavsiye edilecek. 14 Haziran 2020 Bu tarihte şirket son kez Windows 7 yüklü bilgisayarlara ücretsiz güvenlik güncellemesi yapacak. Tahminlere göre bu emekliliğe ayrılış türünün tek örneği olacak çünkü Microsoft Windows 10 için "Hiçbir zaman emekli olmayacak" ifadelerini kullanmıştı. 20 Ocak 2020 Ücretsiz destek sonlanacak. ancak 2023'e kadar belirli bir ücret kapsamında hazırlanan paketler ile destek vermeye devam edecek. Kaynak: https://www.teknoekip.com/windows-7-artik-ortadan-kalkiyor-29955.html
 2. Fenerbahceli59

  Win7 Lite (X86) 2013

  Windows 7 Desteklenmeyen Sistem Yazılımı olacakmış ShiftDelete haberine göre bu doğru mu ? Kaynak: https://shiftdelete.net
 3. file:///C:/Users/İBM Recep Erdogan/Pictures/Hata.PNG
 4. Fenerbahceli59

  Cent Browser Türkçe

  Teşekkürler USB Flash Playere aldım bulunsun.
 5. Windows 10 Kasa Bilgisayarı için önermem ama Laptop olur.
 6. Fenerbahceli59

  Perfect Xp Sp3

  XP Sistem Format atması çok kolay ve verimli. İnternet sorunları ve desteklenmiyor hataları veriyor tarayıcıda.
 7. Yurt Dışı Türklerin Türkçe Q Klavye Kullanımı Bilindiği gibi Yurtdışı Türkler Dünya'nın her yerinde Türkçe Q Klavye kullanabiliyor. Sorun Sistem Geliştiricileri Türkçe bilmedikleri için çok html Scriptler atarak çalışmalarımı baltalıyor. Mesela HP Türkiye Avrupa'da Türkçe Q Klavye kullanımı için Avrupa Geliştiricileriyle ortak hareket edemez mi? Aynı Sorun diğer Sosyal Ağlar için geçerlidir burada Sorumluluk alan Yetkilileri çağırıp konuşmalı değil mi ? ..
 8. Fenerbahceli59

  Dead Rising 4 [update 4 + Dlc] (2017) Qoob

  Kütüphane PC herseyi acmiyor. Ikinci Ekran bozulmali..
 9. Fenerbahceli59

  Hangi Modemi önerirsiniz

  ben linksys öneririm
 10. Fenerbahceli59

  Win8.1 Pe 2017 V3 + Office2007

  Bende şimdi Windows 8 Almancadan 8.1 Güncelleyeceğim bakalım olacak mı ...
 11. cloudflare dns güvenmeyin bana çok ahata verdi kayıtlı olduğum halde giriş yapamadım google dns ayarlarınıda kullanmayım çünkü birsürü account logları yapılıyor bunlar Geliştiriciden çok asya hackerleri.
 12. Fenerbahceli59

  Windows 10 Pro Türkçe 17134.285 64 Bit (30 Ağustos 2018) 

  Bende denceğiö şimdi hızlı link daha hızlı öteki 65 kb hızında fites atamıyor onu beklersek Sabah olur
 13. Fenerbahceli59

  C# Veritabanına Bağlanarak Giriş Yapma

  Eline sağlık Powershell ile çalıştırdım umarım yarar sağlar benim İnternet Ağı çok Sorunlu bir Ağ Wi-Fi Ağ temizliği olareak kaydettim. Benim Ağ Portlarını kullanan Alman ve Çinliler onlardan sürekli Script alıyorum. İngiltere'nin Hong Kong İngilizcesi var belki Siber Attaklardan fazla zarar görmüyorlar. Ama Nasdaq (İngiliz) Türkiye Veritabanında ne Ayarlar yapıyor bilinmesi lazım aksi takdirde çalışan Windows Sisrtemlerinde ki Uygulama Modu Cep telefonuyla birçok Ayar verme İmkanıu sağlar ki bu Durum Milyarlaca Dollar zarra uğrattır Ülkemizi. Yerli yazılım çıkarsa Veritabanı Şifreli İnternet Ağı Yabancı Kullanıcı Kimlikleri alınıp Filtrelenmeli ve Bloklanmalı.
 14. Fenerbahceli59

  Office 2003 + Sp3 + Mayıs 2018 Full & Lite

  English Hong Kong yazıor bazı Dil Ayarlarında bu Lite indirilirse Çin indirilmiş olabilir mi?
 15. Fenerbahceli59

  Vakıfbank Hk.

  Benim Yeğen Bankada çalışıyor çok Masa İşleri oluyor diyor bazen Para sayılıyor bazende Para götürülüyor başka Bankaya. Sigorta ve Emlak İşlerine hakim olunursa çalışma daha başarıllı olur demişti. Yanlız burası Almanya Türkiye'de daha çok Kredi Kartı Banka Müşterilerine satmak öncelik alır tahmin ediyorum.. İş Hayatında Başarıllar hayırlı olsun inşallah işinden Zevk alır ve başarıllı olursun Kolay gelsin..
×