Jump to content

Fenerbahceli59

Üye
 • Content Count

  82
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About Fenerbahceli59

 • Rank
  编码器 57.Alay

İletişim Bilgileri

 • Twitter
  https://twitter.com/RecepEr11703068

Profile Information

 • Male
 • Balıkesir Altınoluk
 • Futbol İnternetAilesi Film izleme Gezmek

Recent Profile Visitors

867 profile views
 1. Bu Paylaşım iyi Enkode olursa büyük bir Servet olur Ekonomi Filtrelemeleri ayarlarında. Offline Online Scriptleri çok önemli Ağ hep Türk Telekom değil çünkü farklı ayarlar Sözkonusu.
 2. Alman Papaz TV dedi ki: Bu Milletin altında ki kilodu alsan anlamaz.
 3. Mavi Ekran Siyah Ekran sorunları Kullanıcının Sıfır olmasından kaynaklanıyor. Bende mavi ekran Windows XP Windows 10 geldi Format attım Kokteyl kurdum saniyeler Eşitlendi sorunlar kalıcı oluyor bazen aynı yerde tekrarlanıyor farklı Sistem deneyin.
 4. Ben Galabox aldım Maçlara kaçak bakıyorum 300 - 400 Avro veremem ben.
 5. Windows 7, Artık Ortadan Kalkıyor! Bir yıldan biraz daha uzun bir sürede Windows 7 tamamen kaybolacak! Microsoft, en popüler işletim sistemlerinden biri olan Windows 7'den genel desteğini çekeceğini açıkladı. Microsoft yaklaşık 14 ay sonra Windows 7'den tamamen ücretsiz desteğini çekecek. Teknoloji devi, kullanıcılarına Windows 10'a geçmeleri konusunda uyarıyor. Microsoft'un tarihlere göre yol haritası: 2019 Yılının İlk Ayları Microsoft'un avantajlı fiyatlarla kullanıcılarını bir üst sürüme teşvik edeceği düşünülüyor. Daha önce XP'den Windows 8'e geçen kullanıcılar için %15'e varan indirim uygulanmıştı. 2019 Nisan Windows 7 yüklü bilgisayarlara, daha önceden SHA-2 algoritmasını daha güvenli olduğu kabul edilen SHA-1 ile değiştirecek güncellemeyi yapacak şekilde kayıt yapılmadıysa, güvenlik güncellemesi yapmayacak. 9 Temmuz 2019 WSUS 3.0 (Windows Server Update Services) kullanan işletmeler, herhangi bir yazılım güncellemesini almaya devam etmek için SHA-2 desteğine SP2 eklemek zorundalar. 14 Aralık 2019 Kullanıcılara Windows 7'nin sona geldiğini gösteren hatırlatmalar yapacak ve Windows 10'a geçmeleri tavsiye edilecek. 14 Haziran 2020 Bu tarihte şirket son kez Windows 7 yüklü bilgisayarlara ücretsiz güvenlik güncellemesi yapacak. Tahminlere göre bu emekliliğe ayrılış türünün tek örneği olacak çünkü Microsoft Windows 10 için "Hiçbir zaman emekli olmayacak" ifadelerini kullanmıştı. 20 Ocak 2020 Ücretsiz destek sonlanacak. ancak 2023'e kadar belirli bir ücret kapsamında hazırlanan paketler ile destek vermeye devam edecek. Kaynak: https://www.teknoekip.com/windows-7-artik-ortadan-kalkiyor-29955.html
 6. Windows 7 Desteklenmeyen Sistem Yazılımı olacakmış ShiftDelete haberine göre bu doğru mu ? Kaynak: https://shiftdelete.net
 7. Teşekkürler USB Flash Playere aldım bulunsun.
 8. XP Sistem Format atması çok kolay ve verimli. İnternet sorunları ve desteklenmiyor hataları veriyor tarayıcıda.
 9. Yurt Dışı Türklerin Türkçe Q Klavye Kullanımı Bilindiği gibi Yurtdışı Türkler Dünya'nın her yerinde Türkçe Q Klavye kullanabiliyor. Sorun Sistem Geliştiricileri Türkçe bilmedikleri için çok html Scriptler atarak çalışmalarımı baltalıyor. Mesela HP Türkiye Avrupa'da Türkçe Q Klavye kullanımı için Avrupa Geliştiricileriyle ortak hareket edemez mi? Aynı Sorun diğer Sosyal Ağlar için geçerlidir burada Sorumluluk alan Yetkilileri çağırıp konuşmalı değil mi ? ..
×
×
 • Create New...