Jump to content
TNC-TR

Fenerbahceli59

Üye
 • Content count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Fenerbahceli59

 • Rank
  Yeni üye

Recent Profile Visitors

108 profile views
 1. Xml Dosya Oluşturma

  XML kodu çok geçerli bir türdür Şablonları kulanmasınız dahi indirin teşekkürler.
 2. Toshiba 32 Gb Flash Bellek Yazılımı Lazım

  Benim Toshiba Flash Bellek sağlam yanlız Biligsayar USB ile bağlantı kuramıyorum aynısı Samsung cep telefonu için geçerli. Kullandığım sistem HP çöplük oldu şimdi eski bir Asus kullanıyorum ve USB bağlantı sorunum var çözümleyecek bir Program varsa paylaşın lütfen ?
 3. Windows 7 Sp1 Home Premium X86 Türkçe - 01.01.2018

  Windows 7 bütün sürümleri denedim hicbirinde Internete baglanamadim. Kulandigim Sistem Lenovo ve Asus ve Samsung ve HP hicbiri #Windows7 internete girmedi. Burasi almanya Köln. Türkiye Windows 7 Sistemlerini Windows 10 olarak kulanmalidir Siber Güvenlik tedbiri olarak.
 4. Windows Güncellemeleri Sisteminiz tarafindan desteklenmiyor diye hata veriyor. Güncellemer Uygulamalar ile birlikte Bilgisayari kasiyor ve yarardan cok zarar veriyor birsürü Güvenlik aciklari doguyor senin yaptigin Güncellemeleri baska Devletlerin sifirlari hata verip Güncellemeyi etkisiz kiliyor hic ugrasma bence.
 5. Eski Pc'ye Işletim Sistemi Tavsiyesi

  Ben daha önce belirtiğim gibi sık format atıyorudum ve internet sunucumu değiştirdim fazla bir değişiklik olmadı yine format atmaya devam ediyorum. Kokteyl kurdum oda herzman oluşturulamadı iso kalıp dosyaları dvd yazdırma sorunları yaşadım veya sistem desteklemiyor hataları aldım. Eski samsung laptop yeni hp veya lenovo pc'den daha iyi çalışıyor..
 6. Complete Internet Repair 5.0.1.3828

  Bu programı kulandım Yeniden Başlatma dışında bir halt yemedi.
 7. Benchmark ile Sistem testi yapmıştım format sonrası bir daha bulamadım. Elinize sağlık bir deneyelim.
 8. Bu Programı kulanmakta sorun yaşadım bunu Windows format cd'si gibi paylaşmalı bu True zaten sıkıntı.
 9. Windows 7 Sp1 Uefi X64 | 6 In 1 | Ekim 2017

  Windows 7 64 bit indirdim Format ekranına geldim ve sorun ne Klavye nede Fare çalıştı. Formatı tamamlamam için ileri tıkını yapamıyorum bunun çözümü var mı?
 10. Acronis True İmage yükledim çalışmadı başka bir Program açar mı bu Tib dosyasını? Yada direkt iso linki var mı görmediğim Teşekkürler.
 11. Kokteyl Edition - Windows 10 Enterprises Ltsb -esd -uefi

  Gerçekten öylemiş Saati Almanya Saati yaptım düzeldi. Saat Ayarları bulunduğunuz Ülkeye göre ayarlanınca Windows Uyduların Saatleri şaşırmaz.
 12. Kokteyl Edition - Windows 10 Enterprises Ltsb -esd -uefi

  Saati Sistem bende'de degiştiriyor saatler yanlış gösteriliyor bunun hava durumuyla alakalı olabileceğini tahmin ediyorum. Sistem dil seçeneklerinde Genelde Türkçe yok ve kulanılan Sistemler desteklenmiyor diye hatalar veriliyor. Kendi Milli Yazılımızaa ihtiyaç var Başbakan Yıldırımın belirtiği gibi.
 13. Kokteyl Edition - Windows 10 Enterprises Ltsb -esd -uefi

  Kokteyl çalıştırırken Sistem Hatası aldım exception processing message cx0000005 Parameters 0x7ffe60091d28 0x7ffe60091d28 0x7ffe60091d28 0x7ffe60091d28 yazıyor nasıl düzeltirim kolay gelsin ..
 14. Ben Windows 10 pro kulanıyorum Linux indirdim configuration hatası verdi sorunlu çalışıyor önermem Windows kullanıcılarına.
 15. Ben Windows Server indirdim Türkçe dil Seçeneğini vermedi.
×