Jump to content

NAMIKABI

Tnc Sever
 • Content Count

  577
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

NAMIKABI last won the day on July 19 2019

NAMIKABI had the most liked content!

Community Reputation

1199 Excellent

About NAMIKABI

 • Rank
  TnC Silver

Profile Information

 • Male
 • SAMSUN

Recent Profile Visitors

10721 profile views
 1. Evet Karadurak Usta'nın Office 2016 lite sini kurmuştum. Linki kendi linkidir. Yukarıda kidir. NOT : Ben Windows 10 Ent. LTSB 2015'i UEFI kurulum gerçekleştirdim.
 2. Ne linki istediniz anlamadım. Eğer Karadurak Usta'nın Office 2016 Lite linki ise konu aşağıda Office2016 Pro VL Sp1 3in1 Lite 155M [2018.03.30] https://drive.google.com/file/d/1eH7b7VueHYHSSM__99ywFutzYzs6vAR4/view?usp=sharing (Tnc Debrid ile İndir)
 3. Usta, İndirip kurdum. Update yapmadan önce acronis ile yedek almıştım. Update ile bayağı bir cebelleşti ama başarılı olamadım. Benim de zaten update ile işim olmaması nedeniyle yedeğimi geri açtım. Update'i kaldırdım. Tüm programlarımı kurdum. 1 günü aşkındır kullanıyorum. Bir soruna sıkıntıya rastlamadım. İlk kurulumda 6.7 GB yer kaplıyordu (Takas dosyası yok-regedit ile) driver ve program kurulum sonrası 12 GB yer kaplıyor. Sistemi etkinleştirmek için crack kullanmadım, Karadurak Ustanın Office 2016 Litesini kurdum, yeniden başlattığımda hem Office 2016 hemde Win 10 Ent LTSB 2015 etkinleştirilmişti. (Office'in içindeki crack her ikisini de etkinleştirmiş) Bence gayet stabil, akıcı ve sorunsuz. Tavsiye edilir. Usta, Ellerine sağlık.
 4. Usta ellerine sağlık. Windows 10 LTSB ve LTSC çalışmalarını ilgiyle ve imrenerek izliyorum. Bilgi paylaşma azmine hayranım. Kolay gelsin,
 5. Hastanın vücudunda makas unutan cerrah gibisin. 25 MB lık dosyanın içine 22 MB lık alakasız bir video koymuşsun ve dosya 47 MB olmuş. Ve paylaşmışsın. Emek ve paylaşım için teşekkürler. Dosya içeriğini düzeltirsen indirecekler de benim gibi hayret etmez. NOT: Program hakkında hiç bir fikir edinemedim.
 6. Çalışma ve paylaşım için teşekkür ederim. Dosyaya sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır dediğimiz de C:\Users\Kullanıcı adı\AppData\Local\Temp\ir_ext_temp_0 klasöründe oluşan Videos klasöründeki 22 MB lık Victoras Temciuc & Dana Musteata - Broken Angel (ARASH feat Helena) - YouTube MP4 dosyası neyin nesidir arkadaşım. NOT: Dosyaya sağ tıklayıp klasöre çıkart derseniz aynı şekilde ... \Pronet V4 Final\ProNet v4\AutoPlay\Videos\Victoras Temciuc & Dana Musteata - Broken Angel (ARASH feat Helena) - YouTube.MP4 olarak görebilirsiniz.
 7. SoNKraL_ arkadaşım, Ben Windows 8.1 Core (Home karşılığı) ve Windows 8.1 Single Language tercih ederken hem cihazların orijinal CD Keyi hemde bana göre stabilliğini beğenerek söylemiştim. Yukarıda alıntı yaptığım The_Undertaker ve ersan7474 arkadaşlar da beni doğrulamışlar. Tabi sistem seçimi kişiye ve cihaza göre değişir. Sitede Windows 8.1 in Core ve Single Language modifiye sürümü bildiğim kadarıyla hemen hemen yok. Ben ihtiyaç olacağı kanaatiyle istemiştim.
 8. Forjest Usta, Windows 8.1 Embedded sürümlerine hiç itirazım yok. Hatta en beğendiğim sürümlerdir. Ama unutmamak lazım insanlar eğer varsa kendi lisansının olduğu sistemleri kullanmak isterler. Bazıları yasal varken niye crack kullanayım der. Günümüzdeki çoğu bilgisayarın orijinal işletim sistemi (yani BIOS da kayıtlı CD Keyi) Windows 8.1 Core ve Windows 8.1 Single Language. Yani demem o ki; Windows 8.1 Core ve Windows 8.1 Single Language Lite üzerine çalışmalar yapsan. Ben senin için Allah'tan sağlık ve çalışmalarında başarılar dilerim.
 9. Aldığınız promosyonu iade ederek istediğiniz kadar banka değiştirebilirsiniz. Bu konuda tartışma yok. Yani banka değiştirmek için sürenin bitimini beklemeye gerek yok. Promosyon iadesi (aldığınız promosyon tutarını 36 aya bölerek - kalan ay kadar parayı iade ederek) yaparak süre bitmeden değiştirilebilir. Promosyon süreniz bittiğinde bankanız otomatik olarak süreyi uzatıyor ve hesabınıza 450 TL güncel promosyon tutarını yatırıyor. Uygulama bu yönde. Benim diyeceğim elbette çıkarlarımızı korumalıyız, elbette haklarımızı aramalıyız ama bir de unutmamak lazım "Az tamah çok zarar verir." Yani 50-100 TL promosyon için öngörülemeyen sıkıntılar yaşayabiliriz.
 10. Ben 3.5 yıllık emekliyim. İlk maaşımı Denizbanktan aldım, Bulunduğum yer itibariyle banka olunca giren çıkan fazla olmayınca adamlar hemen ilgileniyorlar. Ayrıca , EFT den masraf almıyor, Maaşının tamamını bir gün içerisinde çekebiliyorsun, Denizbank olmayan yerdeki atm den çekince masraf almıyor, hatırlamadığım bir sürü + ufak tefek faydası var. En güzel faydalarından biri bankamatiklerinde sıra yok. (Düşün Garantiyi-İşbankı-Diğer büyüklerin kuyruğunu) Kısacası ben memnunum. Şimdi 2 ay önce kendileri (Denizbank) önce haber vererek sonrada otomatik olarak 3 yıllık 450 TL yatırarak uzattılar. Yukarıfa Hasan835 arkadaşımız EFT den masraf alıyorlar demiş ama benden hala masraf almıyorlar. EFT masrafı bence çok güzel bir ayrıcalık. Bankalar 3-5 TL ye bile 3-5 TL EFT alıyor. Rakamlar çoğaldıkça can yakıyor. KISACA; Bence artık Banka bilgileri de aynı Cep telefonu gibi oldu. Yani telefon numaranı değiştirirsen hayatın perişan oluyor. Neredeyse bankanı değiştirirsen de aynı şey oluyor. Benim tek bankam var. Başka hiç bir banka da hesabım yok. Denizbank hizmetlerinden ve şubemden memnunum. Dolayısıyla Banka değiştirip 3 yıl için mesela 100-150 TL fazla alacağımı bilsem değiştirmem. Naçizane herkese tavsiyem de bu olur. Bankanızdan memnun iseniz (otomatik ödeme talimatları, diğer kişilere size havale etmeleri için verdiğiniz banka bilgileri-ve olabilecek başka sıkıntıları düşünerek) bankanızı değiştirmeyin derim. Promosyonu yeni uzatacaklar arkadaşlar da şu andan itibaren geçerli olan promosyon şartlarını (yani faydalanacakları şeyleri) teyit ettirsinler.
 11. Eline sağlık, Aha bir şiir de benden. PİRELİ ŞİİR (Orhan Veli Kanık - 1914 - 1950 ) Bu ne acayip bilmece! Ne gündüz biter, ne gece. Kime anlatsak derdimizi; Ne hekim anlar, ne hoca. Kimi işinde gücünde, Kiminin donu yok kıçında. Ağız var, burun var, kulak var; Ama hepsi başka biçimde.. Kimi peygambere inanır; Kimi saat köstek donanır; Kimi katip olur, yazı yazar; Kimi sokaklarda dilenir. Kimi kılıç takar böğrüne; Kimi uyar dünya seyrine: Karı hesabına geceleri, Gündüzleri baba hayrına. Bu düzen böyle mi gidecek? Pireler filleri yutacak; Yedi nüfuslu haneye Üç buçuk tayın yetecek? Karışık bir iş vesselâm. Deli dolu yazar kalem. Yazdığı da ne ? Bir sürü ipe sapa gelmez kelâm. NOT : Orhan Veli 36 yaşına kadar yaşamış , Türk Edebiyatında çığır açmış ve unutulmazlar arasında yerini almış bir şairdir.
 12. EFSANE BÖYLE OLUR

 13. Bulunduğum yerde Fiber İnternet yok. Bende TTNET VDSL kullanıyorum. Benim sorunumda ise internet çok sık kopuyor. Öyleki adamı çıldırtacak kadar sık aralıklarla. Zaman zaman 1-2 dakika aralıklarla kopuyor. Bazen anında geri geliyor bazen geri gelmesi dakikaları alıyor. Evimde 2 Windows Bilgisayar, 1 android tablet ve 2 de Android cep tel var. Birde Ethernetten bağlanan IPTV var. Hepsi VDSL modemden internet alıyor. Kopma olduğunda kablo ile (ethernet) bağlanan IPTV dahil hepside kopuyor. Bende TTNETin verdiği TD-W9970 v3 model 2 adet ADSL/VDSL modemim var. TD-W9970 v3 model modemler resetlenirse kurulumu otomatik olarak yapılıyor ve Cep telefonuna Modem ayarlarınız yapıldı diye mesaj geliyor. Bazen o kadar çıldırtıyor ki "acaba modemden mi diyorum" diğer modemi takıp restliyorum. Yine aynı yine aynı. Defalarca TTNETi aradım, arıza bildirdim, şikayet bildirdim, bu koplamalar devam ederse ayrılacağım dedim. Hepsi hikaye. Dinleyen yok. TTNETi arayınca, bilgisayarınızı şöyle şöyle ayarlayın diyor, diyorum ki evde 2 adet bilgisayar var ikiside birden aynı anda aynı sorunu yaşar mı. Diyor ki wirelesste sorun yaşıyorsunuz, diyorum ki benim birde ethernetten bağlanan IPTV im var peki aynı anda o niye kopuyor. Bu defa diyor ki Modemiminiz arızalı olabilir bende diyorum ki bende 2 adet modem var. 2 side sizin modeminiz. 2 sindede kopma oluyor. O zaman dedikleri şey bizde sorun gözükmüyor. Ne diyeceksin. Biliyorum ki Türkiye süratle yozlaşıyor. Kişiler, Özel Kuruluşlar ve Kamu Kuruluşları süratle çok kötü yönetiliyor. Kimi kime şikayet edeceksiniz. 4-5 ay kadar sürem kaldı. Sanırım Türknete geçeceğim.
 14. Ustam, Her zaman paylaşan haklıdır. Sen bildiğin gibi paylaşmaya devam et. Kullanıcıları mağdur etmeyelim. Eline sağlık.
 15. Böyle uygun gördüysen böyle paylaşımlara devam et. Niye trip yapıp paylaşıma ara veriyorsun ki. Ben böyle "Reklamlı ve Kullanıcı Adını kurarken kendim vermediğim" sistemleri kurmam.
×
×
 • Create New...