Jump to content

aduuket

Üye
 • Posts

  16
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

aduuket's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • One Month Later Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done Rare
 • Dedicated Rare

Recent Badges

3

Reputation

 1. Hiç bir disk göstermiyor bende. Eğer göstermezse refresh yap diyor yapıyorum yok. O da olmazsa bilgisayarı yeniden başlat diyor başlatıyorum yine yok. Yardım sayfasında raid moddaysa veya bios eski sürümse görmeyebilir diyor. bios yayınlanan son sürüm. biosta sata modu da achi de. Anlam veremedim. Disk aygıt yöneticisinde samsung evo ssd olarak görünüyor halbuki. Diğer disk programları da o şekilde görüyor. Ekran şu şekilde;
 2. Hocam bu yazılım portable ssd ler için olabilir mi? benim diski algılamıyor ve portable ssd bulunamadı diyor. ayarlarına baktım buna yönelik bir ayar da göremedim işin açığı.
 3. Akıl sağlığımdan endişe arkadaşlar, 9 adet bad sector olması sebebi ile bu konuyu açtım. Bilgim olsa başlık açıp size danışmazdım, oraya da bilgisi olan arkadaşlardan destek bekliyorum yazmazdım. Sanıyorum psikoloji konusunda bilgilisiniz sizler. Ciddi şekilde cevap veren herkese teşekkür ederim. Özellikle @Kalfave @Zapotek sağolun varolun.
 4. 2 farklı programdan aldığım ekran görüntüleri aşağıdadır. Tedirgin olmalı mıyım? diski değiştirmeli miyim? Bilgili arkadaşlardan destek bekliyorum. İyi günler.
 5. https://files.rg-adguard.net/files/8dd95c0e-1f02-f050-c7dd-0b11181ea937 buradaki isoları nasıl indirebilirim inmiyor bir türlü
 6. Cevaplar için çok teşekkür ederim
 7. Merhaba, Dün bir devlet dairesinde bir bilgisayar kullanmak durumunda kaldım. Windows orjinal (modifiye edilmemiş) win 10 enterprise 22h2 19045.3930 Başlat menü simgesini bu windowsdaki gibi nasıl yapabilirim?
 8. Çok teşekkür ederim. Sorun çözüldü.
 9. üstat ilgin alakan uğraşın için çok teşekkür ederim. deneyip bilgi vereceğim.
 10. Üstadım bilgisayar 15-fc0059nt on board ekran kartlı. Bilgisayarın uykuya geçtiğine eminim artık. Ben ekran kapanıyor ekran uyandığında oturum açma ekranı geliyor diye düşünüyordum. Biraz önce dikkatimi çekti bu durum yaşanırken power ışığı yanıp sönüyor. Sanırım bu uyku anlamına geliyor. HP sayfasında windows 10 desteklemiyor. windows 10 a ait sürücü yok. Bende aşağıdaki sürücü kurulu: Yukarıda paylaştığınız ayarlar bende aşağıdaki gibi @relati7ity siz bu ekran görüntülerini istemiştiniz yukarı koymayı beceremedim. postu düzenlemeye de izin vermedi sanırım yeni üye olduğum için.
 11. eset tam bir canavar. iş yerinde kullanıyoruz. hiç bir şeye izin vermiyor. evde kasper kullanıyorum daha 1 kere virüs bulmadı ya da uyarı vermedi. hangi koşul daha iyi bilemedim.
 12. Hocam istemiş olduğunuz yerler buralar mı? [url=https://hizliresim.com/gzx5e49][img]https://i.hizliresim.com/gzx5e49.png[/img][/url] [url=https://hizliresim.com/nj96atj][img]https://i.hizliresim.com/nj96atj.png[/img][/url] [url=https://hizliresim.com/izh98bz][img]https://i.hizliresim.com/izh98bz.png[/img][/url] [url=https://hizliresim.com/oicsqpd][img]https://i.hizliresim.com/oicsqpd.png[/img][/url] @relati7ity @YAGMURADAM desteğiniz için teşekkür ederim.
 13. Bende o ayar aşağıdaki gibi hocam
 14. Merhaba, ilk defa windows 11 kurdum. Enterprise sürümünü tercih ettim. Sorunum şöyle; güç ayarlarında uyku ile ilgili tüm ayarlar kapalı, ekran koruyucu kapalı. sadece bilgisayara 5 dakika ellemezsem ekran kapansın açık. Bu özelliği yıllardır kullanırım. Şu an iş yerimde de kullanıyorum windows 10 ile. Ekran kapanır, fareyi hareket ettirirsem yada bir tuşa basarsam ekran açılır. Oturum kapanmaz ya da pc uykuya geçmez. Ama bu windowsta ekran kapandıktan sonra fareyi hareket ettirince oturum açma ekranı geliyor. MSDN orjinal isodan kurulum yaptım. Kullanıcı hesabımda şifre de yok. Bunu nasıl önlerim? Teşekkürler.
 15. Merhaba; Windows 11 Enterprise sürümü LTSC sürümü aynı mıdır? IOT olan ile farkı nedir? Yardımcı olabilir misiniz baktım ama pek anlamadım.
×
×
 • Create New...