Jump to content

Mycrosoft

Üye
 • Content Count

  776
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Mycrosoft last won the day on February 8 2014

Mycrosoft had the most liked content!

Community Reputation

73 Excellent

2 Followers

About Mycrosoft

 • Rank
  Emircan

İletişim Bilgileri

 • Skype
  kavasemircan

Profile Information

 • Male
 • Türkiye, Balıkesir

Recent Profile Visitors

4499 profile views
 1. Site pek güvenilir gelmedi. Kafadan mail sallayıp hesap açtım ne bir doğrulama istedi ne başka bir şey. Eğer dosyalardan public link oluşturulabiliyorsa warez paylaşımı için falan kullanılabilir.
 2. 2009 yılında topladığım bilgisayarımda da, daha 6 ay önce topladığım bilgisayarımda da Windows 10 kullanıyorum, bahsettiğiniz gibi bir sorunla karşılaşmadım. 6 ayda bir büyük güncellemenin gelmesi Windows için çok iyi oldu. Eskiden hatırlarsanız 3 senede bir yeni sürümler ve özellikler geliyordu. Ve public beta yoktu, yani kullanıcı geri bildirimleri az olan sistemler piyasaya çıkıyordu. Şimdi ise Microsoft sizin bilgisayarınızdan veri topluyor evet, ama bu veriyi sizin sisteminizi iyileştirmek için kullanıyor. Her şey bu kadar toz pembe mi? Tabi ki değil. Nasıl sizin kullanıcı deneyiminizi iyileştirmek için çalışıyorsa kendi cebini doldurmak için de çalışıyor. Sizin ziyaret ettiğiniz websitelerine göre oluşan kullanıcı profilinizi diğer şirketlere satıyor.
 3. Dota 2 CS:GO Apex Legends Half Life Bunları aktif olarak oynuyorum beklerim
 4. Font adı söylemek zor çünkü bilgisayarlarımızdaki gibi font dosyaları kullanmak yerine cihaza gömülü olan paketlerle harfleri çıktı veriyor. Ama font sitelerinde "Monoscape" ve "Sans-Serif" kategorilerinde bu tür yazı tipleri mevcut
 5. Shane XP Ultimate 2009 İstek Elinde olan var mıdır? İnternetteki linklerin hepsi patlamış bulamadım.
 6. Forumun eski günlerini özledim 

  1. furopebelu

   furopebelu

   Yıllardır takip ederim forumu maalesef şu anda durum içler acısı 24 saatte yazılan mesaj sayısı belli bağışlar bitmiş durumda. Peki neden böyle oldu artık trendler başka katılımsız modifiye warez devri kapandı zaten bütün sistemler otomatikleşmiş ve online hale gelmiş durumda ücretsiz olarak spotify netflix vs ayrıca win32 uygulamaları yavaş yavaş miladını dolduruyor dokunmatik ve farklı platformlara yönelik çalışmalar olması gerekiyor yapay zeka, kuantum bilgisayar, sanal gerçeklik gibi ayrıca siteye yeni kanlar gerekiyor mod kadrosu değişmeli siteye bile girmiyorlar online oldukları tarihe bakarsanız. Siteyi canlı tutacak hiçbir etkinlik değişiklik yok üyelerde heyecan yaratacak. Zaten katılımsız ve warez konusunda da pek çok başka site türedi tnctrden ayrılanların kurduğu şimdi tek tek yazıp reklam yapmak istemiyorum. Bu siteyi bu site yapan özü modifiye ve katılımsız sistemlerdir ancak bu gidişle site silinip gidecek maalesef internet ve teknoloji dünyası acımasızdır ayak uyduramazsan silinip gidersin yılların tnctrsi olsan bile. Hayatta kalmak için değişmek ve kendinden ödün vermek zorundasın.

 7. Tnc Sever olarak değiştirebilirsin
 8. Yeriniz istanbulda nerededir gelip görme elden alma imkanı var mıdır? Probook 840'ı almayı düşünüyordum.
 9. Ubuntunun sistemini taklit ediyorlar sanki ?
 10. Morning vardı morning, şimdi nerelerdedir kim bilir ?
 11. Harika fikir, WPS Office her ne kadar kapalı kaynak olsa da Office için en iyi alternatif gibi duruyor.
 12. Microsoft Windows and Office ISO Download Tool 3.11 >>> Reklamsız Direk Link
×
×
 • Create New...