Jump to content
TNC-TR

ekycy

Üye
 • Content count

  627
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

135 Excellent

About ekycy

 • Rank
  ekycy

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

2816 profile views
 1. ekycy

  Pc Deki Garip Sorun

  Fiş takıldığı anda mı yoksa cıhaz çalıştırıldığında mı yaşıyorsunuz bu sorunu? cihazı çalıştırınca oluyorsa eğer arkadaşların da dediği gibi kasaya gelen akım bir anlıkta olsa düştüğü için psu ve dolayısı ile anakart gerekli enerjiyi usb girişlerine sağlayamadığı için yapabilir bu sorunu diye düşünüyorum. Birde sadece senin seyyar kablona bağladıklarında mı oluyor yoksa evin herhangi bir pirizi kullanıldığında da oluyor mu?
 2. ekycy

  Türknet Kotasız 60tl`lik Paketi

  Olumlu yorumlar okuduğum için birde AKN yok diye Eniştemin evine turknet aldırdım interneti, vdsl 23 destekliyor dediler tamam olsun dedik, 160 tl ye billion marka modem sattılar enişteme. modem kurulu gelmiş ama hiç internete bağlanamışlar, bana söyledi aradım müşteri hizmetlerini ama çözüm yok, bizde sorun görünmüyor dediler hat kontrolü için ttnete yönlendiler, ttnet den gelen ekip hattı kontrol etti ama sorun yok dedi, bilkaç gün müşteri hizmetlerini arama rağmen çözüm bulamadılar, bende app olarak kullandığım modemle bir deneyeyim dedim ve internete bağlandım, yolladıkları sıfır modemin arızalı olduğunu ve çözüm sunmalarını istedim, modem arızalarına onların bakmadıklarını yetkili servise ulaşmamı söylediler... Gündüz hiç hız testi yapmadım ama akşamları yaptığım hız testlerinde 6 mgbit i yukarı geçemedim hiç... ben AKN olmasına rağmen 5 mgbit kullanıyorum 6 mgbit çok mu iyi yani? kesinlikle hiç tavsiye etmiyorum turknet... şimdi müşteri hizmetlerine ulaşamıyorsunuz aradığınızda, derdinizi anlatacağınız kimse yok karşınızda... mesaj gelmiş 160 tl faturanız var diye çözüm bulamıyoruz, modem parasını peşin ödedik, ne parası bu belli değil... dertsiz başına dert arıyorsan turknet...
 3. Arkadaşın paylaştığı link sağlam görünüyor.
 4. ekycy

  Windows Xp Sp3 64 Bit

  Kesin var diye bir iddiam olmadı hiç bazı forumlarda sunulmuş dedim... https://www.google.com.tr/search?client=opera&q=xp+sp3+64+bit&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8 Ben onların yalancısıyım
 5. ekycy

  Windows Xp Sp3 64 Bit

  64 Bit sp3 sunulmuş bazı forumlarda ancak Türkçe yok diye biliyorum, yama ile Türkçe kullanıldığı söylenmiş o da %100 Türkçe olmuyormuş.
 6. ekycy

  Windows Xp Sp3 64 Bit

  Xp sp2 nin var tam olmasa da %95 Türkçe olarak paylaşılmış, https://www.tnctr.com/topic/263094-windows-xp-professional-sp2__x64-bit_türkçe/ sp3 64 Bit Türkçe hiç duymadım.
 7. ekycy

  Laptop Adaptörleri

  Adaptörün çıkış gerilimi senin adaptörün çıkış gerilimi ''19.5V'' ile uygun olduktan sonra sıkıntı olmaz, amper değeri şarz süresini uzatır yada kısaltır, amperi çok düşük olursa batarya olmadan laptop çalışmaz.
 8. ekycy

  Pc Açılmıyor

  Power {güç kaynağı} bozuk olabilir, mümkünde başka bir power ile dene...
 9. ekycy

  Ellerinizde Bu Xp'lerden Olan Var Mı ?

  https://yadi.sk/d/f-h4XeZPmfkd6 Bu linkteki Xp bu , başka link istiyorsan yine elimdeki aynı .iso dan yükleyeceğim değişen bir şey olmayacak.
 10. ekycy

  Mtp Device Sürücü Sorunu

  sistem temizlik programı kullandıysan ve bazı programlar winsxs klasörünü de temizlediği için böyle bir sorunla karşılaşmış olabilirsin. daha önce benimde böyle bir sorunum olmuştu format atarak düzelttim...
 11. ekycy

  Usb Ethernet Nasil Yapılır?

  Neden rj 10? Eternet rj 45 değil mi_? Rj 45 bağlantı şekillerini paylaştım, işine yarar umarım..
 12. ekycy

  Flash Bellek Veri Kurtarma

  Recovery my files denedin mi?
 13. ekycy

  Telefon Ve şarj

  1 yıldır kullanıyorum, bir sıkıntı yaşamadım, yüklerken bende de bir soru işareti olmuştu ama programların çoğu buna benzer izinler istiyor diye pek takılmadım o konuya..
 14. ekycy

  Telefon Ve şarj

  konuyla alakalı değil ancak bilgisayarınızda wifi alıcı varsa xender programını tavsiye ederim, bir araştırın, 2 Gb lık filmi 5 dakikadan kısa bir sürede telefona atıyorum bu programla.
×