Jump to content

ekycy

Üye
 • Posts

  648
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

6264 profile views

ekycy's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Posting Machine Rare
 • Dedicated Rare
 • Week One Done Rare

Recent Badges

157

Reputation

 1. Arşiv için indirdim. Eline sağlık.
 2. https://disk.yandex.com.tr/d/kga8hMBCPo44C
 3. Sorun aynımıdır bilmem. bios pilini değiştikten sonra format attım laptopa , ne yüklediğimi hatırlamıyorum ama sanırım 10 u deneyecektim, wifi sorunu oldu, 8.1 ve 7 yükledim sonra ama sorun devam etti, wifi yi görmedi laptop... çözümü Driverpack de buldum, bende DriverPack_17.6.13_Offline sürümü ile driver ı otomatik yükledi. onu bir dene derim, belki sen wifi yi görmüyor ki ne driver ı diyeceksin ama benim laptop da görmüyordu.
 4. Elektrik teknikeriyim ama 10 yıldır elektrik ustası olarak çalışıyorum.
 5. Allah yolunu açık etsin, şimdiden hayırlı teskereler...
 6. https://kurul.diyanet.gov.tr/Cevap-Ara/716/adak-nedir--dindeki-yeri-nedir-?enc=QisAbR4bAkZg1HImMxXRn5PJ8DgFEAoa2xtNuyterRk%3d Bin bilsende Bir bilene sor demişler. Ayette olan bir konuyu yanlış yorunlayın.
 7. https://www.ibs.org.tr Kurbanımı bu dernek aracılığı ile kestiriyorum, amcamın oğlu çalıştığı için tanıştım bu dernekle, kurban kesim videolarını cd ile yolluyorlar ve adını söylüyorlar keserken. Bazı arkadaşlar maddi olarak verebilirsin demiş ama yanlış, adak adadı isen adağın yerine getirilmesi vaciptir diye biliyorum.
 8. Bu konu sana yardımcı olur sanırım, tam aradığın işletim sistemi...
 9. Format atarken diski sildin mi_? silmeden attıysan formatı windows old klasöründe duruyordur dosyaların oradan ulaşabilirsin öncelikle. Diski silip attıysan formatı Recover My Files programını tavsiye ederim...
 10. https://play.google.com/store/apps/details?id=cn.xender&hl=tr Bilgisayarın ve telefonun aynı kablosuz ağa bağlı ise tam istediğin gibi bir program, ben bunu kullandım bir ara alternatifleri de vardır, araştırabilirsin...
 11. https://yadi.sk/d/yaMiQkwKwVX1EQ
 12. Bu konu baya eskide kalmış ama yeni sürümlerini bulabilirsiniz sanırım. Yada radmin kullan.
 13. Yaşadığın problemi daha açık bir şekilde söylemelisin, bilgisayarcı senin usb ye iso dosyası olarak mı attı yoksa boot olacak şekilde mi? iso dosyası ise casper007 nin dediği gibi rufus yada benzeri bir programla yeniden yazdırmalısın, Boot olacak şeklide ise senin laptop un markası ne ise ona göre f2 ,f11, f12 olabilir, laptop açılışında usb yi gösterip usb den formatı başlatabilirsin.
 14. Virüs programını devre dışı bırakıp kurmayı deneyin. kurmak istediğiniz program dosyaları temp klasöründe bulamadığını söylüyor, siz kurmaya çalışırken virüs programınız engelliyor yada siliyor olabilir.
 15. Allah hayırlı evlat olmayı nasip etsin.
×
×
 • Create New...