Jump to content
TNC-TR

ekycy

Üye
 • Content count

  627
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

132 Excellent

About ekycy

 • Rank
  ekycy

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

2436 profile views
 1. Arkadaşın paylaştığı link sağlam görünüyor.
 2. Windows Xp Sp3 64 Bit

  Kesin var diye bir iddiam olmadı hiç bazı forumlarda sunulmuş dedim... https://www.google.com.tr/search?client=opera&q=xp+sp3+64+bit&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8 Ben onların yalancısıyım
 3. Windows Xp Sp3 64 Bit

  64 Bit sp3 sunulmuş bazı forumlarda ancak Türkçe yok diye biliyorum, yama ile Türkçe kullanıldığı söylenmiş o da %100 Türkçe olmuyormuş.
 4. Windows Xp Sp3 64 Bit

  Xp sp2 nin var tam olmasa da %95 Türkçe olarak paylaşılmış, https://www.tnctr.com/topic/263094-windows-xp-professional-sp2__x64-bit_türkçe/ sp3 64 Bit Türkçe hiç duymadım.
 5. Laptop Adaptörleri

  Adaptörün çıkış gerilimi senin adaptörün çıkış gerilimi ''19.5V'' ile uygun olduktan sonra sıkıntı olmaz, amper değeri şarz süresini uzatır yada kısaltır, amperi çok düşük olursa batarya olmadan laptop çalışmaz.
 6. Pc Açılmıyor

  Power {güç kaynağı} bozuk olabilir, mümkünde başka bir power ile dene...
 7. Ellerinizde Bu Xp'lerden Olan Var Mı ?

  https://yadi.sk/d/f-h4XeZPmfkd6 Bu linkteki Xp bu , başka link istiyorsan yine elimdeki aynı .iso dan yükleyeceğim değişen bir şey olmayacak.
 8. Mtp Device Sürücü Sorunu

  sistem temizlik programı kullandıysan ve bazı programlar winsxs klasörünü de temizlediği için böyle bir sorunla karşılaşmış olabilirsin. daha önce benimde böyle bir sorunum olmuştu format atarak düzelttim...
 9. Usb Ethernet Nasil Yapılır?

  Neden rj 10? Eternet rj 45 değil mi_? Rj 45 bağlantı şekillerini paylaştım, işine yarar umarım..
 10. Flash Bellek Veri Kurtarma

  Recovery my files denedin mi?
 11. Telefon Ve şarj

  1 yıldır kullanıyorum, bir sıkıntı yaşamadım, yüklerken bende de bir soru işareti olmuştu ama programların çoğu buna benzer izinler istiyor diye pek takılmadım o konuya..
 12. Telefon Ve şarj

  konuyla alakalı değil ancak bilgisayarınızda wifi alıcı varsa xender programını tavsiye ederim, bir araştırın, 2 Gb lık filmi 5 dakikadan kısa bir sürede telefona atıyorum bu programla.
 13. Telefon Ve şarj

  Amperin yüksek olması daha hızlı şarz olmasını sağlar, Bu da bataryada ısınmalara yol açar, bataryanın ÇOK fazla ısınması patlamasına sebep olsa da daha önce çok ısınıp da patlayan batarya duymadım Kısa vadede bir sorun olacağını sanmıyorum ama uzun vadede batarya ömrüne etkisi ne olur bilmiyorum...
 14. Mxp 2009 V3 (morning)

  https://yadi.sk/d/kga8hMBCPo44C
×