ekycy

Üye
 • Content count

  617
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

126 Excellent

About ekycy

 • Rank
  ekycy

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

2044 profile views
 1. Recovery my files denedin mi?
 2. 1 yıldır kullanıyorum, bir sıkıntı yaşamadım, yüklerken bende de bir soru işareti olmuştu ama programların çoğu buna benzer izinler istiyor diye pek takılmadım o konuya..
 3. konuyla alakalı değil ancak bilgisayarınızda wifi alıcı varsa xender programını tavsiye ederim, bir araştırın, 2 Gb lık filmi 5 dakikadan kısa bir sürede telefona atıyorum bu programla.
 4. Amperin yüksek olması daha hızlı şarz olmasını sağlar, Bu da bataryada ısınmalara yol açar, bataryanın ÇOK fazla ısınması patlamasına sebep olsa da daha önce çok ısınıp da patlayan batarya duymadım Kısa vadede bir sorun olacağını sanmıyorum ama uzun vadede batarya ömrüne etkisi ne olur bilmiyorum...
 5. https://yadi.sk/d/kga8hMBCPo44C
 6. rufus yada easyimage la usb ye yazdırıp kullanabilirsin. Denemedim ama olmaması için bir sebep yok sanırım.
 7. Takside çalıştığım dönemde goodyear kullanıyordum ve çok memnundum. tabi bu 5 yıl kadar önceydi, çevrende taksi durağı varsa onlara bir danış derim...
 8. Orjinali, günceli 18 bu 17 part diye birşey yok, ben İSTEK ÜZERİNE elimdeki isodan partlara ayırıp yükledim.
 9. https://ok.ru/video/32502319736 yada http://turbobit.net/4hjqq6pbu8l8/Willard'in.Fareleri.Willard.2003.TR.DVDRip.kga.rar.html
 10. sorun winrar la açıp içine atmanda, arkadaşında dediği gibi rufus, easy image yada işletim sistemine göre Windows 7 USB DVD Download Tool gibi bir programla boot etmelisin.
 11. https://www.google.com.tr/search?q=hdmi+adapter+micro+usb+otg-usb+adapter&client=opera&hs=YXN&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwj_8s7owqPOAhUCS5oKHVSND0wQsAQIPQ&biw=1920&bih=970 Bu cihazlardan biri işinizi görür o zaman, usb den fare ve hdmı dan da ekran bağlantısı yaparsınız.
 12. Bende s4 kullanıyorum ama senin dediğin hiçbir sorunla karşılaşmadım, telefonu bilgisayara bağladığında içindeki verileri alırsın... yada arkadaşın dediği otg kablosu değilde usb çıkışı veren otg kablosuna fare bağlayıp telefondaki bilgileri sd karta atıp kurtarabilirsin, otg kablosuna fare bağlandığını duydum ama hiç denemedim umarım işine yarar.
 13. Aynı modeme bağlanmama gibi bir problem gözüküyor, yani sen evdeki modeme bağlı iken diğer laptop komşunun modemine bağlı olabilirmi? Ben aynı sorunu bu şekilde yaşadığım için sende de olabilir...
 14. bluetooth u ne amaçla kullanacaksın? sadece telefona veri yollayıp almak içinse eğer bunu wifi üzerinden yapabileceğin programlar da var, ben xender kullanıyorum tavsiye ederim.